Розмова з Путіним "була розчаруванням", але я зроблю це знову, - Шольц

Попри безрезультатну телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним, канцлер Німеччини Олаф Шольц готовий до подальших переговорів з ним.
Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Aachener Zeitung.
Він назвав нещодавню розмову з Путіним "розчаруванням".
"Це було розчаруванням, тому що він просто повторював усі свої фрази", - сказав Шольц.
Проте, вважає канцлер, розмова була необхідна, щоб дати зрозуміти Путіну, що він не може сподіватися на те, що німецька підтримка України зменшиться, і "що він також повинен вивести війська, щоб можна було створити основу для розвитку миру".
"І це має бути зроблено, і я зроблю це знову. Але ми не повинні мати жодних ілюзій", - додав він.
Дзвінок Шольца Путіну
Нагадаємо, 15 листопада канцлер ФРН Олаф Шольц вперше за два роки поговорив телефоном із диктатором РФ Володимиром Путіним.
За його словами, телефона розмова з Путіним не була приємною, оскільки російський диктатор продовжує наполягати на досягненні своїх військових цілей в Україні.