7940 відвідувачів онлайн
8 295 76

Схоже, Путін доручив Фіцо відкрити другий енергетичний фронт проти України, - Зеленський

Фіцо та Путін

Російський диктатор Володимир Путін доручив прем'єр-міністру Словаччини Роберту Фіцо відкрити другий енергетичний фронт проти України, втягнувши Словаччину.

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

"Схоже, Путін доручив Фіцо відкрити другий енергетичний фронт проти України за рахунок інтересів народу Словаччини. Тільки це можуть означати погрози Фіцо перекрити Україні надзвичайне постачання електрики взимку в умовах російських ударів по наших електространціях і розподільчій мережі.

Потреба України в імпорті електрики виникла лише через окупацію Росією нашої Запорізької атомної станції та цілеспрямоване знищення російськими ракетами й "шахедами" значної частини української теплової та гідрогенерації електрики", - нагадує глава держави.

За його словами, завдяки героїчній роботі наших енергетиків і рятівній співпраці з ЄС, США, Британією, Норвегією, Японією та іншими нашими партнерами ми не допустили блекауту в Україні.

"Тепер Фіцо втягує ще й Словаччину в намагання Росії завдати болю українцям.

Нагадуємо Фіцо, що, по-перше, підтримка злочинної російської агресії є абсолютно аморальною. По-друге, недалекоглядна політика Фіцо вже залишила народ Словаччини без компенсації за втрату російського транзиту газу, а також може залишити народ Словаччини ще без щонайменше 200 мільйонів доларів щорічно, які Україна сплачує за імпортовану електрику. Так, імпорт електрики для порятунку небезплатний, і це значні кошти. По-третє, для всіх у Європі та, зокрема, для народу Словаччини буде вигідніше з усіх поглядів співпрацювати із сусідами та ЄС заради збільшення постачання у Європу енергоресурів, зокрема газу з Америки й від інших партнерів, і тільки це може зменшити ціну на енергію для більшості сімей", - зазначає Зеленський.

Він також зауважив, що частка Словаччини в імпорті електрики в Україну близько 19 %. Уряд України працює з нашими сусідами в ЄС, щоб зберегти необхідний обсяг постачання електрики. Словаччина є частиною єдиного європейського енергоринку, і Фіцо повинен поважати загальноєвропейські правила.

"Будь-які свавільні рішення в Братиславі чи накази з Москви для Фіцо щодо електрики не призведуть до зупинки імпорту електрики в Україну, але точно можуть призвести до розриву чинної влади Словаччини з європейською спільнотою", - резюмує Зеленський.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що у разі припинення транзиту газу Словаччина може припинити постачання електроенергії Україні.

Що передувало?

Заява Фіцо була зроблена після того, як президент України Володимир Зеленський 19 грудня оголосив, що Україна не продовжить транзит російського газу, хоча зазначив, що може розглянути можливість транспортування газу з інших джерел, за умови, що Росія не отримає кошти до завершення війни. Зеленський також наголосив на готовності до переговорів за участю ЄС і держав-членів щодо нового постачання.

Раніше угорська компанія MOL Group домовилася про транспортування російської нафти через Білорусь і Україну в Словаччину і Угорщину. Водночас, Словаччина заявила про намір продовжити переговори з ЄС, Україною та іншими країнами для забезпечення постачання газу, якщо контракт з Росією, що включає транзит через Україну, не буде продовжений.

