9539 відвідувачів онлайн
6 226 12

Трамп може призначити Десантіса главою Пентагону, - WSJ

Трамп хоче призначити Десантіса головою Пентагону

Обраний президент США Дональд Трамп може призначити губернатора Флориди Рона Десантіса очільником Пентагону.

Про це пише видання The Wall Street Journal із посиланням на джерела, передає Цензор.НЕТ.

"Обраний президент Дональд Трамп розглядає кандидатуру губернатора Флориди Рона Десантіса як можливу заміну Піту Хегсету, якого він вибрав на пост глави Пентагону", - йдеться в матеріалі.

За даними видання, Трамп обмірковує чергову перестановку в кабінеті міністрів, оскільки і сенатори-республіканці, і конгресмени-демократи незадоволені кандидатурою Хегсета.

Раніше Трамп офіційно висунув на посаду нового міністра оборони США кандидатуру Піта Хегсета.

Заяви Десантіса

Рон Десантіс, який обіймає посаду губернатора Флориди, раніше заявляв, що Путін - воєнний злочинець.

Президент Володимир Зеленський запрошував Дональда Трампа та Рона Десантіса в Україну.

Також він виступав проти постачання Україні касетних боєприпасів.

Відомо, що Десантіс применшував значення російсько-української війни для США, назвавши її "вторинним та третинним" пріоритетом.

Також Десантіс заявив, що членство України в НАТО нібито "не в інтересах безпеки США".

Топ коментарі
+7
В мене є підозра, що вам доплачують за пости українською?
показати весь коментар
04.12.2024 11:34 Відповісти
+6
Шоу фріків продовжується.
показати весь коментар
04.12.2024 10:32 Відповісти
+5
Бідося 🤡 буде триматися за крісло в Україні ...доки трамп не посадить його напроти х* йла ,підписувати капітуляцію ...це є завданням Буратіно в Омані
показати весь коментар
04.12.2024 11:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шоу фріків продовжується.
показати весь коментар
04.12.2024 10:32 Відповісти
позивний - Десантнік
показати весь коментар
04.12.2024 10:33 Відповісти
Бідося 🤡 буде триматися за крісло в Україні ...доки трамп не посадить його напроти х* йла ,підписувати капітуляцію ...це є завданням Буратіно в Омані
показати весь коментар
04.12.2024 11:02 Відповісти
В вас дуже примітивне сприйняття світу, когось візьмуть, кудись посадять. Українців питати не будуть? В Німеччині теж так, Шольца вам пуйло призначило, бо ви всі олігофрени?
показати весь коментар
04.12.2024 11:09 Відповісти
Та да приметивне сприйнятт'я світу ...бо у 19 році думала через рожеві окуляри про щасливих українців ,які вдячні за Мир та Безвіз Пороху ...але обухом по голові сталося так як сталося ...не розводьте полеміку і не маніпулюйте , зеленський це серьйозна феезбешна загроза для України ...
показати весь коментар
04.12.2024 11:26 Відповісти
В мене є підозра, що вам доплачують за пости українською?
показати весь коментар
04.12.2024 11:34 Відповісти
Зробимо гамерику великою перетворюється на.. перетворюється на.. на*** перетворюється111
показати весь коментар
04.12.2024 11:22 Відповісти
Хто хоче зробити гамерику великою, візьміть її міцно за край і потужно ******* об кутик он тієї будівлі, повторюйте до того як перетвориться на безформну масу. Тепер чіпляйте тампакса на вухо. Усе! Процедуру завершено.
показати весь коментар
04.12.2024 11:27 Відповісти
А може не призначити.
Вся стаття коротко.
показати весь коментар
04.12.2024 11:33 Відповісти
Абсолютно згоден. Яка нам різниця, кого і куди призначить Трамп - вони будуть робити тільки те, що він хоче. А чого хоче Трамп - не знає ніхто, навіть його оточення.
показати весь коментар
04.12.2024 11:37 Відповісти
Він і сам не знає...