9364 відвідувача онлайн

Поки ми "продовжуємо наступати" на Сумському напрямку, маємо складну обстановку на Покровському, - Ширшин

Командир батальйону 47-ї окремої механізованої бригади

Командир батальйону 47-ї окремої механізованої бригади "Маґура" Олександр Ширшин закликав прийняти "правильні рішення", щоб стабілізувати фронт на Покровському напрямку.

Про це він написав у своєму фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Поки ми "продовжуємо наступати", відштурмовуємо "надважливі" руїни будинків, зосереджуємо спроможні сили на Сумському напрямку, маємо складну обстановку на Покровському. Дуже нагадує події під час "здачі" Очеретиного, що створювало хаос, критичну ситуацію на напрямку та в подальшому забезпечувало успіх ворогу в окупації. Важливо зараз прийняти правильні рішення, навіть якщо вони потягнуть за собою небажані наслідки, але збережуть нашу спроможність і дозволять стабілізувати фронт", - написав він.

Раніше повідомлялось, що російські загарбники мають просування в районі Кучеревого Яру, Золотого Колодязя та Майського.

В ОСУВ "Дніпро" заявили, що інфільтрація росіян на Добропільському та Покровському напрямках не є "взяттям під контроль території.

Топ коментарі
+25
Ухилянти замінять каби, снаряди, ракети та укріплення, може ухилянти покращать підготовку тих хто попадає з вулиці на передову, чи може вони будуть вести роботу щодо мотивації підрозділів, чи може вирішать проблеми "кумоства" та брехні у доповідях що не дають належним чином оцінювати ситуацію.

Армія завжди тримається на декількох опорах якщо інші зруйновані, одна нічого не змінить, рішення має бути комплексним. Воювати самим людським ресурсом як совок на початку другої світової для нас не вихід, та і совку це не дуже допомогло, німці дійшли аж до Волги, поки совєти не почали відстрілювати генералів за прой..би, пішов ленліз і оборонка в три зміни, тільки тоді щось почалось трохи мінятись, а не міліони піхоти.
показати весь коментар
12.08.2025 00:34 Відповісти
+19
Якби Сирський був реально справжнім офіцером, генералом то він мав вже давно застрілитися або у крайньому випадку подати рапорт про відставку, після своїх косяків у керуванні армією.
Але ж це гівно , воно буде плавати на поверхні, поки повністю не виконає наказ пуйла про сдачу всієї Донецької області.
показати весь коментар
12.08.2025 00:17 Відповісти
+12
Якої зброї достатньо від нас прилітає 3000 кабів по орках в місяць, перевага в арті у орках значна, Іскандери аналогів яким у нас немає, навіть в дронах уже хлопці говорять що є перевага на деяких напрямках.

За 2.5 місяці ніодна армія в світі не може зробити ефективного бійця, мінімальний курс всюди 3 місяці і потім легкий напрямок для адаптації, у нас часто 1.5 місяці це за словами самого ж генштабу і новобранець взагалі може опинитись десь під покровськом.

А ще у нас є більша проблема, що не має відповідальності у старшого командного складу.

До прикладу у совка за всю війну було ростріляно близько 1000 старших офіцерів, додатково існував механізм зняття з посади і пониження в званні замість розстрілу, відправлення у штрафні батальйони або переведення на менш відповідальні ділянки.

Тепер з яким скрипом це все відбувається у нас той же Содоль , тільки публічний резонанс приносить якісь зміни, це не має так працювати.
показати весь коментар
12.08.2025 00:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сирський про критику комбата 47 ОМБр Ширшина щодо втрат на Курщині: "Очевидно, він хоче уваги чи реалізації"

