5884 відвідувача онлайн
1 037 18

Зеленський - Мерцу: "Дуже розраховуємо на посилення далекобійності України"

Далекобійна зброя: що сказав Зеленський Мерцу?

Президент Володимир Зеленський сподівається на "посилення далекобійності України".

Про це він заявив перед початком переговорів із кандидатом у канцлери Німеччини Фрідріхом Мерцом, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я думаю, що щодо геополітики, щодо НАТО дуже хочемо чесно почути вашу позицію. Дуже розраховуємо на посилення далекобійності України", - сказав глава держави.

Зеленський подякував Німеччині за "допомогу, яку надають загалом і уряд, і парламентарії Німеччини, люди, які приймали українців із самого початку війни".

Він також нагадав про створення Міністерства національної єдності, яке опікуватиметься разом із Міністерством закордонних справ допомогою українцям.

"Але особливо це міністерство опікуватиметься нашими людьми, які перебувають здебільшого в Польщі, в Німеччині, в Чехії, в інших країнах. Але в Німеччині сьогодні найбільше", - зазначив глава держави.

Зеленський додав, що Україна дуже розраховує на "зустрічі в Німеччині та створення відповідних департаментів для допомоги українцям".

Візит Мерца до України

9 грудня 2024 року з офіційним візитом до Києва прибув кандидат у канцлери від консервативного блоку ХДС/ХСС Фрідріх Мерц.

Мерц заявляв, що у разі свого обрання буде готовий провести телефонну розмову про врегулювання війни в Україні із російським диктатором Володимиром Путіним за певних умов.

Taurus для України

Дебати щодо Taurus повторно спалахнули у Німеччині після того, як США зняли далекобійні обмеження для України, а у Німеччині наблизилися дострокові вибори.

Голова Християнсько-демократичного союзу і кандидат у канцлери ФРН від опозиційного блоку ХДС/ХСС Фрідріх Мерц заявляв, що у разі свого обрання буде готовий провести телефонну розмову про врегулювання війни в Україні із російським диктатором Володимиром Путіним за певних умов.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц неодноразово виступав проти надання Україні далекобійних ракет Taurus.

Топ коментарі
+5
коли вже цей сонцесяйний лідор потужно нас покине?
знищив півкраїни і робить вигляд, що винні всі навкруги.
показати весь коментар
09.12.2024 13:49 Відповісти
+3
Свою далекобійність треба було думати і кувати самим. А не гробити і розкрадати країну, оборонку і Армію. А зараз жебрати по закордонних мусорках недоїдки.
показати весь коментар
09.12.2024 13:49 Відповісти
+3
А де твої хвалені ''паляниці -зелениці''?
Все чекаєш щоб ''на халяву'' дали, а гроші з бюджету можна було вкрасти!
Зелю-геть!
показати весь коментар
09.12.2024 13:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Лідору вбили в голову, що далекобійні ракети розвалять кацапів. Замість того, щоб вивчити операцію Буря у пустелі, воно довірилось своїм підлабузникам. Мільйон ракет не звалять кремлівський терористичний клан. Операцію в Іраку США та союзники завершили ударами броньованих кулаків !!! А дЄрмак вирішив закидати кремль Мівіною ?
показати весь коментар
09.12.2024 13:40 Відповісти
Кремлівський терористичний клан зруйнує лише їхній внутрішній майдан. У вас великий досвід у цій справі, можете поїхати в рашку, будете там вождем їх сметунів. І зруйнуйте цей терористичний клан.
показати весь коментар
09.12.2024 13:48 Відповісти
Я кАнЄшно вибачаюсь. Але цікаво, ви вмієте дискутувати ВЗАГАЛІ ? Чи ви завжди всіх у бесідах за кухонним столом намагаєтесь вколоти або принизити, включаючи своїх дітей ? "...будете там вождем.." - це що і для чого ? Навчиться бути пристойним, навіть коли вам щось не подобається. І знаходьте аргументи в дискусії, а не образи !
показати весь коментар
09.12.2024 13:56 Відповісти
По перше Ірак на момент наземної операції уже не мав власної авіації на відміну від орків, по друге там ще ніхто не чув ні про фпв дрони а тим більше про Ланцети. По третє в іракської армії на помент наземної операції уже не було можливості застосовувати ні РСЗО ні фактично арту тільки під час пісчаних бурь, тому що їх одразу знешкоджували з допомогою авіації і ударів тих же м270.
По четверте ви написали х..ню вище обгрунтував.

