10219 відвідувачів онлайн

Маск може залишити свою посаду за кілька місяців, - Трамп

Трамп відповів, коли Маск може звільнитися

Президент США Дональд Трамп хоче, щоб мільярдер та голова Департаменту ефективності уряду (DOGE) Ілон Маск "залишався якомога довше".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на NBC.

Водночас лідер США визнав, що настане момент, коли "йому доведеться піти" - частково через компанії, якими він керує.

Журналісти запитали, як довго, на думку Трампа, Маск, який класифікується як тимчасовий державний службовець, працюватиме в адміністрації, Трамп сказав: "Я маю на увазі, стільки, скільки він захоче".

Трамп сказав, що Маск, ймовірно, залишить свою посаду через "кілька місяців".

"Я думаю, що через кілька місяців", - додав президент США.

Раніше віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що мільярдер Ілон Маск залишиться радником американського президента Дональда Трампа навіть після того, як залишить посаду голови Департаменту ефективності уряду (DOGE).

Нагадаємо, що напередодні видання Politico написало, що президент США Дональд Трамп сказав своєму оточенню, що Ілон Маск скоро залишить державну службу і повернеться в бізнес.

Прессекретарка Білого дому Керолайн Левітт прокоментувала інформацію видання Politico про те, що Ілон Маск незабаром залишить посаду голови Департаменту ефективності уряду (DOGE). Це повідомлення Левітт назвала "сміттям".

Топ коментарі
+8
Доломає державний апарат та піде собі.
показати весь коментар
04.04.2025 08:36 Відповісти
+6
показати весь коментар
04.04.2025 08:40 Відповісти
+5
Ти плутаєш причини та наслідки.
ЗЄ почав ломати державні інституції з першого дня царювання.
показати весь коментар
04.04.2025 08:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Доломає державний апарат та піде собі.
показати весь коментар
04.04.2025 08:36 Відповісти
коли Крупу звільнили то теж держ. апарат ламали у нас? чи коли резнікова звільняли?
показати весь коментар
04.04.2025 08:42 Відповісти
Ти плутаєш причини та наслідки.
ЗЄ почав ломати державні інституції з першого дня царювання.
показати весь коментар
04.04.2025 08:45 Відповісти
Ага, на Марс мабуть полетить
показати весь коментар
04.04.2025 08:38 Відповісти
Якщо на Марсі є життя - недовго йому залишилося… Скоро і туди доберуться Трамп з Маском…

