9550 відвідувачів онлайн

Зеленський не планує підписувати другу угоду зі США, якщо там не буде ширших гарантій безпеки, - The Economist

Зеленський хоче гарантій безпеки у другій угоді зі США

Президент Володимир Зеленський не планує підписувати другу угоду зі США, якщо та не міститиме ширших гарантій безпеки.

Про це пише The Economist, передає Цензор.НЕТ.

Джерело видання в уряді, яке знайоме з переговорами, повідомило, що Зеленський не планує підписувати будь-яку другу, повніше угоду, що не містить ширших гарантій безпеки.

Видання, посилаючись на джерело в уряді, яке знайоме з переговорами, пише, що президент Володимир Зеленський не має наміру підписувати будь-яку другу, більш повну угоду, яка не містить ширших гарантій безпеки.

Угода про копалини зі США

Нагадаємо, Трамп заявив, що хоче укласти із президентом України Володимиром Зеленським угоду на 500 млрд доларів про доступ до рідкісноземельних ресурсів та природного газу в Україні в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні.

Президент Зеленський заявив, що угода зі США про корисні копалини буде підписана на рівні міністрів за готовності і за умов гарантій. Наразі цей документ не готовий, щоб захистити інтерес України.

Згодом Трамп сказав, що Україна зірвала угоду щодо рідкісноземельних металів. Угода була потрібна, щоб США могли повернути витрачені на підтримку України кошти.

Адміністрація президента США Дональда Трампа передала Україні "покращений" проєкт угоди про корисні копалини, яка "відповідає українському законодавству".

Президент Володимир Зеленський заявив, що якщо США хочуть бачити в угоді про корисні копалини конкретні цифри, то згідно з українським законодавством необхідна буде ратифікація Верховною Радою.

25 лютого видання Financisl Times повідомило, що Україна та США узгодили умови угоди щодо корисних копалин, у Києві готові підписати документ.

26 лютого Кабмін схвалив підписання угоди про надра зі США.

Топ коментарі
+13
Зеленський не планує підписувати другу угоду зі США, якщо там не буде ширших гарантій безпеки

Ширших гарантій безпеки для зеленьського та для Андрія Боросивича, а також шоб там був відкат
показати весь коментар
27.02.2025 09:10 Відповісти
+13
Сволота..зайшли кацапи на південь.без жодного супротиву.а зараз вижени їх....скільки життів поклали....
показати весь коментар
27.02.2025 09:10 Відповісти
+10
Вже настільки зап...зділись всі, що вигадали якусь другу угоду.
показати весь коментар
27.02.2025 09:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Першого вистачить, навіщо друге ?
показати весь коментар
27.02.2025 08:57 Відповісти
Рижий рекітір вміє виламувати руки. Перспективи в УКраїни оптимістичні і сонячні.
показати весь коментар
27.02.2025 09:08 Відповісти
Будь-який підпис все рівно ні до чого нас не зобов'язує, якщо документ не скріплено Великою Державною Печаткою України.
показати весь коментар
27.02.2025 10:04 Відповісти
пане, ви з якого століття в машині часу до нас прибули?
всім насрать на печатки, поцікавтеся як верховна раба вимикала світло щоб проголосувати потрібний владі закон, 10 років не пройшло ще.
показати весь коментар
27.02.2025 10:50 Відповісти
"всім насрать на печатки" - де можна подививитися такий закон чи указ?
А я пишу конкретно про указ 1230/96.
показати весь коментар
27.02.2025 11:09 Відповісти
закони та конституції це туалетний папір якщо нема альгоритму невідворотности у разі їх застосування.
тому якось насрать усім і на велику печатку і на закон про велику печатку і на розказувальників про ту печатку та ті закони.
щодня вікно овертона розкривається все більше, безкарности та зла більшає.
показати весь коментар
27.02.2025 13:00 Відповісти
Та й на критиків "великої печатки і закона про велику печатку і розказувальників про ту печатку та ті закони" теж насрать. На все насрать, анархія - мати порядку
показати весь коментар
27.02.2025 14:01 Відповісти
Як це ширших? - може діисних гарантіи безпеки!
показати весь коментар
27.02.2025 08:59 Відповісти
Вже настільки зап...зділись всі, що вигадали якусь другу угоду.
показати весь коментар
27.02.2025 09:05 Відповісти
Гарантии безпеки подписывают с теми,кто уважает самих себя,уважает свою землю и свой народ,а на тех кто разминирует поля перед врагом,продает вооружение до нуля и не слушает разведку союзников плюют и вытирают об них подошву.
показати весь коментар
27.02.2025 09:05 Відповісти
Зеленський не планує підписувати другу угоду зі США, якщо там не буде ширших гарантій безпеки

