4680 відвідувачів онлайн
6 866 40

Україна не піде на жодні угоди з Росією в обмін на території, - Сибіга

Сибіга на слуханнях Гельсінської комісії

Україна не піде на жодні угоди з Москвою в обмін на території. Альтернативи "миру через силу" не може бути.

Про це заявив міністр закордонних справ Андрій Сибіга на слуханнях у Гельсінській комісії Конгресу США, пише "Голос Америки", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Україна не прийме жодних пропозицій, які передбачають компроміс щодо нашого суверенітету чи територіальної цілісності. Ми не приймемо жодних ініціатив, розроблених без нашої участі… Ми не приймемо угод "земля в обмін на мир",- заявив глава МЗС.

Бо це, за словами міністра, означало б залишити мільйони людей у руках агресора, що призведе до геноциду, тортур і гноблення.

"Винагорода Росії територіальними здобутками не відновить мир, а спровокує подальшу агресію. Це умиротворення, а не мир. Умиротворення ніколи не працювало в минулому і не спрацює зараз",- наголосив Сибіга.

Міністр також згадав про нові ядерні погрози Кремля.

Сибіга вважає, що оновлена ядерна доктрина Росії та риторика щодо застосування ядерної зброї – ніщо інше, як шантаж.

Раніше міністр оборони Рустем Умєров заявляв, що Україна веде боротьбу за звільнення усіх своїх територій, захоплених Росією впродовж останнього десятиліття.

 

Топ коментарі
+15
Сибіга! Ти що не дивився вечірній відосик найвеличнішого?
показати весь коментар
20.11.2024 23:48 Відповісти
+9
Если бы не Польша, не знаю, смогла бы Украина защитить себя от России, - Дуда
Если бы не Украина не знаю, смогла бы Польша защитить себя от России.
показати весь коментар
20.11.2024 23:39 Відповісти
+8
Ой тільки не треба.
ЗЄ вже на все готовий.

Тільки покищо забиаає баки своїм бидло-виборцям, щоб потім сказати "Це Захід винуватий. Мене примусили".
показати весь коментар
21.11.2024 00:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Если бы не Польша, не знаю, смогла бы Украина защитить себя от России, - Дуда
Если бы не Украина не знаю, смогла бы Польша защитить себя от России.
показати весь коментар
20.11.2024 23:39 Відповісти
Через бидлорусь кацапи перли на Київ, через цю ж бидлорусь могли напасти на Польщу. Чому так не сталося?
показати весь коментар
20.11.2024 23:46 Відповісти
Так білорусь і захоплювати небуло потрібно
показати весь коментар
21.11.2024 09:22 Відповісти
Ніхто на Польщу не нападе, ця держава під парасолькою НАТИ.
показати весь коментар
21.11.2024 08:16 Відповісти
А людей переконали, що це вони
показати весь коментар
21.11.2024 08:50 Відповісти
Запитай цих ідіотів, що заважає Росії уже мінімум 20 років напасти на 1,5 мільйонну Естонію з якою вони межують? Чи Латвію. Вони і справді вважають, що Україна захищає НАТО
*смайлик фейспалм*
показати весь коментар
21.11.2024 09:06 Відповісти
Польша давно в НАТО, дурик
показати весь коментар
21.11.2024 09:04 Відповісти
Україна взагалі не піде на жодні угоди з рашистами.
показати весь коментар
20.11.2024 23:41 Відповісти
Сибіга! Ти що не дивився вечірній відосик найвеличнішого?
показати весь коментар
20.11.2024 23:48 Відповісти
Ой тільки не треба.
ЗЄ вже на все готовий.

Тільки покищо забиаає баки своїм бидло-виборцям, щоб потім сказати "Це Захід винуватий. Мене примусили".
показати весь коментар
21.11.2024 00:11 Відповісти
Та він завтра скаже після чергового обстрілу будем незламно всіх бомбить. Блазень людина настрою, на нього немає сенсу орієнтуватися.
показати весь коментар
21.11.2024 00:14 Відповісти
Вот почему Украине нужно много оружия, миллионы FPV Дронов, десятки миллионов снарядов, ракеты, мины. Украине нужно быть готовыми убить всех рабов которых пригонят в Украину плёткой.
показати весь коментар
21.11.2024 00:29 Відповісти
И Зірка Смерти!
показати весь коментар
22.11.2024 23:13 Відповісти
" Как только ему дать малейшие уступки, он поднимет ещё большую истерику и начнет требовать всей Украины"

... а затем он будет требовать весь мир и стать "владычецой морскою"
показати весь коментар
21.11.2024 01:33 Відповісти
Не сміши Оман і Агрохамію
показати весь коментар
21.11.2024 00:54 Відповісти
Де ж понабирали цих киздунів...лиш би щось кизданути..
показати весь коментар
21.11.2024 00:55 Відповісти
А це виступ для якої аудиторії:української, чи закордонної?
показати весь коментар
21.11.2024 01:01 Відповісти
За кордоном цих клоунів вже ніхто не хоче бачити. В Бразилію не запросили, хоч головклоун і просився.
показати весь коментар
21.11.2024 01:05 Відповісти
А ти забув хто в Бразилії президент?
На самміт G20 запрошує президент приймаючої держави.
показати весь коментар
21.11.2024 08:22 Відповісти
Невже теж клован, як в Україні ?
показати весь коментар
21.11.2024 10:57 Відповісти
Хто нас буде сприймати серйозно, якщо кожне владне чмо кожного дня говорить щось не співпадаюче з іншими? Якісь цілодобовий конкурс на кращого піз...на. поки Зелідор виграє всуху
показати весь коментар
21.11.2024 01:21 Відповісти
Умови їхні це

- землі

- рускій язік

- і скорочення армії

ВСІ ЦІ 3 УМОВИ НЕПРИЙНЯТНІ !!!
показати весь коментар
21.11.2024 02:33 Відповісти
Це як в математиці довести теорему. Якщо час досягнення перемоги прямує до нескінченності, то і час перебування при владі, сидінні на потоках чи в пригрітому місці прямо пропорційний йому. Теорему доведено, жодних компромісів. Назвемо цю теорему теоремою сірого кардинала.
показати весь коментар
21.11.2024 02:41 Відповісти
Президент Зеленський сподівається, що Трамп зможе вплинути на Путіна і домогтися справедливого миру, але навряд чи на цю суку можна вплинути.
показати весь коментар
21.11.2024 08:05 Відповісти
Сибіга, дорослі діти уже всі в окопах? Чи у США?
показати весь коментар
21.11.2024 09:08 Відповісти
Залишити людей у агресора, каже. Це тих, які самі з контрольованої української території переїзджають у окупацію?
Скільки сотень тисяч людей із неокупованої частини Сибіга, діти якого за кордоном, готовий покласти щоб спробувати повернути тих які навіть із неокупованої України переходять до росіян?
Цих людей нікому не жалко?
показати весь коментар
21.11.2024 09:13 Відповісти
Українці не будуть воювати за дупи ляхів чи нато!!! західні дупи будуть воювати самі!!!
показати весь коментар
21.11.2024 09:14 Відповісти
Вау!Як гучно! То ти зараз воюєш ща поояків чи за себе?
показати весь коментар
21.11.2024 09:19 Відповісти
То хвилювпння за мамині сонечка дупу розірвали.
показати весь коментар
21.11.2024 09:37 Відповісти
Что-то вспомнилось: "И как один умрем в борьбе за это". А Себига соберёт чемоданы и свалит в теплые края.
показати весь коментар
21.11.2024 09:57 Відповісти