9353 відвідувача онлайн

20 млн грн замість тримання під вартою: ексголові МСЕК Хмельниччини Крупі змінили запобіжний захід

Очільниця Хмельницької обласної МСЕК

Слідчий суддя змінила Тетяні Крупі запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на заставу у розмірі 20 000 000 грн.

Про це повідомили у ВАКС, передає Цензор.НЕТ

Сьогодні, 4 вересня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила клопотання детектива НАБУ, погоджене прокурором САП, про продовження запобіжного заходу колишній очільниці МСЕК (Медико-соціальної експертної комісії) Хмельницької області.

"Так, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою слідчий суддя змінила на заставу у розмірі 20 000 000 грн", - ідеться в повідомленні.

Підозрювана під вартою уже 11 місяців

ВАКС звертає увагу, що відповідно до ч. 3 ст. 197 КПК сукупний строк тримання під вартою підозрюваного під час досудового розслідування не повинен перевищувати 12 місяців – у кримінальному провадженні щодо тяжких або особливо тяжких злочинів.

Наразі підозрювана утримується під вартою у кримінальному провадженні уже 11 місяців.

Зобов'язання

Окрім того, ВАКС зобов’язав підозрювану прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора чи суду та до 04.11.2025 включно виконувати обов’язки.

Справа Тетяни Крупи

Нагадаємо, що 5 жовтня 2024 року у ДБР повідомили, що у керівниці МСЕК на Хмельниччині Крупи виявили під час обшуків $6 млн готівкою. Суспільне зазначило, що йдеться про Тетяну Крупу, яка є депутаткою "Слуги народу" в Хмельницькій облраді. Головною лікаркою обласної МСЕК Тетяна Крупа працює з 2008 року.

Також повідомлялося, що керівницю Хмельницького обласного центру МСЕК затримано та повідомлено про підозру у незаконному збагаченні.

Наразі ДБР вивчає списки, знайдені в кабінеті голови Хмельницької МСЕК Крупи. У них зазначені прізвища та фіктивні діагнози.

7 жовтня, Печерський райсуд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою главі Хмельницької обласної МСЕК Тетяні Крупі.

10 жовтня Олександр Крупа - син Тетяни Крупи, звільнився за власним бажанням з посади начальника Управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області.

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що здійснить повторну повну перевірку декларації керівниці Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяни Крупи.

16 жовтня головред видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов оприлюднив інформацію про те, що 49 прокурорів Хмельниччини на чолі з обласним прокурором Олійником оформили інвалідність, "дахуючи" корупційну схему слуги народу Крупи у МСЕК та ПФ. Зокрема, журналіст навів перелік імен усіх прокурорів і описав застосовану злочинну схему.

Цензор.НЕТ також опублікував перелік із 30 керівників обласних прокуратур, які отримують найбільші пенсії.

Після скандалу президент Володимир Зеленський скликав засідання РНБО, за результатами якого генеральний прокурор Андрій Костін подав у відставку, а Кабмін затвердив план реформування МСЕК.

9 грудня 2024 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без задоволення скаргу захисників колишньої очільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи. Їй продовжили строк запобіжного заходу.

24 лютого 2025 року посадовицю Тетяну Крупу, яка підозрюється у незаконному збагаченні, звільнили з посади очільниці Хмельницької обласної МСЕК.

20 березня 2025 року ВАКС продовжив Тетяні Крупі запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів (до 18.05.2025 включно). Як альтернативу підозрюваній визначено заставу у розмірі 230 млн грн.

31 березня Апеляційний суд зменшив заставу для ексголови Хмельницької МСЕК Крупи до 130 млн грн.

У липні 2025 року ВАКС продовжив до 7 вересня строк тримання Крупи під вартою, але зменшив альтернативу у вигляді застави зі 112 до 56 млн грн.