Джерело: https://censor.net/ua/n3561409
показати весь коментар
12.08.2025 00:00 Відповісти
Сирський заставить бійців захопити кілька курників на Курщині і доповість на ставці про потужні успіхи
показати весь коментар
12.08.2025 00:01 Відповісти
Яка курщина, ба навіть вже не сужанщина?!
Сирський гордо доповідає про хутір на Сумщині.
показати весь коментар
12.08.2025 06:58 Відповісти
complete degradation of the state, which is riddled with corruption
показати весь коментар
12.08.2025 00:03 Відповісти
Якби Сирський був реально справжнім офіцером, генералом то він мав вже давно застрілитися або у крайньому випадку подати рапорт про відставку, після своїх косяків у керуванні армією.
Але ж це гівно , воно буде плавати на поверхні, поки повністю не виконає наказ пуйла про сдачу всієї Донецької області.
показати весь коментар
12.08.2025 00:17 Відповісти
Помилка в тексті.
Наказ не куйла, нашої зеленої куйні.
показати весь коментар
12.08.2025 06:59 Відповісти
Стабілізація фронту критично залежить від ліквідації у тилу такого ганебного явища як ухилянство. Годі жувати шмарклі. Слід рішуче запровадити жорсткі та справедливі заходи мобілізації.
показати весь коментар
12.08.2025 00:24 Відповісти
Ухилянти замінять каби, снаряди, ракети та укріплення, може ухилянти покращать підготовку тих хто попадає з вулиці на передову, чи може вони будуть вести роботу щодо мотивації підрозділів, чи може вирішать проблеми "кумоства" та брехні у доповідях що не дають належним чином оцінювати ситуацію.