показати весь коментар
04.04.2025 08:58 Відповісти
Тарапіса нє надо, нє.
Дайтє мальчіку шанс роз'їбати все в нуль, вєсь мір насілья муск най разрушіт да аснаванья а затєм...
показати весь коментар
04.04.2025 08:39 Відповісти
что-бы кого-то поучать или осуждать надо самому быть в этом примером. кто может быть примером самому богатому и прогрессивному человеку в мире?
показати весь коментар
04.04.2025 10:14 Відповісти
Маск ще ж не до кінця *********** - от Трамп за нього мазу и тягне
показати весь коментар
04.04.2025 08:39 Відповісти
показати весь коментар
04.04.2025 08:40 Відповісти
Інвестори "Тесли" "кілька місяців" чекать не захочуть... "Тесла" незворотно "йде на дно", і вони втрачають прибутки... Їх місце на сітовому ринку електромобілів рвуться зайнять китайці. Тому, чим довше Маск залишатиметься на посаді "менеджера" у адміністрації Трампа, тим більше буде бажання інвесторів "розпрощаться" з Маском... Він став "токсичним" для бізнесу... Це все одно, що сидіть у компанії з божевільним, який "навалив у штани "мулу", і не розуміє цього... Чи довго оточуючі будуть терпіть його "смердіж"?
показати весь коментар
04.04.2025 08:56 Відповісти
а потім буде- ми разом прийшли, разом і підемо
маск живе у трампа
куди він піде
показати весь коментар
04.04.2025 08:58 Відповісти
Буде писать мемуари... Називатимуться - "Як просрать всі здобутки життя одним "неправильним" рухом"... Бо в "Теслі" його вже теж не очікують з квітами...
показати весь коментар
04.04.2025 09:50 Відповісти
показати весь коментар
04.04.2025 09:01 Відповісти
Скорійш це продовження кінофільму "Безумний Макс".
показати весь коментар
04.04.2025 10:00 Відповісти
організми, які критикують Маска - це ті самі організми, які критикують Порошенко. Це нікчемні малоосвічені люмпени, які нічого в своєму житті не досягли і ненавидять всіх розумних та успішних
показати весь коментар
04.04.2025 09:02 Відповісти
розкрийте будь-ласка тему: кому дозволено критикувати маска? або оголосіть список, чи що...
показати весь коментар
04.04.2025 09:41 Відповісти
Найжалігюдніше видовище це опущені дурні які до цих пір топлять за Трампа і його обкуреного зігуна...
показати весь коментар
04.04.2025 10:08 Відповісти
В акурат коли згорить остання Тесла...
показати весь коментар
04.04.2025 09:12 Відповісти
Разогнать побольше дармоедов на держслужбе - мечта каждого налогоплательщика а каждой стране.
показати весь коментар
04.04.2025 09:12 Відповісти
канєшна разогнать чіновнікав дармаєдов а вмєста ніх оставіть 2 -3 корпапаціі улюблєних друзів і можна управлять страной как у вас на расіі вєчно без виборов
показати весь коментар
04.04.2025 09:30 Відповісти
Вместо них должна быть пустота или просто свобода,как вам больше нравится.
показати весь коментар
04.04.2025 09:56 Відповісти
Махно це вже пробував "побудувать"... Чим закінчив?...
показати весь коментар
04.04.2025 10:30 Відповісти
Что за глупость ты тявкнул.
показати весь коментар
04.04.2025 10:38 Відповісти
Ну я ж не кажу про те, що ти, на цій гілці, уже багато "глупостей"натявкав"...
показати весь коментар
04.04.2025 10:52 Відповісти
Что ж ты тогда под глупостями пишешь и что то доказываешь,не придуряйся хитрозадый, "глупости" тебя взволновали,задели шкурный интерес,ты явно боишься потерять доходы за безделие и оказаться бесполезным нулем в нормальной экономике,как и большинство держслужаших.
показати весь коментар
04.04.2025 11:39 Відповісти
"Словесний понос" виключи..."Безвластя" (тобто анархія), може існувать лише у замкнутих спільнотах, при наявності "прямої демократії"... Тобто, у невеликому племені, на сільськомму сході чи у робітничій артілі... Коли існує "багаточленна" структура, яка об"єднує велику кількість "спільнот", для регулювання потрібні спеціально виділені люди. Вони стають "управлінським апаратом". Цей управлінський апарат повинен керуваться законами, що єдині для всіх спільнот... Таким чином створюється ДЕРЖАВА... Інших варіантів людство не змогло винайти...
показати весь коментар
04.04.2025 12:09 Відповісти
Какие многословные оправдашки под "глупостями",кандидатская в защиту дармоедов и казнокрадов,не забудьте вписать туда свой самый главный тезис идиота - раздутый госсаппарат противоречит принципам некоего Махно,а значит должен существовать и увеличиваться.
показати весь коментар
04.04.2025 12:26 Відповісти
"Лахтинський прихвостню"! Це не "кандидатська" ... Це елементарні речі з шкільної програми по курсу "Основ держави і права"...
показати весь коментар
04.04.2025 12:40 Відповісти
Хахаха,кто тебе сказал,что в ваших учебниках написана истина в последней инстанции,автор явно бывший комуняка и сын нквдэшного комуняки получившего образование в московитском вузе у преподов комуняк, от этого несет московитским марксизмом и троцкизмом за километр,как и от вас.
показати весь коментар
04.04.2025 12:53 Відповісти
Чим від мене "несе" - це моя власна справа... А від тебе "несе" "тупим неуцтвом"... Покажи мені хоч один народ, що живе у чіисленних громадах, які живуть єдиною спільнотою, при анархії...
показати весь коментар
04.04.2025 12:58 Відповісти
Ну ты же чистый комуняка,натуральный и махровый,слова "Махно" и "анархия" использовал здесь ты,но оправдываться за них должен,по твоему мнению, я,иди понюхай труп своего ленина в мавзолее,это он был главным ценителем державно-аппаратного контроля над всем и вся.
показати весь коментар
04.04.2025 13:35 Відповісти
