9873 відвідувача онлайн

Підозрюваний у вбивстві Парубія дав перші показання, - Зеленський

парубій

Підозрюваний у вбивстві Андрія Парубія після затримання дав перші показання.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив Президент України Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ.

"Щойно говорив з Генеральним прокурором Русланом Кравченком. Він доповів про подальші процесуальні кроки щодо підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія. Є перші показання підозрюваного. Зараз проводяться подальші невідкладні слідчі дії для встановлення всіх обставин цього вбивства. Вся команда правоохоронців, працівники прокуратури продовжують працювати цілодобово. Вдячний кожному, хто залучений до цієї роботи. Національна поліція та МВС, СБУ, прокуратура – всі діють максимально ефективно", - наголосив Зеленський.

Убивство Андрія Парубія

Нагадаємо, 30 серпня у Львові невідомий вбив Андрія Парубія. Зазначається, що на місці на місці злочину знайшли сім гільз. Нападник був одягнений як кур'єр служби доставки.

У Львові оголошено спецоперацію "Сирена".

В ніч на 1 вересня Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко та голова Служби безпеки України Василь Малюк доповіли про затримання підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія.

Топ коментарі
+42
Видите ,как интересно
Когда дело касается не пленок Миндича
То все решается быстро
За 24 часа
показати весь коментар
01.09.2025 02:11 Відповісти
+24
й що не дивно- за цими безсонними ночами звітування по справі Парубія вовці ніколи розповісти, а які ж новини привіз Єрмак?
Вчора вночі з відосу прохрипів- чекаємо на Єрмака з новинами і...

А завтра на Майдані проводи Парубія - без сліз не можу про це писати.
показати весь коментар
01.09.2025 02:54 Відповісти
+21
" ...МВС СБУ ...діють ефективно...Зеленський". А свою прислугу ДБР чому не туди не примазав, Ріфмастера з жінками теж затримували і Романа Червінського і бойових офіцерів лише Міндіча не чіпають.
показати весь коментар
01.09.2025 03:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Видите ,как интересно
Когда дело касается не пленок Миндича
То все решается быстро
За 24 часа
показати весь коментар
01.09.2025 02:11 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=uPibl_IvP9c
Тільки-но прослухала наступну жорстку правду-поясненя від Портнікова. .
Трамп не збирається допомагати , не збирається вже дипломатничати. Він фразою про двох хлопчиків у пісочниці сказав для своїх ультраправих - нехай виснажуються поки таки переможе Великий ХУ. А для рейганістів буде продовжувати тягнути резину обіцянками дедлайнами , а вони сратимуть в штани ( політки) не суперечитимуть йому мстивому - як це робитьвесь час ГРЕМ та Рубіо .
Зараз впала його повністю підтримка глобально серед усіх , окрім респів якбула біля 80% так і є. Чому йому хвилюватися?

