9402 відвідувача онлайн

Угода про надра зі США дозволить краще захищати українське небо американськими системами ППО, - Шмигаль

Шмигаль на засіданні уряду говорив про економічну угоду із США

Угода про корисні копалини дозволить краще захищати українське небо завдяки американським системам ППО.

Про це під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

Глва уряду назвав підписану Україною та США угоду в ніч на 1 травня "історичним досягненням".

"Угода про створення спільного із США Інвестиційного фонду відбудови - це одночасно про те, як нам захистити країну зараз і створити платформу довгострокового партнерства з найбільшою економікою світу на майбутнє", - заявив Шмигаль.

Він зазначив, що наразі для України важливо продовжити юридично-дипломатичну роботу - підписати технічні угоди, які нададуть конкретний інструментарій для реалізації партнерства із США.

"Але важливо й інше: ця угода дозволить нам краще захищати країну тут і зараз. Краще захищати наше небо - завдяки американським системам ППО. Краще захищати нашу землю - завдяки сучасному озброєнню. Ця угода - також сигнал кремлівському режиму, що США залишаються з Україною і готові нас підтримувати",  сказав очільник Кабміну.

Нагадаємо, міністерка економіки Юлія Свириденко із міністром фінансів США Скоттом Бессентом підписала Угоду ​​про створення Інвестиційного фонду відбудови США-Україна.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати можуть отримати понад 350 млрд доларів після підписання угоди про корисні копалини.

Топ коментарі
+12
ЯКИМ ЧИНОМ?!!
Де копалини і де ППО?!
Як, де, чим, це ПОВ'ЯЗАНО?!!
Тільки тим, що ти про це тут набрехав?
показати весь коментар
02.05.2025 18:42 Відповісти
+10
І це опудало може показати цей пункт в угоді?
показати весь коментар
02.05.2025 18:54 Відповісти
+9
Шмигалю!
У тебе ніс росте!
показати весь коментар
02.05.2025 18:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шмигалю!
У тебе ніс росте!
показати весь коментар
02.05.2025 18:36 Відповісти
З якого дідька хтось буде небо захищати? Підписали якусь мутку яку з людей ніхто не бачив. Тепер за неї будуть захищати? Та за будапештський меморандум, який всі бачили і всі підписали - нічого. Безсовісний брехун, який бреше за гроші.
показати весь коментар
03.05.2025 06:49 Відповісти
Не кажи "Гоп"...
показати весь коментар
02.05.2025 18:38 Відповісти
Логіка наркомана, який за додаткову дозу готовий закласти свою квартиру.
показати весь коментар
02.05.2025 18:40 Відповісти
ЯКИМ ЧИНОМ?!!
Де копалини і де ППО?!
Як, де, чим, це ПОВ'ЯЗАНО?!!
Тільки тим, що ти про це тут набрехав?
показати весь коментар
02.05.2025 18:42 Відповісти
Брехло.
показати весь коментар
02.05.2025 18:50 Відповісти
І це опудало може показати цей пункт в угоді?
показати весь коментар
02.05.2025 18:54 Відповісти
Навчився свистіти в зільонського?
показати весь коментар
02.05.2025 18:56 Відповісти
А хто такий шмигаль взагалі в цій гнилій системі влади, щоб всерйоз сприймати його заяви? Як і інших нинішніх можновладців.
показати весь коментар
02.05.2025 19:05 Відповісти
Потрібно не небо захищати, в їбашити орків у них вдома, щоб там горіло все. І військові і цивільні, бо цивільних там немає. Навіть дітлахи у військової формі ходять.
показати весь коментар
02.05.2025 19:09 Відповісти
Ці все звиздять, і звиздять. Чим далі, тим фантастичніше. Але тексту, що ж вони там підписали, так і не оприлюднено. А мало бути навпаки. Але в демократичній країні.
показати весь коментар
02.05.2025 19:28 Відповісти
Лихоїмством це гріх
Не кажу вже про економічний тиск на Україну по меморандуму
показати весь коментар
02.05.2025 19:29 Відповісти
Зебіли... Шапіто... Локшина...
показати весь коментар
02.05.2025 19:32 Відповісти
в Буковелі?
показати весь коментар
02.05.2025 19:38 Відповісти
Асфальтом вже захистили, тепер угодою про копалини захистимо
показати весь коментар
02.05.2025 19:51 Відповісти
Шмигаль балабол.
показати весь коментар
02.05.2025 23:03 Відповісти