10650 відвідувачів онлайн

Білий дім спростував заяви Кремля, що зустріч Трампа і Путіна вже узгоджена, - ABC News

Зустріч Трампа і Путіна: Білий дім спростовує заяву Кремля

Потенційна зустріч між президентом США Дональдом Трампом та російським диктатором Володимиром Путіним поки не була узгоджена, також не визначено місце проведення перемовин, як про це раніше заявляла російська сторона.

Про це неназваний посадовець Білого дому повідомив ABC News, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, місце проведення зустрічі ще не визначено.

Крім того, для прямих переговорів з Трампом Путін повинен зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським, чого Кремль досі не готовий зробити, додали у Білому домі.

Раніше про останню умову писав таблоїд New York Post також з посиланням на чиновника адміністрації Трампа.

Нагадаємо, помічник російського диктатора Юрій Ушаков раніше в четвер заявив, що "зустріч між Путіним і Трампом (відбудеться) найближчими днями", додавши, що "робота над самітом вже розпочалася".

Ушаков також сказав, що спеціальний посланник США Стів Віткофф висунув ідею тристоронньої зустрічі між Путіним, Трампом і Зеленським, але майбутня зустріч відбудеться тільки між Трампом і Путіним. 

Топ коментарі
+4
Як завжди цапорилі брешуть!
показати весь коментар
07.08.2025 20:56 Відповісти
+4
Це ж всім здавна відомо: якщо кацап не збрехав, значить він вже помер.
показати весь коментар
07.08.2025 21:23 Відповісти
+4
Трамп умови путіна намагається вчергове проштовхнути як "геніальний план" до миру. Це все було пів року тому - візит Віткофа до росії - чудові переговори - путін хоче миру в обмін на території - винна Україна, бо не бажає йти на таку чудову здєлку.
показати весь коментар
07.08.2025 21:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як завжди цапорилі брешуть!
показати весь коментар
07.08.2025 20:56 Відповісти
Не домовились, дива не сталося, путін втратив останній шанс. Тепер повертати путіна в стойло будуть Томагавки і Трайденти (Тризуби)
показати весь коментар
07.08.2025 21:02 Відповісти
Дурень думкою багатіє.
показати весь коментар
07.08.2025 21:30 Відповісти
Трамп умови путіна намагається вчергове проштовхнути як "геніальний план" до миру. Це все було пів року тому - візит Віткофа до росії - чудові переговори - путін хоче миру в обмін на території - винна Україна, бо не бажає йти на таку чудову здєлку.
показати весь коментар
07.08.2025 21:59 Відповісти
показати весь коментар
07.08.2025 21:17 Відповісти
І ще жоден кацап не здогадався - що Ореста то жіноче ім'я, а Оксен - чоловіче
показати весь коментар
07.08.2025 21:26 Відповісти
Кацап Стасік Кузнєцов тролить українку. Таварісчь, як там зараз погода у Вологді?
показати весь коментар
07.08.2025 21:32 Відповісти
гадки не маю, в своїх родичів запитай
показати весь коментар
07.08.2025 22:02 Відповісти
Джерело:неназваний посадовець Білого дому
показати весь коментар
07.08.2025 22:47 Відповісти
показати весь коментар
07.08.2025 20:56 Відповісти
Та насипайте побільше! - неназвані джерела
показати весь коментар
07.08.2025 20:58 Відповісти
а валодя вже подмился.....
показати весь коментар
07.08.2025 20:59 Відповісти
Умова чисто декоративна. Вирішуватиметься все між двома. Але Трамп хоче це припудрити, аби не було критики в США. Типу, ось і Зеленський тут, теж шось там зустрівсь.
А куйло з міркувань престижу як раз і хтів би зкопіювати Сталіна та Рузвельта. Які вирішують долі рабів, і весь світ це має бачити. Тому впирається.
Нічого участь Зеленського, звісно, не вирішить і на що не вплине. Але Донні було б комфортніше. А куйлу ні. Ото і вся суперечка.
показати весь коментар
07.08.2025 21:02 Відповісти
Чекаємо на зустріч трампона з сі-дзинь-дзинем. ІМХО, лише після цього піде якийсь "двіж", а до того будуть заяви/погрози/заохочення і безперестанна імітація бурхливої діяльності. Тобто не раніше початку вересня.
Але то я собі так думаю, а як воно буде насправді - ХЗ...
показати весь коментар
07.08.2025 21:08 Відповісти
Публічно фраснули свинопса по писку...
показати весь коментар
07.08.2025 21:08 Відповісти
дуже потужна зустріч, але не проривна, з перекладу на нормальну, **********, але не встав
показати весь коментар
07.08.2025 21:10 Відповісти
По всіх стрічках цілий день оцей піздьож. От же ж хайпожери довбані...
показати весь коментар
07.08.2025 21:15 Відповісти
Це ж всім здавна відомо: якщо кацап не збрехав, значить він вже помер.
показати весь коментар
07.08.2025 21:23 Відповісти
Кілька інфопомийок збудили все поголів'я обісранців.
показати весь коментар
07.08.2025 21:58 Відповісти
Як там санкції з 8 серпня, вже здулись, от же тріпло -трампло всесвітнє!
показати весь коментар
07.08.2025 22:03 Відповісти
це був сарказм)
показати весь коментар
08.08.2025 01:19 Відповісти
я знаю чудове місце для перемовин міжцими двома ****нутими дідами - в пеклі. І гаагський суд не арештує
показати весь коментар
07.08.2025 22:26 Відповісти
Санта Барбара далека от эпилога! Как же настохерело!? На манеже всё те же.
показати весь коментар
07.08.2025 23:35 Відповісти