8004 відвідувача онлайн

Папа Римський Лев XIV офіційно зійшов на Святий престол

Інтронізація Папи Римського

У Ватикані вже завершилася церемонія інтронізації Папи Римського Лева XIV. У неділю, 18 травня, 69-річний Роберт Прево офіційно зійшов на Святий престол. Він став 267-м Папою Римським.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на  Vatican News.

У своїй першій проповіді як Папи Лев XIV закликав до "єдності й любові".

"У цей наш час ми досі бачимо надто багато розбрату, надто багато ран, спричинених ненавистю, насильством, упередженнями, страхом перед відмінністю, економічною парадигмою, яка експлуатує земні ресурси та маргіналізує найбідніших. І ми серед цього тіста хочемо бути маленькою закваскою єдності, сопричастя, братерства", - вказав він.

Лев XIV отримав символи папської влади - "перстень рибалки" тапаллій.

Нагадаємо, 8 травня новим Папою Римським обрали американського кардинала Роберта Прево, який взяв собі ім'я Лев XIV.

12 травня Зеленський і Папа Лев XIV провели першу телефонну розмову.

У своєму першому недільному полуденному благословенні як понтифік Папа Римський Лев XIV закликав до справедливого і міцного миру в Україні.

Топ коментарі
+8
дякую тобі боже, що я атеїст!
показати весь коментар
18.05.2025 13:20 Відповісти
+4
шо то за діти сатани праворуч від Папи?
показати весь коментар
18.05.2025 13:25 Відповісти
+4
Головне вірити в Ісуса, а не дивитися хто як хреститься
показати весь коментар
18.05.2025 14:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дякую тобі боже, що я атеїст!
показати весь коментар
18.05.2025 13:20 Відповісти
о, секта апостола Дарвіна повилазила....
показати весь коментар
18.05.2025 13:34 Відповісти
Віриш в непорочне зачаття?
показати весь коментар
18.05.2025 13:43 Відповісти
Партеногенез? Вполнє собі науково. У мене вища біологічна. А ти віришь у середьовічні теорії самозародження життя? Голландський вчений ван Гельмонт, рецепт отримання мишей: відкритий глечик потрібно набити нижньою білизною, забрудненим потом і додати туди деяку кількість пшениці, і приблизно через 3 тижні з'явиться миша, «оскільки закваска, що знаходилася в білизні, проникає через пшеничне лушпиння і перетворює пшеницю на мишу». Зробишь мишу, повідом.
показати весь коментар
18.05.2025 14:57 Відповісти
Та ні, те що у богоматері від бога. Так віриш чи ні? А прокаріоти та одноклітинні еукаріоти взагалі діляться надвоє. Тільки уяви. Якщо б у тебе була вища освіта біологічна, то за секту Дарвіна не писав би. Або за сало диплом купив. Цікаво, і що тебе з мого посту наштовхнуло на думку що я вірю в цю середньорічну маячню?
показати весь коментар
18.05.2025 15:13 Відповісти
Так. Закінчив зооінженерний факультет, декан Гопка. По генетиці вищий бал. Вивчав радіобіологію (є така наука) біотехнологію, біохімію, зоологію, мікробіологію та кучу різних логій. Засновник генетики такий собі Грегор Мендель, аббат августинського монастиря. Генетика - це коли від мавпи рождається мавпа, від жирафи - жирафа, від людини (не повіришь) - людина. Не знаю, во що віришь, я взагалі не тобі писав.
показати весь коментар
18.05.2025 15:28 Відповісти
Взагалі то мені ти писав.
від жирафи - жирафа, від людини (не повіришь) - людина
А Ісус від кого?
показати весь коментар
18.05.2025 15:33 Відповісти
купи дитячу Біблію з картинками та подивись. можно православну молитву "Символ віри" її ще на килимках з соломки друкують. запитання "від кого" некоректне.
показати весь коментар
18.05.2025 15:58 Відповісти
А розмальовок немає? Ти просто уникаєш відповіді на цілком коректне питання. Спробую востаннє. Чи віриш ти, як біолог із вищою профільною освітою, що Ісус був непорочно зачатий від святого духа? Просте питання наче.