Тішить як веде себе зараз губернатор Каліфорнії - ( МОЖЛИВИЙ КАНДИДАТ ДЕМОКРАТІВ) . Він карикаТурно копіює Трампа кругомм і всюди на зустрічах з народом для запису для журналістів - навіть кепкою червоною тільки напис інший... От тільки Україні від цього не легше...
показати весь коментар
01.09.2025 02:43 Відповісти
До чого це я - бо крім вбивства ракетами дітей Трамп, я так думаю, дає ***** робити все що захоче один з впертих хлопчиків. Й він почне це робити - вибивати патріотів й ставити того ж зЄ на розтяжку перед країною, в шпагат спецовиків по крутому виловленню вбивць. ПАТРІОТІВ не МЕНДЕЧІВ!!!.. Й зовсім не здивуюсь як Татров однією рукою ***** допомагатиме а другою підставляти Малюками та Клименками з Кравченками несправжніх вбивць ...
показати весь коментар
01.09.2025 02:48 Відповісти
показати весь коментар
01.09.2025 02:54 Відповісти
Нащо вам Єрмак? Дивіться якого довбня ви обрали.
показати весь коментар
01.09.2025 06:27 Відповісти
Ну а чо, довбні обрали довбня.Та ще й за інструкціями рашенфашистів.
показати весь коментар
01.09.2025 08:37 Відповісти
Най у того , хто обзивае украiнцiв довбнями, а Украiну здурiлою краiною вiдсохне язик. ЗЫ... Як це збудеться, доповiсти Форуму , покаятись, якщо щиро, то попустить. АМНЬ !!!
показати весь коментар
01.09.2025 20:07 Відповісти
нажаль довелося побачити цю здурілу Україну плперд виборами - Ви теж там були й обирали?
показати весь коментар
01.09.2025 16:19 Відповісти
А з чого ви взяли, що хтось підставляє неправжніх вбивць? У вас є якісь достовірні дані з цього приводу, чи лише особисті фантазії?
показати весь коментар
01.09.2025 11:45 Відповісти
Пани Наталья ,я верю в американскую демократію
Американцы уже поняли ,в какую халепу попали
Они церемониться не будут
Американцы уже один раз штурмовали Капитолий
У них не заржавеет - повторить
Залить народ,который выборол для себя ДЕМОКРАТИЮ НОМЕР ОДИН
Очень опасно...
показати весь коментар
01.09.2025 02:51 Відповісти
Злить народ
показати весь коментар
01.09.2025 02:52 Відповісти
Немає лідерів серед політиків, народ інертний дуже! живе своїм!А якщо политиів немає котрі будять совість - людям похер. Я знаю як було коли усі співчували - було залито все жовто-блакитним сяйвом підсвіток всюди!!! й Не тільки.В мене штат респів ,,, Але людяність була безпартійна
показати весь коментар
01.09.2025 02:57 Відповісти
Очень интересно вас читать
Новости не из телевизора всегда очень ценны....
показати весь коментар
01.09.2025 03:02 Відповісти
Дякую Вам за добре слово !
показати весь коментар
01.09.2025 03:08 Відповісти
Американці виявились звичайним бидлом.
показати весь коментар
01.09.2025 06:44 Відповісти
американці йдуть протореним шляхом какіхразніц, які наобирали таке саме в 2019 у нас
показати весь коментар
01.09.2025 09:29 Відповісти
Трампу недовго вже - а над ним ще гнучкіший до ультраправих Венс - бо його привели технофашисти з сіліконових ... Уявіть дідугана 80 і нездорового , судини ...Це не лідер , а головне урузпатор й мстивець , за ним не стоітькоманда порядних - за ним продажні суруни ...
показати весь коментар
01.09.2025 04:06 Відповісти
Вєнс звичайний пристосуванець. До другого строку Трампа він був одним з найбільших крикливих критиків Трампа. А по друге, якщо Трампа не стане, вся його шобла-***** буде негайно відсторонена. Збіговисько дилетантів.
показати весь коментар
01.09.2025 09:30 Відповісти
Я занадто багато років "з Портінковим"- ще з часів демтелебачення часів раннього Єльцина,коли він приймав участь як український журналіст , журналіст Радіо Свобода, в прекрасних шоу .Він вже тоді був гордістю України як для мене.
А вже з першого року зЕ він чітко спровокував - хоча б Україні. залишитися як держав й можливо абсолютно не в тих короднах що була. По владу демів у США мріяв, правда , що вони змогли б перестроїти владу Зе , схилити його на перламенсько-президентське правління з широкою коаліцією ... Бо пророкував з цими Зільоними ще більших проблем нет ільки для України , а й для самих США ... То не треба мені ля=-ля на Портнікова .
показати весь коментар
01.09.2025 04:19 Відповісти
Ваш портников вже давно прилег під зеленского
показати весь коментар
01.09.2025 05:00 Відповісти
Портніков ні під кого не прилігав. Він просто не вважає за потрібне поливати помиями українську владу 24/7, як це роблять упороті, у яких на часі не війна, а вибори.
показати весь коментар
01.09.2025 11:47 Відповісти
тупе твердження - Любарськкий навіяв ?
показати весь коментар
01.09.2025 16:21 Відповісти
Портников, Гордон... - одного поля ягодка.
показати весь коментар
01.09.2025 06:52 Відповісти
На экране только увидел - сразу начинается на них аллергия.
показати весь коментар
01.09.2025 06:54 Відповісти
Всій вашій шоблі, по копійці за пучок, до Портнікова як до місяця раком
показати весь коментар
01.09.2025 08:11 Відповісти
Подлиз не засычiтан: мало чувств. Надоть как большой розет, мол , ты глянцуешь дупу(язычком) , а мне кажется , шо ты хочешь мне в душу звлезть (не очень традиционным способом). ЗЫ... неврастеническое портниковское вангование, я молчу о ребеночке ясельного умишки, с его пирамидками(кондоме), ни одно не сбылось. Як Юлька, бреше, бреше, бреше, а мiсцями ще й ялозить дупою перед тiею чи iншою владою.
показати весь коментар
01.09.2025 20:01 Відповісти
поле одне а ягоди від різного - одні від гондоніїї інші від ЗАукраїнську справу .
показати весь коментар
01.09.2025 15:50 Відповісти
За Украiну, то хочби запроксили украiнський прапор, Адже ЗА Украiну патрiоти не виiжджають. Вони Украiну захищають.
показати весь коментар
01.09.2025 20:12 Відповісти
-
показати весь коментар
01.09.2025 03:31 Відповісти
" ...МВС СБУ ...діють ефективно...Зеленський". А свою прислугу ДБР чому не туди не примазав, Ріфмастера з жінками теж затримували і Романа Червінського і бойових офіцерів лише Міндіча не чіпають.
показати весь коментар
01.09.2025 03:42 Відповісти
Зеленский - президент
Он считает - что имеет право
Вам не нравится?
И мне не нравится
Вот только я всем говорила перед выборами 2019
Что Зеленский устроит в Украине беспредел
Все надо мной смеялись
И были в восторге ,когда Зеленский победил
Интересно очень - их восторг закончился?
показати весь коментар
01.09.2025 13:22 Відповісти
Це не актуально. Заре Бойко - толкова людина, ондого
показати весь коментар
01.09.2025 20:14 Відповісти
Та не вперше вже потужно ловлять хз кого і вішають на нього справу.