Топ коментарі
+22
Непотрібно " перегавкуватися" з фіцо, така дитяча поведінка нічим не допоможе Україні. Для вирішення цих проблем є Брюссель, США, міжнародні суди. Звичайно більш круто виглядають заяви та жарти в сторону один одного, прям битва капітанів, але на рівні заяв в соц мережах нічого не вирішує.
показати весь коментар
28.12.2024 14:35 Відповісти
+21
Українська влада нарешті проявляє характер. Припинити транзит газу потрібно було ще в 2014 році - це ключ до перемоги!
показати весь коментар
28.12.2024 14:48 Відповісти
+16
Це називається співучасть в злочині. ***** бомбить українську енергетику, а Орбан і Фіцо погрожують Україні і ставлять улитиматум якщо вона не капітулює
показати весь коментар
28.12.2024 14:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Непотрібно " перегавкуватися" з фіцо, така дитяча поведінка нічим не допоможе Україні. Для вирішення цих проблем є Брюссель, США, міжнародні суди. Звичайно більш круто виглядають заяви та жарти в сторону один одного, прям битва капітанів, але на рівні заяв в соц мережах нічого не вирішує.
показати весь коментар
28.12.2024 14:35 Відповісти
Українська влада нарешті проявляє характер. Припинити транзит газу потрібно було ще в 2014 році - це ключ до перемоги!
показати весь коментар
28.12.2024 14:48 Відповісти
А може у 2019 ?
показати весь коментар
28.12.2024 14:56 Відповісти
Без цього транзиту, ми лишались єдиного реального захисту цієї труби, пару ракет і внутрішня ГТС також б лягла, і це б було набагато гірше чим енергосистема, тому що набагато складніше відновлювати.
Нагадаю вам що у нас тільки декілька регіонів мають свій газ, а решта відбирають з транзиту а потім його добавляють газовидобувні регіони чи сховища повертають які занходяться тна Західній Україні.
показати весь коментар
28.12.2024 15:04 Відповісти
якеа потреба України в газі, скільки газу видобуває "Укргазвидобування" ,а вже після нагадую можна послухати казочку-"""Нагадаю вам що у нас тільки декілька регіонів мають свій газ, а решта відбирають з транзиту"""Якого транзиту, і скільки газу транзитувала рашистська 3,14дерація в ЄС ???
показати весь коментар
28.12.2024 15:46 Відповісти
Перше чим писати треба знати як працює гтс, газ нашого видобування йду в транзитну трубу а регіони які не видобувають потім беруть з труби.
Так само газ заповнює сховища на Заході а потім зимою сховища вивантажують в трубу та йде в ЄС а російський газ забирається в інших місцях в замін відібраного.
показати весь коментар
28.12.2024 17:17 Відповісти
Вот не люблю сам себя когда в голову приходит мысль "надо было вот так". Такое Вам на ум не приходило про себя? У Украины были заключены многолетние контракты на транспортировку рабссейсского газа и надо было их оборвать еще в 14 году? Последствия хоть на один процент себе представляете? А ключ до перемоги это мозги избирателей. Пока они не поймут что независимость Украины уже оплачена кровью и страданиями многих поколений украинцев. И будут выбирать будущее для своих детей и внуков, а не для себя любимых за гречку и обещаний завтрашней сытой жизни.
показати весь коментар
28.12.2024 15:58 Відповісти
все він правильно відповів. Поставив покидька на місто. А вам лише б зе обгавкати
показати весь коментар
28.12.2024 16:52 Відповісти
Зачет, Гена. Лижи дальше дупу кловану.
показати весь коментар
28.12.2024 17:00 Відповісти
ще один накидач г* на вентилятор. По суті є що сказати, що він не так сказав?
показати весь коментар
28.12.2024 17:06 Відповісти
Все, начиная с самого начала. Международные договоры необходимо выполнять, как и все договоры. А путлеровское "отключим вам газ и свет" не несет ничего конструктивного. Так жил совок в свое время. Анегдоты напомнить? И подоляшавка Igor Liashenko 45f8dd67 только начинает свой путь.
показати весь коментар
28.12.2024 17:16 Відповісти
про форс мажор і анулювання контрактів Україна попередила ще в 22 році. Весь єс підготувався, лише словаччина з угорщиною соплі жували і чекали на свого друга і партнера владіміра. То їх проблеми, якшо тупі і не підготувалися. Все правильно зе сказав, сподіваюся, транзит він закриє.
показати весь коментар
28.12.2024 17:30 Відповісти
Украина попередила??? Аннулювання контрактив??? Факты в студию!!!
показати весь коментар
28.12.2024 17:36 Відповісти
вас гугл забанив? співчуваю
показати весь коментар
28.12.2024 17:45 Відповісти
Кинь ссылку, подоляшик.
показати весь коментар
28.12.2024 17:48 Відповісти
убогим не подаю 🥳
показати весь коментар
28.12.2024 17:52 Відповісти
А что, бесплатно подоляшавишь? Или доступа в гугл нет? Убогое чудо, закройся или аргументируй.
показати весь коментар
28.12.2024 17:55 Відповісти
А мені подобається, як Зе ткнув його мордякою в грязюку!
показати весь коментар
28.12.2024 18:45 Відповісти
А все-таки: хтось пояснить, яка є різниця між транспортуванням москалячої нафти до Угорщини та москалячого газу до Словаччини?
показати весь коментар
28.12.2024 14:37 Відповісти
то газ ,а то нафта
показати весь коментар
28.12.2024 14:42 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2024 14:49 Відповісти
Різниця тільки в обсягах
показати весь коментар
28.12.2024 15:39 Відповісти
А з цього погляду: "[…] для всіх у Європі та, зокрема, для народу Словаччини буде вигідніше з усіх поглядів співпрацювати із сусідами та ЄС заради збільшення постачання у Європу енергоресурів […]"?