Армія завжди тримається на декількох опорах якщо інші зруйновані, одна нічого не змінить, рішення має бути комплексним. Воювати самим людським ресурсом як совок на початку другої світової для нас не вихід, та і совку це не дуже допомогло, німці дійшли аж до Волги, поки совєти не почали відстрілювати генералів за прой..би, пішов ленліз і оборонка в три зміни, тільки тоді щось почалось трохи мінятись, а не міліони піхоти.
показати весь коментар
12.08.2025 00:34 Відповісти
Зброї у СОУ достатньо. Бракує людського ресурсу. Не існує жодного ухилянта з вулиці, з якого за 2,5 місяці не можна зробити ефективного бійця.
показати весь коментар
12.08.2025 00:39 Відповісти
показати весь коментар
12.08.2025 00:52 Відповісти
Орков думаешь больше чем 1.5 месяца тренируют .Уверен,что меньше
показати весь коментар
12.08.2025 03:14 Відповісти
Ми не можемо рівнятись на орків у них населення в три рази більше і можуть собі дозволити, друге у них є найманці з багатьох країн в тому числі і з китаю де м'яса безкрайнє число. І як не крути у них більшість пройшли якусь та армію 1.5 роки, у нас же наоборот більшість новачків бачили автомат тільки в школі.
показати весь коментар
12.08.2025 11:16 Відповісти
Достатньо для чого? Вівтамата кожному можуть видати - це по-вашому вже достатньо?
показати весь коментар
12.08.2025 00:53 Відповісти
Троль обісцяний, гівно продажне зегнида, здохни падло.
показати весь коментар
12.08.2025 05:50 Відповісти
с ухылянтами пожёстче надо, товарищ военком тцк игор, расстреливать на месте, раз не хотят родину защитить!
показати весь коментар
12.08.2025 12:53 Відповісти
Ухилянство?Та ні,може причина в тому що нам дехто обіцяв нашу балістику от-от але її так і нема?Але йому на початку президенства передав ,,барига який заробляв на війні,, 12 ракетних двигунів до комплексу Сапсан-,,У квітні 2019 року стало відомо, що вже виготовлено 2 дослідні зразки комплексу. Один в рамках іноземного замовлення від https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%90%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%96%D1%8F Саудівської Аравії, а другий для Збройних сил України. Саудівська Аравія готується до випробувань ОТРК RAAD-2 («Грім-2») восени 2019 року, а надходження на озброєння очікується з 2022 року.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D1%96%D0%BC-2#cite_note-22 [22] У жовтні 2019 року повідомлялося, що за 6 років роботи над комплексом фахівці з ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» і КБ «Південне» зібрали для нього щонайменше 12 ракетних двигунів.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D1%96%D0%BC-2#cite_note-23 [23],,(https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D1%96%D0%BC-2) А як ти поясниш оцю свіжу новину що снярядний завод в Німеччині вже майже добудований,а в Україні ще навіть не розпочато будівництво,при тому,що ці два заводи мали початись будуватись одночасно-(https://censor.net/ua/news/3568197/rheinmetall-buduye-zavod-v-********-scho-turbuye-gendyrektora-papper-era)Нам Залужний ще на перебуванні на посаді говорив що ми РФ не переможемо живою силою бо дуже велика різниця в мобілізаційних ресурсах України і РФ,ми зможемо перемогти тільки технологічно.Він говорив правельні речі,тому його замінили.Ще одна дуже велика проблема-наш вищий офіцерський корпус.Вони думали що будуть нищити нашу найкращу піхоту в безглуздих завданнях без наслідків для себе,а ТЦК буде присилати їм безкінечно людський ресурс?
показати весь коментар
12.08.2025 13:19 Відповісти
я згоден, а почати пропоную з бусифікації найзухвалішого 4-разоваго ухилянта в батальйон "Скала" з присвоєнням його військового звання солдат і неформального батальйонного статусу "гребінь" (з огляду на специфіку батальйону і деякі відомі відеоролики за участі цього ухилянта).
І хай він змию там свою ганьбу власною кров'ю або іншими біологічними рідінами своїх нових побратимів )
показати весь коментар
12.08.2025 17:41 Відповісти
Вже давно військам команди віддає Єрмак. Де штурмувати, яку техніку використовувати, і звідки перекинути сили.
показати весь коментар
12.08.2025 00:28 Відповісти
Ви маєте на руках його письмові директиви генералам ЗСУ ??? Поділіться з форумом.
показати весь коментар
12.08.2025 00:35 Відповісти
Здохни падло запроданець.
показати весь коментар
12.08.2025 05:51 Відповісти
От маєш,читай і розвивайся-(https://argumentua.com/novini/yur-i-butusov-s-prezidenta-vtrucha-tsya-v-upravl-nnya-arm-yu)Якщо ж не віриш-тоді що ти тут робиш де Бутусов є головним редактором Цензор.Нет.
показати весь коментар
12.08.2025 13:23 Відповісти
Потрібно наступати не на сумському напрямку, а на курському, білгородському і брянському тоді ніяких проблем не буде на покровському!
показати весь коментар
12.08.2025 00:33 Відповісти
На Курському вже своє віднаступали.
показати весь коментар
12.08.2025 00:51 Відповісти
47 ОМБР також як і ми була на курщіні. І фронт на курщині восени, взимку кінця 2024 року почав сипатися саме в районі з зони відповідальності 47 ОМБР.
Я навіть нездивуюсь шо саме з участку де воював товаришч комбат ширшин.
Тож питання до товаришча ,,грамотного" комбата - ШАНОВНИЙ ЧОМУ ВИ ТОДІ НЕПРИЙНЯЛИ ПРАВИЛЬНИХ РІШЕНЬ ??? ЧОМУ ВИ ПІДСТАВИЛИ СВОЇ ФЛАНГИ, А ТЕПЕР ШУКАЄТЕ ВИННОГО КОГОСЬ ???
Почніть з себе товаришч комбат.
показати весь коментар
12.08.2025 00:38 Відповісти
А може ти з себе почнеш? Холуй зелений. Шість моїх знайомих полегло на суджанщині. Так що я трохи знаю що там відбувалося. І ціну цієї авантюри, ба навіть більше. Спланованої акції по здачі Донбасу кацапам згідно оманського договорняку.
показати весь коментар
12.08.2025 07:04 Відповісти
Нічого собі, скіки знайомих в мириканського ухилеса.
І все він бачить і все знає прям як Трампиня.
ЗЕбіли і закордонні радники то найбільші військові експерти, як відомо
показати весь коментар
12.08.2025 17:51 Відповісти
Ідіот! У мене інтернет через старлінк.
показати весь коментар
12.08.2025 20:47 Відповісти
>> Дуже нагадує події під час "здачі" Очеретиного

