7768 відвідувачів онлайн

Жодних витоків персональних даних українців із "Дії" не було. Опубліковані файли - суміш раніше відомих "зливів", - Мінцифри

дія

Жодних витоків персональних даних українців із "Дії" не було.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Мінцифри.

"Після інформації про можливий "злив" наша команда провела розслідування і встановила: поширені файли - фальсифікація та не походять із систем "Дії" і не є результатом їхнього зламу чи витоку", - йдеться у повідомленні.

Також стверджується, що опубліковані файли - суміш раніше відомих "зливів" з комерційних джерел, які вручну відредагували та доповнили підробними записами, щоб вони були на вигляд  як "свіжа" база даних.

"Це типова практика чорного ринку: старі витоки "освіжили" підробленими записами, щоб видати їх за новий масовий злив і ввести людей в оману. Ми розцінюємо поширення підроблених файлів як скоординовану спробу атаки на "Дію" та підрив довіри до державних сервісів", - пояснили в Мінцифри.

"Вкотре наголошуємо, "Дія" не зберігає персональних даних — система працює за принципом data-in-transit: інформація підтягується з державних реєстрів у момент запиту і не накопичується в застосунку чи на порталі.

У підвердження цього - в березні 2024 року було оприлюднено код "Дії". Він знаходиться у відкритому доступі, і будь-хто може переконатися, що в ньому немає прихованих баз із даними громадян" запевнив заступник Міністра цифрової трансформації Віталій Балашов.

Як повідомлялося, 21 вересня "слуга народу" Федієнко повідомив, що особисті дані близько 20 мільйонів українців злили в мережу. Своєю чергою, нардеп Железняк заявив, що це стара база та зазначив, що взагалі не було логіки закривати реєстри, адже це абсолютно ідіотське рішення.

мінцифри скрін

Топ коментарі
+30
Віримо,як і всім обіцянкам зє!
показати весь коментар
21.09.2025 10:58 Відповісти
+19
Агент фсб росії Буратіно вовік зеленскій, який все своє нікчемне життя паплюжив Україну та насміхався з українців.
Найкращий президент тисячоліття!
показати весь коментар
21.09.2025 11:02 Відповісти
+18
Нє, ну все зашибісь, особливо якщо журналістика майже зникла, а залишилась зелена пропаганда. Можна пісяти в очі хотьпоржомчикам скільки завгодно.
показати весь коментар
21.09.2025 10:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Віримо,як і всім обіцянкам зє!
показати весь коментар
21.09.2025 10:58 Відповісти
А кого посадили за минулі зливи даних? Де ув'язнені керівники міністерств та відомств за втрату персональних даних українців?
показати весь коментар
21.09.2025 11:09 Відповісти
они проходят наказание у себя в замках в Европе с коктейлями и цыпочками.
показати весь коментар
21.09.2025 11:27 Відповісти
Зелені гниди ( міндіче-дерьмаковське,
підрашистне лайно ) готують вибори , без вибору в цій ху…евій " дії" , щоб назавжди залишиться при кориті і царювати , як ***** - тотальною брехнею і маніпуляцією , скупивши всіх продажних " недорогеньких" журналістіків і блохерів
показати весь коментар
21.09.2025 12:15 Відповісти
Нє, ну все зашибісь, особливо якщо журналістика майже зникла, а залишилась зелена пропаганда. Можна пісяти в очі хотьпоржомчикам скільки завгодно.
показати весь коментар
21.09.2025 10:59 Відповісти
Як і на сросії..одна пропаганда
показати весь коментар
21.09.2025 12:02 Відповісти
Нового зливу не було, бо "все уже украдено до нас".
показати весь коментар
21.09.2025 11:00 Відповісти
бреше як "буратіно" )))
показати весь коментар
21.09.2025 11:01 Відповісти
Жолкую, що шнобелі в них не ростуть...
показати весь коментар
21.09.2025 12:03 Відповісти
Краще б в них лобі х.ї повиростали!
показати весь коментар
21.09.2025 12:45 Відповісти
Можна будь яку відзнаку))

