8736 відвідувачів онлайн
35 384 194

РФ підбирає цілі для ураження "Орешником", це можуть бути "центри ухвалення рішень" у Києві, - Путін

Володимир Путін

Російський диктатор Володимир Путін погрожує новими ударами по Україні, зокрема по Києву.

Його цитують російські ЗМІ, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, Росія нібито має кілька готових до застосування ракетних систем "Орешник".

Також диктатор заявив, що серійне виробництво систем "Орешник" вже розпочато.

"Міноборони та Генштаб підбирають цілі для ураження на території України, це можуть бути центри ухвалення рішень у Києві", - зазначив президент країни-окупанта.

Удар РФ по Україні новою балістичною ракетою

21 листопада, за даними Повітряних сил ЗСУ, під час ракетної атаки на місто Дніпро Росія застосувала міжконтинентальну балістичну ракету. ЗМІ повідомили, що це могла бути ракета "Рубєж", яка є потенційним носієм ядерного заряду.

Російський диктатор Володимир Путін у зверненні 21 листопада заявив, що під час ранкової атаки на Дніпро росіяни застосували нібито нову ракету середньої дальності "Орешник".

22 листопада Головне управління розвідки Міноборони заявило, що 21 листопада Росія завдала удару по території України, застосувавши балістичну ракету ймовірно зі складу ракетного комплексу "Кедр".

Згодом СБУ показала журналістам залишки російської ракети під назвою "Орешник", яка влучила у місто Дніпро .

Ордер на арешт Путіна

17 березня 2023 року Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна та уповноваженої з прав дитини при президенті РФ Марії Львової-Бєлової.

Топ коментарі
+67
Это там, где работают АГЕНТЫ ВЛАДИМИРА ВЛАДИМИРОВИЧА?
Так ты давно мог то место *********
Но не ********
А почему?
А потому,что ты СВОИХ НЕ БРОСАЕШЬ
А Владимир Александрович и Андрей Борисович - вообще уже на ГЕРОЯ РОССИИ наработали
показати весь коментар
28.11.2024 12:31 Відповісти
+51
Так помнится ботоксное грозилось ,ударить по странам , которые передали Украине дальнебойное оружие ? Что очко оно не железное ?
показати весь коментар
28.11.2024 12:30 Відповісти
+45
Центри ухвалення рішень? *********** СІЗО з Коломойшей?
показати весь коментар
28.11.2024 12:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
В Ірьмака ціляться?
показати весь коментар
28.11.2024 13:04 Відповісти
Маск скаже що треба поважати РФ і головне не ескаліровать і добавить ржачні смайли
показати весь коментар
28.11.2024 13:23 Відповісти
крысенышь из бункера дрочит в орешнике
показати весь коментар
28.11.2024 13:25 Відповісти
А він стає все ху...леє та ху...леє, теж саме відбувається і з населенням ху...лостану
показати весь коментар
28.11.2024 13:26 Відповісти
Як же тепер посадовцям працювати?
Їм що валізки з налои через Дію заноситимуть?
Один день депутати не крали, Зеленський он як визвірився!
показати весь коментар
28.11.2024 13:33 Відповісти
Пістіт плєшивий щур ! Ми втомились боятись !
показати весь коментар
28.11.2024 13:36 Відповісти
Я и сам бы по банковой ракетой жахнул, там еще большие враги Украины чем в Кремле. У Залужного железные яйца не потому что он руководил военными действиями с многократно переважаючим супротивником, а потому что не е*нул зелебобу с его тупоголовой шоблой. Я не знаю как руки чесались те же хаймарсы отправить по Верховной Зраде и по ОПе )))
показати весь коментар
28.11.2024 13:47 Відповісти
Залужний - державник та цілком притомна людина, сумніваюся що в нього щось "чухалося" бити ракетами по Києву.
показати весь коментар
28.11.2024 14:00 Відповісти
Звичайний військовий служака, але розумніший за сирського. Побачив куди діло йде та вчасно виїхав на "хлєбную должность", а недолугий сирській побіг займати його місце, не розуміючи масштаби звіздеца.
показати весь коментар
29.11.2024 08:13 Відповісти
Залужний - державник. Є якісь заперечення?

