10626 відвідувачів онлайн

Британія визнає Палестину, якщо Ізраїль не припинить вогонь у Газі, - Стармер

Стармер заявив, що Британія визнає Палестину у вересні

Премʼєр-міністр Великої Британії Кір Стармер заявив, що Британія визнає Палестину як державу під час Генеральної асамблеї ООН у вересні 2025 року, якщо до того часу Ізраїль не погодиться на перемир'я у Секторі Гази.

Як інформує Цензор.НЕТ, заяву Стармера цитують BBC та Sky News.

За його словами, якщо Ізраїль не погодиться покласти край "жахливій ситуації в Газі", Сполучене Королівство оголосить про визнання Палестини як держави.

Британський прем'єр зазначив, що хоча сьогодні розпочалися повітряні поставки гуманітарної допомоги, він хоче, щоб до Гази щодня надходило щонайменше 500 вантажівок з гуманітарною допомогою.

У заяві Стармера йдеться про те, що Велика Британія все ще вимагає від терористичного угруповання ХАМАС звільнити заручників, захоплених ще 7 жовтня 2025 року. Але він також висунув умови Ізраїлю.

"Це станеться, якщо ізраїльський уряд не вживе суттєвих заходів для припинення жахливої ситуації в Газі, не досягне припинення вогню, не дасть чітко зрозуміти, що анексії на Західному березі не буде, і не зобов'яжеться дотримуватися довгострокового мирного процесу, який забезпечить рішення про створення двох держав", - наголосив Стармер.

Велика Британія проведе оцінку виконання умов обома сторонами перед тим, як ухвалити рішення про визнання держави Палестина.

Стармера запитали, який вплив матиме це рішення. Прем'єр-міністр Британії сподівається, що визнання Палестини сприятиме "зміні ситуації на місці та забезпеченню допомоги, яка дасть надію на дводержавне рішення в майбутньому".

Він каже, що це частина плану із 8 пунктів, який він уже обговорив із Францією та Німеччиною.

Стармер заперечує, що це рішення є розворотом на 180 градусів після тиску з боку депутатів від Лейбористської партії, кажучи, що визнання Палестини завжди було частиною плану.

Нагадаємо, раніше Макрон пообіцяв, що Франція визнає Палестину як незалежну державу на конференції ООН у вересні.

Топ коментарі
+8
Так палестинців ніколи і не існувало. Були араби без роду і племені, що мешкали на території історичної Палестини.
показати весь коментар
29.07.2025 20:05 Відповісти
+7
У мене питання просте: "Люди добрі! Палестинська арабська республіка була проголошена ще в 1948-му!!! Так що ще "визнавать"? Що самі "арабомовні", з нею зробили - це вже їх проблеми...
показати весь коментар
29.07.2025 19:46 Відповісти
+6
Тоб то всіх агресорів, маргіналів, вбивць та терористів готоаі визнати сувереними державами? Тоді прекратить чмирити Адіка Гітлера.
показати весь коментар
29.07.2025 19:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От що таке ультиматум, таварісчь трамп...
показати весь коментар
29.07.2025 19:36 Відповісти
Тоб то всіх агресорів, маргіналів, вбивць та терористів готоаі визнати сувереними державами? Тоді прекратить чмирити Адіка Гітлера.
показати весь коментар
29.07.2025 19:37 Відповісти
Чувак, не читай наніч українських (зєлєнскіх) видань. Хоч трошки читай західну пресу. Гуглтранслейтер в поміч.
показати весь коментар
29.07.2025 19:49 Відповісти
Палестина і Ізраїль були створені в 1948р.? за ініціативи Великобританії, території були в її підпорядкуванні. Ізраїль після цього розширював свою територію. Араби були проти. І там і там є ультрарадикальні клерикальні настрої і угрупування. До чого Адік?
показати весь коментар
29.07.2025 20:40 Відповісти
Там є ще живі люди,жінки,діти,старі,роботяги чоловіки.Вони мають право на незалежне існування.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
30.07.2025 09:06 Відповісти
У мене питання просте: "Люди добрі! Палестинська арабська республіка була проголошена ще в 1948-му!!! Так що ще "визнавать"? Що самі "арабомовні", з нею зробили - це вже їх проблеми...
показати весь коментар
29.07.2025 19:46 Відповісти
Отож.
показати весь коментар
29.07.2025 19:49 Відповісти
Насколько помню то именно Британия пыталась всеми путями перекрыть оружие новому государству Израиль что привело к лишним жертвам среди евреев..
показати весь коментар
29.07.2025 19:52 Відповісти
Чтоб стать полноправным членом ООН Палестине нужно, чтоб Франция, Британии и США не наложили вето на ее вступление в ООН. Франция уже констатировала свое намерение признать Палестину в сентябре.
Справка: Палестинская декларация о независимости имела символический характер, поскольку на тот момент Палестинский национальный совет не контролировал никакой территории. Невозможно признать существование страны, границы территорий которой тебе неизвестны.
показати весь коментар
29.07.2025 20:35 Відповісти
А хіба зараз відомі кордони Палестини?
показати весь коментар
29.07.2025 22:23 Відповісти
Да, они определены и признаны как Израилем так и Палестиной в 1949 году, по итогам Лозанской конференции.
показати весь коментар
29.07.2025 22:50 Відповісти
Якось це все не виглядає, як визнане обома сторонами...
показати весь коментар
30.07.2025 00:21 Відповісти
Это выглядит так, что Израиль, по отчасти известным причинам (ещё задолго до нападения на фестиваль) был против вступления Палестины в ООН.
Хочу заметить: Я отрицательно отношусь Палестине.
показати весь коментар
30.07.2025 02:44 Відповісти
Складно звинувачувати Ізраїль в цьому. Нафіга тобі в ООН довбанутий сусід, який прагне тебе знищити і в якого всім заправляє терористична організація?
показати весь коментар
30.07.2025 11:22 Відповісти
Вы совершенно логично описали аргументы Израиля.
показати весь коментар
30.07.2025 11:40 Відповісти
Складно звинувачувати Ізраїль в цьому. Нафіга тобі в ООН довбанутий сусід, який прагне тебе знищити.
Ой,а чого це Палестина намагається знищити Ізраїль?Може тому що там,де були землі Палестини,панує Ізраїль?