Топ коментарі
+49
Нунормально, із 230 млн грн до 20 млн.грн, ви що уроди рахуєте народ за бидло!.
показати весь коментар
04.09.2025 15:05 Відповісти
+36
Та льохко з одіяла нашкребуть. Для них 20 лямів це копійки.
показати весь коментар
04.09.2025 15:00 Відповісти
+35
Це особливо пікантно виглядає після новини про посилення відповідальності за сзч.
показати весь коментар
04.09.2025 15:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та льохко з одіяла нашкребуть. Для них 20 лямів це копійки.
показати весь коментар
04.09.2025 15:00 Відповісти
Ця тварюка рівно стільки ($500 000) у вікно викинула в двох сумках, коли припекло.
Що для неї ще якісь кілька десятків млн грн?
показати весь коментар
04.09.2025 15:38 Відповісти
Дуже схожа, на оту Штепу, із Слов'янську на Донеччині….
Портновські, за участю дивних «інвалідів» на посадах, опікуються грошима цієї крупи, щоб не загубилися, як діаманти у прокурорських??!!
показати весь коментар
04.09.2025 16:22 Відповісти
Схоже, що вже усю суму здоїли "судді")
показати весь коментар
04.09.2025 15:01 Відповісти
Коли відпускають,значить порішалось...
показати весь коментар
04.09.2025 17:23 Відповісти
ну слава Богу, порішали. Всі дієві особи отримали згідно своїх заслуг
показати весь коментар
04.09.2025 15:01 Відповісти
Є така старинна українська традиція - відкупитися від судді. Особливо, коли є чим.
показати весь коментар
04.09.2025 15:04 Відповісти
Нунормально, із 230 млн грн до 20 млн.грн, ви що уроди рахуєте народ за бидло!.
показати весь коментар
04.09.2025 15:05 Відповісти
73% - ''хоть па-ржом''.
У 2019році - ''мудрий'' Український народ вчинив суїцид - а це вже наслідки...
показати весь коментар
04.09.2025 15:11 Відповісти
А те , що Крупа спокійно і активно "працювала" до 2019 - це що означає ?
показати весь коментар
04.09.2025 15:15 Відповісти
У 2019 Крупа стала депутатом обласної ради від ''Слуг народу Зеленського''.
Усі інші політичні сили чомусь відмовлялись брати її в депутатські списки - а ''Слуги Зеленського'' з великим задоволенням продали Крупі тепле депутатське місце.
показати весь коментар
04.09.2025 15:31 Відповісти
чому "відмовились" ? вона просто до них і не зверталась
показати весь коментар
04.09.2025 15:38 Відповісти
Крупа - за всю свою історію зверталась в - ''Єду''-Кучми-Литвина, Регіони-Януковича, сдпу-Медведчука, Нашу Україну-Ющенка, Бют-Тимошенко, Єц-Балоги, Солідарність-Порошенка, Блок Литвина, Аграрну партію, навіть відправляла посередників до Свободи і Народного фронту - усі чомусь їй відмовили.
Просила про депутатство за себе, за сина, за невістку, інших родичів... - так хотілось тої влади.
А банда Зеленського прийняла Крупу у свої обійми і зробила депутатом.
Просто потрібно орієнтуватись в місцевому політичному процесі і зв'язках за останні десятиліття.
показати весь коментар
04.09.2025 16:04 Відповісти
У них любов взаємна.
Крупа ''полюбила'' Зеленського.
Зеленський зробив її депутатом.
показати весь коментар
04.09.2025 16:07 Відповісти
Такими темпами к новому году ей ещё и должны будут
показати весь коментар
04.09.2025 15:40 Відповісти
рахують, останні років 20 точно
показати весь коментар
04.09.2025 17:04 Відповісти
шо ви з тим порохом носитеся, він так реформував як я
показати весь коментар
04.09.2025 18:31 Відповісти
Слів немає,одні матюки.Мафія рулить.
показати весь коментар
04.09.2025 15:06 Відповісти
Це особливо пікантно виглядає після новини про посилення відповідальності за сзч.
показати весь коментар
04.09.2025 15:10 Відповісти
За 30 років побудувати нічого не вдалося. Причина: все навпаки-там де повинні сидіти найкращі, сидять найгірші. Назвати це Україною справжньою вряд чи можна.
показати весь коментар
04.09.2025 15:13 Відповісти
Та то для Крупи - дріб'язок - чайові.
показати весь коментар
04.09.2025 15:14 Відповісти
$6 млн = ₴248 млн