"Побачив куди діло йде та вчасно виїхав" - брехня. З посади Головкома Залужного звільнив Блазень, на пост посла Залужного призначив Блазень.
Блазень призначив Головкомом свого протеже Сирського. Сирський нікуди не "побіг".
показати весь коментар
29.11.2024 10:06 Відповісти
Коли ти **** фашиська паскуда здохнеш і разом з тобою піде на звалище історії огидний "русский мир".
показати весь коментар
28.11.2024 14:00 Відповісти
Бункерный дед патологически лживый: забрехался уже до полной карикатурности. Утром 24 февраля так уж грозил, так уж грозил страшными карами всем , кто посмеет оказать помощь Украине...

Ну, и где эти кары? Польшу разбомбил, Финляндию и Норвегию уже наказал? Эстонию оккупировал? Брехло...
показати весь коментар
28.11.2024 18:26 Відповісти
В Польщі і Румунії є бази ПРО НАТО, що можуть збивати балістику над Україною. Нормальний президент домовився би з союзниками про антибалістичну безпеку. Нормального президента нема в нашій країні вже 5,5 рокв. Вирішувати питання нема кому.
показати весь коментар
28.11.2024 14:16 Відповісти
Вони дрони і ракети не збивають шо залітають на їх територію а ви хочете шоб вони МБР збивало над нами - от надрукуйте чесно ви тріль чи справді вірите в те шо надрукували
показати весь коментар
28.11.2024 15:04 Відповісти
Ви погано знаєте, як працює НАТО. До тогож ви вірете вітчизняним ЗМІ
показати весь коментар
28.11.2024 16:04 Відповісти
Партнери з НАТО з переляку навіть не приймають до уваги, що у разі закриття неба над Україною силами ППО країн НАТО жодна жива рашистська тварина на окупованій території України та на легітимній території РФ від ППО НАТО не постраждає.
Збиватимуть лише БПЛА та ракети рашистів над територією України, що аж ніяк не є військовими діями НАТО проти РФ.
показати весь коментар
28.11.2024 19:28 Відповісти
Чого НАТО повинно напряму лізти в нашу війну. Ми самі не хотіли НАТО. При Порошенко придурки з шаріками "НАТО-НІ" гуляли по столиці. При зеленському ми проігнорували всі самміти НАТО, куди нас інтенсивно запрошували. НАТО нам нічого не винно.
показати весь коментар
28.11.2024 20:03 Відповісти
Поцікавтесь шо таке стольгольмський синдром і вродженна безпорадність - а потім задайте собі запитання чи українці в массі свої до 2014 вилікувалися від того .
показати весь коментар
28.11.2024 22:30 Відповісти
По жилым домам с детишками епашит без предупреждения. А Зеблану тока грозится "Вовочка если не одумаешься- будет худо".
показати весь коментар
28.11.2024 14:17 Відповісти
зеблан - подельник х**ла ...на его трёп не обращай внимания...
показати весь коментар
28.11.2024 22:41 Відповісти
Путін-терорист і воєнний злочинець. Це чорт, якого треба негайно знищити.
показати весь коментар
28.11.2024 14:18 Відповісти
Хто ця пренцеса?
показати весь коментар
28.11.2024 15:37 Відповісти
ну так чого сша соплі жує?
показати весь коментар
29.11.2024 01:04 Відповісти
Центри прийняття рішень, як завжди будуть в рандомному житловому кварталі рандомного міста. Хрін знає, що вас так тут смішить в коментарях. Минулого разу він в`**** болванками, вже тоді це виглядало як кінець світу. Можу уявити наслідки, якщо там буде фугасне наповнення.
показати весь коментар
28.11.2024 14:18 Відповісти
Одразу будуть підірвані брудні бімби які вже у моцкві.
показати весь коментар
28.11.2024 14:27 Відповісти
Пізда вам, кацапи.
показати весь коментар
28.11.2024 14:31 Відповісти
Який кінець світу? Був звичайний прильот, такий же як і інші. А то ви тут кацапську пургу розносите.
показати весь коментар
28.11.2024 14:57 Відповісти
До самого последнего момента Запад не мог поверить в то, что "орешник"- очередной путинский блеф, поданый под апокалиптическим соусом "почти конца света".