показати весь коментар
30.07.2025 15:47 Відповісти
Палестина нічого не виробляє окрім терористів. Тож якшо вона зникне зовсім, то ніхто в світі (окрім дибілів-юдофобів) за ними сумувати не буде. А найближчі сусіди араби взагалі зітхнуть з полегшанням.
показати весь коментар
30.07.2025 17:22 Відповісти
Нафіга тобі в ООН довбанутий сусід, в якого всім заправляє терористична організація?
Вже прості євреї в курсі,що ХАМАС створив сам Ізраїль,щоб виглядати більш вигідно у цьому конфлікті,а вам куди ж це знати.На протестах,які відносно недавно були в Ізраїлі,евреї були обурені Нетаньяху,та казали журналістам,що він задовбав цими постійними війнами та мутками з ХАМАСОМ.
Ось вам стаття з "Нью-Йорк Таймс",де чорним по білому написано,що влада Ізраїлю заохочувала фінансування ХАМАСУ.
https://www.nytimes.com/2023/12/10/world/middleeast/israel-qatar-money-prop-up-hamas.html

А вот вам другая статья,кто и зачем создал ХАМАС.
https://www.analystnews.org/posts/how-israel-helped-prop-up-hamas-for-decades Что такое ХАМАС и почему Израиль намеренно способствовал его существованию в течение многих лет?
показати весь коментар
30.07.2025 16:04 Відповісти
І шо, від цього Хамас перестав бути терористичною організацією?
показати весь коментар
30.07.2025 17:20 Відповісти
У вас проблеми з причинно-наслідковими зв'язками.Палестинці не винуваті,що Ізраїль через Катар фінансує ХАМАС,щоб в очах світу виглядати потерпілим.
показати весь коментар
30.07.2025 18:31 Відповісти
Палестинці не винуваті, шо вбивають цивільних людей і беруть грудних дітей в заручники? То їх Ізраїль навчив? Ви кумедний Продовжуйте
показати весь коментар
30.07.2025 23:46 Відповісти
Я отрицательно отношусь Палестине.
А чем она вам не угодила?
показати весь коментар
30.07.2025 15:20 Відповісти
Я отрицательно отношусь к террористам, которые возглавляют Палестину. В остальном, мне плевать на Палестину, так же, как на все страны Африки. Мне бы и на рф было плевать, если бы они сидели в своем концлагере и не мешали жить другим.
показати весь коментар
30.07.2025 16:24 Відповісти
Может это раскроет вам глаза.