Лізь в буса, с.ка!
показати весь коментар
04.09.2025 15:16 Відповісти
А цікаво , напевно , пацанам на фронті читати такі новини ...
Особливо в порівнянні з цим
ВР ухвалила у першому читанні законопроєкт https://itd.rada.gov.ua/billinfo/Bills/Card/56341 №13260, який передбачає жорсткіше покарання для військових Джерело: https://censor.net/ua/n3572213
показати весь коментар
04.09.2025 15:17 Відповісти
показати весь коментар
04.09.2025 17:17 Відповісти

Все логічно , а солдатам - збільшення відповідальності за все - Комітет Ради підтримав законопроєкт, що посилює покарання для військових за непокору
показати весь коментар
04.09.2025 17:23 Відповісти
МОРАЛЬ ТАКОВА- ВОРУЙ БОЛЬШЕ, ЧТОБЫ БЫЛО ЧЕМ ОТКУПИТЬСЯ
показати весь коментар
04.09.2025 15:19 Відповісти
скоро цій суці ще й винні будуть--
показати весь коментар
04.09.2025 15:22 Відповісти
Цікаво, як там справи у воєнкома Борисова? Вже в Іспаніі, напевне, давно не чути за нього.
показати весь коментар
04.09.2025 15:25 Відповісти
Синочок його в СБУ працює, мабуть до нього претензій ніяких немає.
Так само й синуля Баканова - СБУ-шник.
Таке враження, що в ту контору всі покидьки своїх діток влаштували.
показати весь коментар
04.09.2025 15:41 Відповісти
Як і у «страждальця», але не щодо захисту Національних інтересів України, хєнєсрала з СБУ, а щодо заробляння дєньог отою ксивою з використанням службового становища!!
Доречі, він же не сам, як перст, і не у пустелі Сахара, це бабло отримував, від «барабашок» з дивних ФОПів своїх родичів??
Оточення в підрозділах СБУ, роками бачуть і знають, як це вони вчиняють, «свій, до свого, по своє»!! Девіз простий, як граблі: Маємо, з чого і охороняємо!
показати весь коментар
04.09.2025 16:13 Відповісти

https://parlament.ua/ru/news/vladimir-krupa-zayavil-prava-na-izyatye-nalichnye-dengi-zheny/ Владимир Крупа заявил права на изъятые наличные деньги жены
показати весь коментар
04.09.2025 15:27 Відповісти
Он як!.. виявляється, службовий кабінет дружини не є дуже надійним місцем зберігання коштів. А котрі є ше й не задекларованими, то й поготів...
показати весь коментар
04.09.2025 16:41 Відповісти
ахахаххахххххххх
показати весь коментар
04.09.2025 15:34 Відповісти
Потужно... Тепер браслета на ногу не знайдеться, та можна тікати, за дуже дорого, за рубіж і крутити звідти дулі.
показати весь коментар
04.09.2025 15:39 Відповісти
Торги в процесі. Прокурорсько-інвалідна контора працює. МОЛОДЦІ
показати весь коментар
04.09.2025 15:39 Відповісти
Захищаючи Україну, на фронті загинула військовослужбовиця 12-ї бригади спеціального призначення 1-го корпусу НГУ "Азов" Дар'я Лопатіна з позивним "Дельта". Їй було 19 років. Джерело: https://censor.net/ua/p3572225