показати весь коментар
18.05.2025 16:10 Відповісти
так. я вже відповідв вполне конкретно, подивись вище. востанне відповідаю.
показати весь коментар
18.05.2025 16:28 Відповісти
Ти можеш сказати так, або ні? Дитячий садок "Козюльки".
показати весь коментар
18.05.2025 16:31 Відповісти
а що ти будеш говорити коли Ісус прийде? А тоді вже буде пізно
показати весь коментар
18.05.2025 13:48 Відповісти
А хо неправильно хреститься, православні, чи католики? Хто помиляється, та не поважає Ісуса?
показати весь коментар
18.05.2025 13:59 Відповісти
Головне вірити в Ісуса, а не дивитися хто як хреститься
показати весь коментар
18.05.2025 14:33 Відповісти
Тобто відповіді немає. Ну і нагадаю тобі що свята інквізиція діяла в ім'я навіть не Ісуса, а самого бога, його батька. Як і розпочиналася купа кривавих війн в ім'я його.
показати весь коментар
18.05.2025 14:38 Відповісти
я дав відповідь
показати весь коментар
18.05.2025 15:42 Відповісти
Ну добре. А Землі правда лише 6000 років?
показати весь коментар
18.05.2025 15:45 Відповісти
не думаю
показати весь коментар
18.05.2025 15:45 Відповісти
Так ти віриш лише в Ісуса, чи у Біблію цілком?
показати весь коментар
18.05.2025 15:48 Відповісти
цілком, у Біблії написано: у Бога 1 день як тисячу років і тисячу років як 1 день
показати весь коментар
18.05.2025 15:52 Відповісти
Дуже зручна позиція. І що створив світ за кілька днів, і всіх тварин, рослин, людину теж віриш?
показати весь коментар
18.05.2025 16:01 Відповісти
я ж говорю, можливо він творив світ 6 днів, а в людей пройшло 6 тисяч років
показати весь коментар
18.05.2025 16:03 Відповісти
Просто цікаво, а нащо тоді було створювати усі ці бактерії, археї, віруси...? Ну ладно там людюей покарати, то зрозуміло. А за що карати тварин та рослини...
показати весь коментар
18.05.2025 16:14 Відповісти
по перше Бог нікого не карав, по друге кожна річ створена на Землі, вона створена для чогось, жодна річ яка існує на Землі поза її межами не створена просто так, у кожної є своє призначення
показати весь коментар
18.05.2025 16:27 Відповісти
А як же потоп? І все хороше від бога, а все погане від диявола?
показати весь коментар
18.05.2025 16:32 Відповісти
по перше Бог створив людину, і має право робити з нею все , що захоче, і радників для нього нема. А подруге заплата за гріх- смерть.
показати весь коментар
18.05.2025 16:35 Відповісти
Та ти ж вище написав що він нікого не карав.
показати весь коментар
18.05.2025 16:44 Відповісти
гріх карає, а не Бог
показати весь коментар
18.05.2025 16:46 Відповісти
На 600-му році життя Ноя і 1656 років після створення Адама і Євиhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%D0%B2%D0%B0 Бог послав потоп.
показати весь коментар
18.05.2025 16:50 Відповісти
Бог створив людину, і має право робити з нею все , що захоче, і радників для нього нема
показати весь коментар
18.05.2025 16:51 Відповісти
Це безглузда розмова. Просто триндець. 21 століття... Цікаво було б на тебе подивитися. Ходи здоровий, хай щастить.
показати весь коментар
18.05.2025 16:55 Відповісти
А що поганого в потопі ? Уявіть якби зараз рашку затопило. Хто би оце не зрадів.
Бог дав вибір. З ним - життя. Без нього - смерть.
До речі, чому ж помер Ісус, ще і найжахливішим чином, у зневазі і насмішках. З волі Бога.
Та тому що гріх можна змити лише кров'ю.
показати весь коментар
18.05.2025 16:37 Відповісти
Слушне зауваження. Де ж той бог що дозволяє кацапам таке творити. Тільки не треба про якийсь там іспит для нас.
показати весь коментар
18.05.2025 16:47 Відповісти
