8564 відвідувача онлайн

Якщо Іран захоче відновити ядерні об’єкти - їх буде знищено, - Трамп

Трамп пригрозив Ірану новими ударами по ядерних об’єктах

США знищать ядерні об'єкти Ірану, якщо Тегеран намагатиметься їх відновити чи збудувати нові.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це заявив президент США Дональд Трамп у своїй соцмережі Truth Social.

Він зазначив, що внаслідок американського удару всі три ядерні об'єкти в Ірані були зруйновані та/або заблоковані. Щоб повернути їх в експлуатацію, за словами Трампа, знадобляться роки.

"І якщо Іран захоче це зробити, йому буде набагато краще почати все заново, в трьох різних місцях, до того, як ці об'єкти будуть знищені, якщо він вирішить це зробити. Дякуємо за увагу до цього питання", – написав він.

Нагадаємо, в ніч проти 22 червня армія США завдала ударів по трьох ключових іранських ядерних об'єктах.

Американський президент Дональд Трамп після цього закликав Тегеран утриматися від дій у відповідь і врегулювати розбіжності, що залишилися, шляхом переговорів.

Своєю чергою CNN повідомили, що за даними розвідки США, удари по Ірану не знищили його ядерну програму.

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що повністю знищити ядерну програму Ірану неможливо.

Топ коментарі
+5
Кім сміється.
показати весь коментар
19.07.2025 23:58 Відповісти
+4
ти москалів із зброєю бачив? Іранці ще дурніше, бо там релігійні фанатики.
показати весь коментар
20.07.2025 00:57 Відповісти
+3
Любой здравомыслящий человек не хочет, чтоб у обезьяны была граната. Это не оправдание тампону и бибику, но это объяснение, почему адекватные люди не хотят чтоб у спонсора терроризма и антисиметизма было ядерное оружие.
показати весь коментар
20.07.2025 01:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кім сміється.
показати весь коментар
19.07.2025 23:58 Відповісти
тю, реактори цілі - іран може намайнити собі плутоній і все.

трамп та ізраїль просто не хочуть, щоб була країна з власним ядерним циклом
показати весь коментар
20.07.2025 00:06 Відповісти
мабуть і Нідерланди теж не хочуть. Чи нє?
показати весь коментар
20.07.2025 00:30 Відповісти
ти москалів із зброєю бачив? Іранці ще дурніше, бо там релігійні фанатики.
показати весь коментар
20.07.2025 00:57 Відповісти
Любой здравомыслящий человек не хочет, чтоб у обезьяны была граната. Это не оправдание тампону и бибику, но это объяснение, почему адекватные люди не хотят чтоб у спонсора терроризма и антисиметизма было ядерное оружие.
показати весь коментар
20.07.2025 01:03 Відповісти
Ну, якщо так мислити, то не у обізяни (це нормальні тваринки, майже люди), а у пітекантропів-гомоеректусів з ерзянських їбєнів є гранати, аж 5000 штук. І кожна начинена плутонієм.

(чи бахне кожна -- то інше питання)

І всьому світові пох. Хоч би хтось у світі дип-представництво закрив і вигнав всіх послів шпигунів нах....
показати весь коментар
20.07.2025 01:34 Відповісти
Там можуть і атвєточку влупить по Вашингтону, і ніхто не наважиться перевіряти, скільки там тих "гранат" спрацює.
показати весь коментар
20.07.2025 07:42 Відповісти
Ух ты......
показати весь коментар
20.07.2025 04:51 Відповісти
Он вышел из бухты....
показати весь коментар
20.07.2025 04:53 Відповісти
А все чому? Тому що аналоговнєтная С400 вже нікуди не летить.
показати весь коментар
20.07.2025 06:01 Відповісти
Все ж таки досі неясно де збагачений уран? Це основне питання. Якщо його вивезли - то це програш США і постійна загроза Світу...Треба шукати і переконатися тричі....
показати весь коментар
20.07.2025 08:54 Відповісти
Там всего два варианта.
показати весь коментар
20.07.2025 11:43 Відповісти