https://censor.net/ua/comments/locate/3565931/14d2d9a1-a215-4caa-8d09-acf7e24865c0
показати весь коментар
30.07.2025 16:31 Відповісти
Не раскроет. Также как знание о том, что рф двадцать лет целенаправленно обыдляло свой народ, не изменит того факта, что воюют с Украиной россияне. Н.Т. для меня лишь очередная газетенка, которая десятки раз, только на моей памяти, занималась популизмом и заказухой - это во-первых. Во-вторых: палестинцы убили сотни людей, многие из которых даже не были гражданами Израиля. И никакие домыслы не отменяют факта свершения преступления.
показати весь коментар
30.07.2025 17:04 Відповісти
Во-вторых: палестинцы убили сотни людей.
Не палестинцы,а члены ХАМАСА,а там могут быть кто угодно.

И никакие домыслы .
Домыслы?
Что вы делаете на политическом форуме,если не видите очевидного.Ааа,ну да,ещё надо "учиться,учиться, и ещё раз учиться,как завещал великий(нет)Ленин".
показати весь коментар
30.07.2025 18:35 Відповісти
Ці "границы" були тоді вже визначені... Але у 1948 році сусіди їх порушили... І захопили території, які були визначені палестинським арабам, розпочавши першу арабо-ізраїльську війну...
показати весь коментар
30.07.2025 05:44 Відповісти
т.з. денере і ленере були проголошошені, то керуючись твоєю логікою, що ще треба? хоча, де ти і логіка, тим більш право міжнародне, тобі, що право, що ліво.
показати весь коментар
29.07.2025 22:02 Відповісти
"Дебіл - твоє ім"я!...". Про її створення було заявлено в ООН ще в 1948 році. На сьогодні вона визнана 124 державами... А хто визнав ДНР та ЛНР? І що про це в ООН кажуть? Якщо на сьогодні їх уже не існує - бо вони включені в склад Росії?...
показати весь коментар
30.07.2025 05:39 Відповісти
всрате, їх і не існувало, як пердастинської держави.
показати весь коментар
30.07.2025 06:17 Відповісти
"Всратий" саме ТИ... Читай документи...
показати весь коментар
30.07.2025 06:25 Відповісти
які, "документи" укази сцаря Підра1, що ти цитуєш, і яких не існує в природі?
показати весь коментар
30.07.2025 06:27 Відповісти
т.з. палестини не існує, дурню всратий.
показати весь коментар
30.07.2025 06:28 Відповісти
Двадцять девʼятого листопада 1947 року Генасамблея ООН ухвалила резолюцію про створення на території Палестини арабської та єврейської держав. Палестинське питання дісталось новоствореній ООН у спадок від Британії, яка майже три десятиліття безрезультатно намагалася примирити місцевих арабів та євреїв. Міжнародна спільнота теж не впоралася з цим завданням. Суперечка вилилась у першу із низки масштабних арабо-ізраїльських воєн. Зрештою Ізраїль зміг відстояти незалежність, а палестинські території, запропоновані для арабської держави, поділили між собою її сусіди. «Бабель» розповідає про те, як ділити Палестину між арабами та євреями планували спочатку британці, потім ООН, але ці плани так і залишилися на папері.
Проголошення Держави Палестина відбулося 15 листопада 1988 року в Алжирі на сесії Палестинської національної ради - вищого дорадчого органу Організації визволення Палестини (ОВП) - 253 голоси «за», 46 - «проти» і 10 осіб утрималися від голосування.
Хто ж у нас "дурень всратий"?
показати весь коментар
30.07.2025 06:42 Відповісти
Прошу прощения, но Палестина основана в 1947 году. Затем страны Мира постепенно одна за другой признавали эту страну субъектом международных отношений.
показати весь коментар
30.07.2025 17:08 Відповісти
Що вони всередині зробили нікого не стосується і Ізраїль в першу чергу.А от міжнародна підтримка їх незалежності їм потрібна.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
30.07.2025 09:08 Відповісти
А їм хтось заважає? 124 країни визнали... Тепер хай добиваються повернення своїх земель, виділених їм ще в 1948 році, рішенням ООН... В першу чергу тих, які були в той же рік захоплені "братськими мусульманськими народами", і приєднані до своїх країн...
показати весь коментар
30.07.2025 09:42 Відповісти
Їм Ізраїль заважає жити,хоча би на тих землях,що їм залишилися.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
