5073 відвідувача онлайн

Угода про економічне партнерство з США стала більш рівноправною, - Зеленський

Зеленський каже, що угода про копалини тепер більш рівноправна

Угода про економічне партнерство з США стала більш рівноправною. Вона може стати вигідною і для України, і для США.

Про це у вечірньому відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Глава держави розповів, що у понеділок, 28 квітня, він заслухав доповідь урядовців – представників України в перемовинах зі Сполученими Штатами Америки щодо угоди про економічне партнерство.

"Документ став значно сильнішим – рівноправним – і може стати вигідним для обох наших народів: і для України, і для Америки. Я хочу подякувати передусім нашим командам", - розповів Зеленський.

Також він повідомив, що сьогодні провів нараду з дипломатами.

"Ми готуємо зустрічі, ми готуємо перемовини з нашими партнерами, буде участь України у необхідних нашій державі самітах. Пріоритет очевидний – ППО, безпека для наших людей, підтримка для України та підтримка для дипломатії – для того, щоб Росія втратила змогу затягувати війну", - заявив очільник держави.

Нагадаємо, що в неділю, 27 квітня, прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США домовились, що в угоді про корисні копалини не буде зараховуватись допомога, яку Вашингтон надав до підписання документа.

Нагадаємо, що нещодавно американський лідер Дональд Трамп заявив, що Україна "під керівництвом Володимира Зеленського" три тижні не підписує угоду про рідкісноземельні ресурси. Відповідь має бути "негайною".

У неділю, 27 квітня, радник Трампа Майк Волц заявив, що угода між США та Україною щодо корисних копалин незабаром буде укладена.

Топ коментарі
+6
Це тому, що Трамп більше не наполягає на демократії в Україні?
показати весь коментар
28.04.2025 23:02 Відповісти
+4
Підозрюю що під Україною зе має на увазі оп
показати весь коментар
28.04.2025 23:00 Відповісти
+4
Так. Трампу вже пофіг будуть в Україні вибори чи ні.
Загрози для сраки ЗЄ більше нема. Можна грабувати та гвалтувати Україну далі.
показати весь коментар
28.04.2025 23:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
але чомусь мені здається шо для однієї сторони рівноправіше. і ця сторона - не Україна.
показати весь коментар
28.04.2025 22:56 Відповісти
Підозрюю що під Україною зе має на увазі оп
показати весь коментар
28.04.2025 23:00 Відповісти
Єрмак для себе з зе щось таки виторгував
показати весь коментар
28.04.2025 22:59 Відповісти
Так. Трампу вже пофіг будуть в Україні вибори чи ні.
Загрози для сраки ЗЄ більше нема. Можна грабувати та гвалтувати Україну далі.
показати весь коментар
28.04.2025 23:04 Відповісти
Навіть цікаво як довго він проживе коли знімуть охорону...
показати весь коментар
28.04.2025 23:19 Відповісти
Це тому, що Трамп більше не наполягає на демократії в Україні?
показати весь коментар
28.04.2025 23:02 Відповісти
Ну да, від нас- все(копалини і все, що зеленський понапідписує), від Трампа- твіт з похвалою потужності зеленського.
показати весь коментар
29.04.2025 00:19 Відповісти
Ще два три тижні роботи юристів і угода буде ще кращою)))
Головне, щоб трамп не передумав підписувати, бо грабувати тоді не зможе
показати весь коментар
29.04.2025 09:00 Відповісти
Партнёрство, да ещё экономическое, с трамповской Америкой, это больше похоже на

первоапрельскую шутку, чем на реальность, так 1-е апреля уже прошло, господин Зеленский!!
показати весь коментар
29.04.2025 09:06 Відповісти
Нафіг вони взагалі потрібни.
показати весь коментар
29.04.2025 09:55 Відповісти
******* і *******, ******* і *******
показати весь коментар
29.04.2025 11:48 Відповісти
бенин, Оманский Нарко Дэбил!!!! где гарантии безопасности, где гарантии поставок оружия, где выполнение Будапештского меморандума, где соблюдение Крымской декларации подписанной Помпео в 18 году, про какое равноправие ты Нарко Животное с подаренным папашей дипломом, четырежды уклонист с киностудиями в маЦкве и офшорами к ним подвязанными кукарекаешь, тебе просто нужно от тампона гарантии безопасности себе и фсбэшнику Елдаку+ неразглашения украденных тобой бабок, а в замен Оно готово отдать любые хотелки рыжего уе...ка!!!
показати весь коментар
29.04.2025 12:30 Відповісти