7032 відвідувача онлайн

Зеленський про угоду зі США щодо копалин: Я не підписую те, що виплачуватимуть 10 поколінь українців

Зеленський прокоментував угоду про копалини зі США

Президент Володимир Зеленський прокоментував угоду про корисні копалини зі США.

Про це він заявив на пресконференції, інформує Цензор.НЕТ.

"Коли США продають зброю Ізраїлю, Катару, Саудівській Аравії, ОАЕ чи вони заробляють 100%? Все нормально, я просто хочу діалогу з президентом Трампом. Мені здається, я справедливий в тому, що я хочу діалогу. Я не підписую те, що будуть виплачувати 10 поколінь українців", - сказав він.

Президент додав, що хоче порозмовляти особисто з Трампом.

Угода про копалини зі США

Нагадаємо, Трамп заявив, що хоче укласти із президентом України Володимиром Зеленським угоду на 500 млрд доларів про доступ до рідкісноземельних ресурсів та природного газу в Україні в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні.

Президент Зеленський заявив, що угода зі США про корисні копалини буде підписана на рівні міністрів за готовності і за умов гарантій. Наразі цей документ не готовий, щоб захистити інтерес України.

Згодом Трамп сказав, що Україна зірвала угоду щодо рідкісноземельних металів. Угода була потрібна, щоб США могли повернути витрачені на підтримку України кошти.

Адміністрація президента США Дональда Трампа передала Україні "покращений" проєкт угоди про корисні копалини, яка "відповідає українському законодавству".

Топ коментарі
+19
Це не угода, а ультиматум.
показати весь коментар
23.02.2025 17:08 Відповісти
+14
А тобі яке діло?
показати весь коментар
23.02.2025 17:10 Відповісти
+13
Это правильно, такой бред подписывать нельзя.
показати весь коментар
23.02.2025 17:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А тобі яке діло?
показати весь коментар
23.02.2025 17:10 Відповісти
він в США - йому вже на нас чхати а доходів в бюджет США - чом би і ні
показати весь коментар
23.02.2025 17:17 Відповісти
100 до 1 що воно в Горловці або Рубєжному...
показати весь коментар
23.02.2025 17:25 Відповісти
Стокгольмський синдром.
показати весь коментар
23.02.2025 17:32 Відповісти
Зеленський молодець!
показати весь коментар
23.02.2025 17:34 Відповісти
Він думав, що копалини українців вже в його реднеківській кишені і скоро можна буде зʼїхати з прокуреного алкотрейлеру.
показати весь коментар
23.02.2025 17:28 Відповісти
чтобы закрыть рот США и Додику Украине надо разослав ЕС и ООН копии подготовить свой Договор о компенсационных выплатах 500 млрд долларов с США и России как подписантов будапештской промокашки по доводам--- 1 США настояли на разоружении Украины и том чтобы ракеты передали в Россию а 2 Россия поддержала и настояла на таком варианте для Украины и забрала ядерку и не только включая стратегические бомбардировщики входящие в Триумвиат ядерной доктрины РФ... и 3 именно США ЗАСТАИВЛИ КРАВЧУКА ПОЙТИ НА КАКИЕ ТО высосанные хотелки переговоры с Россией так называемые Массандровские и Кравчук в угоду США и РФ согласился поделить флот Черноморский который был изначально на 100% Украинским но по факту Россия захапала себе боевые единицы 68% а Украине остался мотлох чуть более 30% а остальное пошло в утиль..
показати весь коментар
23.02.2025 17:33 Відповісти
йому мабуть дали гарантію безпеки а його втарой палавінке ні- от й летить зараз Єрмак у США ( на "раунд перемовин" - так в ОПУ сказали ) , Прадва ще зЕлену через щ свою з уряду
показати весь коментар
23.02.2025 17:10 Відповісти
СТРІМ. Що думає Трамп про Україну? Марія Барабаш, Юрій Кондеревич-ютуб

Кондеревич та Барабаш щільно працюють зі Спартсна знищення МАРОДЕРНІ АЛЕ - Кондеревич це людина Медведчука , Барабаш ніби то волонтер
показати весь коментар
23.02.2025 17:13 Відповісти
ШІ -