30.07.2025 09:49 Відповісти
А ті землі, які у 1948 році забрали собі "брати-мусульмани", повертать не будуть? Вони ж повинні, в першу чергу, їх повернуть, щоб "республіка Палестина" мала десь розміститься... А там і до Ізраїлю черга дійде... "Шлях у тисячу лі починається з першого кроку...", кажуть китайці. От хай і зроблять цей "крок"...
показати весь коментар
30.07.2025 09:56 Відповісти
Я нічого не казав про повернення земель і хто кому винний.Я казав,що залиште у спокої мирне населення Палестини на тих землях де вони живуть.Дайте їм жити незалежно,як вони хочуть.Цього вимагають Британія і Франція і готові визнати Палестину в вересні в ООН.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
30.07.2025 10:04 Відповісти
Це ти від МЕНЕ вимагаєш "дать жить мирно "палестинцям"? А скажи мені, будь ласка - а хто ж починає "НЕ МИР"? Хто ініціює обстріли? Наприклад, останнній (торішній) конфлікт? Хто більш ніж півроку утримує заручників? Ізраїль?
показати весь коментар
30.07.2025 10:27 Відповісти
Хто ти такий,щоб у тебе щось вимагати?🤣🤣🤣Нуль без палички.Це палестинські діти,жінки і старі роблять обстріли?А вбивають їх.Вбиває ізраїльська армія.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
30.07.2025 18:10 Відповісти
"Діти, жінки і старі", в Донецьку та Луганську теж не стріляють... Просто кацапи ховаються за їх спинами, і б"ють по наших солдатах і "мирняку"... Ти і ЗСУ звинуватиш у тому, що вони "вбивають невинних"? Ситуація ж, та сама...
показати весь коментар
30.07.2025 18:22 Відповісти
Була розмова про ЗСУ, стрілочник?Їх крім тебе хтось у чомусь звинуватив?Ти нічим не відрізняєшься від терористів,агресорів і зомбі-москалів.На Натан'яху і Галанта є ордери про арешт від Міжнародного Кримінального Суду за звинуваченнями у діях проти людяності і воєнних злочинах.Ти диванний нацик.Сраку свою провітрюй,бо тебе прищи на ній замучили,як і на твоєму писку.🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
30.07.2025 20:06 Відповісти
Кацапику! Ти довго мучився, щоб українську мову засвоїть? У твоїх коментарях характерні помилки, які допускають саме кацапи, які пробують писать українською мовою... Це я тобі кажу, як людина, що виросла на літературній українській мові, та багато спілкувався з кацапами...
Передай привіт куратору...
показати весь коментар
30.07.2025 20:17 Відповісти
Приклади приведи,літературний ти наш.Крім бла,бла,бла,від тебе ні одного розумного слова не чутно.Ти звинуватив ЗСУ у воєнних злочинах,а я "кацап"?Типовий хід махрового москаля.Переклади мені ,москалику, прислів староукраїнською мовою,якому більш тисяча років: Від галасу до чину.Цей прислів і зараз використовується тільки ти його не знаєшь🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
30.07.2025 20:45 Відповісти
Не крути сракою, кацапе...
показати весь коментар
30.07.2025 20:51 Відповісти
Обісрався,москалику?Не можешь перекласти?Ти проколовся у своєму дописі про літературну мову.Тільки москалики з дитинства вчать свою російську літературну мову,бо у них нема народної російської мови.Від Калінінграда і до Владивостоку одна мова ,без діалектів.Ось і тебе на мацкві навчили літературній українській мові,а українець з дитинства знає народну українську мову,ще з різними діалектами.Наші мами співають народні українські колискові,а тобі співали алла пугачова і софія ротару-зрадниця."Я,ты,он,она вместе дружная страна..."це твоє,москалику.🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
30.07.2025 21:39 Відповісти
а це у нього так завжди, обісреться ріденько по причині тупості совкового солдафонства, і починає лайном кидатись, кацапами обзивати і таке інше.
показати весь коментар
30.07.2025 22:18 Відповісти
Дурний ти - як сало без хліба... В Росії ПОВНО ДІАЛЕКТІВ... В Україні їх не менще 15-ти - а в Росії регіонів набагато більше... І в кожному регіоні - є свій діалект... Коли їздив по СРСР, то міг, по парі фраз, вгадать, звідки саме людина... Зараз ств забуваться, без практики... Мало що в пам"яті залишилося.