По справі Міндіча теж оперативно спрацювали - заломали оперативника НАБУ, який його прослуховував. І потужні пресухи оперативно дали.
показати весь коментар
01.09.2025 08:46 Відповісти
НАЖАЛЬ !!! он до СІ не поїхали тільки Молдова та Україна з усіх типу братів союзу й котрі, нібби-то підтримують Україну, Ердоган буде сидіти серед друзів Ху з Ірану ... Та ві й не є ворогом Ірану ... А ГОЛОВНИМ ГОСТЕМ ( так віщує Портніков) Сі зробить хйла - ось й перевіримо...
показати весь коментар
01.09.2025 03:02 Відповісти
"Це не я". "Ні,це будеш ти"... Ось приблизно такі "покази".
показати весь коментар
01.09.2025 04:04 Відповісти
А ти чучело зелене тут до чого , якого #уя ти тут да даєш якійсь покази, ти ні хто і звати тебе ні як. Харош заміняти себе законом. Ти є наполеон не до деланий не беери на себе лишнього на тобі мразь і так крові хоть відбавляй . Ти ж не потягнеш разом з твоїми ярмарками , татаровими, спустись вже на землю поки не пізно для тебе, хоть на тобі вже сотні тисяч життів Українців.вже пізно, і не які ФСБшні подоляки тебе не спасуть. Zе мразь твій час закінчується .
показати весь коментар
01.09.2025 05:14 Відповісти
це ти кому? зе читати не вміє мабуть
показати весь коментар
01.09.2025 05:17 Відповісти
не поділився заробітками з МАРОДЕРНЕЮ - показове для усіх кого ще не захопили й не показали... Татарівське шоу
Вони Портнова в іспаніії прибрали а тут Львів...
показати весь коментар
01.09.2025 16:23 Відповісти
ну це ж не теракти у мокві робити
відловити нанятого дистанційно лоха... таки люди завжди проколюються десь

я кажу зараз усім селебріті
хоч оглядайтесь!
кацапи будуть наймати дистанційно дурнів та робити таки вбивства 💯
чому МИ таке не робим - питання риторичне
показати весь коментар
01.09.2025 05:16 Відповісти
Гарне питання! То може тому, що найти дурнів за копійку у Рашці складніше? Мабуть таки у Рашці Телемарафет більш задьористий...
показати весь коментар
01.09.2025 08:35 Відповісти
ще можна таки штуки робити (думаючи як кацап)

розсилка новою поштою вибухівки рандомно (я там детекторів не бачив), це положить всі відправлення в країні (страх, вивчайте випадок унабомбера)

маскування під гловістов - це я ще у 2022 продумав, так легко таскати вибухівку у коробках гловістів