Бог дав свободу вибору. От українці 30 років не вчили мову, історію, відрікались від загиблих під час репресій і Голодомору, голосували за російські партії, створювали владу з ворогів та пройдисвітів. І тут раптом такі- Боже, скарай мечем кацапів, бо вони віроломно напали. Та ні. Самі створили таку ситуацію.
Просто у кожної дії є наслідки.
показати весь коментар
18.05.2025 16:53 Відповісти
Я правильно розумію цю концепцію, що все хороше від бога, а все погане від диявола, або самі собі зробили та на це заслуговують? Все вірно?
показати весь коментар
18.05.2025 16:58 Відповісти
Якось люди неправильно сприймають Бога. Його треба боятись.
Як дав, так і забрав.
Диявола і решту він створив. Недопрацював. Бо шаббат настав.
Ісус не обіцяв своїм учням хорошого і спокійного життя. Власне вони всі загинули від страшних страт і знущань. Якщо ти з Богом - будеш страждати. Щоб духовно вирости. Адже в людина це не тіло. А значно більше. Але ви в праві обирати. Або тварина. Або душа.
показати весь коментар
18.05.2025 17:05 Відповісти
Я зрозумів. Бог завжди правий, а ви всі йдіть подалі зі своїми претензіями. Припиняю цей безглуздий діалог. Краще про фотони.
показати весь коментар
18.05.2025 17:10 Відповісти
Хочеш миру? Готуйся до війни! А українці робили все навпаки, тому ось результат - отримали війну, яка пропорційна байдужості суспільства! Пам'ятаєте що було -"яка різниця" "по приколу" "гірше не буде"?
показати весь коментар
18.05.2025 17:08 Відповісти
Чудово пам'ятаю. А як ви вважаєте, чи мав би бог покарати українців якщо б вони пішли б війною припустимо на Молдову?
показати весь коментар
18.05.2025 17:42 Відповісти
карму ніхто не відміняв..
показати весь коментар
18.05.2025 23:23 Відповісти
Тоді скажіть, для чого мужикам соски...
показати весь коментар
18.05.2025 17:26 Відповісти
Бог створив чоловіка на свою подобу
показати весь коментар
18.05.2025 17:37 Відповісти
Це питання на ваш допис -
"по друге кожна річ створена на Землі, вона створена для чогось, жодна річ яка існує на Землі поза її межами не створена просто так, у кожної є своє призначення"
Яке призначення мають у чоловіків соски???
показати весь коментар
18.05.2025 18:41 Відповісти
щоб такі як ти запитували)
показати весь коментар
18.05.2025 19:01 Відповісти
Чого і слід було очікувати.....
показати весь коментар
18.05.2025 19:14 Відповісти
А інколи й хвостаті діти народжуються. Є дві чудові книги. Внутрішня риба та Хлопок однією долонею. Може читали? Таких прикладів там безліч. Особливо у першій.
показати весь коментар
18.05.2025 17:39 Відповісти
Сіамські близнюки, люди з трьома ногами, теж створені по образу божому???
показати весь коментар
18.05.2025 19:01 Відповісти
Взагалі відверто дивує що в наш час є такі релігійні фанатики. Та це навіть не дивує, це відверто лякає.
показати весь коментар
18.05.2025 20:18 Відповісти
Він що, вб'є всих невіруючих???
показати весь коментар
18.05.2025 14:10 Відповісти
А хто тоді буде не віруючий?
показати весь коментар
18.05.2025 14:34 Відповісти
Після смерті не буде жодних невіруючих. Бо кожний побачить. Для когось буде надто пізно.
Не всі вважають себе дітьми божими. Більше нащадками дивної мавпи, яка взяла палку і розвинула мозок який раптово почав розуміти мову всесвіту- математику.
А саме цікаве що виявляється матерії не існує. Як і часу.
показати весь коментар
18.05.2025 15:49 Відповісти
Ото Ейнштейн був лошара...
показати весь коментар
18.05.2025 16:18 Відповісти
Ким би він не був, можливо викрадачем ідей своєї талановитої дружини, бо після розлучення нічого в науку він не приніс.
показати весь коментар
18.05.2025 16:22 Відповісти
Логіка залізна.Ну то таке. То що, не вірна його теорія?
показати весь коментар
18.05.2025 16:30 Відповісти
Кажуть, що всесвіт розширюється зі швидкістю, яка перевищує швидкість світла.
Щоби тепер відповів Ейнштайн.