А "літературну" мову я знаю з тої причини, що виріс на батьківщині Шевченка. Тобто, почав говорить подніпровським діалектом... А це мова Шевченка і Котляревського, що стала, разом з "брацлавським" (подільським), основою мови літературної... А також - російської - бо її створили випускники "Мрогилянки", яких кацапи наймали для ведення "канцелярії" у спілкуванні між "губерніями"...
Не "рви задницю на британський прапор" - ніхто тебе вже "українцем" не визнає... Одне твоє "нацики" тебе "спалило"...
показати весь коментар
31.07.2025 06:29 Відповісти
Ото насрав так насрав,москалику. Є діалекти москальскої мови?Може вони в Калінінграді і у Владівостоці називають стакан порізному?Чи півень порізному?Де у них різниця у мові?А діалектами ти називаєшь місцевий говір фіноугрів,тюрок і монголів добавлений у москальську.Це не діалекти,сама їх мова діалект.Ти,москалику,навіть обізвався подебільному.Холодноярівська респуліка,холодноярівець це звучить добре.А от ярохолодовець міг придумати тільки несповна розуму москалик.Еталонним зразком літературної української мови вважається "Кайдашева сім'я"Нечуй-Левицького,а це мова білоцерковщини.От бачишь,навіть тут є розходження,а це каже про багатство народної мови України,а не рашки,яку ти знову захищаєшь(мається на увазі її різноманіття діалектів,як ти пишешь, і тут же пишешь ,що її придумали.З діалектами?).Дурний ти москалику,навіть підготуватися добре не можешь.А що їздив по рашке,це тобі в залік,сам палишся,що ти москаль🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
31.07.2025 07:41 Відповісти
Кацапе! Заспокойся... Нечуй-Левицький народився та виріс на півдні Київщини. Там поряд уже Черкащина, і до Моринець з Керелівкою (Шевченковим) - не так далеко... І (що головне) - Нечуй-Левицький писав, уже у руслі "Енеїди" та Кобзаря", трохи не на століття пізніше Котляревського...
А їздив я по "рашкє", не по своїй волі... А тому що служив у Радянській Армії... І мені є ЩО з ЧИМСЬ порівнять... А ти, неуку, пишаєшся своїм неуцтвом, як чимось "славним"...
показати весь коментар
31.07.2025 07:58 Відповісти
Москалику,не лий тут свою воду,без конкретики.Я тобі не писав де хто народився.Я тобі конкретно писав чому ти москаль,а тому що ти звинуватив ЗСУ у воєнних злочинах,ти захищаєшь російську мову,як народну і багату на діалекти,ти служив на московщині,тобто ти однозначно москаль.Ти не можешь перекласти елементарне старовинне українське прислів'я,бо ти є прибічник "русскаго мира" і не виріс з народною українською мовою,а вивчив її як літературну.Ти сам спалився,москалику-ярохолодовець.🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
31.07.2025 08:19 Відповісти
Сидишь тут,щоб хайпанути.Прищ ти на сраці.🤣🤣🤣
показати весь коментар
30.07.2025 18:11 Відповісти
навіщо? і в якому вигляді, побільше зброї?
показати весь коментар
30.07.2025 22:11 Відповісти
Та не питання. От тільки палестинців там вже не буде.
показати весь коментар
29.07.2025 19:47 Відповісти
Так палестинців ніколи і не існувало. Були араби без роду і племені, що мешкали на території історичної Палестини.
показати весь коментар
29.07.2025 20:05 Відповісти
Так і Ізраїлю ніколи не існувало до 1948року.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
30.07.2025 09:11 Відповісти
шось треба робити ...
показати весь коментар
29.07.2025 20:03 Відповісти
Треба просто Ізраїлю зайти туди та повністю денацифікувати отой анклав, а там хай втзнають хто завгодно!
показати весь коментар
29.07.2025 20:09 Відповісти
Сейчас Трамп подтянется и все порешает.
показати весь коментар
29.07.2025 20:21 Відповісти
недалеко .з такими розкладами.і до визнання рашистськими.окуповані куйлом українські території
показати весь коментар
29.07.2025 20:30 Відповісти
А так і буде. Зараз - віддадуть "де факто", років через 30 - визнають "де юре".
показати весь коментар
29.07.2025 21:01 Відповісти