Ставлення до Юрія Кондеревича в українській діаспорі США є неоднозначним через його акції "УКРАЇНА ВСІМ НАБРИДЛА" біля Білого Дому за часів Байдена та зв"ямками з росіянами, тоді як Марія Барабаш користується повагою за свою діяльність.
показати весь коментар
23.02.2025 17:31 Відповісти
Зараз ти можеш триндіти, що завгодно, подивимся на дії.
показати весь коментар
23.02.2025 17:08 Відповісти
Якщо Трамп повторив слова ***** про легітимність нашого Лідора, то що це означає ? Щоб не підписав наш Лідор - не законно. Треба дивитись на дії США більш.
показати весь коментар
23.02.2025 17:13 Відповісти
Трамп нічого про легітимність не говорив, бо він визнає легітимність президента України де факто своєю взаємодією із ним на рівні глав держав. Він брякав про низьку підтримку, але не про легітимність.
показати весь коментар
23.02.2025 17:30 Відповісти
Це не угода, а ультиматум.
показати весь коментар
23.02.2025 17:08 Відповісти
Тебе дійсно чітко видно.
показати весь коментар
23.02.2025 17:11 Відповісти
Навіть, якщо б ти українським прапором прикрився від тебе лаптями смерділо б.
показати весь коментар
23.02.2025 17:13 Відповісти
Нічого нікуди не йде, кицюня, ці копалини ніхто не починав щє видобувати ніколи.
показати весь коментар
23.02.2025 17:32 Відповісти
До речі, тонкіше будь, москалику. Трампонів-антисіоністів не буває.
показати весь коментар
23.02.2025 17:33 Відповісти
Ввечері Трамп прокинеться 😸. Після цієї прес-конференції в ньому точно срака згорить😸
показати весь коментар
23.02.2025 17:09 Відповісти
В нього* вибачте Т9😸
показати весь коментар
23.02.2025 17:10 Відповісти
****, я тобі не рашисько зелена ботва. Так що точно не за адресою.🤬
показати весь коментар
23.02.2025 17:13 Відповісти
Ніхто не бачить що ти не підписуєш і тому не зрозуміло чому, а вірити немає підстав, віра забагато разів дуже дорого коштувала. Може шкурні інтереси не враховані?
показати весь коментар
23.02.2025 17:10 Відповісти
Трамп користається моментом - от і склав таку ціну на зброю
показати весь коментар
23.02.2025 17:10 Відповісти
Это правильно, такой бред подписывать нельзя.
показати весь коментар
23.02.2025 17:10 Відповісти
Поки що тільки ти тут.
показати весь коментар
23.02.2025 17:14 Відповісти
Ти самовпевнений імбіцил, та сереш на всіх гілках. Йди нахгеть. Оператори, забаньте довболюба
показати весь коментар
23.02.2025 17:19 Відповісти
Я буду рад, если ты хотя-бы попробуешь голову свою больную полечить.
показати весь коментар
23.02.2025 17:24 Відповісти
Деякі республіканці , на жаль в невеликій поки що кількості, кажуть що Зеленський може послати до біса трампа з його забаганками . Вони також наводять приклади такі ж як і президент Зеленський .
показати весь коментар
23.02.2025 17:11 Відповісти
Стаття 13 розділу ІІ "Загальні засади" Конституції України визначає, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.

