10206 відвідувачів онлайн
18 620 43

Путін вдруге зателефонував Алієву щодо катастрофи літака Azerbaijan Airlines

Путін вдруге зателефонував Алієву

Російський диктатор Володимир Путін вдруге за два дні зателефонував президенту Азербайджану Ільхаму Алієву, під час розмови вони продовжили обговорювати катастрофу літака "Азербайджанських авіаліній" (Azerbaijan Airlines).

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили в пресслужбі президента Азербайджану.

"29 грудня президент Російської Федерації Володимир Путін зателефонував до Президента Азербайджанської Республіки Ільхама Алієва. Під час телефонної розмови глави держав продовжили обговорення питань, пов'язаних із катастрофою пасажирського літака Закритого акціонерного товариства "Азербайджан Хава Йоллари"", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 28 грудня повідомлялося, що російський диктатор Володимир Путін і президент Азербайджану Ільхам Алієв провели телефонну розмову, яка була ініційована російською стороною. Вони обговорювали питання щодо аварії пасажирського літака авіакомпанії Azerbaijan Airlines, і російський диктатор вибачився за те, що "трагічний інцидент стався у повітряному просторі Росії".

Авіатроща літака Azerbaijan Airlines у Казахстані

25 грудня літак Embraer, що прямував із Баку до російського Грозного, упав поблизу казахстанського міста Актау.

38 людей загинуло внаслідок падіння літака Azerbaijan Airlines. За однією з версій у ЗМІ, літак міг бути уражений засобами ППО над територією РФ.

За даними ЗМІ, російська ракета класу "земля-повітря" стала причиною авіакатастрофи літака "Азербайджанських авіаліній" (Azerbaijan Airlines) в Актау.

Голова ГУР МО Кирило Буданов заявив, що літак Azerbaijan Airlines було збито російською системою ППО "Панцир-С1".

Азербайджан очікує, що Росія офіційно визнає збиття пасажирського літака, пише Reuters.

Речник російського диктатора Дмитро Пєсков відмовився коментувати інформацію про причетність Росії до авіатрощі пасажирського літака Azerbaijan Airlines в Казахстані.

Президент Володимир Зеленський висловив співчуття президенту Азербайджану Ільхаму Алієву та азербайджанському народу у звʼязку з катастрофою літака рейсу "Азербайджанських авіаліній" та заявив, що факти свідчать про відповідальність РФ за трагедію.

29 грудня президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що літак компанії Azerbaijan Airlines зазнав авіакатастрофи у Казахстані внаслідок обстрілу із землі над територією Росії.

Топ коментарі
+22
пішла торговля. Наступна новина - мир, дружба, жвачка, нові рейси
показати весь коментар
29.12.2024 18:12 Відповісти
+18
Диктатори завжди між собою домовляться, свій народ для них то просто частина статистики.
показати весь коментар
29.12.2024 18:13 Відповісти
+18
показати весь коментар
29.12.2024 18:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Є вірогідність того що порішають за немалі гроші (чи послуги) та домовляться не здіймати зайвого галасу...
показати весь коментар
29.12.2024 18:04 Відповісти
Хйло хоть копейку за малазийский боинг дал? - вот и тут будет то же, потому что хйло.
показати весь коментар
29.12.2024 20:35 Відповісти
Путін вдруге зателефонував Алієву щодо катастрофи літака

