9622 відвідувача онлайн

Росія запропонувала США угоду щодо корисних копалин на окупованих територіях України, - NBC

РФ пропонує США частину прав на копалини на ТОТ України

На перемовинах у Саудівській Аравії представники РФ запропонували адміністрації президента США Дональда Трампа укласти угоду щодо корисних копалин та рідкісноземельних металів, які знаходяться на тимчасово окупованих Росією територіях України.

Про це пише NBC з посиланням джерела в уряді США, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Росія підготувала до обговорення з офіційними особами США сценарії, які могли б надати адміністрації Трампа доступ до корисних копалин на ТОТ Донецької та Запорізької областей.

Адміністрація президента Трампа не взяла на себе зобов’язання укладати американсько-російську угоду щодо рідкісноземельних металів, але не виключила її, каже співрозмовник видання.

"Трамп - бізнесмен, тому Путін, розуміючи це, запропонував такий контрхід", - розповів співрозмовник NBC, додавши, що росіяни чітко бачать як інтерес Трампа до природних ресурсів України, так і вагання Зеленського.

Нагадаємо, що 26 лютого ЗМІ опублікували повний текст угоди між Україною та Сполученими Штатами щодо корисних копалин. Основні положення документа вже узгоджено.

Угода про копалини зі США

Нагадаємо, Трамп заявив, що хоче укласти із президентом України Володимиром Зеленським угоду на 500 млрд доларів про доступ до рідкісноземельних ресурсів та природного газу в Україні в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні.

Президент Зеленський заявив, що угода зі США про корисні копалини буде підписана на рівні міністрів за готовності і за умов гарантій. Наразі цей документ не готовий, щоб захистити інтерес України.

Згодом Трамп сказав, що Україна зірвала угоду щодо рідкісноземельних металів. Угода була потрібна, щоб США могли повернути витрачені на підтримку України кошти.

Адміністрація президента США Дональда Трампа передала Україні "покращений" проєкт угоди про корисні копалини, яка "відповідає українському законодавству".

Президент Володимир Зеленський заявив, що якщо США хочуть бачити в угоді про корисні копалини конкретні цифри, то згідно з українським законодавством необхідна буде ратифікація Верховною Радою.

25 лютого видання Financisl Times повідомило, що Україна та США узгодили умови угоди щодо корисних копалин, у Києві готові підписати документ.

Топ коментарі
+25
Зеленскому надо предложить Трампу алмазы Якутии.
показати весь коментар
26.02.2025 19:38 Відповісти
+18
т.е. администрация США должна признать оккупированные территории за рашкой, ну - ну ...

ху.ло хочет подставить Трампа под нарушение международного закона
показати весь коментар
26.02.2025 19:35 Відповісти
+10
тобто в такому випадку США МАЛИ Б ВИЗНАТИ ЮРИСДИКЦІЮ ОКУПАНТА НА УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ І БУДУТЬ РАЗОМ З РАШИСТОМ ОБКРАДАТИ УКРАЇНУ І ЇЇ НАРОД ,ПРОДАЮЧИ ТЕ,ЩО НАЛЕЖИТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ,ЗГІДНО МІЖНАРОДНО ВИЗНАНИХ ЇЇ ГРАНИЦЬ І КОРДОНІВ,ПОПОВНЮЮЧИ КАЗНУ РАШИСТСЬКОГО ВБИВЦІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ГРОШИМА.ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ОКУПАЦІЇУКРАЇНИ ,,,,НІГУЯ СОБІ....
показати весь коментар
26.02.2025 19:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А що запропонував Ізраїль?
показати весь коментар
26.02.2025 19:33 Відповісти
он поддержал тампона. к сожалению
показати весь коментар
26.02.2025 19:34 Відповісти
Пуйло хитре як сибірський валянок. А жадність рижого фраєра погубить.
показати весь коментар
26.02.2025 19:41 Відповісти
Напевно не пощастило Гітлеру і К , що тоді не було такого президента США "миротворця" як Трамп? Все б вони вирішили? Були б в руках фашистів всі завойовані території, пів Франції з Парижем, Варшава і німці під Москвою, а щодо загарбаних територій, злочини Бухенвальд-Буча то фігня, сдєлка це його ВСЕ?! Напевно велика біда насувається на цивілізований, демократичний Світ і ім'я її трампізм?*"!
показати весь коментар
27.02.2025 07:30 Відповісти
т.е. администрация США должна признать оккупированные территории за рашкой, ну - ну ...