Де наші %⁉️
показати весь коментар
23.02.2025 17:12 Відповісти
Так гаранта Конституції давно немає, ВР перетворилась на кнопкодавів, а силові органи на обслугу влали. Тому, що і де написано це не про нашу владу
показати весь коментар
23.02.2025 17:18 Відповісти
Там рік потрібен тільки доробити цей договір . Тому що можно підрахувати тільки видобуток від копалин, а ніяк то що лежить в землі. На місяці теж щось лежить, але ніхто не оцінює копалини там.
показати весь коментар
23.02.2025 17:14 Відповісти
Очевидно що угода не для підписати, а для того щоб Україна відмовилась і у Трампа був формальний привід Україніу злити.
Вони в принципі не дуже це й маскують...
показати весь коментар
23.02.2025 17:15 Відповісти
Ніхто навіть небачив угоди
показати весь коментар
23.02.2025 17:19 Відповісти
Була в британському Телеграф.
показати весь коментар
23.02.2025 17:28 Відповісти
То була чернетка, над зміною якої йде зараз робота по узгодженню фінального варіанту. Трамп торгується, як базарна баба.
показати весь коментар
23.02.2025 17:39 Відповісти
А привіз так звану чернетку цілий міністр економіки, якщо не помиляюсь ?
показати весь коментар
23.02.2025 18:18 Відповісти
Скоріше представник адміністрації гопоти, в економіці він навряд чи щось дуплить.
показати весь коментар
23.02.2025 18:25 Відповісти
Та да, до рівня Гетьманцева явно не дотягує. Якось незадалося з кадрами на Вашингтоншині...
показати весь коментар
23.02.2025 19:38 Відповісти
Чому він мовчить про борг США по Буд. Меморандуму?
Що США його зараз злочинної порушує і чинить екон. тиск?
показати весь коментар
23.02.2025 17:15 Відповісти
Бо нема ніякого боргу.
показати весь коментар
23.02.2025 17:18 Відповісти
Мем, ви його читали?
показати весь коментар
23.02.2025 17:21 Відповісти
Схоже що ви його не читали
показати весь коментар
28.02.2025 19:29 Відповісти
Мододець!
показати весь коментар
23.02.2025 17:16 Відповісти
ригозелені перейняли тактику сросіяк,заповнити інфополе різними,спірними вкидами по темі,а потім поставити перед фактом,так і тут,одна інфа від українских меністрів що договір доробляють,розглядають,договір буде підписаний,тут зеля каже небуде,а потім але оп все вже давно підписано,а мудрий нарід побурчить тиждень в коментах йому ще якусь зашкварну новину підкинуть,вони і забудуть,терпіли блд.
показати весь коментар
23.02.2025 17:19 Відповісти
а що саме "вони і забудуть", ти забув написати, нєтерпіла блд
показати весь коментар
23.02.2025 17:41 Відповісти
Цей ідіот добикуеться. Але інтереси власних олігархів і мародерів важливіші за країну
показати весь коментар
23.02.2025 17:20 Відповісти
Благодаря отупевшему зелеДрочерному Быдлу и их выбору Украина в полном дерьме, сейчас тампон проведёт со своим сбродом аудит фин.и гум. помощи , хотя они и так всё знают и бенин Оманский Нарик подпишет всё......а потом агент краснов с ботаксным педофилом решат как будут делить....
показати весь коментар
23.02.2025 17:21 Відповісти
Розумно
показати весь коментар
23.02.2025 17:21 Відповісти
Не хоче, скотиняка забиратися геть і все тут. З сірскім да пабєднава канца!
показати весь коментар
23.02.2025 17:26 Відповісти
На х#й трампа і його ********* .
показати весь коментар
23.02.2025 17:28 Відповісти
Україну злили ще в Омані,а тепер просто закінчення сценарію,повноцінна світова хуцпа тепер усі хором (добрими та злими висловами)"відбілють" одного зрадника.
показати весь коментар
23.02.2025 17:30 Відповісти
Щось якось сценарій закінчується, а щє 80% України не злито. Не встигли?
показати весь коментар
23.02.2025 17:44 Відповісти
коли це Зечмо за продаж України хвилювався? особисту долю надто замаленьку намалювали
показати весь коментар
23.02.2025 17:36 Відповісти
а шо є варіанти? не підписуй, ***** підпише
показати весь коментар
23.02.2025 17:40 Відповісти
Трамп хоче українські копалини на 350 чи 500 млрд. доларів? Ок. А чому б йому не запропонувати альтернативу: США ФІЗИЧНО знищує путлера (разом з родиною) і отримує мінерали на 100 млрд. доларів; потім за кожного знищеного члена московської ради безпеки та оборони та керівників Ради Федерації та Держдуми, які голосували за вторгнення в Україну ще по 5 млрд.? І нехай Трамп думає!!!
В цьому сенсі, я цілком згодний з думкою Невзорова, що найкращими американськими перемовниками з московським керівництвом є виключно "морські котики", які продемонстрували неабиякі "дипломатичні здібності" в ситуації з бен Ладеном.
показати весь коментар
23.02.2025 17:41 Відповісти
"Не віддамо наші корисні копалини клятим амєріканськім іперіалістам ,що ж тоді залишиться українським і кацапським олігархам ! " В.О. Зеленський .
показати весь коментар
23.02.2025 17:44 Відповісти
Українські олігархи, на відміну від імперіалістичних, хоча б якусь частину податків в Україні сплачують і підтримують баланс GDP.
показати весь коментар
23.02.2025 17:46 Відповісти
Де вони сплачують податки ,в офшорах ,може вже досить молоти цю гівномарафонівську маячню про українських олігархів -патріотів.
показати весь коментар
23.02.2025 17:58 Відповісти
Кицюня, погугли скільки експорт ахметівського і арселорівського металопрокату дає в бюджет Україні.