*****:
- Он упал, кхе-кхе...
Алієв:
- Сичим авзу! Гетверан! Сянджа тундю эйшай счим!
показати весь коментар
29.12.2024 18:06 Відповісти
А пітун що у відповідь? "Бамбарбія_кірґуду"?
показати весь коментар
29.12.2024 18:49 Відповісти
Так це він послав чи навпаки жалібно скиглив?
показати весь коментар
29.12.2024 19:24 Відповісти
пішла торговля. Наступна новина - мир, дружба, жвачка, нові рейси
показати весь коментар
29.12.2024 18:12 Відповісти
Диктатори завжди між собою домовляться, свій народ для них то просто частина статистики.
показати весь коментар
29.12.2024 18:13 Відповісти
Та вжеж..ех!
А тим часом спецборт росiйських ВКС прилетiв до США ì двi доби знаходився там.
показати весь коментар
29.12.2024 22:55 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2024 18:13 Відповісти
Диспечер Карлос?
показати весь коментар
29.12.2024 22:04 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2024 18:13 Відповісти
ага , і часовню вони теж развалили
показати весь коментар
29.12.2024 18:17 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2024 18:30 Відповісти
Це треш.
показати весь коментар
29.12.2024 19:03 Відповісти
Ну, шо, для свинособак це в повній мірі нормальок. Захавають.
показати весь коментар
29.12.2024 19:28 Відповісти
І не пожалів же хтось грошей, щоб читати це лайно.
показати весь коментар
29.12.2024 19:45 Відповісти
Это как надо увеличить дальность панциря с 18 км до 800, в 40 с лихуем раз)))
Расстояние Донецк - Грозный по трассе составляет 988 км, а по прямой - 805 км.
показати весь коментар
29.12.2024 20:04 Відповісти
У Толіка Шарія можливо все!
показати весь коментар
29.12.2024 22:06 Відповісти
Ото кацапи в вірять в українську науку! У нас і бойові етнічно орієнтовані комарі, і наддалекі ракети на вітряній тязі...
показати весь коментар
30.12.2024 01:57 Відповісти
Не "катастрофа" а навмисне збяття з цинічним намаганням приховати сліди злочину
показати весь коментар
29.12.2024 18:20 Відповісти
Мабуть бункерний не сказав банкетному, що вже телефонував Алієву.
показати весь коментар
29.12.2024 18:23 Відповісти
у бункерного, мабуть, бонусні хвилини закінчилися на телефоні, а пакет оплачений тільки після 1 січня!
показати весь коментар
29.12.2024 19:34 Відповісти
самая абідная для парашників, шо "разговор состоялся по інициатівє парашного підєра".
показати весь коментар
29.12.2024 18:30 Відповісти
Алієв трошки зарвався...
Далі чути вологі чмокаючі звуки.
показати весь коментар
29.12.2024 18:30 Відповісти
рашиська паскуда вибачаєтся за загибель пасажирів,а убивство понад сотні тисяч українців цього не хочуть помічати.
показати весь коментар
29.12.2024 18:35 Відповісти
десятки тисяч
показати весь коментар
29.12.2024 18:37 Відповісти
Де? В одному тільки Маріуполі скільки вбили?
показати весь коментар
29.12.2024 19:47 Відповісти
Нічогособі , а ***** вміє телефонувати самотужки !
Трамп агов ти це бачиш ? Тож думай
показати весь коментар
29.12.2024 18:47 Відповісти
Диктатори торгуються завжди на крові...
показати весь коментар
29.12.2024 18:49 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2024 19:11 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2024 19:13 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2024 19:48 Відповісти
кацапські конспірологи найбільш *******.
показати весь коментар
29.12.2024 20:34 Відповісти
Холморогов начял штото подозрєвать...
показати весь коментар
29.12.2024 22:06 Відповісти
Новости мордора, заголовки:

"Алиев потребовал от России компенсаций из-за крушения самолета в Актау"

"Азербайджан сократил срок пребывания россиян в стране"

https://www.rbc.ru/politics/29/12/2024/677161569***************?from=from_main_2
показати весь коментар
29.12.2024 19:15 Відповісти
ху.ло нагибает алиева так, как нашего клоуна в омане.
показати весь коментар
29.12.2024 19:39 Відповісти
х*й он там кого нагнет. турки ему быстро пендюлей отвесят. как в Сирии.
показати весь коментар
29.12.2024 19:52 Відповісти
запропонував більше грошей?
показати весь коментар
29.12.2024 20:31 Відповісти
"Єнта фсьо хахли несккрєпниє"
показати весь коментар
29.12.2024 20:43 Відповісти
Лезгіни хочуть в Азербайджан
показати весь коментар
29.12.2024 21:00 Відповісти
...ПРЕДАВШИЙ В ВЕРНОСТИ КЛЯНЁТСЯ ...!!!
показати весь коментар
29.12.2024 21:32 Відповісти