Для народу України що вигідніше?
показати весь коментар
28.12.2024 16:57 Відповісти
Одні виплодки пекла - фіцо з х-лом роблять те, що в них генетично закладено:підлість. Вони гроблять нашу Україну. А інші (доморощені ) виплодки пекла із середини ніц не роблять, щоб захистити нашу Батьківщину.
І ще треба подивитися, котрі гірші...
показати весь коментар
28.12.2024 14:38 Відповісти
терміново план гарантій та ***** таємних пунктів розвитку!
терміново туристичний тур в країни, де ще не бував зе!чмо!
фіцо ж казав, що йому бабло запропонували. я не вважаю, що це не правда.
показати весь коментар
28.12.2024 14:40 Відповісти
Це називається співучасть в злочині. ***** бомбить українську енергетику, а Орбан і Фіцо погрожують Україні і ставлять улитиматум якщо вона не капітулює
показати весь коментар
28.12.2024 14:41 Відповісти
Головне не здатись і не відступити ні на крок. Інакше це буде тільки початком.
показати весь коментар
28.12.2024 14:44 Відповісти
Здтристни, кацапсіна. Путін ***** -памʼятай про це.
показати весь коментар
28.12.2024 15:11 Відповісти
Чим це від польских фермерів відрізняється, нічим. Просто вони захищають свої економічні інтереси, дешевий орківський газ як не крути.
показати весь коментар
28.12.2024 15:00 Відповісти
Словакія...
А от Грузія
https://t.me/supernova_plus/34747?single Грузія передала "гуманітарну допомогу" російським та корейським військам в Курську область.
показати весь коментар
28.12.2024 14:43 Відповісти
То не "Грузія", а "уряд Грузії". Різниця є.
показати весь коментар
28.12.2024 14:46 Відповісти
уряд Грузії обраний грузинами на виборах...
показати весь коментар
28.12.2024 14:50 Відповісти
Результати яких Європа чомусь не визнала.
Як і у Венесуелі.
показати весь коментар
28.12.2024 14:55 Відповісти
Ну, якщо грузинів влаштовує їхній уряд то вони теж причетні до цього...
показати весь коментар
28.12.2024 14:52 Відповісти
Ну дивлччись на все більш ніж місячний спротив грузинскій влади самих грузинів, то їх влада та прийняті Владою Закони, ге влаштовує ЗОВСІМ!
показати весь коментар
28.12.2024 15:53 Відповісти
А з 2008 по листопад 2024-го значить влаштовувала? Так нічого ж не змінилось місяць тому.
показати весь коментар
28.12.2024 17:07 Відповісти
ЄС закриває очі на бикування Орбана Фіцо?
показати весь коментар
28.12.2024 14:47 Відповісти
вас ще щось дивує після подляків?
показати весь коментар
28.12.2024 16:54 Відповісти
а квартальне бидло вже давно по дорученню хйла відкрило з дєрьмаком перший фронт.
показати весь коментар
28.12.2024 14:52 Відповісти
Спам
показати весь коментар
28.12.2024 14:56 Відповісти
А как же мир ы глазах Х...ла, который увидел Зебил. Тоже в спам его?
показати весь коментар
28.12.2024 15:01 Відповісти
Хутин - володар бази компроматів Ось і весь секрет
А на Зе в нього великих компроматів нема
показати весь коментар
28.12.2024 14:54 Відповісти
На сарказм не схоже.
Тоді "Якого компромату вам ще не вистачає!?!"
показати весь коментар
28.12.2024 14:59 Відповісти
Словаки,ви виявилися такими ж пі....,як і вашу старші брати мадяри....
показати весь коментар
28.12.2024 14:59 Відповісти
Тому що Україні давно потрібно було побудувати широку інтеграцію електромереж з ENTSOE а не займатись різною х...нею.
Взагалі пару ЛЕП на Польщу і Румунію можна було давно збудувати і за кошти, які партнери виділяли за часи війни.
показати весь коментар
28.12.2024 14:58 Відповісти
на румунію кидали, питання в іншому, їхня генерація не розрахована ще і на те щоб нас забезпечувати, самі ж купували у нас.
показати весь коментар
28.12.2024 16:11 Відповісти
Будапештці теж люди, вони не зроблять нічого поганого для України!
Или ты забыл как надо?
показати весь коментар
28.12.2024 15:12 Відповісти
столиця Словаччини Братислава .
показати весь коментар
28.12.2024 15:25 Відповісти
какая разніца)
показати весь коментар
28.12.2024 16:15 Відповісти
тонко)
показати весь коментар
28.12.2024 15:48 Відповісти