А теперь напомните , пожалуйста , какая сумма проходила во время обысков у этой ексголови Хмельницької МСЕК Крупи ...
Сколько этот цирк будет продолжаться ? Почему коррупционеры постоянно выходят на свободу ? ( со всем с3,14зженным к слову ) ....
Ну ладно мы не можем привязывать этих СССУК к стволам орудий ( считаем себя "Европой" ) , но почему мы их все время отпускаем на свободу ? Может пора уже что-то менять в криминальных законах ? И ведь никто из этих "слуг народа" ( причем все 400 голов ) не "подымают" этот вопрос ... ( видимо оставляют для себя "лазейку" ) .
показати весь коментар
04.09.2025 15:44 Відповісти
Цей "цирк" буде тривати доти, доки ми будемо мовчати та обурюватися лише на кухнях.
показати весь коментар
04.09.2025 16:34 Відповісти
100%
показати весь коментар
04.09.2025 16:48 Відповісти
А суддя ні разу не спалився прокурори теж. Питання риторичне, хто буде відповідати?
показати весь коментар
04.09.2025 15:56 Відповісти
Яка краса! Навіть Крупу звльняють...Мабуть багато знає....
показати весь коментар
04.09.2025 16:16 Відповісти
Суд коли буде?
При цій владі покидьків.
показати весь коментар
04.09.2025 15:59 Відповісти
Ахахахахаха ..Оце так спектакль ..Від влади спектакль щоб змістити МСЕК і пропустити через решето 1 мільйон інвалідів ..Особливо ..Чоловіки віком від 25 до 60 років зобов'язані пройти перекомісію
показати весь коментар
04.09.2025 16:02 Відповісти
Хто це такий вумний придумав шо від тюрми можна відкупитись - шей так задешево?
показати весь коментар
04.09.2025 16:11 Відповісти
пуйло. Його накази не підлягають обговоренню. Йому від масштабних крадіїв в Україні більше користі, аніж від вояків на передовій.
показати весь коментар
04.09.2025 16:31 Відповісти
240 миллионов *****...ла, вышла за заставу в 20 лямов, расходы накладные судье и прочим важным людям треба занести, 200 лямов останется, можно и тикать. А зеля и его посипаки будут рассказывать про борьбу с проклятыми коррупционерами.
показати весь коментар
04.09.2025 16:12 Відповісти
Вот интересно, это уже країна мрії Володимира Олександровича, или еще не совсем? Ну что-то типа, страна, в которой можно взять несколько миллионов долларов взятками, посидеть год в ВИП камере, оплатить небольшой (по сравнению с нажитым) штраф и выйти на свободу
показати весь коментар
04.09.2025 16:13 Відповісти
И да, по-моему, европейские партнеры сильно преувеличивают уровень коррупции в Украине
показати весь коментар
04.09.2025 16:14 Відповісти
О, чекаємо на продовження: крупа проти держави з вимогою компенсацій та поновлення на посаді! До відкорковування новорічного шампанського має встигнути...
показати весь коментар
04.09.2025 16:17 Відповісти
Прокурори аплодували суддям стоячи.
показати весь коментар
04.09.2025 16:17 Відповісти
Перед тим, як відпустити крупу на волю, чи то "в ліс по-тихенькому", по встановленій традиції - її потрібно на камеру поцілувати.
показати весь коментар
04.09.2025 16:27 Відповісти
А я усе чекав і чекав, коли ж вона, нарешті, відкупиться?
показати весь коментар
04.09.2025 16:27 Відповісти
Наш суд самий гуманий суд в світі. Славімо його!!!
показати весь коментар
04.09.2025 16:49 Відповісти
Пам'ятаю один виродок обіцяв нульову толерантність до корупції. Не пам'ятаю його ім'я. Може підкажете?.
Але теперішній гарант конституції явно поїхав головою.
Адже треба бути конченими виродками, щоб встановлювати заставу в кілька мільйонів гривень для тих, хто розкрадав міліарди. І встановлювати застави по пів міліарда гривень для водіїв Порошенка, які жили на зарплату.
Невже у нас настільки хворе суспільство, щоб допускати таке неподобство? Невже це ви зробили їх разом у 2019 році? Щоб поржать? І вам досі смішно?
показати весь коментар
04.09.2025 16:58 Відповісти
Судова реформа Зеленського загрожує стабільності й незалежності системи - "Венеціанка"

П'ятниця, 6 грудня 2019
показати весь коментар
04.09.2025 17:24 Відповісти
А він і не приховував, що прийшов "зламати систему". І він її зламав.
показати весь коментар
04.09.2025 17:40 Відповісти
Ну так.І що?
показати весь коментар
04.09.2025 20:16 Відповісти
Так ото ж.
показати весь коментар
04.09.2025 21:33 Відповісти
Пройде час,громадянку Крупу представлять за її діяння до державної нагороди. Янелох ЕНД компані,вам не соромно? Чи ви також моральні виродки з довідками від Крупи?
показати весь коментар
04.09.2025 17:12 Відповісти
А співробітники СБУ супроводять за кордон. Наш Лідор молодець - холопів, які за нього голосували, має і в хвіст і в гриву🐑🐑🐑
показати весь коментар
04.09.2025 17:23 Відповісти
корупціонери і підори-загроза існуванню Держави,за яку пролита свята кров Воїнів
показати весь коментар
04.09.2025 17:37 Відповісти
Нічого не змінюється вкрав 500 млн., відкупилася за 20 млн., файний бізнес виходить
показати весь коментар
04.09.2025 17:38 Відповісти
А водіям Порошенка, які нічого не крали, а жили на зарплату, призначили заставу 500 млн грн.
І це не бізнес, а політичне переслідування опонентів.
показати весь коментар
04.09.2025 17:43 Відповісти
Чоловіки-інваліди віком від 25 до 60 рокі зобов'язані пройти перекомісію до 1 листопада 2035 року ..Ні не пойняли ?
показати весь коментар
04.09.2025 17:38 Відповісти
Показова демонстрація, з метою унеможливлення втупу України до ЄС та й НАТО.
Пліснява вибудовує совок по мордорському типу.