За відсутності авіації, яку нам уже скоріше всього не передадуть в потрібному обсязі, тільки ракети можуть хоч якось вирівняти ситуацію та зупинити орків.
показати весь коментар
09.12.2024 15:17 Відповісти
Друже, я вивчив цю операцію, бо вона стосується мого фаху. Трохи деталей. США та союзники півтора місяця завдавали ударів з авіаносців та території арабських країн. Випустили понад тисячу Томагавків по військовім та стратегічним цілям, І лише потім пішли наземні війська. ЩОБ ДОВЕРШИТИ ЗНИЩЕННЯ. Гадаю вам не треба поясняти, що цих цілей в Іраку було в десяткИ менш ніж в кацапії. І територія була теж набагато менша. Проте наземна компонента була застосована. До чого я ? Ні літаків, ні ракет у тій кількості для знищення нам не нададуть партнери, бо у них самих цієї кількості немає. Не треба годувати українців НАДІЯМИ, що Таурси чи Томагавки прикінчать *****. Я бачу перемогу по іншому ніж в Іраку. Три-чотири механізовані бригади НАТО тупо пруть на Пітер та мацкву. З боку балтійських країн чи Фінляндії. Опору не буде. Взагалі. ***** просить мир. І всі свої війська забирає геть з України. Втрати НАТО - кілька зламаних бронемашин. Розумію, що це зараз виглядає фантастичним. Але іншого плану Перемоги не існує !
показати весь коментар
09.12.2024 16:10 Відповісти
Удачі з механізованими бригадами і на пітер))) Коли у військо підете і відчуєте реальність а не теорію
показати весь коментар
09.12.2024 19:21 Відповісти
коли вже цей сонцесяйний лідор потужно нас покине?
знищив півкраїни і робить вигляд, що винні всі навкруги.
показати весь коментар
09.12.2024 13:49 Відповісти
огидно дивитися на його улибающееся ***** на цій зусрічі і підхолімні улибки ермака та чиновників його оточующих. Фууууу................... яка мерзость. Коли вже цього недоумка приберуть від влади.
показати весь коментар
09.12.2024 15:06 Відповісти
Свою далекобійність треба було думати і кувати самим. А не гробити і розкрадати країну, оборонку і Армію. А зараз жебрати по закордонних мусорках недоїдки.
показати весь коментар
09.12.2024 13:49 Відповісти
А де твої хвалені ''паляниці -зелениці''?
Все чекаєш щоб ''на халяву'' дали, а гроші з бюджету можна було вкрасти!
Зелю-геть!
показати весь коментар
09.12.2024 13:52 Відповісти
зараз воно піздить про палю, а до цього про міліон дерев, про унівксітет васюки і т.д. і т.п. ну що візмеш з дурника.
показати весь коментар
09.12.2024 15:09 Відповісти
Вже 150 разів звучали пропозиції, що візьміть ракети напешіть на них " Мак" , Соняшник " чи хоч "Калина " і пуляйте типу це ракети наші і ніякий захід нам їх не давав. Ба ж ні, президенту потрібно щоб офіційно на весь світ дали дозвіл, потім ракети і щоб на них прям кожна країна розписалася. Нащо це все? Єдина відповідь щоб потім:" це не я , вони самі" ... Постійно хоче наче бешкетник когось підставити, себе вигородити. Це поведінка маленького хлопчика з купою комплексів.
показати весь коментар
09.12.2024 14:03 Відповісти
За час правління зеленського жодної ракети країна не виробила.
При попередниках ракети почали випускати сотнями, але в серпні 2019 всі ракетні програми залишились без фінансування. Нема його і зараз. Асфальт, клумби, смарагдові світлофори більш важливі для оборони країни ніж виробництво зброї. Будь який дурень це підтвердить.
показати весь коментар
09.12.2024 14:04 Відповісти
73% недоумків хотіли халяви. Тому що тупі.
показати весь коментар
09.12.2024 14:28 Відповісти
І що за дебвльне формулювання - далебійність??? Як же це дістало, окозамилювання, шоу ціною української крові... Був доречі останні раз в палаткі незламності ( господи прости) стоїть чайник китайський за 349 грн. З аврори і чотири переноски. А як звучить...