показати весь коментар
18.05.2025 16:34 Відповісти
Це неправда. Всесвіт розширюється лише з прискоренням. Він вважав що всесвіт статичний, але потім визнав свою помилку.
показати весь коментар
18.05.2025 16:43 Відповісти
А правда що для фотона, який рухається 300 тис км в секунду часу не існує, він ніби статичний, ніби щойно покинув джерело світла. Тобто час це вже не константа. Чим більша швидкість, тим повільніше час.
показати весь коментар
18.05.2025 16:51 Відповісти
Чиста правда. Тільки він не статичний. Для нього час зупиняється у періоди між якимось взаємодіями. Тут він втрачає частину своєї енергії та продовжує рухатися зі ШС. І так доки щось його остаточно не поглине. А коли це трапляєсться він повністю перетворюється в енергію.
показати весь коментар
18.05.2025 17:04 Відповісти
Дайте далі скажу. Раніше матеріалізм протиставляли релігії. А виявилось що матерії не існує Немає найменшої матеріальної часточки. Є лише енергія. Хвиля. Тобто ми ніби галограми, які може опрацьовувати наш мозок. А він нас постійно дурить. Цим користуються фокусники і шахраї. Питання в тому чого ми іще не бачимо, бо не можемо. Або ми бачимо, але не так як воно є насправді.
показати весь коментар
18.05.2025 17:08 Відповісти
Так матерія і енергія це одне й те саме. Енергію можна вимірювати й кілограмами. Вони перетворюються одне в одного, що прекрасно демонструє БАК. Так, із енергії може з'явитися елементарна частинка. І це трапляється постійно.
показати весь коментар
18.05.2025 17:16 Відповісти
Енергія це ніби ніщо. Прикладна сила. Але не матеріальна.
Чому складно уявити що хтось зміг з енергії створити матерію.
показати весь коментар
18.05.2025 17:25 Відповісти
Через вас щосекунди пролітає трильйони часток такої матерії. Зветься нейтрино. Має швидкість на тисячну долю відсотка меншу за фотон, бо має масу спокою. Мізерну, але має. Утворюються а ядрах зірок при зіткненні протонів. Практично не реагують з іншою матерією.
показати весь коментар
18.05.2025 17:33 Відповісти
У неї немає ознак матерії. Маса не постійна. І частинка досі не вивчена.
показати весь коментар
18.05.2025 17:41 Відповісти
Вона постійна. Просто вона мізерна, і точно її не вирахували. А не досліджена вона тому що практично не взаємодіє ні з чим. За весь час спостережень вдалося виявити здається не більше двох десятків нейтрино.
показати весь коментар
18.05.2025 17:48 Відповісти
Ніколи не любила фізику. Думаю, не я одна )
Розкладуть і це нейтрино, а там нічого. Енергія, яку скомпонували в частинку.
Хаос породжує ще більший хаос. А закон створює порядок.
показати весь коментар
18.05.2025 18:03 Відповісти
Даремно, як на мене звісно. Можу порадити цікавий научпоп. І фізика, і астрономія, і біологія, і про еволюцію.Правда кацапською. Не перекладають у нас практично такі книги. Ну ми всі практично із порожнечі складаємося. Якщо частинки усього людства, (усі протони, нейтрони, електрони) скласти щільно один до одного, то вийшов би об'єм з яблуко. Проте неймовірної маси.
показати весь коментар
18.05.2025 18:12 Відповісти
Російською точно читати не буду.
А якою ще є ? Американською ?
показати весь коментар
18.05.2025 18:17 Відповісти
Нажаль ні. Не бажають у нас перекладати. Є класні книги научпоп на медичну тематику. Про кишечник, серце, шкіру, і т. д. Проте теж немитою. Якщо щось, пищить, скину посилання.
показати весь коментар
18.05.2025 18:53 Відповісти
Мегаватт Потужности!
Бурные продолжительные аплодисменты, овации. Все встают
показати весь коментар
18.05.2025 13:21 Відповісти
Не поймите превратно, но римские цифры иногда неудобно читать, когда спешишь с большим массивом инфы.
Лучше использовать семитские ( арабские). Разве не.