А ти думав ми тут існуємо за рахунок твоїх податків, з твоєї офіційної частини зарплати під назвою "мінімалка"?
показати весь коментар
23.02.2025 18:29 Відповісти
Логично, наконец включил голову, 500 миллиардов это фантастический долг для Украины
показати весь коментар
23.02.2025 17:45 Відповісти
Який героїчний борцюн за надра України і її народу.. Сам запропонував , сам тепер героїчно і мужньо не підписує, не піддається на тиск клятих буржуїнів..
показати весь коментар
23.02.2025 17:46 Відповісти
Це курва якийсь Стокгольмський синдром!!!
Значить Ахметову, Коломойському, Жеваго і росіянам яких тут представляють "типу українські Фунти" можна розробляти копалини, по мутних схемах, виводячи гроші і сировину за кордон, а американцям не можна??!!
Я впевнений, що в ОПі постало питання, яке часто задають чиновники, розвалившись в кріслі і включивши нудьгуючий вигляд - "...а де мій інтерес"?
І можна не розповідати їм про бізнес розрахунки прибутковості, інвестиції в місцеві громади, сплату податків і т.д.
Вони не чують що їм особисто від цього і їм легше вбити будь-яку ідею, ніж почуватися лохом, який проскочив "повз касу".
А гарні слова, патріотизм і турботу про наступні покоління це ширма.
показати весь коментар
23.02.2025 17:48 Відповісти
То він не угоду підпише,а собі вирок
показати весь коментар
23.02.2025 17:49 Відповісти
Дуже вірогідно, що в пуйла теж є така угода, але підписана раніше, може ще в Омані. Ось він і менжується , справа серйозна, а янелох- щеневтік.
показати весь коментар
23.02.2025 18:09 Відповісти
Корисні копалини в обмін на бла бла бла)))))
показати весь коментар
23.02.2025 18:03 Відповісти
Володєнька, це ж твоя пропозиція, твій " мирний план" , забув чи як? Чи то була така шутка юмора? Схоже Трамп вболіває за іншу команду КВК.
показати весь коментар
23.02.2025 18:05 Відповісти
Можливо.Тоді виходить,що ми примусили кацапське кодло відрихтувати собі щелепи і вивчити людську мову.
показати весь коментар
23.02.2025 18:37 Відповісти
Потужний і справжний лідор нації. На виборах всією родиною проголосуємо за нього.
показати весь коментар
23.02.2025 18:45 Відповісти
А коли Коломойський доїв Нафтогаз на тих самих умовах - всіх все влаштовувало... І Фірташ... А тут "щось трапилось", і від США гроші не потрібні. "Кабала, літійнаш" і все таке.
показати весь коментар
23.02.2025 20:43 Відповісти
Підпише підпише!
показати весь коментар
23.02.2025 21:04 Відповісти
А воно має відповідний фах, щоб робити цю угоду ворожою?
І якщо країна не може їх добувати, то в землі від них користі немає. Це великі капіталовкладення, а він на початках вже демонструє не надійним підписантом.
показати весь коментар
23.02.2025 22:38 Відповісти