Так сирок саме для того там і працює. "Єсть такая прафєсія родіну защіщять".
показати весь коментар
12.08.2025 00:47 Відповісти
Це той Ширшин, котрого визнали "недисциплінованим"? І тут така ж реакція буде. Назвуть ІПСОм.
показати весь коментар
12.08.2025 00:50 Відповісти
ЗЄ - лише актор розмовного жанру, який погодився грати роль президента України за від Беніних 'друзів' у чорних капелюхах. Всі його вчинки записані у сценарії, що написаний іншими людьми. Коли він щось говорить від себе, то це - просто іспанській сором
показати весь коментар
12.08.2025 00:56 Відповісти
Не закатуй істерики,доця, ти зараз лижиш зелену дупу, так само будеш лизати і орківську, тобі то чого переживати?Це ,випадково,не ти з плакатіком стояла як зелені підараси розгромили, знищили та спаплюжили попередній гш на чолі з Залужним,не ти с плакатіком стоїш після кожного забитого в зеленому тцк?не ти з плакатіком стоїш після кожної котлової фортеці імені зеленої ставки під керівництвом просирського гш ? Якщо не ти , то пошла нахер, соплі розмазувати,істерики закатувати і сіяти тут паніку, вже й прапор з наволочки привотовила мабуть.Не переживай , на фронті ,таку падаль як ти , точно не вб'ють , а на решту українців і саму Україну , тобі гнидо зелена насрати.
показати весь коментар
12.08.2025 05:31 Відповісти
Ого тебе прорвало. Але заспокойся. Я впевнений що зрештою справедливість переможе і країна справжніми Героями назве не лохів, що пішли воювати, а тих, хто мав розум не йти на війну, хто мав сміливість перепливти через Тису, хто був змушений у неповні 30 років одружитися із старою бабцею-інвалідом чи просидів всю війну в квартирі, не маючи можливості ходити на роботу, в той час коли його діти голодували і просили хоча б кусник хліба. Час все розставить на свої місця!
Віримо і чекаємо, друже!
показати весь коментар
12.08.2025 06:18 Відповісти
Ох вже ці віруни. Досить чекати. Сраку відірви від сідала та починай щось робити для досягнення бажаного результату.
показати весь коментар
12.08.2025 12:13 Відповісти
Ну а ти що робиш? Позиції ЗСУ не думаю щоб міг з Великобританії кацапам здавати.
показати весь коментар
12.08.2025 14:24 Відповісти
якщо я буду усілякими дурницями займатись, то хто ж разом з вами буде читачів цензора розважати. Може й ми коли президентами станемо
показати весь коментар
12.08.2025 15:45 Відповісти
В Великобританії монархія.
показати весь коментар
12.08.2025 16:03 Відповісти
а в Україні зрадники. Не відволікайся
показати весь коментар
12.08.2025 16:07 Відповісти
Зе- команда більше ніж півтора роки затягувала з мобілізацією і з справедливими правилами мобілізації для всіх!!!, щоб, як казав Ю. Луценко у програмі Берези, заробити на ухилянтах від 10 до 15 млрд. Уся відповідальність на зе-команді!
показати весь коментар
12.08.2025 07:00 Відповісти
Ткаченко, ти ж сам ухилянт шо ти ото так розкричався? ))))
показати весь коментар
12.08.2025 08:34 Відповісти
Я не в захваті від Сирського, я не маю ничого проти комбата, але складаєтся враження шо цьому комбату тричи на добу надають інформацію і оперативне управління ГШ і управління озброєння, і Малюк, і Буданов тощо.
показати весь коментар
12.08.2025 05:44 Відповісти
Цей комбат через аеророзвідку, на власні очі зверху бачить те, чого не видно на картах і доповідях ГШ.
показати весь коментар
12.08.2025 15:10 Відповісти
Так, бачить. У межах свого батальону. Ну ще трохі у межах сусіда ліворуч та праворуч. І не більше.
Чи до нього сходится інфа ВСІЙ аеророзвідки СОУ у тому числі з кордонів з ************? Та може ще цьому комбату шоранку звітує космічна розвідка всіх наших партнерів а ввечорі йому звітують ЦРУ, МІ6, Шабак, SWW тощо?
показати весь коментар
12.08.2025 15:35 Відповісти
"маємо складну обстановку на Покровському," - Ширшин
Джерело: https://censor.net/ua/n3568178

