5979 відвідувачів онлайн

Руйнування мосту в Херсоні не допоможе військам РФ форсувати Дніпро, - Сили оборони півдня

Удар РФ по мосту в Херсоні: Сили оборони про цілі росіян

Пошкоджений російськими окупантами автомобільний міст у Херсоні не допоможе загарбникам у форсуванні Дніпра.

Про це розповів речник Сил оборони півдня Владислав Волошин, інформує Цензор.НЕТ.

"Щоб почати форсування Дніпра і висадитися у мікрорайоні Корабел у Херсоні, ворог спочатку має захопити острови посеред річки. Там є кілька важливих ділянок, які потрібно взяти під контроль. Також потрібно подолати протоки та основне річище Дніпра", - пояснює він.

За його словами, морпіхи не тільки надійно тримають під контролем всю острівну зону, а й успішно знищують російських окупантів.

"Щодня ворог зазнає втрат — тільки під час штурмів гине 20–25 солдатів. Наша артилерія та оператори дронів завдають потужних ударів і по лівому березі. Іноді окупанти намагаються переправитися через річку, але не встигають навіть відплисти — ми влучаємо по них ще на старті, і вони так і залишаються у воді", - розповів Волошин.

Російські війська зараз тільки намагаються увійти в острівну зону, проте й до цього часу безрезультатно, наголошує речник. 

"Навіть якщо міст зруйнований, це не послаблює нашу оборону Херсона. Противник вчинив теракт, і це боляче вдарило по мирних жителях. Але для військових оборона організована інакше, тому руйнування мосту не сильно впливає на нашу здатність захищати місто", - додали Сили оборони півдня.

Удар по мосту до мікрорайону Корабел

Нагадаємо, 2 серпня, близько шостої вечора російська армія атакувала з авіації Херсон. Унаслідок атак пошкоджено автомобільний міст, що веде до мікрорайону Корабел, через що ускладнено логістику.

У Силах оборони півдня наголосили, що росіяни намагаються ізолювати мікрорайон Корабел у Херсоні.

Топ коментарі
+2
Це щось на кшталт: "слабо й є бете!"? А просто знищити, з високого берега, беззахисних як на долоні орків на нижньому березі - то не на часі? Бо ресурси для цього вже використано у курвській області? А фалькони та міражі треба берегти для майбутньої оборони Львова, це зрозуміло.
показати весь коментар
05.08.2025 16:57 Відповісти
+2
От як раз Львів ніколи не був їхнім. Трохи східніше.
показати весь коментар
05.08.2025 17:20 Відповісти
+1
Насправді Харків, Одеса, Донецьк - так само жодного дня не були в складі ************. Вони (втім, як й Варшава, Баку, Ґельсінки, Анкорідж та Форт-Росс) колись були у складі російської імперії, яка у 1917 році припинила існування, не залишивши правонаступника. Знов створена, як перша в світі держава робітників та селян - РСФСР - таким правонаступником не є, та й Донецьк та інші до неї не входили, а лише до УРСР, яка не була частиною РСФСР, а лише у рівноправному Союзі з нею. Тому "їхнє" - лише в кордонах РСФСР-РФ станом на 2013 рік, а не те що Ви назвали.
показати весь коментар
05.08.2025 17:31 Відповісти

Завантаження...