9435 відвідувачів онлайн
4 285 49

Розмова з Путіним "була розчаруванням", але я зроблю це знову, - Шольц

Шольц готовий знову розмовляти із Путіним

Попри безрезультатну телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним, канцлер Німеччини Олаф Шольц готовий до подальших переговорів з ним.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Aachener Zeitung.

Він назвав нещодавню розмову з Путіним "розчаруванням".

"Це було розчаруванням, тому що він просто повторював усі свої фрази", - сказав Шольц.

Проте, вважає канцлер, розмова була необхідна, щоб дати зрозуміти Путіну, що він не може сподіватися на те, що німецька підтримка України зменшиться, і "що він також повинен вивести війська, щоб можна було створити основу для розвитку миру".

"І це має бути зроблено, і я зроблю це знову. Але ми не повинні мати жодних ілюзій", - додав він.

Дзвінок Шольца Путіну

Нагадаємо, 15 листопада канцлер ФРН Олаф Шольц вперше за два роки поговорив телефоном із диктатором РФ Володимиром Путіним.

За його словами, телефона розмова з Путіним не була приємною, оскільки російський диктатор продовжує наполягати на досягненні своїх військових цілей в Україні.

Топ коментарі
+15
Мозахист - збочинець.
показати весь коментар
12.12.2024 10:09 Відповісти
+14
Садомазохiзм?
показати весь коментар
12.12.2024 10:09 Відповісти
+12
З анекдоту: "Я бачу, тобі сподобалося"
показати весь коментар
12.12.2024 10:09 Відповісти

Завантаження...