11720 відвідувачів онлайн

Справу щодо керівника АМКУ Кириленка та його дружини направили до суду: обвинувачення у недекларуванні майна

Справу Павла Кириленка направили до суду. Що відомо?

До суду скеровано справу щодо голови АМКУ Павла Кириленка, якого обвинувачують у недекларуванні майна, а також щодо його дружини - у пособництві в незаконному збагаченні.

Про це повідомила пресслужба НАБУ, передає Цензор.НЕТ.

"Топпосадовець не вказав у своїй електронній декларації за 2024 рік 20 об’єктів нерухомості та люксовий автомобіль, які були зареєстровані на родичів його дружини", - зазначили в Бюро.

Про яке майно йдеться?

  • 6 квартир у Києві та Ужгороді;
  • житловий будинок під Києвом площею понад 220 кв. м та 2 земельні ділянки;
  • 2 гаражні бокси;
  • 6 паркомісць;
  • 3 нежитлові приміщення загальною площею понад 190 кв. м;
  • автомобіль BMW X3.

У НАБУ нагадали, що Кириленко вже постав перед судом у справі щодо незаконного збагачення та подання недостовірних відомостей у деклараціях за 2020–2023 роки

Раніше НАБУ та СП повідомили про підозру дружині Павла Кириленка у пособництві в незаконному збагаченні.

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід дружині очільника АМКУ Павла Кириленка Аллі у вигляді застави у розмірі 9 мільйонів гривень. Згодом заставу зменшили до 242 тис. грн.

Справа Кириленка

9 грудня 2024 року Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили, що завершили розслідування щодо керівника Антимонопольного комітету Павла Кириленка, якого підозрюють у незаконному збагаченні на суму 72 млн грн та декларуванні недостовірної інформації.

Згідно з матеріалами слідства, в період з 2020 по 2023 рік, перебуваючи на посаді голови Донецької облдержадміністрації, Кириленко придбав 21 об'єкт нерухомості та люксовий автомобіль, зареєструвавши їх на родичів своєї дружини.

Топ коментарі
+6
Я думала він вже два поки як у в'язниці. Скоро ВАКС його виправдає і відпустить, ще і подякує за роботу. Вони так завжди роблять якщо вкрав більше ніж 10 мільйонів
показати весь коментар
27.10.2025 15:33 Відповісти
+2
От пристали,як банний лист до жопи.Сказано "мама малину продавала".
Взагалі, жадібність фраєра згубила!
показати весь коментар
27.10.2025 15:43 Відповісти
+2
обвинувачення у недекларуванні
вкраденого
показати весь коментар
27.10.2025 15:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я думала він вже два поки як у в'язниці. Скоро ВАКС його виправдає і відпустить, ще і подякує за роботу. Вони так завжди роблять якщо вкрав більше ніж 10 мільйонів
показати весь коментар
27.10.2025 15:33 Відповісти
Старший брат Євген Кириленко (1984 р.н.) - працював у силових структурах України, у 2014 році перейшов на бік російських терористів, відтоді працює оперативником у так званому «міністерстві державної безпеки» «ДНР», бойовик «5-ї ОМСБР».

Батьки Павла Кириленка живуть на окупованій РФ території. !!!!!!!!!!!!

22 вересня 2017 року якийсь Генеральний прокурор України призначений його військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону України !!!!!!!!!

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
показати весь коментар
27.10.2025 18:39 Відповісти
Хоч оштрафують гривень на 100? 😂
показати весь коментар
27.10.2025 15:37 Відповісти
От пристали,як банний лист до жопи.Сказано "мама малину продавала".
Взагалі, жадібність фраєра згубила!
показати весь коментар
27.10.2025 15:43 Відповісти
обвинувачення у недекларуванні
вкраденого
показати весь коментар
27.10.2025 15:45 Відповісти
Пояснити іноземцям з першого разу не можу
показати весь коментар
27.10.2025 15:54 Відповісти
Бабця малинку продавала 🙈

- 6 квартир у Києві та Ужгороді;
- житловий будинок під Києвом площею понад 220 кв. м та 2 земельні ділянки
2 гаражні бокси
- 6 паркомісць
- 3 нежитлові приміщення загальною площею понад 190 кв. м
- автомобіль BMW X3
показати весь коментар
27.10.2025 15:49 Відповісти
"заставу зменшили до 242 тис. грн. "
показати весь коментар
27.10.2025 16:13 Відповісти
А ви питаєте, де оборонні фортифікації на Донеччині...
показати весь коментар
27.10.2025 16:27 Відповісти
Там і Пронін накопав на жирну посаду в Києві:
- Ану поїхали дивитися на ваші фортеці!
- Так вже ніяк! Їх вже кацапи захопили!
показати весь коментар
27.10.2025 16:38 Відповісти
https://youtu.be/grFdU0NJZlA "Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире!"
показати весь коментар
27.10.2025 15:52 Відповісти
@ Суддя Овідіопольського районного суду Одещини Дмитро Гандзій відмовився виправляти у своєму рішенні словосполучення «рашистська *********» на «російську федерацію».

Як повідомляє «Думська», у визначенні, винесеному днями, він зазначив, що це не описка, а цілком коректна назва «вказаної недодержави».
«Рашистською **********» Гандзій назвав росію в рішенні у цивільній справі: позивач просив встановити юридичний факт загибелі його брата на війні.
Згодом заявник клопотав про виправлення назви держави-агресора, але отримав відмову.
«Заява про виправлення описки задоволенню не підлягає, виходячи з того, що зазначений вираз суду жодним чином не впливає на суть прийнятого судом рішення про встановлення юридичного факту родинних відносин між заявником і його загиблим на рашистсько-українській війні братом - військовослужбовцем і не може мати наслідків або певних ускладнень для заявника і не є опискою або некоректною назвою вказаної недодержави, яка 24.02.2022 р. оголосила проти нашої держави відкриту неспровоковану, агресивну і загарбницьку війну, продовживши тим самим агресію по відношенню до України, яка вже триває 11 років», - констатував суддя.
Далі він перерахував злочини, скоєні російськими військовими, навів позицію Ради Європи, а також нагадав, що термін «рашизм» офіційно ввела в обіг Верховна Рада - 2 травня 2023 року вона прийняла постанову, засудивши ідеологію, політику і практику «русского мира».
показати весь коментар
27.10.2025 16:52 Відповісти
Так, читав про це
показати весь коментар
27.10.2025 16:59 Відповісти
Із грязі да в князі. Чому пристали до людини, його сам Гундосий поставив на прокорм, як і багатьох других. А він своїх не здає, як і Янукович.
показати весь коментар
27.10.2025 17:37 Відповісти
Не пройшло і пів-року... А що,коли там збігає термін давності?
показати весь коментар
27.10.2025 19:50 Відповісти