А в каких границах ,какая валюта ,кто будет представлять, а что с армией ,( напомню вода ,электричество ,очистка сточных вод ,порты ,аэропорты ,деньги ,даже оружие для полиции ,ВСЕ это джигиты получают от Израиля практически нахаляву )лишь бы пиз.еть.
показати весь коментар
29.07.2025 20:32 Відповісти
Ізі-пізі. Кордони: "від ріки до моря". Валюта: СБХ (сушений бараній хєр). Представляти буде Хамас. Армія: теж Хамас. Воду, електрику і жрачку надасть світова спільнота, частину підвезе Грета на яхті.
показати весь коментар
29.07.2025 22:27 Відповісти
Визнати державою утворення, яке не має ЖОДНИХ ОЗНАК ДЕРЖАВНОСТІ!
Це, як призначити наслідником мертвонароджене немовля!
показати весь коментар
29.07.2025 20:35 Відповісти
Хіба в цьому світі ще діють якісь міжнародні закони і правила? Вдуматись тільки що членом ООН є московський режим який вбив тільки за останнє десітиляття мільйони людей, і який ні по закону, ні по моральним принципам засідає зараз в ООН і диктує світу свої умови. Не в тей час народився Гітлер, ой не в тей час.
показати весь коментар
29.07.2025 21:13 Відповісти
Пздц ідіоти. Хіба це людство заслуговує жити на цій планеті якщо терористів і людоїдів готові визнати повноправними членами суспільства
показати весь коментар
29.07.2025 21:06 Відповісти
Для дебілів я нагадаю що палестинці це ті виродки-терористи які відрізали голови жінкам і дітям і гвалтували мертві тіла. А ще палестинці це тварюки які підтримують ***** і рашистів і закликали ***** бомбардувати Україну. Тому я в **** скільки тут ботів підтримує людоїдів яких потрібно знищити а не давати їм право сидіти в Європі і в ООН. Хоча по багатьох ботах які тут так підтримують палестинських людоїдів я впізнаю тих самих що і постійно закликають Україну перестати чинити опір рашистам і капітулювати, а також закликають іти валити українську владу і відчиняти кордони для мужиків. Для СБУ тут роботи не початий край, відловлювати зрадників і кацапських агентів
показати весь коментар
29.07.2025 21:25 Відповісти
Діти,жінки і старі палестинці творили всі звірства?А Ізраїль ,білий і пушистий, не розбивав з танків і літаків мирні дома в Газі?А натан'яху не їздив до ***** на 9травня святкувати,вже під час війни у нас?А Ізраїль не повертав москалям їх зброю,захоплену в Сирії і в терористів?Ізраїль в Газі і Сирії такий же агресор,як і москалі у нас.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
30.07.2025 18:21 Відповісти
А взагалі«дружний»західний світ,павуки в банці.Один одного лякають,погрожуютт,умови ставлять...Подвійні,потрійні стандарти...кричали всі,яка раша нехороша,а толі вальку матвієнчиху на саміт спікерів запросили,де вона розказувала,яка раша хороша і гуманно захищає узьких на Донбасі..
І як на мене,натурально п'яна,видно хильнула пару стаканів для хоробрості....Де ж наш спікер,чому з документами не розказав,як раша«захищає»?
Аьо хоча б своїм виглядом її злякав...
Жалко і обідно,на словах усі з нами,а по факиу всім похер...
показати весь коментар
29.07.2025 21:27 Відповісти
Щось не те тут. Розгадка попереду. Визнання ДНР було початком війни не офіційно. Які паралелі відкрились!
показати весь коментар
29.07.2025 21:45 Відповісти
Скорее это привет от Трампа... через Стармера. Не даром он это заявил после встречи. Сам Трамп пока что решил не вмешиваться на прямую. Это в его любимом стиле. Что касается государства как такового, есть палестинская администрация. Вот пусть они и рулят... если захотят. Тем более так оно и задумывалось. Аббас относительно адекватный. Вся хрень началась, когда власть в Газе получил Хамас. Теперь его нет... ну или скоро не станет.
показати весь коментар
30.07.2025 02:34 Відповісти
Не розумію чому захід заграє з муслімами ?
Європа дуже почорніла. Мавпи влаштовують акти вандалізму в церквах і біля них. В країнах бруд, розбій і хвиля згвалтувань.
показати весь коментар
30.07.2025 09:48 Відповісти
На сьогодні,31липня 2025, вже п'ятнадцять країн,після конференції ООН,готові визнати незалежність Палестини.❤️🇺🇦❤️