показати весь коментар
18.05.2025 13:22 Відповісти
І в чому трудність?
показати весь коментар
18.05.2025 13:27 Відповісти
показати весь коментар
18.05.2025 13:25 Відповісти
Ось що Біблія каже про земні релігії --- Об'явлення - 17;1 -- Один із семи ангелів, що мали сім чаш, прийшов і сказав мені: - Підійди, я покажу тобі присуд над великою повією!, яка сидить на багатьох водах.https://www.jw.org/uk/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D1%8F/%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D1%97/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8/json/html/66017001-66017003#v66017002 З нею чинили статеву розпусту земні царі, а мешканці землі впивалися вином її статевої розпусти. -- Об'явлення - 17;1, -- Але папи, мабуть не у курсі,
показати весь коментар
18.05.2025 13:53 Відповісти
шо то за діти сатани праворуч від Папи?
показати весь коментар
18.05.2025 13:25 Відповісти
То вони просто трубу після виборів Папи чистили.
показати весь коментар
18.05.2025 13:34 Відповісти
Як бразильці із ФК Шахтар, прямо із забоя на поле заскочили
показати весь коментар
18.05.2025 13:51 Відповісти
то кардинали Амбонго Бесунгу і Пітер Кодво Аппіах.
показати весь коментар
18.05.2025 13:48 Відповісти
Під час сходження Папи на престол, грала пісня переможців Євробачення 2025 року🤭
показати весь коментар
18.05.2025 13:30 Відповісти
А був би там, Трамп/всемоЖУЩИЙ, був би Папа Американським, як і Мексиканська затока???!
показати весь коментар
18.05.2025 13:41 Відповісти
Сподобались такі вислови: -
,, Всі люди вірять. Одні вірять, що Бог є, інші вірять, що Бога немає. Ні те ні інше не доказуємо...''
,,Хтось вірить,що Бог придумав людину, а хтось, що людина придумала Бога....''
показати весь коментар
18.05.2025 14:08 Відповісти
Новий capo di tutti capі.
показати весь коментар
18.05.2025 14:12 Відповісти
відімо ніхто не знає, хто це такий, Маттео Мессина Денаро
показати весь коментар
18.05.2025 15:01 Відповісти
Ну, от і слава Богу
Тепер, будемо сподіватися, що і рахунки московських убивць в Банку Ватікана, будуть, НАРЕШТІ, по християнським канонам, ЗАМОРОЖЕНІ та використані на відновлення і підтримку, Мирної України!
Ну, з Богом Парасю, поки люди трапляються!!
показати весь коментар
18.05.2025 14:50 Відповісти
Блажен хто вірує!
показати весь коментар
18.05.2025 15:53 Відповісти
чекаємо вже сьогодні на всіх довбо@обнутих інформресурсах ОПи :
"якби не наш потужний сонцесяйний ЗЕлідОр, то хрєн би той Папа зійшов на трон!"...
"люди з усіх куточків світу приїхали в Рим з однією метою - подивитися, як потужно найвеличніший ЗЕлідОр потиснув руку Венсу! Свідком цієї непересічної події тисячоліття був також якийсь старічок, якого всі називали Папа римський"...
показати весь коментар
18.05.2025 15:20 Відповісти
показати весь коментар
18.05.2025 17:44 Відповісти
Іуда навіть Христа цілував, а потім зрадив ... відтоді Іуду часто зображують біля Христа, як символ зради та підлості.
показати весь коментар
18.05.2025 19:02 Відповісти
показати весь коментар
18.05.2025 15:23 Відповісти
от бачте, це той самий процес "зліпи з ЗЕленого лайна кулю" про який йшлося тут 18.05.2025 15:20
імітатори-маніпулятори з ОПи фахово розуміються лише на одній дисципліні - "як креативно намахати пересічного громадянина та продати йому прострочене зелене лайно в обгортці "рятівника світу", і треба віддати їм належне, вони чудово продають це лайно. Щоправда ціна аж надто висока...
показати весь коментар
18.05.2025 15:56 Відповісти
показати весь коментар
18.05.2025 17:45 Відповісти
СЛАВА УКРАIНI!!! 💪
показати весь коментар
18.05.2025 15:51 Відповісти
Боже! В яку тільки ху..ню вірять люди!!!
показати весь коментар
19.05.2025 01:48 Відповісти