Презентуя "полное уничтожение Южмаша "Орешником" упырь был особенно нагл и победоносен.

Он сдуру развёл жуткую апокалиптику о «роковом, аналоговнетном, неотразимом и беспощадном» оружии.

В тот момент кремлевский вова еще не знал, что ракета не взорвалась, да и не собиралась этого делать.
Чуть позже появились спутниковые снимки целехонького завода и подробности конструкционных нюансов "великой ракеты", которая никакой взрывчатки нести "пока не может", а на "доработочку требуется два-три года". Да, головки разделиться могут, но никого тяжелее, чем белоусов и пять его замов в них размещать нельзя.
Бомбить же белоусовым запрещают конвенции о недопустимости биологического оружия.
*
История получилась архискандальная. Такой глупости никто не ожидал даже от кремля.Давненько он не вляпывался в такой позор.

"Супероружие" показало не зубы, а голые дёсны россии.

«Ужасная ракета» оказалась бутафорией., а путин "описавшимся пуделем".

Сейчас его сушат: пропаганда включила десяток спасительных версий. Они все очень забавны, но не убедительны.

(Александр НЕВЗОРОВ)
показати весь коментар
28.11.2024 18:14 Відповісти
Подивись на відео. Звичайний прильот. Такий звичайний прильот зрівняє цілий двір багатоповерхівок з землею.
показати весь коментар
28.11.2024 22:52 Відповісти
А ти мабуть в цей час був на Криворізькій? Чи на Металургів? Не треба мені посилатися на перероблене кацапами відео. Коли прилітало на Макарова то вибух був конкретний, вікна повилітали. А в цей раз просто гупнуло.
показати весь коментар
29.11.2024 11:23 Відповісти
Да, 50 стран уже воюет руками и жизнями Украинцев против Путина....
показати весь коментар
28.11.2024 14:33 Відповісти
Вот тодько эти страны об этом не знают, печалька, козломордый
показати весь коментар
28.11.2024 22:12 Відповісти
Мозок краще б собі підібрали, дебіли кацапські
показати весь коментар
28.11.2024 14:54 Відповісти
Орешнік,це не та зброя взагалі.
показати весь коментар
28.11.2024 14:56 Відповісти
Там були пусті болванки
показати весь коментар
28.11.2024 22:53 Відповісти
Там і болванки розвалилися в атмосфері.
показати весь коментар
28.11.2024 23:46 Відповісти
ну можливо хоть тепер завалять то зелене сміття і його дефективних менеджерів).... Але наврядчи, своїх вони не грохнуть, а тим паче найефективніше своє дрг і піськограя першого!!
показати весь коментар
28.11.2024 14:58 Відповісти
хто до нас з мечем прийшов - від меча і загине! На нацистську Росію чекає денацифікація і демілітаризація
показати весь коментар
28.11.2024 15:00 Відповісти
На жаль,як бачимо, агенти 007 бувають тільки у кіно і ліквідувати злодія номер 1 - не може жодна організація Світу. Як і Гітлера...Одна надія на Бога - прибере цю погань до Аду...
показати весь коментар
28.11.2024 15:03 Відповісти
А я не підбираю а знаю, чим прибити цього дрібненького дрища *****, і це буде з першого разу. Жаль тільки що цей лисий вилупок ховається як щур, в глибокій норі, і серед людей не появляеться
показати весь коментар
28.11.2024 15:14 Відповісти
Центры принятия решений? Это офис президента? Сдается мне, что многие украинцы вздохнут с облегчением...
показати весь коментар
28.11.2024 15:33 Відповісти