То я ж про буратіну)
показати весь коментар
21.09.2025 12:46 Відповісти
В них шнобелі від народження , на кого не плюнь - зейло,ойго кум Чернишов, Міндічи, Шефіри , Дерьмак …… , а ще збоченці
показати весь коментар
21.09.2025 13:57 Відповісти
КОЖНОГО разу "жодних витоків не було"...
І ПОСТІЙНО "суміш раніше відомих витоків"...
Це як у анекдоті:
"Бажаєте вчорашній борщ? Приходьте завтра!"
показати весь коментар
21.09.2025 11:01 Відповісти
Агент фсб росії Буратіно вовік зеленскій, який все своє нікчемне життя паплюжив Україну та насміхався з українців.
Найкращий президент тисячоліття!
показати весь коментар
21.09.2025 11:02 Відповісти
Має підтримку більшості і веде країну до перемоги.Повчає всю Європу,як захиститись від кацапів і навіть Трампу сраку надрав .Потужний лідор,що тут добавити
показати весь коментар
21.09.2025 11:04 Відповісти
Потужніше найпотужної потужності
показати весь коментар
21.09.2025 11:06 Відповісти
В вас помилка друку! Надрукували першу літеру Л замість П!
показати весь коментар
21.09.2025 11:45 Відповісти
"Найкращий президент на планеті,а ви ***.путіністи ****.в Ростов до Януковича".
показати весь коментар
21.09.2025 11:46 Відповісти
Не тільки на планеті, але в усій галактиці, такого ще не було і не буде в 95-кварталі
показати весь коментар
21.09.2025 12:54 Відповісти
Навіщо ви так применшуєте роль лідора всесвіту, всього однією галактикою
показати весь коментар
21.09.2025 13:37 Відповісти
Таке написав мені давній друг,як це не дивно.
показати весь коментар
21.09.2025 13:00 Відповісти
ненавиджу той скот, що його підтримує так само, як і кацапів.
показати весь коментар
21.09.2025 15:38 Відповісти
Тупіше придумати неможливо
показати весь коментар
21.09.2025 11:02 Відповісти
Жодних витоків персональних даних українців із "Дії" не було. VS - суміш раніше відомих "зливів"
показати весь коментар
21.09.2025 11:04 Відповісти
До речі, я так розумію, що захистом цих данних з реєстрів займається СБУ?
показати весь коментар
21.09.2025 11:09 Відповісти
Ага, десь у високих кабінетах сидять колеги бригадного генерала Вітюка і займаються... бізнесом.
показати весь коментар
21.09.2025 11:22 Відповісти
Хоча, за ідеєю, захистом повинні займатись кібери..
показати весь коментар
21.09.2025 12:04 Відповісти
Програма кацапів у них теж таке от вони і всунули її нам
показати весь коментар
21.09.2025 12:32 Відповісти
Міша Альбертович, а ти не бре?
показати весь коментар
21.09.2025 11:12 Відповісти
Ми й не сумнівались. Все або фейк, або іпсо або винні сюзники, з трампом і порошенко. Младорєформатор фьодоров ніпрічьом!
показати весь коментар
21.09.2025 11:17 Відповісти
Не трендіть, заради Бога!
Мої знайомі себе познаходили у цих базах й телефонували!