ху.ло хочет подставить Трампа под нарушение международного закона
показати весь коментар
26.02.2025 19:35 Відповісти
Зеленскому надо предложить Трампу алмазы Якутии.
показати весь коментар
26.02.2025 19:38 Відповісти
і нефрит в бурятії , там його мега тони .
показати весь коментар
26.02.2025 19:43 Відповісти
Як що так,то нефрит це китайська манечка.
показати весь коментар
26.02.2025 19:55 Відповісти
Опять кусок хлеба отняли, опередили! Не ,,манечка,, а вообще чманеют от восторга завидев нефрит! Скорее всего уже давно всё улетело в Китай.
показати весь коментар
26.02.2025 21:58 Відповісти
Тобто?))Три рокі "на Вашингтон"," па центрам прінятія рєшєній","ядєрний пєпєл"....,а тепер рєбята давайте жити дружно?))))
показати весь коментар
26.02.2025 19:38 Відповісти
Та, заждіть, за рік вони стверджуватимуть "А кабарди і прочіє комі ващє праізашлі ат вєлікай амєріканскай цивілізацЫі".
показати весь коментар
26.02.2025 20:13 Відповісти
Це вони (сша) тепер захищатимуть свої інвестиції по обидва боки ЛБЗ? Тіпа, якщо Україна почне права качати, то воюватимуть з нею? А якщо кацапи, то з ними будуть домовлятися?
показати весь коментар
26.02.2025 19:39 Відповісти
"Трамп - бізнесмен, тому Путін, розуміючи це, запропонував такий контрхід" ну тепер офіційно зрозуміло що агент краснов і х*йло поділили Україну як гітлер з сталіном Польщу в 39-ому. Я зелебоба їде в пʼятницю утвердить капітуляцію
показати весь коментар
26.02.2025 19:39 Відповісти
І шо? Де тепер гітле і сралін?
показати весь коментар
26.02.2025 19:47 Відповісти
Там де і десятки мільйонів вбитих по їх вині людей .
показати весь коментар
26.02.2025 19:54 Відповісти
А до чого тут те шо зелебоба їде підписувати?
показати весь коментар
26.02.2025 20:03 Відповісти
посмотрим кто будет скупать краденное
показати весь коментар
26.02.2025 19:40 Відповісти
В этом ничего удивительного нет, один бандит предлагает другому ворованное, у них так принято.
показати весь коментар
26.02.2025 19:40 Відповісти
тобто в такому випадку США МАЛИ Б ВИЗНАТИ ЮРИСДИКЦІЮ ОКУПАНТА НА УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ І БУДУТЬ РАЗОМ З РАШИСТОМ ОБКРАДАТИ УКРАЇНУ І ЇЇ НАРОД ,ПРОДАЮЧИ ТЕ,ЩО НАЛЕЖИТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ,ЗГІДНО МІЖНАРОДНО ВИЗНАНИХ ЇЇ ГРАНИЦЬ І КОРДОНІВ,ПОПОВНЮЮЧИ КАЗНУ РАШИСТСЬКОГО ВБИВЦІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ГРОШИМА.ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ОКУПАЦІЇУКРАЇНИ ,,,,НІГУЯ СОБІ....
показати весь коментар
26.02.2025 19:41 Відповісти
Це вже буде: «СПІВУЧАСТЬ У ЗБРОЙНОМУ ПОГРАБУВАННІ». Хіба ні?
показати весь коментар
26.02.2025 19:44 Відповісти
гірше. В геноциді
показати весь коментар
27.02.2025 00:06 Відповісти
Така корява підстава, але жадібна руда мавпа може проковтнути і таку дурню бо він же "майстер бізнес угод".
показати весь коментар
26.02.2025 19:44 Відповісти
Україна повинна в відповідь запропонувати жопу ***** в аренду публічному дому
показати весь коментар
26.02.2025 20:06 Відповісти
Кацапи по всій кацапії , після слів ***** зараз реально в **** .. А Олєжка царьов мабуть і взагалі - уйдьот в глубокій запой !!
Запитують ***** - за што і зачем оні ваєвалі , за що мовляв - сотні тисяч кацапів здохли на Донбасі , за те щоб американцям дісталися тамтешні поклади корисних копалин .!!?
показати весь коментар
26.02.2025 20:06 Відповісти
😂

Волають "у нас разрив шаблонав, жЁпп і всєво прочєва" 😄
показати весь коментар
26.02.2025 20:14 Відповісти
..
показати весь коментар
26.02.2025 20:25 Відповісти
Я хату покинул, Пошел воевать, Чтоб землю в Донбасе для Трампа отдать....
показати весь коментар
26.02.2025 20:15 Відповісти
"Слава Кієвской Русі,
Наваросія -- отдай мєтали Трампу." 😁
показати весь коментар
26.02.2025 20:19 Відповісти
Теоретично у Штатів вже є така угода з Україною. Якщо вони на щось там погодяться з московієй, то то діяча угода України та США має бути онульованою.
показати весь коментар
26.02.2025 20:21 Відповісти
проскакували новини шо на окупованих територіях вже китай риє
показати весь коментар
26.02.2025 20:25 Відповісти
Китай вже активно "освоює" корисні копалини на окупованих РФ територіях України
https://inshe.tv/economics/2025-02-15/904129/
показати весь коментар
26.02.2025 20:27 Відповісти
ой зеленський🤡 ,ти **** безталанна , шо ж ти здав Україну ,бо не твоя це держава ,казочок гнусавий !!!
показати весь коментар
26.02.2025 20:32 Відповісти
Если США согласятся
Тогда точно проиграют в международных судах
и будут должны Украине 500млрд+ вполне законно
показати весь коментар
26.02.2025 20:38 Відповісти
Пока не клюнул рыжий на конфетку. А ведь было бы отлично. Все бы мостики за собой сжёг бы, вдруг опомнившись и давать заднюю. Но есть старая мулька--- ,жадность фраера сгубила,, возможно сработает таки. Ох и докуя мы уроков жизни нахватали за последние 7-10 дней! Сумеем ли извлечь пользу--- или как всегда в лужу переднем последними!?
показати весь коментар
26.02.2025 22:04 Відповісти
Вангую - смоктати український перець хєранти будуть разом. Наш народ вже довів, що вміє вносити корективи в плани мерзотників.
показати весь коментар
26.02.2025 22:35 Відповісти