8927 відвідувачів онлайн

Зеленський: На кожній Ставці буду контролювати підписання контрактів на дрони – 26 із 57 вже укладено

Індустрія дронів

дрони

Президент Володимир Зеленський повідомив, що питання розвитку та використання безпілотників залишається одним із найактуальніших для української армії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише "Главком".

Зеленський наголосив, що особисто контролюватиме виконання контрактів із виробниками дронів на кожному засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача.

"Друге питання Ставки – дрони: один до одного, кількість використання нами і росіянами за останній місяць. Також була тематика підписання трирічних контрактів з ключовими виробниками. Зараз орієнтир саме на довгострокові контракти", – зазначив президент.

За словами Зеленського, із 57 головних контрактів уже підписано 26, решту планують укласти до кінця року.

"На кожній Ставці буду це контролювати", – підкреслив глава держави.

Війна дронів

Нагадаємо, Україна щодня використовує від семи до дев’яти тисяч безпілотників для оборони та контратак проти російської армії. Начальник Головного управління радіоелектронної та кіберборотьби Генштабу ЗСУ полковник Іван Павленко  зазначив,  до цієї кількості входять ударні, розвідувальні та логістичні дрони.

Також він наголосив, що за час повномасштабної війни Україна отримала унікальний досвід у виробництві та вдосконаленні технологій дронів. Вітчизняні розробники регулярно змінюють конструкцію апаратів, щоб відповідати новій тактиці противника.

Топ коментарі
+11
Для фронту так, а для тебе тільки бабло у власній кишені та аплодисменти баранів мають значення.
показати весь коментар
28.10.2025 12:48 Відповісти
+8
Одні питання - замісь зброї = Фламінго вже прокльовуються?
показати весь коментар
28.10.2025 12:41 Відповісти
+7
"На кожній Ставці буду контролювати підписання контрактів..." Джерело: https://censor.net/ua/n3582058

Контролювати підписання і перерахування передплати на прокладку - це зрозуміло. А як щодо контролю виконання тих контрактів?
показати весь коментар
28.10.2025 12:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Одні питання - замісь зброї = Фламінго вже прокльовуються?
показати весь коментар
28.10.2025 12:41 Відповісти
Зеленський заявив про бойове застосування української ракети "Фламінго"
показати весь коментар
28.10.2025 12:44 Відповісти
Заявляв - але по його розкозням їх вже мало бути з сотня
показати весь коментар
28.10.2025 12:50 Відповісти
Більшість дронів непридатні для застосування з коробки, їх потрібно доопрацьовувати, модернізовувати, перепрошивати, доукомплектовувати і на це йде значна частина коштів і часу. Зеленський на жаль не володіє ситуацією і не має ідей як покращити забезпечення ЗСУ! Потрібні нові люди в управлінні, команда Зеленського неспроможна!
показати весь коментар
28.10.2025 15:36 Відповісти
Фламінго но яйця відклали. Висиджують з Міндічем по черзі.
показати весь коментар
28.10.2025 14:04 Відповісти
На золотих унітазах інкрустованих москальськими діамантами.
показати весь коментар
28.10.2025 14:48 Відповісти
Ротація, відпочинок, гігієна не на часі? Совок та бомжстайл у ЗСУ це вже норма?
показати весь коментар
28.10.2025 12:47 Відповісти
Для фронту так, а для тебе тільки бабло у власній кишені та аплодисменти баранів мають значення.
показати весь коментар
28.10.2025 12:48 Відповісти
"підписання контрактів" - закидаємо вражину зельоними папірцями ))))
показати весь коментар
28.10.2025 12:56 Відповісти
😢😢😢
Нажаль і це правда, бо не тільке підписання конрактів, а навіть авансовий багатомільйоник платіж НЕ ГАРАНТУЄ виклнання контракту.
показати весь коментар
28.10.2025 14:05 Відповісти
підпис зельоних гнид 100% не гарантує
показати весь коментар
28.10.2025 15:05 Відповісти
Контракти це важливо, грошики повинні текти рікою і різні кастингові агенції будуть добре харчуватись - внукам вистачить.
показати весь коментар
28.10.2025 12:57 Відповісти
"На кожній Ставці буду контролювати підписання контрактів..." Джерело: https://censor.net/ua/n3582058

Контролювати підписання і перерахування передплати на прокладку - це зрозуміло. А як щодо контролю виконання тих контрактів?
показати весь коментар
28.10.2025 12:59 Відповісти
Ви з такими запитаннями...
"СБУ постукає у двері кожного"
показати весь коментар
28.10.2025 13:04 Відповісти
Все контролює все підписує, прямо людина оркестр!
показати весь коментар
28.10.2025 13:06 Відповісти
Батько нації!!!
показати весь коментар
28.10.2025 13:35 Відповісти
"Ми заставимо вас підписувати контракти з фірмочками Міндіча!"
показати весь коментар
28.10.2025 13:09 Відповісти
Контролювати щоб замовляли в кого треба?
показати весь коментар
28.10.2025 13:34 Відповісти
Брехав, брешу і буду брехати!!! Дивіз Боневтіка Позорно-Брехливого!
показати весь коментар
28.10.2025 13:57 Відповісти
давай працевлаштовуй свій блазневий тераріум
показати весь коментар
28.10.2025 15:03 Відповісти
Все ''правильно''...
Усі гроші по контрактам мають йти кошерним друзям Зеленського.
А виконання контрактів - виготовлення ракет і дронів.???
Та то фігня - ручні генерали-москалі Сирський і Буданов на паперах усе спишуть і ''розгромлять'' москальські *****-війська.
А як бути Українським Воїнам з дефіцитом зброї і бк.???
Та то фігня - вижити у війні має тільки кошерна банда Зеленського - а скільки при цьому загине гоїв-Українців то питання другорядне.

Українці під час виборів - самі привели до влади свою смерть - бо дуже хотіли дружити з москальськими окупантами.
Дуже сумно...
показати весь коментар
28.10.2025 15:07 Відповісти
і що саме сумне - ці 73% зебіли так і залишаються 73% зебілами
показати весь коментар
28.10.2025 15:38 Відповісти
Я луже переживаю за міндіча, що ж йлму бідненькомук робити? Боневтівк все взяв під особистий контроль.
Пам'ятаю особистий контроль евакуації сержанта Журавля, який будучи пораненим стікав кров'ю в полі без води і допомоги декілька діб.
показати весь коментар
28.10.2025 16:23 Відповісти