4422 відвідувача онлайн

Сирія хоче зберегти зв’язки з РФ та Іраном, - новий лідер країни Ахмед аль-Шараа

Сирія хоче зберегти відносини з Росією та Іраном

Новий фактичний лідер Сирії Ахмад аль-Шараа хоче зберегти зв'язки із Росією та Іраном. Але вони "повинні базуватися на повазі суверенітету обох країн і невтручанні у справи обох країн".

Про це він заявив в інтерв'ю саудівському мовнику Al Arabia, передає Цензор.НЕТ.

Шараа очікує, що Москва виведе свої війська з Сирії, проте він також згадав про "глибокі стратегічні інтереси" з "другою найпотужнішою країною світу".

"Ми не хочемо, щоб Росія пішла з Сирії таким чином, щоб це підірвало її відносини з нашою країною", - сказав він.

Шараа також закликав Тегеран переосмислити свою регіональну політику і вказав на те, що опозиційні сили захищали іранські позиції під час боїв за повалення режиму Асада, хоча вони знали, що Іран був головним прихильником президента.

Він зазначив, що очікував позитивних кроків з боку Ірану після цих дій, але не дочекався їх.

Раніше повідомлялось, що 30 грудня 2024 року делегація України на чолі з міністром закордонних справ Андрієм Сибігою перебуває у Сирії.

Події в Сирії

Нагадаємо, що 28 листопада після чотирьох років відносного затишшя бої між силами Башара Асада та опозиційними групами відновилися з новою силою на околицях Алеппо.

29 листопада "Хайят Тахрір аш-Шам" (HTS), яка очолює коаліцію опозиційних сил у Сирії, зайшла в Алеппо та вступила у зіткнення з урядовими силами на західній околиці міста.

30 листопада Збройні сили Сирії оголосили про "тимчасове виведення військ" з Алеппо для підготовки контрнаступу проти опозиційних сил.

За даними Al Arabia, повстанці в Сирії взяли під контроль Алеппо.

Новообраний президент США Дональд Трамп заявив, що США не повинні втручатися у конфлікт, що розвивається в Сирії.

Агентство Bloomberg писало, що на тлі наближення повстанців до Дамаску сирійський диктатор Башар Асад вирішив вдатися до непрямих дипломатичних звернень до США та новообраного президента Дональда Трампа, щоб спробувати залишитися при владі.

8 грудня стало відомо, що сирійські опозиціонери зайняли Дамаск та оголосили про втечу Асада.

Згодом сирійський диктатор Башар Асад зробив першу публічну заяву після падіння його режиму і втечі до Росії, стверджуючи, що він не хотів залишати країну, але зробив це за посередництва Москви.

Топ коментарі
+28
нехай Зе йому ще борошна відправить...
показати весь коментар
30.12.2024 11:56 Відповісти
+15
то нахєра ж асада виганяли? щоб расіяни їм його зараз повернули на трон? чи вони його дарма в мацкві
годують?
показати весь коментар
30.12.2024 11:54 Відповісти
+15
"друга ************ краіна світу" - нічого не попутав?
показати весь коментар
30.12.2024 11:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
то нахєра ж асада виганяли? щоб расіяни їм його зараз повернули на трон? чи вони його дарма в мацкві
годують?
показати весь коментар
30.12.2024 11:54 Відповісти
Новій владі треба передихнути від війни, а потім…
показати весь коментар
30.12.2024 12:00 Відповісти
Вбити дракона(с)...
показати весь коментар
30.12.2024 12:09 Відповісти
Та да, ************ - це саме про невтручання.
Такі ж дєбіли прийшли до влади, як Трамп, Шольц і К'...
показати весь коментар
30.12.2024 11:55 Відповісти
сирійський х.. в ср...
показати весь коментар
30.12.2024 11:56 Відповісти
нехай Зе йому ще борошна відправить...
показати весь коментар
30.12.2024 11:56 Відповісти
вже відправили
xyùлo діє через свою агентуру в Україні
показати весь коментар
30.12.2024 12:47 Відповісти
Росіяни ще повторять !
показати весь коментар
30.12.2024 11:57 Відповісти
думає що вони теж зерна дадуть?
показати весь коментар
30.12.2024 11:58 Відповісти
Не думає -- впевнений!

І "калашнікоффих" побільше, куди ж без них.

