Росіяни завдали повторного удару по енергетичній інфраструктурі Сумщини, - ОВА

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Сумську ОВА.
"Сьогодні о 15:00 росіяни знову вдарили по об'єктах енергетики в Білопільській громаді. Громада наразі залишається без електропостачання", - зазначають в адміністрації.
В ОВА закликали жителів області раціонально споживати електроенергію в пікові години з 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 22:00.
Як повідомлялося, війська РФ завдали авіаційного удару по енергетичній інфраструктурі Сумської області. Унаслідок атаки "шахедів" у Сумах розгортають пункти незламності, а об’єкти критичної інфраструктури перевели на резервне живлення. Через обстріли одночасно було знеструмлено понад 400 тисяч абонентів у місті Суми та населених пунктах області.