Ширших гарантій безпеки для зеленьського та для Андрія Боросивича, а також шоб там був відкат
показати весь коментар
27.02.2025 09:10 Відповісти
Ні *** ...він про народ думає... Як зберегти природні ресурси які по конституції належать народу а по факту олігархам
показати весь коментар
27.02.2025 09:14 Відповісти
найкращі гарантії це АМЕРИКАНСЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ В УКРАЇНУ
показати весь коментар
27.02.2025 09:10 Відповісти
Ну є приклади, коли США бізнес згортали в результаті війн та переворотів.
Одна справа шмальнути з літака у нічийній Сирії, а інша битися насмерть у затяжній війні з ядерною державою.
показати весь коментар
27.02.2025 09:16 Відповісти
найкращі гарантії це військовий союз.
на другому місці НАТО.
на третьому багато ******** зброї.
як бачите, вся оця мутка з угодою в топ-трійку не входить.
показати весь коментар
27.02.2025 10:52 Відповісти
Сволота..зайшли кацапи на південь.без жодного супротиву.а зараз вижени їх....скільки життів поклали....
показати весь коментар
27.02.2025 09:10 Відповісти
На який південь без жодного супротиву ?
показати весь коментар
27.02.2025 10:02 Відповісти
Отакий південь. Забув?
показати весь коментар
27.02.2025 10:07 Відповісти
Ну по перше , питання було не до вас . По друге , будьте трохи вихованішими . По третє , жіночка написала ..... без жодного супротиву . Ви теж з цим згодні ?
показати весь коментар
27.02.2025 10:14 Відповісти
Ну по-перше це не ваша приватна переписка. По-друге, пізно вже мені виховуватися
По-третє, я чітко вказав вам про який південь йде мова... про спротив я нічого не писав. Ви згодні?
показати весь коментар
27.02.2025 10:18 Відповісти
Виховуватись ніколи не пізно . Відповідь чекають від людини , якій ставили запитання. Де південь я знаю .
показати весь коментар
27.02.2025 10:21 Відповісти
І ще одне . Найдіть хоч одного на цій гілці з тих хто лайкнув пост цієї жіночки. Жодного !
показати весь коментар
27.02.2025 10:16 Відповісти
І ще одне. Я постараюся бути трохи вихованішим, наскільки зможу.
показати весь коментар
27.02.2025 10:19 Відповісти
Ось дивіться . Ми , з вами , на новині , щось обговорюємо, можем сперечатись . Паночці поставили "згоду" люди яких тут і близько немає на цій новині. В вас немає запитань ?
показати весь коментар
27.02.2025 10:24 Відповісти
Напевно тому, що жіночка написала правду як вона є? І лише у зелених довбодятлів виникають питання?
показати весь коментар
27.02.2025 10:52 Відповісти
Вибачте , не знаю який колір у вас як у дятла , але ви чи та жіночка там були особисто ? Не так давно на цьому сайті , за допомогою Бутусова , було декілька відео про оборону і перші години бою саме на півдні . Раджу подивитися і саме головне не міняйте колір , він вам личить ,
показати весь коментар
27.02.2025 11:17 Відповісти
я тут. В чому проблема?
показати весь коментар
27.02.2025 18:41 Відповісти
Дивись щоб перша тобі боком не вилізла...
показати весь коментар
27.02.2025 09:13 Відповісти
Люди якщо ,є можливість ,де тільки можна розголошуйте в СМІ України щоб цю ,так звану угоду, не укладали ні в якому разі, напишіть петицію президенту зберіть якомога більше підписів ,ми вже підписували одну про неядерний статус ,ПаРаша і США не виконали.Якщо укладемо цю ,де
гарантія ,що США будуть виконувати ,тим більше трампон і ****** два лапті пара.Зним не можна мати справи від слова взагалі,тим більше якщо йде мова про наше майбутнє.
показати весь коментар
27.02.2025 09:21 Відповісти
Зеленскій трошки тупий - "патєряшка". США Трампа прагне самоізоляції і вічно халявних ресурсів. США хоче купувати дешево, а продавати дорого. Тому ніяких гарантій в Європі нікому не буде забезпечувати. Це розуміють навіть діти. Гудбай Америка.
показати весь коментар
27.02.2025 09:41 Відповісти
В "соглашении" нет ни ракет, ни танков, ни денег, ни санкций.
Это просто бумажка.
Так зачем её подписывать?
показати весь коментар
27.02.2025 09:49 Відповісти
Должен быть проведён всеукраинский референдум, пусть каждый выскажеться - готовы ли мы на это или нет
показати весь коментар
27.02.2025 09:50 Відповісти
Ох, як страшно - "Зеленський не планує підписувати угоду"! Бійтеся всі. Помийки офісу беніЗелі ведуть вас в правильному напраямку "не підписує, не підписує- потужний, міцний, стійкий"... "підписав все, що дали, аби тільки не верещали, що він не легітимний", хіба йому шкода України?
показати весь коментар
27.02.2025 09:53 Відповісти
Україна - https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0 унітарна https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%96%D1%8F демократична https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0 парламентсько-президентська республіка
Без Рады Зе ничего подписать не может. Рада выше Зе
показати весь коментар
27.02.2025 09:58 Відповісти
Скажу більше, без відповідної печатки ця угода - пусте місце. Читаємо указ 1230/96.
показати весь коментар
27.02.2025 10:13 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2025 12:09 Відповісти
Все просто, Буткевич та Бутусов кажуть, що треба підписувати. Я їм довіряю.
Буткевич вчора записав відео з деталями.
Усі хто проти - або дибіли, або працюють на ОП/русню.
показати весь коментар
27.02.2025 10:55 Відповісти
І нахуа тоді підписувати першу?!
показати весь коментар
27.02.2025 10:56 Відповісти
Треба свої умови вставити в цій угоді і поставити трампа на коліна перед Україною