Можливо, серед всієї величезної купи ранкових звітів космічної розвідки всіх наших партнерів та вечірніх звітів ЦРУ, МІ6, Шабак, SWW нашому ГШ важко помічати ускладнення обстановки десь на лінії Покровськ-Костянтинівка? Ширшин з Кротевичем , схоже, бачать і розуміють її краще, ніж вище командування, якщо вже сигналять про "складну обстановку" через ЗМІ.
показати весь коментар
12.08.2025 16:01 Відповісти
Ну не комбат Ширшин а просто КАПІТАН ОЧЕВИДНІСТЬ! Це ж треба він ОДИН, побачив складну обстановку пвд Покровськом! Такий Наполен, Роммель, Цезар, Мольтке з Веллінгтоном та Македонєкиьетм у одній особв і досі у комбатах. А на других напрямках він вважає значно легше. До речі, а скільки комбатів в бригаді де він воює? Чому і вони не піарятся як цей? Комьатповинен займатись своім батальоном, а не лізти до інформпростіру.
Всі у гівні і він д'Артаньян на білому меріну.
показати весь коментар
12.08.2025 16:14 Відповісти
Піаритись в інтересах військової карʼєри мабуть краще і безпечніше під час успіхів.
Ви це знаєте не гірше за мене. Носіїв правдивих, але поганих новин з давніх давнин не вітають і не просувають по службі, а якраз навпаки - "нагороджують" розплавленим свинцем у горлянку і таким іншим.
Схоже, Ширшин з Кротевичем зробили ці дописи не для самопіару. І я ще раз уважно перечитав дописи, але не побачив, де там Ширшин чи Кротевич пишуть, що "на других напрямках значно легше"?
показати весь коментар
12.08.2025 16:41 Відповісти
Для піара любий час підходить. Оно Ze до травня 2019 року піарився на життях та крові солдаті продовжує це робити.Ге треба бути комбатом шоб подивившись на карту Дііп Стейта поьачитидуже складну оперативну обстановку навколо Покровська. Дуде складну і яка загострюєтся. Шо пропонує цей комбат? Ничого! Протрубив і все. Звернув увагу. А далі шо? То і я звертаювагу увагу на це. І на оперативну обстановку навколо Часика тощо. Далі то шо?
показати весь коментар
12.08.2025 16:57 Відповісти
Ще пару днів,а там почуємо про Наполеона та Гітлера,і про капітуляцію(Все закінчиться миром(((
показати весь коментар
12.08.2025 06:20 Відповісти
Воювати повинні всі, від 18 до 65!
Поки банда z-е резидента цього не зробить, позитивних просувань не буде.
А інакше - іперське стойло на століття!!!