Да Вы что, правда? Напишите, еще что украинцы обрадуются, что путин займет это пустующее кресло Зеленского.
показати весь коментар
29.11.2024 10:05 Відповісти
Странная манера: додумывать за других, исходя из своих детских комплексов.
показати весь коментар
29.11.2024 12:44 Відповісти
Вдарить орешником по гадюшнику, але зебоби втечуть, бо то цінні кадри
показати весь коментар
28.11.2024 15:35 Відповісти
Який у нас центр прийняття рішень?
Може,ВР? Ні
Може,Кабмін? Ні .
Центром є оп на чолі з дермаком,який курує,як і 5-6 менеджерами, так і особою з найвищим статусом.
Касапи туди не вдарять по тій причині,що це їх лігво,яке вони спромоглись створити найкраще,за висловом Піонтковського,за всю історію вчк-фсб,а їх герої вже заслужили звання героя рф,а може і вже носять.
А що з того країні? Країні з того лише невдачі і важкі втрати за останні 5,5 років.
показати весь коментар
28.11.2024 16:01 Відповісти
73% недоумків хотіли поржати
показати весь коментар
28.11.2024 16:22 Відповісти
А тих 73 мав би хтось просвіщати системно,щоб лихе не зійшло.
Так,ні.Інтелігенція була зайнята собою,лише одиниці намагались пояснити і вдарити у дзвін перед вибором у 19-му,Забужко,напр.
Хоче,число 73-сумнівне, більш реальне 46,та і цього занадто.
показати весь коментар
28.11.2024 16:35 Відповісти
Я робив спроби -все було марно. Мені такої бредятин наговорили. Вона була не сумісна зі здоровим глуздом.
показати весь коментар
28.11.2024 16:44 Відповісти
Теж саме.
показати весь коментар
28.11.2024 17:52 Відповісти
Там нічого було "просвіщати". Глухо було як в тАнку. Кривавий барига і все таке інше...
Дурепа Забужко теж внесла свою лєпту - топила проти Пороха.
показати весь коментар
28.11.2024 19:11 Відповісти
Всі були "гарні",а ворог користав.
Або,де б'ються два,там третій користає.
Команда Пороха теж не в міру "воювала"з БЮТ і навпаки,аж до останнього часу,поки не стало запізно,сама Геращенко признала то.
Альтернатива: об'єднання дем.сил,аж допоки країна не буде в ЄС-НАТО,а там нехай вже бавляться в десяти-стопартійну систему,бо занадто велика ціна.
показати весь коментар
28.11.2024 22:09 Відповісти
Зелені - це дем сила?
показати весь коментар
28.11.2024 22:20 Відповісти
Це навіть не проросійська політична сила,якими є пр,опзж,сн-проект кремля і з цього мають виходити дем.сили.
показати весь коментар
28.11.2024 22:28 Відповісти
Видно по запису як Ви зневажаєте виборців Зе. Так само я зневажаю і виборців Зе, і таких, як Ви виборців порощенка. Є у нас один-єдиний гідний політик в Україні,такого і в світі більше нема. Але українцям цей політик виявився непотрібним. Ну що ж, такі українці...
.
показати весь коментар
29.11.2024 10:13 Відповісти
А що у нас і таке є?
показати весь коментар
28.11.2024 16:18 Відповісти
Просто пішов на йух!
показати весь коментар
28.11.2024 16:31 Відповісти
Тут треба дуже серйозно забуматись. Він не блефує. А якщо такими центрами атак "Орешніком" стануть атомні електростанції?! Воно ж божевільне!!! Ось чому треба перестати гратись у соціальні фінансування, а все 100% спрямувати на фінансування оборони. І нічого сидіти за партами, та витрачати кошти на спорт, культуру науки. Все на фронт!!! Інакше "Орешнік" буде влучати в обласні міста України!