Та ні, другий це ви з єрмаком, а фіцо- третій...
показати весь коментар
28.12.2024 15:24 Відповісти
Фіцо - свідомий ворог. Виконуючи вказівки москви, він завдав нам удар, на який необхідно відповісти максимально сильно та болісно. По іншому, не зрозуміє.
показати весь коментар
28.12.2024 15:27 Відповісти
я знову ж переконуюсь яка ЦЕ лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!
руZZкому міру повірити - себе обманути!
показати весь коментар
28.12.2024 15:51 Відповісти
колишний комуняка
показати весь коментар
28.12.2024 15:45 Відповісти
словацбкий 3,14цьо і угорський йорбан- це вже третій фронт. Другий фронт проти України і українського народу ,в Україні, куйло офіційно відкрив у 2019 році ,
показати весь коментар
28.12.2024 15:53 Відповісти
Ти б ще з Бєларуссії е/е імпортував, а потім дивувався, що Пюрер тебе шантажує. Гігант мислі, стратєх!
показати весь коментар
28.12.2024 15:56 Відповісти
а звідки експортувати по вашому з Молдови ?
показати весь коментар
28.12.2024 16:08 Відповісти
Ну не з тих країн, які ворожі до нас! І так, з Молдови експорт теж йде, якщо ви це не знали.
показати весь коментар
28.12.2024 16:13 Відповісти
молдова цілком і повністю живиться від нашої мережі, там є тільки одна ТЕЦ. якщо ви не знали.
беруть звідти де є генерація яка здатна покрити імпорт до нас.
Чи думаєте ее з повітря береться?
показати весь коментар
28.12.2024 16:25 Відповісти
я боюся, що всі країни коло нас, крім румунії, ворожі. То що робити будемо?
показати весь коментар
28.12.2024 16:57 Відповісти
На наступний рік в ЄС плануються активні просування в питанні вступу України в Європейську спільноту. І всі країни готові проголосувати "За". Єдина надія Риго-ОПешних, на Словаччину, та Угорщину. Тому Зелі пишуть агресивні тексти по відношенню до них, а не активізована політична боротьба, щоб перетягти їх на нашу сторону.
показати весь коментар
28.12.2024 16:01 Відповісти
ахахахахаха тобто ми вам газ перекриємо і ******* як хочете, але коли ті сказали що у відповіть рубануть "рубильник" так одразу про "війну" заволав.
Хоча так на хомячків та зебілів подіє, така потужна потужність лідора.
показати весь коментар
28.12.2024 16:07 Відповісти
Чудова, потужна та переможна новина, особливо на фоні того, що Україна не здатна на 100% забезпечити себе газом власного видобутку і частину отримувала реверсом з Словаччини, по факту просто брала з труби російський газ. Більш того, притомні експерти вже говорять, що після закінчення транзиту х***ло розіб"є гтс ракетами і до графіків відключення е/е можуть додатися ще графіки подачі газу. Більш того дефіцит е/е значно зросте через припинення експорту з Словаччини і дефіцит газу. Схоже , що під радісні крики та схвалення патріотів, зелена влада вирішила пришвидшити розвал країни.
показати весь коментар
28.12.2024 16:47 Відповісти
важко сказати що робити зараз, а як закінчиться війна, то точно перекрити трубу. Потвори
показати весь коментар
28.12.2024 16:59 Відповісти
Чкщо відкриють фронт, то потрібно буде знищити їх електростанції
показати весь коментар
28.12.2024 17:02 Відповісти
У нас просто якийсь надзвичайно талановитий експертнодиванний нарід. І в економіці, і в військовій справі, і в політиці, про спорт я вже й не кажу, важко знайти таку сферу на якій би не зналися диванні специ.
показати весь коментар
28.12.2024 17:10 Відповісти
І це -- слова особи, котра відповідає за усю зовнішню політику Країни...
показати весь коментар
28.12.2024 17:17 Відповісти
Перший фронт відкрила кришка піаніно
показати весь коментар
28.12.2024 18:19 Відповісти
Вже давно треба Братиславу взяти і звільнити словаків від ************* фіцо, на черзі Будапешт
показати весь коментар
29.12.2024 00:31 Відповісти
ПУТИН ХОЧЕТ ЧТОБЫ ЕС НАЧАЛ УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ ТАК КАК И ОН !!! НО ГЛАВНОЕ ПОКАЗАТЕЛЬНО КАЗНИТЬ ПУТИНА !!! А СЕМЬЯ ЕГО САМА ЗАЧАХНЕТ !!!
показати весь коментар
29.12.2024 22:10 Відповісти