12468 відвідувачів онлайн

Зеленський змінив свою думку, фактично вибачився і готовий укласти угоду про корисні копалини, - спікер Джонсон

Джонсон каже, що Зеленський готовий укласти угоду про копалини

Спікер Палати представників США Майк Джонсон заявив, що президент України Володимир Зеленський змінив думку щодо угоди про корисні копалини й готовий до її підписання.

Про це американський політик сказав в радіоінтервʼю, передає The Hill, інформує Цензор.НЕТ.

"Я дуже вдячний і радий, що Зеленський за останні кілька днів повністю змінив думку. Він фактично вибачився за все це. І він сказав: "О ні, ні, ми все-таки хотіли б такої угоди". Я думаю, у нього було жорстоке пробудження",- сказав Джонсон.

На думку спікера Палати представників, в Україні "чимало людей були засмучені" тим, як пройшла зустріч президентів США та України у Білому домі.

"Звичайно, ми всі були засмучені, але ми повинні повернути його за стіл переговорів", - додав американський законодавець.

Угода про копалини зі США

Нагадаємо, Трамп заявив, що хоче укласти із президентом України Володимиром Зеленським угоду на 500 млрд доларів про доступ до рідкісноземельних ресурсів та природного газу в Україні в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні.

Президент Зеленський заявив, що угода зі США про корисні копалини буде підписана на рівні міністрів за готовності і за умов гарантій. Наразі цей документ не готовий, щоб захистити інтерес України.

Згодом Трамп сказав, що Україна зірвала угоду щодо рідкісноземельних металів. Угода була потрібна, щоб США могли повернути витрачені на підтримку України кошти.

Адміністрація президента США Дональда Трампа передала Україні "покращений" проєкт угоди про корисні копалини, яка "відповідає українському законодавству".

Президент Володимир Зеленський заявив, що якщо США хочуть бачити в угоді про корисні копалини конкретні цифри, то згідно з українським законодавством необхідна буде ратифікація Верховною Радою.

25 лютого видання Financisl Times повідомило, що Україна та США узгодили умови угоди щодо корисних копалин, у Києві готові підписати документ.

26 лютого Кабмін схвалив підписання угоди про надра зі США.

Підписання угоди мало відбутися 28 лютого в Білому домі, втім через суперечку Трампа із Зеленським, цього не відбулося.

