11196 відвідувачів онлайн

Трамп побоювався, що присутність Зеленського на перемовинах з Путіним може зірвати їх, - Wall Street Journal

Зеленський та Стармер провели розмову Про що говорили

Президент США Дональд Трамп висловив занепокоєння, що присутність Володимира Зеленського на його переговорах із російським диктатором Володимиром Путіним від самого початку переговорів може зірвати їх.

Про це пише видання Wall Street Journal, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське".

Як зазначається, крім Зеленського, європейські лідери також пропонували кандидатуру секретаря НАТО Марка Рютте, який би міг брати участь у зустрічі Трампа з Путіним.

Від ідеї посилати свого представника європейці відмовилися після телефонних розмов між канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцем і Трампом, хоча публічно й далі закликали, щоб Зеленський був учасником будь-яких переговорів із Путіним.

За словами джерел WSJ, американський президент висловив занепокоєння, що присутність Зеленського від самого початку переговорів може зірвати їх. Тож зрештою домовилися про те, що Трамп після зустрічі з російським лідером спершу поінформує про неї українського президента, а потім - європейських лідерів.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп, коментуючи мирну угоду між Україною та РФ, заявив, що відбудеться обмін територіями.

Раніше повідомлялося, що зустріч президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна відбудеться 15 серпня в американському штаті Аляска.

Сам Трамп напередодні заявив, що для РФ будуть "дуже серйозні наслідки", якщо Путін не погодиться зупинити війну після зустрічі на Алясці.

