5104 відвідувача онлайн

Свириденко провела розмову із Цивінським: Він погодився пройти поліграф (оновлено)

Свириденко провела розмову із Цивінським Що відомо

Прем'єрка Юлія Свириденко провела розмову із переможцем конкурсу на посаду директора Бюро економічної безпеки Олександром Цивінським.

Про це вона повідомила у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

"Конкурсна комісія ухвалила рішення, а Уряд отримав результати додаткових перевірок. Ми всі зацікавлені в тому, щоб БЕБ став дієвою інституцією та мав реальну довіру – довіру бізнесу та усього українського суспільства.

Погодили з Олександром, як зняти всі питання та сумніви у цивілізований спосіб, і домовились з ним про проходження поліграфа. Це гарантовано позбавляє ситуацію будь-яких маніпуляцій та дозволяє рухатись далі", - зазначила вона.

Свириденко розраховує, що вже наступного тижня ухвалять відповідне рішення, яке "дозволить оновити роботу БЕБ та буде значним внеском у позитивне перезавантаження відносин між державою та бізнесом".

Свириденко провела розмову із Цивінським Що відомо

Пізніше Цивінський підтвердив розмову зі Свириденко:

"Підтверджую: розмова з Премʼєром була конструктивна і по суті. Домовилися діяти відкрито й чітко, щоб зняти всі запитання і рухатися вперед".

Свириденко провела розмову із Цивінським Що відомо

Що передувало

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів відмовився призначити переможця конкурсу на посаду директора Бюро економічної безпеки (БЕБ).

25 червня Комісія з добору директора БЕБ обрала переможцем конкурсу на посаду директора БЕБ Олександра Цивінського – керівника підрозділу детективів у Другому Головному управлінні НАБУ. 30 червня Комісія передала прем'єр-міністру України подання щодо переможця конкурсу. Уряд мав затвердити його кандидатуру протягом 10 днів.

Комісія з відбору директора Бюро економічної безпеки вирішила не переглядати своє рішення. З цим погодилися, як українські члени комісії, так і міжнародні.

30 липня уряд знову відмовився призначити переможця.

Топ коментарі
+23
Ми всі зацікавлені в тому, щоб БЕБ став дієвою інституцією - ви не зацікавлені.
Були б зацікавлені, то не чинили б спротив призначенню кандидата, якого обрала міжнародна комісія.
показати весь коментар
01.08.2025 13:33 Відповісти
+10
Можна ще на кавовій гущі погадати, поспитати мольфарів, кинути кості...
Там багато варіянтів щоб пртягнути справу...
показати весь коментар
01.08.2025 13:38 Відповісти
+9
Може всю ОПу на поліграф чи краще на дибу відразу?
показати весь коментар
01.08.2025 14:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Потому что получила пиз…ы
показати весь коментар
01.08.2025 13:27 Відповісти
Свириденко теж пройде поліграф? Це булоб чесно пройти поліграф обом!
показати весь коментар
01.08.2025 14:22 Відповісти
Там багато варіянтів щоб пртягнути справу...
показати весь коментар
01.08.2025 13:38 Відповісти
Російський родич проти зельоної стюардеси - битва яку заслужили зебіли.
показати весь коментар
01.08.2025 13:43 Відповісти
"Російського родича" придумали СБУшники, у яких реальні родичи на Роісє чисто, як привід не призначати.

У Цивінсткого батько був на ТОТ, і отримав паспорт з куркою, щоб мати змогу вихати.
показати весь коментар
01.08.2025 14:01 Відповісти
👍100%
показати весь коментар
01.08.2025 13:47 Відповісти
ну, є такі... надає допомоги ЗСУ навіть не на мільон баксів, а десь так на триста мільонів. Причому - не подарованих - а зароблених...