дистанційний найм скритих сепарів - терорістів (це вже роблять)
показати весь коментар
01.09.2025 05:20 Відповісти
Цю проблему з відправленнями по пошті я вже давно помітив. Не перевіряють вміст, немає пристроїв для перевірки. Елементарно замаскуй вибухівку під любе відправлення і відправляй за будь якою адресою і ...
показати весь коментар
01.09.2025 05:48 Відповісти
мабуть у центральних хабах є детектори
але траву так баригі відправляють
маскують батарейками і т п
тобто детекторів на речовини немає...?
показати весь коментар
01.09.2025 05:50 Відповісти
Не отримуйте те, чого не чекаєте. Які проблеми?
показати весь коментар
01.09.2025 06:50 Відповісти
Довіри до всієї вашої брехливої системи зелених підарасів нуль. Рівень брехні від вас 99 відсотків.Фуфло ви зелене ,тому немає жодного сенсу слухати ці ваші балади з казками, навіщо витрачати час на вигадані та нафантазовані історії.Маємо факт - вбивство А.Парубія ,а правду про мотиви замовників доведеться дізнаватися іншій владі.
показати весь коментар
01.09.2025 06:09 Відповісти
Респект поліції, СБУ. А всім, хто тут піздя..є, що зловили невинного мальчика - ідіть в сраку.
показати весь коментар
01.09.2025 06:25 Відповісти
Схоже зелена гнида активно готується до виборів, раз так піариться на смерті Парубія. Може за його наказом Парубія і вбили, щоб потім слід вивів на Порошенка
показати весь коментар
01.09.2025 06:39 Відповісти
Це ти так переводиш стрілки з кацапів?
показати весь коментар
01.09.2025 10:27 Відповісти
СБУ? Це те що підглядало за голими журналістками в сауні, це те що \"конвуювало" але навпаки\ зеленого корупціонера дружбана Зеленського з підозрою від НАБУ, це те що мало відстріляти два магазини куль в детектива НАБУ, це те що "пресує" бізнес і т.д.
показати весь коментар
01.09.2025 07:00 Відповісти
Його по шолому в якому він був знайшли чі по електро велосипеду на якому він їхав,скоріш всього по жовтій сумці доставника,цирк блд.
показати весь коментар
01.09.2025 07:05 Відповісти
Шо, у Львові взяли усіх з сумками і в шоломах на електровеліках? І тепер шукають хто буде не проти взяти на себе мокруху? А вибачення за перебої в доставці піцци від СБУ будуть?
показати весь коментар
01.09.2025 08:40 Відповісти
Підозрюваний у вбивстві Парубія дав перші показання, - ішак. Джерело: https://censor.net/ua/n3571517

А в чому новина? А в тому, що ішак намагється показати, що воно до цього не причетне та "зацікавлене" в обєктивному розлідуванні. Роги ростуть від ОПГ дєрмака.
показати весь коментар
01.09.2025 07:25 Відповісти
Цікаво, що у кацапів така ж версія, як і у тебе - "паукі в банкє". Чи одні й ті ж самі методички?
показати весь коментар
01.09.2025 10:29 Відповісти
Сам про себе , про квартал, татарова та портнова? Шоу маст гоу он...
показати весь коментар
01.09.2025 07:33 Відповісти
Ця зелена сволото зараз розповідає і хизується досягненнями, а коли людина просила по охорону, то ніфіга, бо охорона тільки надається зеленим ********* і корешав зеленого вилупка
показати весь коментар
01.09.2025 07:35 Відповісти
Одного разу зе теж браво ропартував про затримання, допити і перші показання. А на поверку вийшло що затримали і більше року катували невинну людину - Ріфмайтера....
показати весь коментар
01.09.2025 07:50 Відповісти
вже були затримані у справі Шеремета
показати весь коментар
01.09.2025 08:06 Відповісти
Знову перший піарщик на першому місці.
показати весь коментар
01.09.2025 08:54 Відповісти
награждения не участвующих пистолетами будут? Самое интересное то, что убийцу задержали люди без оружия, а не полиция и не СБУ
показати весь коментар
01.09.2025 09:40 Відповісти
Упс, і кацап тут як тут! Ну, а як же без "ліпяцкой хвабрікі", "убієннаго брата" і святая святих для кацапів, це "иловайська ризня" .
показати весь коментар
01.09.2025 10:09 Відповісти
хрипата падаль завжди бреше