Топ коментарі
+12
Мжна приспати - легенькі наркотики і чел замісь бикувати - регоче шо дурний
показати весь коментар
14.08.2025 08:42 Відповісти
+8
Про присутність Зеленського на всіх переговорних майданчиках побоюються всі адекватні українці, бо за шість з половиною років від нього були тільки дії на користь ворога, то хтось думає, що на цей раз він буде діяти на користь України?
показати весь коментар
14.08.2025 09:19 Відповісти
+4
Послали нах. нікчему. Як і передбачалося.
показати весь коментар
14.08.2025 09:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мжна приспати - легенькі наркотики і чел замісь бикувати - регоче шо дурний
показати весь коментар
14.08.2025 08:42 Відповісти
краще приспати твого *****. І всім проблемам настане piz..
показати весь коментар
14.08.2025 08:47 Відповісти
Чого тобі - забирає?
показати весь коментар
14.08.2025 08:52 Відповісти
Та то він за своє зелене ***** жопу так рве.
показати весь коментар
14.08.2025 09:13 Відповісти
моє? ти така підкацапська наволочь як той Коваль. Бо можно 100 разів не поважати кумедіанта, але бажати йому смерті замість хусла та трамбона, свідчить лишен про його розумову відсталість
показати весь коментар
14.08.2025 09:18 Відповісти
Так твоє, вас ,зелену падаль, після української перемоги будуть ще судити військовим трибуналом і за державну зраду і за постійні дії в інтересах кацапів і за масові знищення укаїнських військовослужбовців також в інтересах ворога, і не надійся ,падло зелене, що десь затаїшся та перечекаєш.
показати весь коментар
14.08.2025 09:26 Відповісти
який грізний хробак. Та срав я на тебе. І в 2014 і у2019 обирав П,О,Порошенко. І дасть Бог ще раз буду його обирати. А де ти був до 25 р? Школота борза? Мені від таких як ти ховатися, себе не поважати. Забирай свого кузнечіка (коваля) і під Покровськ. Там доведеш який ти лицарь
показати весь коментар
14.08.2025 09:34 Відповісти
Ти, зелена погань ,в дзеркало питання навчися задавати і срань свою не розкидуй по Україні.Брехло ти звичайне,фуфел зелений.Хто там бажав твоєму зеленому ***** смерті?Знайшло ,чмо?Отак брехливим ротом ти за Порошенка голосувало, отак допомагало.Немає мені більше про що з тобою спілкуватися, фуфєл ти .
показати весь коментар
14.08.2025 09:44 Відповісти
ось і проявилася кацапська натура. Тюремний жаргон демонструєш. Ти хоч значення фуфел знаєш, чи як всяка гопота тупа? Кажу тебе в останнє - вас дурнів що у 2019 голосили під пивасік ще забагато і перефарбовуватись не треба, бо не допоможе
показати весь коментар
14.08.2025 09:51 Відповісти
А что ему желать? Здоровья?
показати весь коментар
14.08.2025 10:47 Відповісти
тебе ні як не попустить. З ранку ханку ковтаєш, кузнечік?
показати весь коментар
14.08.2025 09:19 Відповісти
Вийди - провітри бошку - може це ше неправда?
показати весь коментар
14.08.2025 09:21 Відповісти
правда яка? що ти побажав смерті президентту України? Чи ти тупий не розумієш значення слів які вживаєш?
показати весь коментар
14.08.2025 09:36 Відповісти
Значок бачив - це сарказм - дурік! - вже собачу будку склепав - не прохолоджуйся!
показати весь коментар
14.08.2025 10:50 Відповісти
це не значок, а смайлик. І він тут як, корові седло. З'ясував що означає приспати?
показати весь коментар
14.08.2025 10:59 Відповісти
Слідкуй за базаром - дурік - мати хоче приспати дитину - це ж не значить шо вона хоче її вбити - Фрол
показати весь коментар
14.08.2025 12:11 Відповісти
Трамп мати? Вова його дитина? Що вживаєш, йолоп? Твій приклад - пердіж у калюжу
показати весь коментар
14.08.2025 14:00 Відповісти
Як Україну злії люде присплять - лукаві і в огні Її - окраденую ..... Т.Г. Шевченко - чого тобі ше потрібно - юродивий?
показати весь коментар
14.08.2025 15:06 Відповісти
можливо той ***** вже приспаний давно, по телевізору показують двійників з різною мімікою, голосом і т.д. Навіть кацапські журналісти і блогери давно про це пишуть. І хто приїде туди на Аляску Двійник №1 чи №2 невідомо
показати весь коментар
14.08.2025 09:51 Відповісти
Хтось дійсно приєди - двійникк, трійник чи подовжувач, це невідомо
показати весь коментар
14.08.2025 09:54 Відповісти
Деменцій Трумп хоче купити *****. Йому не потрібні свідки. ***** теж хоче купити Деменція, але, навпаки, зробити це публічним для повної дискредитації США та західних цінностей.
показати весь коментар
14.08.2025 08:44 Відповісти
сцикло і серун очкують перед потужним ван кліберном!
показати весь коментар
14.08.2025 08:46 Відповісти
На шо самонатяк, шо вiн бз.юха звичайна(клоп-черепашка)?
показати весь коментар
14.08.2025 08:48 Відповісти
показати весь коментар
14.08.2025 08:53 Відповісти
показати весь коментар
14.08.2025 08:53 Відповісти
Послали нах. нікчему. Як і передбачалося.
показати весь коментар
14.08.2025 09:05 Відповісти
Шкура московська, в бан
показати весь коментар
14.08.2025 10:25 Відповісти
Так кому ця зустріч потрібна? Темпу чи ху#лу?
показати весь коментар
14.08.2025 09:14 Відповісти
Нехай замість Володі, Віталя поїде, перемовини пройдуть "на ура".
показати весь коментар
14.08.2025 09:15 Відповісти
Про присутність Зеленського на всіх переговорних майданчиках побоюються всі адекватні українці, бо за шість з половиною років від нього були тільки дії на користь ворога, то хтось думає, що на цей раз він буде діяти на користь України?
показати весь коментар
14.08.2025 09:19 Відповісти
Доні, звісно, проведи зустріч з лаптєногим фюрером сам на сам - схили до послуху його заблукалу дупу. А вже потім можеш підвести на повідці слухняного звірка до Президента України, щоб путька понюхав, на кого не можна більше вишкіряти зуби і тим паче кусати.
показати весь коментар