Топ коментарі
+39
МЕРЗОТА рідкісна...Підлість аж пре з нього.
показати весь коментар
09.03.2025 16:53 Відповісти
+27
Похоже что вас американцев скоро пошлют и в Европе и в Украине
показати весь коментар
09.03.2025 16:53 Відповісти
+21
Не розумію навіщо ця угода???
Поясніть будь ласка...
показати весь коментар
09.03.2025 17:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Тобто, фразу - " Вибачте, але йдіть на х*й" - Він зрозумів, я "фактичне" вибачення?
Про що я? Можливо, зеленський і включе задню, можливо і здасть Україну, а ле як би то не було, - те що каже цей слащавий п*дор - є суцільне лицемірство.
показати весь коментар
09.03.2025 17:28 Відповісти
Конченые дебилоиды, разговарвают сами с собой и сами у себя просят прощения, это уже полная белочка.
показати весь коментар
09.03.2025 17:29 Відповісти
німці памятають і Дрезден і Хемніц
показати весь коментар
09.03.2025 20:59 Відповісти
В Cтразбурзі хранцузи які з німцями всю історію не просто воювали а рубалися навдріз не розмовляють інглійською мені прийшлось порозумітися німецькою... Доктора хранцузам нада і подяку СШАтам за ВВ 1 і ВВ 2 так?
показати весь коментар
09.03.2025 21:00 Відповісти
Вочевидь, думка цього утирка нас цікавить в останню чергу
показати весь коментар
09.03.2025 17:29 Відповісти
показати весь коментар
09.03.2025 18:29 Відповісти
Зеленський дійсно повинен вибачиться за хамство і не професіоналізм у відповідь на приниження України і провокації самого Зеленнського Венсом, але він повинен вибачитися не перед Венсом, а перед українськім народом і українськими захисниками тому що вищевказаними діями підставив іх в черговий раз завівши українських захисників в котел тепер вже під курщиною і надав привід зкасувати військову допомогу Трампом. А тепер він готовий віддати корисні копалини та іншу іфраструктуру народу за яку українські захисники віддають своє життя вже без гарантії беспеки тим паче яка в нас вже є згідно Будапештського меморандуму тому що за її вже заплатили надавши іншій стороті теж гарантію беспеки , знищівши 1,4 тис. ядерних боєголовок націлених на США разом з ракетами і шахтами, але в нас як сказав сам Трамп намає козирних карт тому що Україна знищила всі 100% ЯЗ і презедент України працює не на народ України, а на себе- він поздає все і всіх аби залишитися при владі і не відповідати за те що наробив.
показати весь коментар
09.03.2025 17:32 Відповісти
При роззброєнні України 2600 ядерних боєголовок подарували расії, а не поставили під контроль ООН і розібрали. Кинувши Україну як лоха - ладно. А як з точки зору міжнäродних законів кваліфікується постачання 2600 ядерних боєголовок? Скільки пожиттєвих зaробили ті, чиї підписи під передачою ядерної зброї расії? Ладно Клінтон є американець і путіна вони клали на МКС. А українські громадяни хто передавав зброю росії - чому ще не в тюрмі з конфіскацєю?
показати весь коментар
09.03.2025 21:06 Відповісти
Будапешт показав реальний кошт будь якого папірця підпісаного СШАтами. Ось підпишемо ми і копалини і мир через здачу і тд. Гарантією знову будуть тіж папірці дешевші туалетного папіру.
Вищі посадові особи сш балакаючи про врозуміння Зе спокійно обрізають ВСЮ допомогу в тр яка тепер не може захистити від масових атак з повітря тч умисно вбиваючи українських жінок і дітей.
показати весь коментар
09.03.2025 21:21 Відповісти
В Аргентині Міллей, теж сумно не буде. От Еквадор так, але може грошенят не вистачити
показати весь коментар
09.03.2025 18:35 Відповісти
Так підкажіть 2%, або те що він вас лишилося. Раніше я не голосував ні за Зеленського ні за Порошенко, і зараз не збираюся, але з таким відношенням до свого населення, вам ніколи не набрати більше 2%
показати весь коментар
09.03.2025 18:15 Відповісти
Збираймо монатки і в Португалію, вона далі всіх і мобілізації там не буде. Можна зібратись натовпом з вантажівками на прорив кордону.
показати весь коментар
09.03.2025 18:36 Відповісти
73 було намальовано і ті хто цього не знає... - не коментую щоб не забанили.
Цим постом ви пропагуєте зневагу до української нації.
показати весь коментар
09.03.2025 21:23 Відповісти
Це продовження того ж спектаклю у Білому домі, але дещо відредагованому: Заленський на цей раз підіграє Трампу - буде показано, який Трамп переговорник, який здатний приборкати любого переговорника, заставити його вибачитися, пристати на його умови і т. п. Це продовження спектаклю на виїзній сцені у Саудівській Аравії зовсім не про угоду - це необхідність Трампа заявити "пацан сказав - пацан сдєлал", поставити галочку. І тут Зеленський мусить підіграти за для України. Все ще попереду...
показати весь коментар
09.03.2025 17:37 Відповісти