показати весь коментар
04.09.2025 17:44 Відповісти
Все по стандартній схемі. Нічого не змінюється 35 років.
показати весь коментар
04.09.2025 17:51 Відповісти
нагребла $6 лямів (швидше за все - більше) -> віддала $500K -> вільна

нормальний бізнес-кейс

тим часом для плєбса: https://censor.net/ua/news/3572213/rada-posylyla-pokarannya-za-samovilne-zalyshennya-chastyny
показати весь коментар
04.09.2025 17:56 Відповісти
Лишили жіночку без походу в ресторацію...
Варвари.
показати весь коментар
04.09.2025 18:00 Відповісти
12 місяців закінчилось - можна випускати людину. Ми ж не звірі.
показати весь коментар
04.09.2025 18:33 Відповісти
Перетерли, знайшли потрібних людей, порішали, занесли. Танюха звісно полиняла конкретно, але ж пару спортивних сумрк Бенджамінів Франклінів стопудово десь заникані.
показати весь коментар
04.09.2025 18:40 Відповісти
Хай здрасвує наш суд - самий непідкупний суд в світі.
показати весь коментар
04.09.2025 18:46 Відповісти
Нічого дивного тут не стало. Антикорупційні органи та судді у всій красі. Все сталося як і повинно бути у країні що сидить у корупції на самі вуха.
показати весь коментар
04.09.2025 19:04 Відповісти
... все відбулося чудово ,всі причетні успішно зуміли прибарахліцца.
І це ще один патужний сигнал суспільству від влади.....
показати весь коментар
04.09.2025 19:54 Відповісти
Ця влада має нас за бидло. Чиновник накрав мільярди гривень. Випустили. Назвіть прізвище судді, великого гуманіста і правника. А у Крупи , її сім'і майно арештовано ? Джерела походження цих мільйонів. Прокурори хмельницькі пройшли перевірки і медкомісії ? Всі діагнози підтверженно ? Хто поніс з них відповідальнісь за такі дії ? Кого з них звільнили з роботи і притягнули до відповідальності ? Чи всі вони інваліди ? Відсутність совісті і порядності , у прокурорів , суддів , державних чиновників, депутатів, правоохоронних органів , слідчих , які розвалюють справу. Вони всі моральні уроди і інваліди. А на вулиці вбивають патріотів : Фаріон , Парубій. Може це комусь вигідно ? А хлопці гинуть на фронті!
показати весь коментар
04.09.2025 20:18 Відповісти
Бабушка наколядувала 6 мільйонів долярів, а вийшла за 480 тисяч долярів, тобто офіційний тариф відкупу 10% від вкраденої суми.
Нахєра нам ті Європи, і чого ж не жити в цій країні можливостей?!
показати весь коментар
04.09.2025 22:32 Відповісти
мда....чергова імпотенція і продажність українського правосуддя
співмірність проступку і покарання мразоти крупи і солдата який в сзч, останього точно посадять як мінімум на 5 років, а для крупи з грошима на вихід
ось за це ми гинемо й воюємо
показати весь коментар
04.09.2025 23:21 Відповісти
Одне дивує в цих історіях. Яким Божим чудом ця просрана держава досі існує?
показати весь коментар
05.09.2025 03:31 Відповісти
Наближається пшик у слідстві, може не платити заставу, через місяць буде 12 місяців утримання під вартою і суд випустить її під зобов'язання
показати весь коментар
05.09.2025 07:43 Відповісти
Країна мрій
показати весь коментар
05.09.2025 07:44 Відповісти
Ворон ворону глаз не виклює.
показати весь коментар
05.09.2025 08:12 Відповісти