14.08.2025 09:20 Відповісти
Спочатку треба щоб він був у наявності, президент України, а не чмо обдовбане, яке займає президентське крісло і тільки гадить Україні та допомагає своєму кумиру масово українців вбивати.
показати весь коментар
14.08.2025 10:35 Відповісти
"Трамп побоювався, що присутність Зеленського на перемовинах з Путіним може зірвати їх, - Wall Street Journal".
Справа в тому,що зе з допомогою ШІ досить сильно освоїв основи боксу,що він продемонстрував вже в Овальному. І замість вести переговори-знову почне боксувати,щоб в черговий раз зірвати переговори на вимогу дерьмака.
показати весь коментар
14.08.2025 09:23 Відповісти
Переговори зривають ті, хто висуває Україні абсолютно неприйнятні умови, фактично вимагаючи капітуляції. Перед тим, як обгаджувати власного президента, увімкніть критичну ділянку свого мозку.
показати весь коментар
14.08.2025 09:28 Відповісти
Ну і хто зриває переговори,вимагаючи капітуляці?
Може, тебе капітуляція головного мозку,якщо не осягнув за сім років,хто такі буратіно і козир?
показати весь коментар
14.08.2025 09:40 Відповісти
***** твоє вимагає капітуляції України. чи ти вчора з марсу впав? Хоча я пам'ятаю, що для тебе не ***** ворог, а Зеленський. ***** - твій господар.
показати весь коментар
14.08.2025 09:50 Відповісти
Ти правильно сказав: пу-господар,але для слуг(урода). Тому їх і назвав "слугами народу".
А то що господар слуг оп-шних хоче,то ще мало-є ще Америка над ним.
показати весь коментар
14.08.2025 11:25 Відповісти
Путлєр. Не змінюючи власних капітуляційних вимог зразка 24.02.22. Для вас це не факт зриву можливих переговорів ? Невже це треба повторювати форумним провокаторам?
показати весь коментар
14.08.2025 09:57 Відповісти
Форумні провокатори-це ті,які поширують наклеп на Трампа,Ігорьок. Вже навіть не згадую Порошенка. Запамятай це.
показати весь коментар
14.08.2025 11:29 Відповісти
Вони висували й будуть висувати вимоги з самою верхньою планкою - так завжди роблять, коли торгуються. Справа президента й його оточення, збити ціну й опустити її до прийнятних для обох сторін цифр. А для цього треба вміти розмовляти, а не ставати в позу й влаштовувати скандали з зрозумілим після цього фіналом, що власне зелешмаркля й робить раз за разом. Тому, правильно Трамп побоюється.
показати весь коментар
14.08.2025 09:47 Відповісти
Не існує прийнятних для обох сторін цифр, бо суть вимог ***** - щоб Україна стала беззахисною - тільки заради цієї мети всі його вимоги щодо скорочення ЗСУ і озброєннь. Прийнятні ж для України цифри - такі, при яких Україна зможе оборонятися проти московскої навали, що категорично не влаштовує *****. Домовитись тут неможливо, бо ключові позиції прямо протилежні.
показати весь коментар
14.08.2025 09:53 Відповісти
Ок, давайте влаштовувати істерики - так швидше буде результат, да?
показати весь коментар
14.08.2025 10:01 Відповісти
Результат буде тільки якщо ***** приперти до стінки хоча б економічно і заставити відмовитися від вимог щодо скорочення військових спроможностей України і щодо передачі Україною ***** все, чого він бажає, але не може захопити.
показати весь коментар
14.08.2025 10:32 Відповісти
Трамп цим займається,а оп-шні тролі на нього бруд лиють.
Само зейло впливу має ноль на завершення війни дипломатичним способом.
показати весь коментар
14.08.2025 11:33 Відповісти
Якби Трамп цим насправді займався - він би хоч якось тиснув би на РФ. А так - РФ чи не єдина країна у світі, проти якох Трамп не ввів жодних тарифів, не ввів жодних санкцій, взагалі - жодного тиску.
показати весь коментар
14.08.2025 11:48 Відповісти
Хіба він може покласти край війні і далеко без капітуляції України Дії Трампа ти не розумієш.
Капітуляцію країни хотіли прийняти слуги урода навесні 22-року в Стамбулі.
показати весь коментар
14.08.2025 12:04 Відповісти
Капітуляцію хотів тільки твій *****. Слуги капітуляцію зі знищенням ЗСУ у Стамбулі відмовились якраз підписувати.
показати весь коментар
14.08.2025 12:12 Відповісти
Капітуляцію хоче господар слуг урода, Трохи опишу історії,щоб ти розумів,чий *****.
Ердоган і Джонсон оприлюднили стан договору навесні 2022,підняли шум і на тому вони закінчились,а не так,як ти вважаєш,що слуги відмовились.Подоляк,учасник переговорів,поукр.змі поширював тези,що Конституцію треба міняти,виличивши статті про ЄС-НАТО.
А про пуйла і зе скажу так: є зовнішній ворог,а є внутрішній ворог:
-по пу: напав в 2014
-по зе: розмінував Чонгар,злив операцію Авеню,"оман" та багато-багато іще.
показати весь коментар
14.08.2025 13:05 Відповісти
"Джонсон оприлюднили стан договору навесні 2022"
Джонсон не був присутній на перемовинах - йому вимоги РФ передала українська делегація. Тому всі твої тези - не більше ніж твої особисті фантазії.
показати весь коментар
14.08.2025 13:13 Відповісти
Що Джонсон не був на переговорах,а що підняв шум відносно плану-капітуляції,то як кажуть в Одесі-дві великі різниці.
Як Ердоган і Джонсон були в курсі переговорів,то їх справа.
А рф(пишться з малих букв,тільки,якщо громадянин країни-агресора,то інша справа) заявила про підписання угод значно пізніше.
показати весь коментар
14.08.2025 13:36 Відповісти
А, то ми тепер віримо тому, що заявляють в рф? Серйозно? А підписи твоя рф чому не проемонструвала у підтверждення своїх заяв?
показати весь коментар
14.08.2025 14:00 Відповісти
В що ти віриш,не знаю.Може,в ідею фікс.
А на рахунок,що рф не продемонструвала підписи,то і оманські домовленості також не продемонструвала Тільки чому-догадайся. Втім і цьому є логічне пояснення.
показати весь коментар
14.08.2025 14:40 Відповісти
В яку "ідею фікс"? Не використовуй терміни, значеннь яких ти не розумієш.