А дані їх 2024, 2025 року! Продажна мерзота, а не "влада"!
показати весь коментар
21.09.2025 11:20 Відповісти
Я замахалась банити всілякий непртріб, що дзвонить постійно..в день від 10 дзвінків..
показати весь коментар
21.09.2025 12:06 Відповісти
Доречі, я собі прогу поставила - якщо в її чорному списку є номери - йде автобан. Якщо тільки погіршений рейтинг - видає причину. Дуже зручно. Іноді відкриваю перелік двінків - й жахаюсь..
показати весь коментар
21.09.2025 12:22 Відповісти
Нові (?) самсунги автоматично попереджають про спам. Можна зарепортити номер, і якщо буде достатня кількість скарг, номер потрапляє в спам-список. Дійсно зручно.
А взагалі - не відповідайте на незнайомі номери. Особливо, якщо це ваш фінансовий номер і він на передплаті, а не контракту. Якщо це той, кого ви знаєте - прийшле смс. Краще підключити другий номер чи купити іншу сім-карту за 50 гривень і користуватись цим номером, наприклад, для покупок в інтернеті.
показати весь коментар
21.09.2025 13:35 Відповісти
Дуже розумний. Мені викинути свої телефони самсунг й мото, бо вони не того року випуску? Крім того, мені частенько дзвонять й нормальні люди, по справах - теж до бану?

Крім того, пораду давала не вам й сама порад не просила.
показати весь коментар
21.09.2025 13:41 Відповісти
Фу, як грубо. На здоров'я, втрачайте свій основний номер, мені не шкода. До того ж, це не ваш приватний форум, хтось розумний прочитає і може візьме до уваги. З таким наміром і писалось.
показати весь коментар
21.09.2025 13:56 Відповісти
1. Нічого грубого не було.
2. Бажаєте дати пораду всім? То пишіть до загального чату.
3.впн під прапором Литви?))) То він не безкоштовний. Краще б на дрони задонили.
показати весь коментар
21.09.2025 14:02 Відповісти
О, починається. Так, VPN. Через Швецію або Швейцарію. Тому що роль кібербезпеки не перебільшена, а у вищеназваних країнах найкращі закони щодо забезпечення приватності в інтернеті. Я не хочу познайомитись з новими співробітниками СБУ за критику "влади", бо більшість нормальних позвільнялась після 2019 (і я знаю це не від бабців на лавочці). VPN фактично безкоштовний, бо входить до пакету послуг Proton AG (всього $12.99). Порадити вам не користуватись Gmail'ом, Viber'ом, Telegram'ом, які всі співпрацюють зі спецслужбами? Не буду, ви розумна доросла дівчина, яка знає, як краще.
Щодо донейтів (donut - це пончик) - це моя персональна справа, я не буду виправдовуватись та показувати вам чеки. Також не буду "ображатись" на досить агресивні поради (про які я не прохав). Так що давайте не будемо собачитись через ніщо, це не принесе користісті ні мені, ні вам, ні Україні. Я не буду коментувати ваші дописи, не тому, що ви так бажаєте, бо це вільний форум, не хочете коментарів - не пишіть нічого, а тому що не хочу оцього всього заради себе коханого. Бажаю вам (кібер)безпеки і давайте на цьому завершимо.
показати весь коментар
21.09.2025 14:48 Відповісти
Якщо донати, то ваша справа - то й свої поради при собі залиште.

Навіть при наявності впн - відповідні сліжби, якщо треба, вас знайдуть. Хоч через 100500 серваків плигайте й під прапором Нікарагуа пишіть тут)) не будьте наївним.