P.S. Цікаво, хто уповноважував цього бороданя бути "новим фактичним ділером Сирії"?
показати весь коментар
30.12.2024 14:01 Відповісти
сірійський норот з "калашніковими". Це така у них монобільшість: у кого "калашніков" - той і у монобільшості.
показати весь коментар
30.12.2024 14:06 Відповісти
Ще одне Хвіцо вимальовується???
показати весь коментар
30.12.2024 11:59 Відповісти
"друга ************ краіна світу" - нічого не попутав?
показати весь коментар
30.12.2024 11:59 Відповісти
От і здогадайся про кого він, шайтан…
показати весь коментар
30.12.2024 12:02 Відповісти
Єрмак не упустить шансу побарижити українським зерном..
показати весь коментар
30.12.2024 11:59 Відповісти
"Чумадан з капустою Газпромівською," до Ахмада аль-Шараа, заїхав...
показати весь коментар
30.12.2024 11:59 Відповісти
Україна винувата, мало зерна на халяву дала
показати весь коментар
30.12.2024 12:00 Відповісти
Дибіл. І це після того як рашисти з Асадом вбили мільйон сирійців? А нащо тоді було воювати? Знову надієтесь що рашисти будуть поважати ваш суверенітет? Ню-ню.
показати весь коментар
30.12.2024 12:00 Відповісти
Для чого тоді Асада скинули? Шило на мило?
показати весь коментар
30.12.2024 12:01 Відповісти
Сибіга зустрівся із новим лідером Сирії в Дамаску - після чого - Сирія хоче зберегти зв'язки з РФ та Іраном. Що він там наговорил.
показати весь коментар
30.12.2024 12:04 Відповісти
Його англійську розуміє тільки він сам.
показати весь коментар
30.12.2024 12:11 Відповісти
А перша найпотужніша країна дай вгадаю напевне Китай ..
Ізраїль зітри цих дебілів в пил вони не міняються
показати весь коментар
30.12.2024 12:05 Відповісти
На аль-шаруу і ахмед - ************
показати весь коментар
30.12.2024 12:06 Відповісти
Я так розумію, газогону з Катару до ЄС не буде. Владу захопили турецькі найманці. Не дарма ж Ізраїль роздовбав сирійські бази наостанок. Сибігі немає, що там ловити, усе вирішується у Стамбулі.
показати весь коментар
30.12.2024 12:08 Відповісти
Буде.
показати весь коментар
30.12.2024 12:26 Відповісти
нова влада, але граблі ті ж самі. араби це ще ті придурки.
показати весь коментар
30.12.2024 12:08 Відповісти
Як на мене, після цього Ізраїль може сміливо виносити все, що захоче на території Сирії.
показати весь коментар
30.12.2024 12:09 Відповісти
алеппо до войны и после , забыли ???


показати весь коментар
30.12.2024 12:12 Відповісти
кацап,тєбє кто-то сказал,что ваши бази останутся в Сірії?
показати весь коментар
30.12.2024 12:21 Відповісти
Казав же, що кацапи не підуть із Сирії. Вони "вивели своїх військових і надлишки озброєння" із Дамаска і "віддалених районів" на бази, укріпили їх і будуть спостерігати за цими фактичними лідерами Сирії. (ч- планку прицілу, звісно...). Кацапська рать ніколи добровільно нізвідки не виходила ... "Потужно-переможні" сурми потроху стихають?
показати весь коментар
30.12.2024 12:16 Відповісти
Де було сказано,що в Сирії залишаються кацапські військові бази?
показати весь коментар
30.12.2024 12:22 Відповісти
Тут навіть напрягатися не доведеться - (див.вище ) "фактичний лідер" (ще не встигши приміряти костюма з краваткою та відмитися від крові) чітко сказав про "глибокі стратегічні інтереси з другою найпотужнішою країною світу". Як можна уявити собі збереження глибоких стратегічних інтересів у самому гадюшнику на Близькому Сході без збереження стратегічних військових баз?
показати весь коментар
30.12.2024 13:06 Відповісти
Маячня й догадки.
показати весь коментар
30.12.2024 14:50 Відповісти
Дивийся і читай вище.
показати весь коментар
30.12.2024 18:17 Відповісти
Ти тупорилий? Де було сказано,що в Сирії залишаються кацапські військові бази?
показати весь коментар
30.12.2024 20:57 Відповісти
показати весь коментар
31.12.2024 11:02 Відповісти
показати весь коментар
31.12.2024 14:14 Відповісти
Думаю, в США оху@ли от таких планов
показати весь коментар
30.12.2024 12:22 Відповісти
США ****** значно раніше:
https://www.bbc.com/russian/articles/cpdn24nx0neo
показати весь коментар
30.12.2024 12:39 Відповісти
Хтось скажіть про це Сибізі і Зєлі. Вони не знають!
показати весь коментар
30.12.2024 12:25 Відповісти
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга прибув до Сирії та зустрівся з очільником ісламістського угруповання «Хайят Тахрір аш-Шам» (ХТШ) та де-факто лідером Сирії Ахмедом аш-Шараа.