"на рахунок,що рф не продемонструвала підписи,то і оманські домовленості також не продемонструвала"
рф ніколи не заявляла ні про які оманські домовленності. Це було й є конспірологічною теорією ніколи й ніким не доведенною.
А от про нібито підписання чогось у Туреччині рф якраз заявляла і тому щоб ці заяви не були голословними, якби вони були б правдиві, було б абсолютно логічно продемонструвати докази, якби вони існували.
І які там "логічні" пояснення можуть бути у абсолютно аллогічного персонажа...
показати весь коментар
14.08.2025 14:50 Відповісти
Все свому час,ніякі то не конспіролічні теорії: ні вагнергейт,ні омангейт,ні план-капітуляція в 22-у,ні розгін ВР і Генштабу,а все має системний звязок,як би ти вибілював зелену пошесть.
Хоча тема: переговори на Алясці,то і на Алясці найвеличніший може вчудити,як в Овальному,привівши до зриву їх,тому побоються його присутності.
Або як кажуть люди: "Та да, этого дурака вся Украина остерегается" .
показати весь коментар
14.08.2025 16:03 Відповісти
що точно посприяло би укладанню пісділу, так це масштабна пожежа на МНПЗ у Капотні. Ще є час встигнути у наступну ніч.
показати весь коментар
14.08.2025 09:34 Відповісти
показати весь коментар
14.08.2025 09:52 Відповісти
було аж у березні, але пожежа була не масштабна. Треба влучити в установку ЕЛОУ-АВТ-6, або хоча би у установку риформінгу бензину. Тоді хід перемовин при світлі буде легше висвітлювати.
показати весь коментар
14.08.2025 10:11 Відповісти
лютий 24-го - нпз у капотні

