8368 відвідувачів онлайн
2 124 18

Ворог знову запустив "Шахеди", групи дронів на Полтавщині та на межі Черкащини і Кіровоградщини, - Повітряні сили (оновлено)

шахед над Полтавщиною

Війська РФ вдень 10 листопада 2024 року знову запустили на територію України ударні дрони типу "Shahed".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр командування Повітряних сил.

"Наразі групи "Шахедів" спостерігаються у Київській та Полтавській областях, рухаються у західному та південно-західному напрямках", - йдеться у повідомленні.

"Кіровоградська область - загроза застосування ворогом ударних БпЛА!", - повідомили о 16.37 Повітряні сили.

Станом на 16.10 карта повітряних тривог була така:

карта повітряних тривог

Наразі на Київщині оголошено відбій загрози. 

"Наразі група "Шахедів" спостерігаються на межі Черкащини та Кіровоградщини", - інформують у Повітряних силах о 16.47.

Як повідомлялося, ввечері суботи, 9 листопада, російські загарбники запустили по Україні нові групи ударних БпЛА "шахед". Також Цензор.НЕТ інформував, що у Києві двічі оголошували тривогу, знищено близько 15 ворожих безпілотників. Окрім того, внаслідок обстрілу Одеси пошкоджена інфраструктура, є постраждалі.

За даними Повітряних сил, загалом вночі було знищено 62 із 145 "Шахедів", ще 67 - локаційно втрачені.

Топ коментарі
+1
а що з лiтаками F-16? стiльки було про них балачок,та пiсля(начеб-то) отримання...iнформацiйна тиша.
показати весь коментар
10.11.2024 16:18 Відповісти
+1
І не кажіть, зате диванних патріотів - на сто дивізій.
показати весь коментар
10.11.2024 16:30 Відповісти
+1
Поки можу собі дозволити в 67 р - а там і до мене черга діиде
показати весь коментар
10.11.2024 16:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а що з лiтаками F-16? стiльки було про них балачок,та пiсля(начеб-то) отримання...iнформацiйна тиша.
показати весь коментар
10.11.2024 16:18 Відповісти
На приколі - немає до них зброі
показати весь коментар
10.11.2024 16:20 Відповісти
А шо повинні про них говорити? Де стоять, та які задачі виконують?
показати весь коментар
10.11.2024 16:44 Відповісти
А як ви уявляєте собі результати роботи літаків F-16? Всі Шахеди 100% мають вибухати в повітрі тільки но пілот натисне кнопку "fire" ?
показати весь коментар
10.11.2024 17:25 Відповісти
Ні Гепардів ні ловців Шахедів - летять через всю краіну
показати весь коментар
10.11.2024 16:23 Відповісти
І не кажіть, зате диванних патріотів - на сто дивізій.
показати весь коментар
10.11.2024 16:30 Відповісти
Поки можу собі дозволити в 67 р - а там і до мене черга діиде
показати весь коментар
10.11.2024 16:35 Відповісти
Ну то спостерігайте мовчки.
показати весь коментар
10.11.2024 16:47 Відповісти
З якого дива ви мені вказуєте?
показати весь коментар
10.11.2024 16:51 Відповісти
Я з дивану Justin
показати весь коментар
10.11.2024 17:47 Відповісти
Бахкало раз шесть прилично значит сбивали.
показати весь коментар
10.11.2024 17:37 Відповісти
У Гепарда ефективна дальність ураження-до 4 км. Порахуйте, скільки потрібно Гепардів, а також БК до них, щоб закрити увесь кордон з мордором від шахедів.
показати весь коментар
10.11.2024 21:29 Відповісти
Не одні Гепарди а и мобільні групи з кулеметами і прожекторами - я ж написав - ловці
показати весь коментар
10.11.2024 21:35 Відповісти
Мені теж 67. І теж діванний.
показати весь коментар
10.11.2024 16:43 Відповісти
У 77-79 служив на оперативно-тактичних 8К14. ГСВГ.
показати весь коментар
10.11.2024 16:44 Відповісти
73-75 ГСВГ Отдельний батальйон особого назначения