9811 відвідувач онлайн

Барро: Ультиматум Трампа Путіну - "чудова новина", залишилось 45 днів

Жан-Ноель Барро про допомогу Трампа Україні

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро назвав "чудовою новиною" 50-денний ультиматум Дональда Трампа до президента РФ Володимира Путіна.

Про це він заявив на спільній пресконференції з німецьким колегою Йоганом Вадефулем у Парижі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Це чудова новина - те, що президент Трамп дав Володимиру Путіну 50 днів, а зараз це вже 45 днів, щоб припинити вогонь або зіткнутися зі 100-відсотковим митом для Росії і країн, які продовжують торгувати з нею, зокрема, нафтою", - зазначив Барро.

Барро також зазначив, що Франція та Німеччина долучилися до нового пакета санкцій проти РФ, який розробляється у координації зі США. Поточну ситуацію в Україні він охарактеризував як "набагато менш гіршу", ніж очікувалося пів року тому.

Французький міністр наголосив, що РФ веде колоніальну війну, яка загрожує не лише європейській, а й глобальній безпеці. Підтримка України, за його словами, має включати санкції, зброю, фінанси та політичну єдність Заходу.

Нагадаємо, напередодні президент США Дональд Трамп пригрозив Росії "дуже суворими митами", якщо протягом 50 днів не вдасться досягнути мирної угоди щодо України.

За даними WSJ, після того, як Росія вкотре обстріляла Україну пізно ввечері 11 липня, президент США Дональд Трамп зателефонував канцлеру Німеччини Фрідріху Мерцу. Лідер США погодився із пропозицією щодо допомоги Києву.

Водночас Трамп досі думає та сподівається, що російський диктатор Володимир Путін налаштований на мир.

Топ коментарі
+7
Насправді трамп дав #уйлу рівно стільки, скільки той і сам хотів для літнього наступу.
Як трамп раніше казав - треба дати побитись, як у хокеї? Отож.
Рашисти щось іще захоплять, закінчаться 50 днів, мине ще пару тижнів, трамп введе чергові смішні санкції, рашисти прийдуть на перемовини і висунуть той самий ультиматум, можливо, "поступляться" лише вимогою не мати іноземну зброю, трамп заявить Україні "Так чого вам ще треба, погоджуйтесь, інакше знову зупиню всі військові постачання".
Фронт почне валитись, а за таких обставин і з активним інформаційним бомбардуванням з боку ботів, яких є десятки навіть тут і з якими модератори граються в свободу слова, більше 50% опитаних українців проголосують за поступки #уйлу, яке в результаті знову всіх переграло й увійде в історію. А ми подякуємо трампу, Байдену, Обамі, Бушам, своїм батькам, самим собі, і будемо згадувати, як колись у нас було 52 мільйони громадян і Крим.
показати весь коментар
18.07.2025 17:38 Відповісти
+5
Якщо щодня рудому не нагадуватимуть про ультиматум, через 50 днів він скаже, що нічого такого не було.
показати весь коментар
18.07.2025 17:51 Відповісти
+5
залишилось 45 днів
- до нового "ультиматуму" ?
показати весь коментар
18.07.2025 18:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
18.07.2025 17:38 Відповісти
Трамп запросто може повторити свою знамениту фразу, сказану прем'єр-міністру Великобританії Стармеру: "Я так сказав? Не можу повірити!"
показати весь коментар
18.07.2025 19:58 Відповісти
Лідер Китаю Сі Цзіньпін хоче організувати тристоронню зустріч із Дональдом Трампом.і Володимиром Путіним у Пекіні під час святкування завершення Другої світової війни 3 вересня Джерело: https://censor.net/ua/n3564002 Якраз 50 днів мине.
показати весь коментар
18.07.2025 23:02 Відповісти
Який там ультиматум - поки потужний струс повітря
показати весь коментар
18.07.2025 17:41 Відповісти
Основную "дичь" в лентах ФБ генерирует ИИ! Но пока политики, на корпус, опережают ИИ по генерируемой "дичи" в информационных лентах!
показати весь коментар
18.07.2025 17:45 Відповісти
Формулювання «колоніальна війна» не має права звучати.Цим принижується масштабність війни та її геополітичне значення. А воно насправді- світове. Бо колонія ніколи не могла б впливати на міжнародну систему безпеки так, як це робить Україна. Вона захищає цю безпеку.Ми давним давно не колонія, а Путін поставив собі масштабні цілі по знищенню сусідньої держави та захопленню Європейського континенту.
показати весь коментар
18.07.2025 17:49 Відповісти
Якщо щодня рудому не нагадуватимуть про ультиматум, через 50 днів він скаже, що нічого такого не було.
показати весь коментар
18.07.2025 17:51 Відповісти
Здається, тут десь трампон протупив. Чому саме 50 діб? Чому не 350, 550? Ааа, зрозуміло; він потім подовжить цей термін (ну, як і до цього було).
показати весь коментар
18.07.2025 17:56 Відповісти
Франція вирішила обмежитись полум'яними заявами, а у реальних справах сподіватись, як завжди, на США.
показати весь коментар
18.07.2025 17:59 Відповісти
Проблема з цими ультиматумами у тому, що їх треба було оголошувати у 2022 році. А зараз, коли русня закупила все необхідне для війни, чхати вони на них хотіли.
показати весь коментар
18.07.2025 18:01 Відповісти
Треба було в 2014 році !
показати весь коментар
18.07.2025 19:58 Відповісти
залишилось 45 днів
- до нового "ультиматуму" ?
показати весь коментар
18.07.2025 18:11 Відповісти
В принципі правильно тримати за язика рижого ********.
показати весь коментар
18.07.2025 18:18 Відповісти
24 години, два тижні, 100 днів? Якщо раніше не вдалося "тримати за язика", чому зараз має вдасться?
Якщо #уйло його попросить - він відсуне той ультиматум ще на 100500 днів.
показати весь коментар
18.07.2025 19:26 Відповісти
хтось має сумніви щодо двотижневої пролонгації останнього ультиматума?
показати весь коментар
18.07.2025 19:11 Відповісти
Кому термін ультиматуму ,а кому загибель,однак це їх не хвилює,як і в Україні,ну "загинув герой" і далі .....це при умові що побратими витягли на свої позиції,а то тут те що кацапи попередавали помершими-80% їхнього кацапського непотребу ....жодні ДНК не збігаються...
показати весь коментар
18.07.2025 19:30 Відповісти
Потім будуть 90 днів !
показати весь коментар
18.07.2025 19:56 Відповісти
залишилось 3,5 роки
трампону бути при владі
показати весь коментар
18.07.2025 20:13 Відповісти
насправді, то все лайно: від 500% проекту Грєма лишилося лише 100% трампла. кожен день він біднесенький хоче премію миру та розповідає про нещасних вбитих з "абидвих" старон. ну та за 45 днів - ще буде більше наших братів і сестер вбито! і це лише що відомо!
показати весь коментар
18.07.2025 21:39 Відповісти
Це був сарказм