5100 відвідувачів онлайн

Глави МЗС Британії, Франції, Німеччини та України відклали зустріч у Лондоні після відмови Рубіо брати в ній участь, - Sky News

Кіт Келлог

Очільники МЗС Великої Британії, Франції, Німеччини та України відклали зустріч у Лондоні для переговорів на високому рівні про шляхи припинення війни в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Sky News.

Натомість, як зазначається, дискусії відбудуться між високопосадовцями п’яти країн, хоча український міністр закордонних справ Андрій Сибіга також має перебувати в Лондоні та проведе двосторонню зустріч із Девідом Леммі.

Раніше повідомлялося, що Рубіо не поїде до Лондона, оскільки Київ відкинув пропозицію США визнати окупацію Криму. 

Щойно про це стало відомо, Париж і Берлін також призупинили відповідні плани поїздок своїх міністрів. Втім, як зазначає видання, там сподіваються, що зустріч на міністерському рівні все ж таки відбудеться найближчим часом.

Натомість посол США з питань України Кіт Келлог візьме участь у дискусіях у Лондоні з високопосадовцями Франції та Німеччини.

Напередодні ЗМІ повідомили, що державний секретар США Марко Рубіо та спеціальний представник США Стівен Віткофф не будуть присутні на зустрічі з делегаціями України та Європи в Лондоні в середу, 23 квітня.

США очікують від України відповіді на "остаточну пропозицію" американського президента Дональда Трампа, яка включає заморозку лінії фронту, гарантії безпеки для України, "визнання" США Криму нібито частиною РФ, а також скасування санкцій проти агресора.

Топ коментарі
+31
показати весь коментар
23.04.2025 09:23 Відповісти
+27
Ну все ясно, до чого це рухається. Знов Україна погана, не хоче погоджуватися на капітуляцію. Тому ми будемо тиснути на неї, а не на русню.

Це не мирні переговори, а сша не посередник. Це договрняк між двома бандитами. Тупо спроба зробити те, чого ***** не змогло досягти військовим шляхом.
показати весь коментар
23.04.2025 09:31 Відповісти
+25
Визнання Криму російським де-юре і скасування санкцій.
Все що треба для того, щоб сказати "молодци, русскіє, работаєт путінскій план, продолжайтє в том жє духє".
показати весь коментар
23.04.2025 09:18 Відповісти

Завантаження...