100 ядерних зарядів (носії вже є) і ось в нас вже є гарантії безпеки.
показати весь коментар
09.03.2025 17:42 Відповісти
Можна, але гарно, що у нас її немає. З цими довбойобами при владі, вона була б вже використана, в кількості 1 заряд. Ну зпалили би частину Москви на радість нашій діаспорі, а потім нас перетворили би на попіл. От і все.
показати весь коментар
09.03.2025 18:39 Відповісти
Свого часу, коли припекло, совок за 4 роки ядерну бімбу зробив.
показати весь коментар
09.03.2025 17:43 Відповісти
театр абсурду
показати весь коментар
09.03.2025 17:46 Відповісти
Оказывается в США большинство избирателей так же или даже тупее чем роSSийские, только в паРаше это от отравления мозга алкоголем, а в США от САМОДОСТАТОЧНОСТИ в быту - БАРАНОВ ничего не интересует, когда ВСЁ ЕСТЬ! Завтра скажут что Зеленский родил от Трампона и все поверят!
показати весь коментар
09.03.2025 17:50 Відповісти
Зєлємойша підпише все. Йому плювати на Україну і українців. Підпише заради себе і своїх подільників-мародерів.
Борислав Береза каже, що незламність зєлємойші різко пропала після того, як американці показали йому компромат на єрмака, баканова, пишного, шефіра і міндіча.
показати весь коментар
09.03.2025 18:02 Відповісти
Тобто до останнього українця то було не російське іпсо, то є наша справжня ціль? А то весь час іпсо, іпсо..
показати весь коментар
09.03.2025 18:41 Відповісти
Ну якщо Береза каже , то звісно .
показати весь коментар
09.03.2025 18:50 Відповісти
це до Берези , він в курсі
показати весь коментар
09.03.2025 19:12 Відповісти
Вас не влаштовує пояснення Берези, тому я питаю про ваше пояснення.
показати весь коментар
09.03.2025 19:13 Відповісти
Мене сам Береза не влаштовує . А де зараз цей ютюбєр ?
показати весь коментар
09.03.2025 19:17 Відповісти
А Єрмак влаштовує?
показати весь коментар
09.03.2025 19:23 Відповісти
питанням на питання хто відповідає ? отож ...
показати весь коментар
09.03.2025 19:26 Відповісти
Я не отримала відповіді на свої попередні питання. Натомість отримала питання не по змісту мого коментаря. Отож ...
показати весь коментар
09.03.2025 19:38 Відповісти
вибачте , але змістовності я не помітив
показати весь коментар
09.03.2025 19:41 Відповісти
То треба було просто пройти повз.
показати весь коментар
09.03.2025 20:13 Відповісти
тож так
показати весь коментар
09.03.2025 20:19 Відповісти
А чому Зєля передумав і НАВІЩО збирається підписувати угоду про копалини, якщо в ній немає гарантій безпеки?
Більше того, підписання цієї угоди не розблокує допомогу від США.
показати весь коментар
09.03.2025 19:12 Відповісти
подивіться що вони, трампососи, говорять та роблять. незалежно від цього договору вони нічим не допомагатимуть Україні. Нічим АБСОЛЮТНО!
показати весь коментар
09.03.2025 18:02 Відповісти
зараз зупинивши підтримку ППО сша умисно вбиває українських жінок і дітей.
Дії трампа вже призвели до програми на 800 млрд переозброєння ЄС і я певен що вони будуть продукувати САМП а не купувати Патріоти свої винищувачі а не купувати фантоми і тп. То трам вже наніс сша трильйонні збитки. Вигодонабувач тіки Китай.
показати весь коментар
09.03.2025 21:29 Відповісти
Щось подібне, московіти провернули і з ригоАНАЛАМ, - Харківські угоди від Литвина і якунОвоча!!
Пильнуймо за Україною!!
показати весь коментар
09.03.2025 18:13 Відповісти
Підари гнойні. Та хоч в дупу грайте того клоуна, але чому ж ви скоти свої рахунки з зеленським вияснюєте за рахунок україни, українців і за рахунок життянаших військових?
показати весь коментар
09.03.2025 18:14 Відповісти
зупинка підтримки ППО це умисне вбивство жінок і дітей.
показати весь коментар
09.03.2025 21:31 Відповісти
Х*** тобі в горло а не угоду.
показати весь коментар
09.03.2025 18:16 Відповісти
Навіщо цей договорняк якщо рудий каже,що і після укладення договору про корисні копалини США не буде надавати допомогу озброєнням і військовою технікою.
показати весь коментар
09.03.2025 18:18 Відповісти
сша на папірці путіна поклали то чому Україна через деякий час не покладе?
таким методом як зараз сша примушують можна оскаржувати в міжнародних судах.
показати весь коментар
09.03.2025 21:33 Відповісти
Не потрібно ні перед ким вибачатися, бидло кацапсько-американське нехай йде *****, ніяких угод з ними підписувати не потрібно!
показати весь коментар
09.03.2025 18:32 Відповісти
Але тільки про корисни копалини.
показати весь коментар
09.03.2025 18:35 Відповісти
Del savo Liaudies Budamas PREZIDENTU as padaryciau viska kad mano Salies gyyventojai.pilieciai,turistai,praeiviai.iseiviai jaustusi Saugiai.....Ta ir daro Prezidentas Zelenskis tris metus ir jau ketvirtus............Gaila kad Trumpis nepastebejo kad jis tapo Amerikos Geda......