показати весь коментар
28.11.2024 17:08 Відповісти
Курська, та інші парашенські АЕС?
показати весь коментар
28.11.2024 17:54 Відповісти
Атомні електростанції поки не стануть. Житлові квартали можуть стати цілком ймовірно. Можливо, в максимальній близькості до західний країн. Оце в їх стилі. Терор без зупину
показати весь коментар
28.11.2024 22:56 Відповісти
Ага всі такі тупо сидять прямо в будинках в урядовому кварталі чи ще десь в центрі Києва і приймають рішення під час ракетної атаки.Чергові тупі байки кремлівського нациста-пуйла для свого ваторогого населення.
показати весь коментар
28.11.2024 17:21 Відповісти
В жопу собі засунь цю криву дуру, ніхто тебе не боїться. Крім абами с саліваном.
показати весь коментар
28.11.2024 17:37 Відповісти
Да пошел ты на х..й со своим орешником. Старый инвалид параноидальный. Нация шизофреников и имбицилов.
показати весь коментар
28.11.2024 20:12 Відповісти
Мацкву пора зрівняти,як раніше були болота мокшанські
показати весь коментар
28.11.2024 20:12 Відповісти
Поки у ЗЕленого наркомана є булава, доти орки будуть методично захоплювати території!
показати весь коментар
28.11.2024 20:47 Відповісти
По Києву не прилетить, там Patriot захищає і кацапську болванку утилізує. Кацапи не схочуть доказувати, що їхній аналоговнєтний Арєшнік стара совєцка МБР
показати весь коментар
28.11.2024 21:11 Відповісти
орешнік не утилізує
показати весь коментар
29.11.2024 01:05 Відповісти
показати весь коментар
28.11.2024 21:24 Відповісти
Доказано, що це була ракета середньої дальності! Навіщо брехати ?
показати весь коментар
28.11.2024 23:34 Відповісти
Судячи з того, що удари приходяться по цивільнм будинкам по всій країні, виходе що або у них косоглазі стрілки, або є якась таємна домовленість не бити по ОП, або у нас наступило тотальне народовладдя.
показати весь коментар
28.11.2024 23:51 Відповісти
целенаправленные действия москвы против гражданского населения Украины - терроризм и геноцидальная политика.
показати весь коментар
29.11.2024 06:35 Відповісти
Достеменно відомо, що там де близько від лінії зіткнення появляється парочка зе-єрмак, дивним чином припиняються будь-які обстріли з боку кацапів. Тому пропоную використовувати цих двох виродків в якості протиракетного захисту, просто посадивши на ланцюг біля важливого критичного об'єкту. Нехай хоч раз в житті принесуть користь для України.
показати весь коментар
29.11.2024 08:30 Відповісти
Траекторія "Орєшніка". "Перебирали" цілі, в тому числі і Київ!
показати весь коментар
29.11.2024 09:57 Відповісти
Тут хтось виклав начебто траєкторію "орешника", але це не так. Цей тип ракет підіймається на височінь десь у 100 км і потім летить, та падає на ціль. Ніяких віражей та поворотів він не може робити. По друге - ця ракета розрахована на ядерний заряд, тому вона не дуже точна( ядеркою не треба залітати у кватирку), та співвідношення топлива та бойової частини сильно різниться в бік топлива, тому бойова частина не така велика. І останне - орки вдарили болванками без тротилу тому, що ця ракета не розрахована на тротиловий заряд, який може підгоріти при швидкісті в 6-8 Махів, та вибухнути ще в повітрі.
показати весь коментар
29.11.2024 11:46 Відповісти
Сторінка 2 з 2