Я впн врубаю тільки при бану, й то, допомагає у випалках, якщо нн перманент.
показати весь коментар
21.09.2025 15:00 Відповісти
А, на додачу - передати показники за гарячу воду, в мого постачальника, можу тільки тєлєгою, або телефоном. На телефон додзвонитись не можу. Ваші поради?
показати весь коментар
21.09.2025 15:03 Відповісти
От навіщо знову повертатись до порад? В моєї останньої відповіді не було жодної. І з якої причини я повинен перед вами виправдовуватись про донейти? Я ж від вас такого не вимагаю? Це приватна справа будь-якого громадянина, а не аргумент в сперечаннях, коли більше нічого сказати по суті. От же буржуй, за VPN і email платить цілих 13 долярів! За гарний сервіс і безпеку треба платити, немає нічого більш підозрілого, ніж безкоштовне. Звикаємо.
Звісно, якщо треба - знайдуть, але це буде трохи складніше. Відтягне камрадів майорів від НАБУ заради моєї незначної персони. Але далі що? У мене все закриптовано, на телефоні взагалі нічого немає. Посадять в СІЗО? Ну, сім'я трохи заробить на ЕСПЛ в гіршому випадку, з ваших в тому числі податків. Більшість документів вже готова про всяк випадок, і адвокат... так, буржуй ще адвокату платить, яка нахаба!
Ви ж сами сказали - залиште поради при собі. Що я із задоволенням і зроблю.
Розумію, що вам хочеться залишити останнє слово за собою, я не проти. Але відповідати не буду, вибачте. Гарного дня.
показати весь коментар
21.09.2025 15:44 Відповісти
Gmail не дуже співпрацює з спецслужбами. Колись натрапив на статистику за 20-й рік. До Gmail від українських правоохоронців було близько 70 запитів за рік, причому половину запитів не задовільняють. А зараз зеленомордих мабуть взагалі ігнорують. Телеграм, вайбер, фейсбук, взагалі, всі соц мережі однозначно під контролем спецслужб. Як і Цензор. )
показати весь коментар
21.09.2025 15:47 Відповісти
Зі службами інших країн - так, якщо це не тероризм або якось не зачіпляє США. А от для внутрішніх запросів це майже автоматично. Так що наібільші соцмережі (Фейсбук, Твіттер, Реддіт) моніторяться в реальному часі, включно з приватними чатами (бо зареєстровані в США). Можна (обережно!) довіряти тільки європейським компаніям, краще Швейцарським.
От подивіться на оце: https://www.securemessagingapps.com/ (всі подивіться, якщо вас цікавить власна безпека, це непрохана порада і наказ, ха)
Це по месенджерам, але відноситься і до інших послуг, якщо такі є. Можна побачити, що юрисдикція інша за Європу, більш точніше - Швейцарію, вважається небезпечной. До Сигнала є питання, як (і якщо?) вони обходять антитерористичні закони США.
Взагалі, найкращій варіант - приватний VPS/VDS в Швейцарій, внутрішня VPN (WireGuard), і XMPP з OMEMO, який працює тільки у внутрішній сітці і не зберігає взагалі нічого. Це найбільш секюрний варіант, але занадто складний для більшості юзерів.
показати весь коментар
21.09.2025 16:26 Відповісти
Те саме пресцентр Мінцифри стверджував і щодо попереднього масового зливу данних.
Що змінилося, чому люди повинні повірити цього разу?
показати весь коментар
21.09.2025 11:20 Відповісти
Саме так. Вже не повірять. Занадто багато брехали.
показати весь коментар
21.09.2025 12:15 Відповісти
Від зеленого кіздежу вже давно у людей вуха в'януть...
показати весь коментар
21.09.2025 11:26 Відповісти
Та повідпадали вже..
показати весь коментар
21.09.2025 13:42 Відповісти
Про що тут балакають? Хто? Що? Куди? Для чого виливає? Де греблю прорвало?
показати весь коментар
21.09.2025 11:26 Відповісти
Значить витік був і масштаб великий.
показати весь коментар
21.09.2025 11:27 Відповісти
Федієнка ловлять?
показати весь коментар
21.09.2025 11:32 Відповісти
Витоку не було.Раніше зливи були.Тоді коли федоров стверджував що витоку не було то всетаки малююююсеннкі були.Але зараз точно не було витоку.То раніше,"відомі", були
показати весь коментар
21.09.2025 11:37 Відповісти
Тсс. Це такий хитрий план. Хочуть переповнити пам'ять на серверах ФСБ...
показати весь коментар
21.09.2025 12:31 Відповісти
читаємо між рядків:
цей злив не такий страшний як попередній, а попередній був зовсім не злив
показати весь коментар
21.09.2025 11:45 Відповісти
Це Порошенко злив? Чи Янукович? Не Слуги ?
показати весь коментар
21.09.2025 12:12 Відповісти
Аха, Порох з Яниками хакнули дію й злили інфу)) власноручно!
показати весь коментар
21.09.2025 12:23 Відповісти
Віримо. Ви ж ніколи не брехали. Чи брехали? Довіри вже немає. Ваші заяви - як пустий дзвін.
показати весь коментар
21.09.2025 12:14 Відповісти
Це була "геніальна" ідея, не розробивши протоколів безпеки звалити ВСЮ інформацію про громадян!
І кацапам напружуватись не треба. Наступне що? Резерв+
показати весь коментар
21.09.2025 12:30 Відповісти
Знайомому безробітному,обмежено придатному,в тцк сказали,що треба обовязково купити смартфон,щоби викласти себе в Резерв,на жовтень дали нову повістку.
показати весь коментар
21.09.2025 13:11 Відповісти
Це як з хелсі - щоб отримати ліки, треба купити смартфон й її поставити. І до лікаря записатись, теж
показати весь коментар
21.09.2025 13:45 Відповісти
***** чому anonymus не зіллє весь компромат на ********* ???
показати весь коментар
21.09.2025 13:07 Відповісти
У загальний доступ..щоб ми всі кайфонули..
показати весь коментар
21.09.2025 13:46 Відповісти
Не було би витоку - не було би і спростування. Це аксіома, відома навіть дітям. Але не нашій так званої (простроченої) владі.
показати весь коментар
21.09.2025 13:40 Відповісти