Дурню! Я - людина з вищою юридичною освітою... Тому прекрасно знаю "предмет спору"...
А ти - звичайний кацапський провокатор, який прийшов сюди "срач розводить"...
Я чекаю від тебе прикладу людської спільноти, побудованої на принципах АНАРХІЇ...
показати весь коментар
04.04.2025 13:48 Відповісти
Уверен ты бы был членом компартии,по факту им и остался,юрист никакого отношения не имеет к государственному устройству,расходами бюджета на минимально необходимое число чинуш управляет специалист со специальностью экономист,это он знает сколько нужно чинушек и какие у них должны быть обязанности,юристы это всего лишь обслуживающий персонал для специалистов иных профессий.
показати весь коментар
04.04.2025 16:33 Відповісти
Ідіоте! А законодавство, яким управляється держава, "економісти" пишуть?
Знаєш - про таких, як ти, давно вже розумні люди сказали: "Поки не винайшли Інтернет - лише твої бизькі знали, який ти ідіот... Тепер ти сам проце повідомляєш весь світ..."...
показати весь коментар
04.04.2025 18:38 Відповісти
Держите себя в руках и старайтесь не истерить,вы,сраные комуняки уже позавчерашний день,мрачная история страны и нации,ваше дело перестать учить жить новое поколение и тихо и стыдливо доживать свои годы.
показати весь коментар
05.04.2025 07:41 Відповісти
Не "переводь стрілки...". Судячи з кількості "епітетів", які ти на мене навалив у своїх коментарях - "істериш" саме ти... Я ж просто "констатую факт", і доводжу твоє неуцтво, за допомогою аргументів... Ти ж "переходиш на особистості", не знаючи про мене НІЧОГО...
Де приклад спільноти, побудованої на принципах АНАРХІЇ?!!! (Гарантію даю - ти не тільки не читав Кропоткіна, а й, можливо, і прізвище таке вперше чуєш...)
показати весь коментар
05.04.2025 08:06 Відповісти
У вас кумир кропоткин - поздравляю,конечно я его не читал,я не юрист и не коммунист и не потомок нквдэшника, мы абсолютно разные,я про свободу и про созидание,вы про контроль над всеми и каждым и про юристов.Есть нормальные профессии и специальности - педагог,врач,шофер,пилот,экономист,философ,поэт,инженер,все они что то создают,производят или помогают людям,юрист же чисто пиявка на теле общества возомнившая себя богоподобным существом,кто получает пенсии сто-триста тысяч,педагог,врач,искалеченный солдат - х там,пиявки юристы.
показати весь коментар
05.04.2025 09:16 Відповісти
до чого тут "У вас кумир кропоткин"?... Це, скоріше, твій "кумир" - просто ти про нього не знаєш... Він проповідував "безвластя" (тобто, анархію) - і ти про це мелеш другий день... Але я ніяк не дочекаюся від тебе прикладу людського суспільства, побудованого на принципах анархізму...
Якщо ти не розумієш, що основою та керуючою силою будь-якого суспільства є ЗАКОН і ПРАВО (а їх формують саме ЮРИСТИ) - то про що мені з тобою говорить?
показати весь коментар
05.04.2025 10:29 Відповісти
Самые коррумпированные системы в стране имеющие самый низкий уровень доверия это судебная и правоохранительная системы полностью состоят из юристов,самые отборные ушлепки украинцы это юристы - медведчук,сивкович,гетьманцев,портнов,кивалов - список бесконечен,вся эта грязь пролезла во властные кабинеты,раздулась,пытается выставить себя незаменимыми и запугивают общество которое желает их оторвать от бюджетной кормушки,закон про кучку дров за которую селянину могли впаять семь лет их работа,это не элита это нквдэшники.
показати весь коментар
05.04.2025 11:33 Відповісти
Поки не відповіси на моє питання - мені твій "словесний понос" - ДО СРАКИ!!!
показати весь коментар
05.04.2025 11:37 Відповісти
" Сперечаться з дурнем - все одно, що грать в шахи з голубом... Він поперевертає фігури, насере на дошку, і полетить, гордо туркочучи, як він тебе "переміг"...". Адмін твій останній допис просто ліквідував - бо, замість полеміки, ти тут пробуєш "розводить срач"...
показати весь коментар
05.04.2025 14:26 Відповісти
"Ой, дура-а-ак...!" .....................................
показати весь коментар
05.04.2025 15:08 Відповісти
А угробить госаппарат, тоже места?
показати весь коментар
04.04.2025 09:47 Відповісти
Госсаппарат способен генерировать только коррупцию и казнокрадство - положение страны и ее экономики тому очевидное подтверждение.
показати весь коментар
04.04.2025 09:55 Відповісти
Правильно - нах той апарат. айн фюрер - айн рейх...
показати весь коментар
04.04.2025 10:11 Відповісти
Госсаппарат опора любого фюрера,его родные дети,они враги свободы и душители экономического развития.
показати весь коментар
04.04.2025 10:21 Відповісти
У нас уже "розганяли"... Після 21 квітня 2019-го...
показати весь коментар
04.04.2025 09:52 Відповісти
Это просто уникальный случай, такого в истории ещё не было, чтобы в руководстве ядерной державой собрались одни идиоты и дебилы....
показати весь коментар
04.04.2025 09:14 Відповісти
так а ****? ломать не строіть.
що, там ще залишилося від державного фундаменту?
що б ніхто і не смикнувся, коли рамп піде на третій строк!
показати весь коментар
04.04.2025 09:23 Відповісти
Начало конца трампыни.
показати весь коментар
04.04.2025 09:50 Відповісти
Америкою тепер керує рускає посольство. Нах той Госдєп...
показати весь коментар
04.04.2025 10:12 Відповісти
В команді Трампа--одні професійні мененджери
показати весь коментар
04.04.2025 10:13 Відповісти
На завтра 5 квітня повідомляли,що в США відбудуться массові протести.
показати весь коментар
04.04.2025 10:16 Відповісти