Москалі Україну не лише денаціоноалізують, вони знищать Українців як народ!
показати весь коментар
12.08.2025 07:03 Відповісти
Згоден, всі. Але не під командуванням кацапських агентів зермаків.
показати весь коментар
12.08.2025 07:06 Відповісти
вже до 65??? дідусі з паличками в окопи і на штурми посадок, з 50+ толку нуль а воно вже хоче 65. Хоча один "слуга" вибраний в 2019 році ось такою "машою" пропонував до 70-и мобілізувати, так що ще є запас
показати весь коментар
12.08.2025 08:50 Відповісти
Що б не кричали, а так воно й буде!
18-24 виїзджають, 25-49 - ховаються. Лишаються 50-65!
Пенсіонерів примусять мобілізовуватись, це визнаний факт, й не забувайте про вже підписаний преz-едентом закон, про "добровільну" мобілізацію 60+.
З 1 вересня очікуємо бусифікацію 60+!
показати весь коментар
12.08.2025 08:59 Відповісти
Правильне рішення це дати під зад зрадницькому сирому рашисту і повернути Драпатого до управління фронтом, а краще всіма ЗСУ.
показати весь коментар
12.08.2025 07:13 Відповісти
Спочатку ерма треба відсторонити від управління армією.
показати весь коментар
12.08.2025 07:29 Відповісти
Наш цар, разом зі своїм попихачем, надзвичайно цінує слухняних, прилизаних виконавців. Звідси - половина всіх провалів. Якщо негайно повернути під Покровськ Михайла Драпатого (який там знає майже все), то хоч щось можна було б врятувати.
показати весь коментар
12.08.2025 07:29 Відповісти
Напевно пізно пити боржомі коли Донбас бездарно просрано. Нові "фортеці Бахмут" повинні боронити малюки з татаровими, як вони вбивали чеченців в Києві.
показати весь коментар
12.08.2025 07:59 Відповісти
Захищати треба і там і там, але немає ким і чим бо мобілізація владою провалена давно, населення демотивоване в нуль і питання віддане на відкуп органам ТЦК. Результат бпчимо - вигрібають залишки селян, інвалідів і маргіналів які не будуть воювати а зразу в СЗЧ. Натомість в Києві кафе і ресторани зайняті, здорові молодики гуляють
показати весь коментар
12.08.2025 10:54 Відповісти
Така тактика "українського "(?) командування не дурість, не випадковість , а читкий план по сдачи територій.
Вся ця так звана "курська операція "- і є таким планом по сдачи Півдня України.
показати весь коментар
12.08.2025 11:39 Відповісти
Абсолютно точно фраза "продовжуємо наступати" взята в лапки. Цей "наступ" існує тільки в наших ЗМІ, так само як колись існував "23-й рік перемоги". А ось свіжа інформація:

https://gazeta.ua/articles/np/_isw-pidtverdzhuye-prosuvannya-rosiyan-na-sumschini-vvedeno-rezervi-poblizu-unakivki/1226923

https://tsn.ua/********/rf-vvodyt-rezervy-na-sumshchynu-i-maye-prosuvannia-analityky-isw-pro-uspikhy-voroha-2888945.html
показати весь коментар
12.08.2025 11:46 Відповісти
Тобто наступати, де нам це вдається, не треба? Треба чеати, з сумним виразом обличчя, поки скрізь почнуть наступати?
показати весь коментар
12.08.2025 12:47 Відповісти
Ще з вивчення Всесвітньої історії 5 класу всі знають ,щоб затримати прорив переважаючих сил противника потрібно звузити фронт, як це було у битві 8 тис. Древніх греків проти 200 тис. Персів при Фермопільскій ущелині і тільки завдякі зраді, перси змогли зайти в тил грекам і змусити відійти , залишивши 300 спартанців, які билися до останнього, у цій битві загинуло 4 тис. греків і 20 тис. персів. У нас все навпаки найрозумніший Верховний головнокомандувач України Зеленський разом з Головнокомандувачем Мясирським (при наявності переваги противника у всьому,особливо у стратегічному курваництві, окрім мужності простих солдат яким доводися ціною свого життя виправляти дії і бездіяльність зелених курванеків), розширяє фронт , що приводить до проривів переважаючих сил противника і, як наслідків котлів, вогневих мішків, в яких гинуть військові і втрачається територія. Нажаль історія героїзму воїнів і зради влади для України продовжується.
показати весь коментар
12.08.2025 15:06 Відповісти