показати весь коментар
14.08.2025 10:12 Відповісти
01.09.24, капотня, нпз

показати весь коментар
14.08.2025 10:13 Відповісти
про ці відомо, я писав про осанню атаку на МНПЗ.
показати весь коментар
14.08.2025 10:32 Відповісти
мав на увазі, що атак було кілька (маючи на увазі й згадану вами, тому не чіпав), при цьому влучання нормальні, пожежи масштабні, гасили по кілька днів, проте ***** це все було до одного місця, за припинення війни він не замислювався, а на мешканців прилеглих до нпз н/п та ж/м йому пофуй, бензин на мацкву тягнули з рязані, тули, твері, *********
ідея влупити ще раз - гарна, проте цілі мають більш стартегічні, із більш глобальними та катастрофічними наслідками для мацкви
показати весь коментар
14.08.2025 10:38 Відповісти
до відома - найближчийприлеглий до МНПЗ населений пункт - це москва. Капотня - це район москви.
З Тули і Твері бензин на москву не везуть, бо там нема НПЗ.
Майже половина бензину, на якому їздить москва - бензин з МНПЗ, друг половина - бензин з Рязанського НПЗ, який постачається продуктопроводом з Рязанського НПЗ до ЛПДС "Володарская" (вона ось тут - 55°29'33.8"N 37°59'55.5"E), яка стоїть на "Кільцевому магістральному нафтопродуктопроводі" ОАО "Мостранснєфтєпродукта" навколо москви, від якого ідуть відгалуження на аеропорти і нафтобази прилеглих до москви районів.
Тому МНПЗ - це стратегічна ціль, бо ураження усановки ЕЛОУ-АВТ-6 на майданчику "Євро-5" МНПЗ призведе до глобальних наслідків для москви. А якщо декілька дронів "промахнуться", і поцілять у ПС "Чагіно", яка через паркан з МНПЗ, то наслідки для москви і навіть прилеглих районів/областей дійсно будуть катастрофічними (можно згадати 25 травня 2005 року).
показати весь коментар
14.08.2025 12:12 Відповісти
на тулі та на твері є нафтобази, які є резервом для мацкви у разі нестачі бензину у регіоні, до речі вони горять нормально, ото з них і везуть
б'ють по нпз у капотні регулярно, повна підтримка його обнулення, а от чагіно реально ефективна ціль
показати весь коментар
14.08.2025 12:21 Відповісти
нафтобази Тули та Твері не є резервом для москви. Прилеглі до москви райони мають у рази більшу кількість оперативних нафтобаз, ніж вся тульска та тверська область разом взяті. Я прямо зараз можу з льоту перелічити пару десятків нафтобаз, які знаходяться зразу за МКАДом. А паливний резерв для москви зберігається не на оперативних нафтобазах, а на ФГКУ Комбінатах Росрезерву, які знаходяться у прилеглих областях - це комбінати "Зарєчьє", "Красноє Знамя", "Балтіка", "Онєга", "Богатирь", "Рєчной", "8 Марта".
показати весь коментар
14.08.2025 12:44 Відповісти
звісно добра думка влупити ще надцять разів, проте ***** пофуй
а от якщо увалити в нуль ось цей об'єкт, то шанси є...

показати весь коментар
14.08.2025 10:15 Відповісти
на гідротехнічні об'єкти атак не буде.
показати весь коментар
14.08.2025 10:33 Відповісти
ото ж бо і воно
показати весь коментар
14.08.2025 10:40 Відповісти
Правильно побоюється
показати весь коментар
14.08.2025 09:40 Відповісти
То нехай зеля мотане на Аляску не як президент, а як приватна особа. Покараулить там Трампа з ****** десь поруч з готелем, а заодно і на лижах покатається, може навіть пропаде безвісти
показати весь коментар
14.08.2025 09:45 Відповісти
Що Тампон що ***** бояться що Зеленський відхерачить їх в прямому ефірі?
показати весь коментар
14.08.2025 10:33 Відповісти
Чим відхерачить? Стероїдними "м'язами"?
показати весь коментар
14.08.2025 10:37 Відповісти
Включає ШІ і відосик готовий для інтернету-приклад: бокс в Овальному.
Зебіли кайфують,який на екранах потужний.
показати весь коментар
14.08.2025 14:48 Відповісти
Та да, этого дурака вся Украина остерегается .
показати весь коментар
14.08.2025 11:40 Відповісти
В лєсу бьіл пір, а также імєніньі, на ніх бьіл Вовка пріглашон. Ізрядно набухавшись, он стал вьійо*уваться...
Подайтє шляпу і пальто, є*ал я в рот такіє імєніньі