Жертвам Дії черговий привіт. Зате тисячу ЗЄблюдка отримали...
показати весь коментар
21.09.2025 13:48 Відповісти
Ну я не отримала, там додаткові умови були. Але. Не для цього цю хню ставила, я через неї підписую петиції - присвоєння загиблим героїв..

Там через дію й банкинг...інакше ніяк(( а я не хочу, щоб хось кого забули..
показати весь коментар
21.09.2025 15:22 Відповісти
показати весь коментар
21.09.2025 14:01 Відповісти
Знову "папєрєднікі" винуваті! Азаров 2.0
показати весь коментар
21.09.2025 14:15 Відповісти
Казки для дoвбoйoбiв. Через дію і заходять до реєстрів, і все зливається. А так да, дія не тримає баз даних але має до них необмежений доступ.
показати весь коментар
21.09.2025 14:18 Відповісти
20 лет занимаюсь банковской информационной безопасностью. "Дію" не ставил и вам не советую. Даже если вы думаете, что вам скрывать нечего, найдутся те, кому вы интересны. Собственноручно помогать государству агрегировать всю информацию о себе - очень не умная идея. Даже с учётом того, что "Дія" - монополист, ведь ее специально сделали безальтернативной, чтобы загнать туда побольше "хомячков". Мало того, что это огромный шаг к цифровому тоталитаризму, так ещё будут происходить периодические утечки персональных данных из-за того, что защиту делают студенты за копейки, а государство платит за эту защиту ДСТЗИ и всяким прокладкам неслабые суммы из бюджета.
показати весь коментар
21.09.2025 14:45 Відповісти
За 20 років українську не вивчили? Тобто, ви й петиції на героїв не підписуєте?

А держава у вигляді зелених й так все вкраде. Навіть без Дії.
показати весь коментар
21.09.2025 15:25 Відповісти
А де ж про шашлики? Без них заспокійливі слова не діють.
показати весь коментар
21.09.2025 17:30 Відповісти
Кого вони лікують? свій лохторат чи шо?
показати весь коментар
21.09.2025 17:59 Відповісти
Це вже не вперше, але нам чомусь пропонують оновити паролі, замість того щоб оновити Мішу Фьодорова і всю зелену кодлу