І ми знаємо - хто це.
показати весь коментар
01.08.2025 14:31 Відповісти
5 президент Украины - Петр ПОРОШЕНКО
Просто я реалист
У Порошенко нет шансов стать ПРЕЗИДЕНТОМ
А вот если бы Порошенко стал премьером
То ЗАЛУЖНЫЙ и ПОРОШЕНКО за полгода разгребли бы
Весь тот ужас, который сотворил Зеленский
показати весь коментар
01.08.2025 16:21 Відповісти
мабудь повідомила пропозиції ОП - слухай нас, роби що скажемо і будеш приділах
показати весь коментар
01.08.2025 13:47 Відповісти
Экономики нет,безпеки нет,но чинушек по этому направлению целая армия.
показати весь коментар
01.08.2025 13:52 Відповісти
Зеля засцал, дает заднюю.
показати весь коментар
01.08.2025 14:02 Відповісти
Може всю ОПу на поліграф чи краще на дибу відразу?
показати весь коментар
01.08.2025 14:09 Відповісти
**** ти " Сосна корабельная" розраховуєш?!! ви зеленська шобла🤡 , забов'язані !!!
показати весь коментар
01.08.2025 14:10 Відповісти
Підстилка Зермаків знайшла час для фотосесії в журналі, але не вважала за потрібне знайти час для того, щоб згідно закону просто поставити свій підпис під рішенням комісії з відбору очільника БЕБ у встановлений термін.
показати весь коментар
01.08.2025 14:10 Відповісти
які ж вони всі огидні..., а виконати норму закону, ні? не намагались..., це ж просто, раз й виконали..., чому, замість того, щоб її виконати, треба придумувати якісь тупі відмовки..., чому не настає відповідальності за те, що чиновник не виконує закони, чому це стає можливим й немає ніякого покарання...
показати весь коментар
01.08.2025 14:16 Відповісти
З цими наперсточниками потрібно бути обережними, тим паче якщо за поліграфом буде сидіти підлеглий малька (того що чученців вбивав).
показати весь коментар
01.08.2025 14:19 Відповісти
а причому там поліграф, результати проходження якого не мають жодної юридичної сили?
показати весь коментар
01.08.2025 14:27 Відповісти
Ще залежить, на чий поліграф, якої служби, а там і умови можно виставити!!!!
показати весь коментар
01.08.2025 15:10 Відповісти
невибагливі квартальські блді дуже вболівають за медичну стерильність, під мікроскопом, усих та будь-кого аби тільки не членів своєї банди дермово-зеленських брудних хвойд..
показати весь коментар
01.08.2025 14:38 Відповісти
А поліграфологом випадково буде не Єрмак зі своїм помічником татаровим?
показати весь коментар
01.08.2025 14:53 Відповісти
Шобла не проходить поліграф, найвеличніший навіть тест на наркоту не пройшов, що говорити вже про поплічників
показати весь коментар
01.08.2025 15:01 Відповісти
Сам тест він пройшов, от тільки результатів тесту ніхто не знає
показати весь коментар
01.08.2025 16:05 Відповісти
Ще одна праведниця в Україні до влади прийшла!!! А своїх співробітників теперішніх і колишніх вона не хоче через поліграф пропустити? І сама приклад показати?
показати весь коментар
01.08.2025 15:40 Відповісти
Дурний, що погодився, підставлять його
показати весь коментар
01.08.2025 15:49 Відповісти
А сама проходила??? Пройди разом з Цивінським!! Одразу скаже - непередбачено! Цивінський дарма йде на поводу....підставляють з результатами!!
показати весь коментар
01.08.2025 15:54 Відповісти
Прохолження на поліграфі не є науково доведеним методом. Тобто, спалах на сонці може повпливати на дії самого поліграфа. Опис результатів поліграфа взагалі суб'єктивний - його виконує людина. Більше того: професійні шпигуни володіють прмйомами обдурювання поліграфа, тобто, таке. Та і яке таке ключове запитання сформулюють піддослідному: "ви російський шпигун?" чи "а ви бубочку не зобижатимете?".
показати весь коментар
01.08.2025 16:02 Відповісти
Який ще накуй поліграф?А свириденко з Єрмаком не хочуть пройти рєполіграф?
показати весь коментар
01.08.2025 16:04 Відповісти
Тоді має також пройти поліграф свериденко, єрмак, татарів,зеленський