9996 відвідувачів онлайн
7 347 48

Пєсков про удар ATACMS по РФ: "Відбувається нова ескалація"

У Кремлі прокоментували удар ATACMS по Росії

У Кремлі вважають удари по території РФ західною зброєю "новою ескалацією".

Про це заявив речник російського диктатора Дмитро Пєсков, коментуючи удари ATACMS по території РФ, інформує Цензор.НЕТ.

"Відбувається нова ескалація. Це дуже безвідповідальна позиція, яку займає адміністрація США. Вони продовжують підливати масла у вогонь цього конфлікту, всіляко перешкоджаючи хоч якійсь динаміці на його завершення, використовуючи при цьому Україну як інструмент у своїх руках у своїй війні з РФ", - сказав він.

Дозвіл на далекобійні удари по території РФ

Нагадаємо, чинний президент США Джо Байден дозволив Україні бити далекобійними ракетами ATACMS по території РФ.

CNN зазначило, що дозвіл Байдена бити далекобійними ракетами по РФ ускладнить плани Трампа щодо перемир’я.

Видання Axios пише, що зняття Байденом обмежень на далекобійні удари стосується лише Курської області РФ.

Видання Le Figaro напередодні повідомило, що Франція та Британія слідом за США дозволили бити по РФ ракетами SCALP/Storm Shadow.

Проте згодом текст публікації було змінено.

МЗС Росії заявило, що використання Україною далекобійних ракет ATACMS для атак по російській території означатиме "пряму участь США та їхніх сателітів у бойових діях проти Росії".

Згодом стало відомо, що Украна атакувала територію РФ ракетами ATACMS та Storm Shadow.

За даними Reuters, Україна випустила 8 ракет ATACMS по складу в Брянський області, Росія перехопила лише 2.

Топ коментарі
+18
Разработчики S.T.A.L.K.E.R 2 выпустят ограниченную версию игры для россии, в ней будет только одна миссия: рыть окопы в рыжем лесу.
показати весь коментар
21.11.2024 12:02 Відповісти
+13
А застосування МБР по Україні це не ескалація?!! Це нормально?!! Засуньте його голову назад в нужник!
показати весь коментар
21.11.2024 12:06 Відповісти
+11
адміністрація злого байдена змусила Прєкрасну РОсєйску Саціалістічіску ИМпєрію (скорочено ПРОСЦИМ) херачити керованими бомбами по Українських дитячих садках... От же нелюди американські. А рускі - брати навік, ми ж з тим народилися і виросли... Нехай їх вже нарешті бетоном заллє Золота Рибка - як обіцяла.
показати весь коментар
21.11.2024 12:10 Відповісти

Завантаження...