понеділок, 30 грудня 2024,

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3943180-sibiga-zustrivsa-z-novim-liderom-sirii-v-damasku.html

скажіть про це olko11 olko
показати весь коментар
30.12.2024 12:33 Відповісти
Розкладені граблі закінчилися, а світла думка в голову так і не прийшла...
показати весь коментар
30.12.2024 12:25 Відповісти
Панове, запам'ятайте одну річ, якщо параша мовчить і спокійно себе веде, коли в країні у якої міняються лідери чи президенти, то знайте
що, то люди яких вона поставила і вони будуть працювати на парашу.
показати весь коментар
30.12.2024 12:27 Відповісти
Мудрі цензорята знову не можуть зрозуміти різницю між офіційними пресс-заявами і реальними діями.

Типова заява для публіки...
показати весь коментар
30.12.2024 12:27 Відповісти
А скільки радощів було... як завжди, поперед батька в пекло.
показати весь коментар
30.12.2024 12:28 Відповісти
З сірією все зрозуміло...
показати весь коментар
30.12.2024 12:29 Відповісти
На кацапію зараз працюють виключно пацієнти палати Номер 6.
показати весь коментар
30.12.2024 12:33 Відповісти
Аль-Каїдівці "бувшими" не бувають...
показати весь коментар
30.12.2024 12:34 Відповісти
Ну вот опять. А ОПА так старалась что-нибудь такое намалевать, примазаться ещё недавно. Помните?)) "Опять двойка"...
показати весь коментар
30.12.2024 12:47 Відповісти
Вбити дракона, щоб потім самому стати драконом. Повертайте вже Асада і починайте бомбити Алєпо
показати весь коментар
30.12.2024 13:00 Відповісти
Встиг Ізраїль скористатися шансом знищити ядерні обʼєкти ірану? Бо здається вікно безвластя вже закрилося.
показати весь коментар
30.12.2024 13:26 Відповісти
А ми(не ми,вони,але за наш рахунок)
їх годуємо...
показати весь коментар
30.12.2024 13:27 Відповісти
Це вже потужна перемога нашої незламної дипломатії після візиту Сибіги, чи ще Єрмак не їздив, щоб "успіх" закріпити, так що поки нема приводів для хвилювання? Ще 2-з неділі, наше збіжжя допливе до Сирії і ситі араби відразу потужно покахають Україну та її національні інтереси, разом з державними кордонами, безпекою і незалежністю, а від інтересів Ірану та здичавілих федірастів їх стане незламно нудить. Ага.
показати весь коментар
30.12.2024 14:45 Відповісти
Друзі, що сталось в Сирії ..... в контексті для України ? Залишились дві кацапські бази, що означає кілька тисяч кацапів не приїдуть на український фронт. Україна щось втратила від цього ? Ізраїль не розірвав взаємовідносини з кацапами попри тієї кількості кацапської зброї у ХАМАСу та Хезболли. Ситуація в Сирії невизначена. Слідкуємо й не витрачаємо свої нерви.
показати весь коментар
30.12.2024 15:34 Відповісти
ми за гіпотетичну справедливість
показати весь коментар
31.12.2024 01:22 Відповісти
Справедливість у політиці - міф. Світом керують ГРОШІ. Навіть гроші вбивці творять "чудеса". Сирійці доводять цю тезу. До речі, ***** розраховує саме на це у взаємовідносинах "братніх народів". Купити можна будь-що й будь-кого. Все залежить від ЦИФРИ.
показати весь коментар
31.12.2024 11:37 Відповісти
Та які там добрі відносини з ******. От ішак - зовсім інша справа. Воно ж кілька мішків борошна подарувало, а таке не забувається.
показати весь коментар
30.12.2024 20:58 Відповісти