5962 відвідувача онлайн

Рашисти прорвалися на околиці Мирнограда, точаться вуличні бої, - угруповання військ "Схід"

Росіяни прорвалися на околиці Мирнограда

Російські війська прорвали оборону на околицях міста Мирноград Донецької області. Зараз тривають інтенсивні вуличні бої.

Про це у телеефірі повідомив речник угруповання військ "Схід" капітан Григорій Шаповал, передає Цензор.НЕТ.

Ситуація у Мирнограді зараз

"На жаль, ворог зайшов на околиці Мирнограда, і використовує не тільки артилерійські та безпілотні системи, а також піхотні й технічні засоби", - зазначив він.

За словами речника, Сили оборони України утримують позиції та продовжують облаштовувати фортифікаційні споруди.

Водночас ситуація залишається критичною –– тривають важкі вуличні бої, це ускладнює застосування деяких видів озброєння.

Що передувало

  • Нагадаємо, днями "Українська правда" з посиланням на військових розповіла про критичну ситуацію у Покровську. За їхніми словами у місті перебувало щонайменше 250 російських окупантів, які вступають у стрілецькі бої та розстрілюють українських військових на позиціях, зокрема операторів БПЛА. Логістика до міста під повним контролем російських дронів.
  • Раніше офіцер відділу комунікацій 7-го корпусу ДШВ ЗСУ Сергій Окішев повідомив, що російські війська продовжують спроби інфільтруватись у Покровську, аби вийти на важливі логістичні шляхи з півночі агломерації.
  • За словами офіцера, в районі Мирнограда та околицях російські війська проводять механізовані штурми, які супроводжуються артилерійським вогнем і використанням керованих авіабомб.
Топ коментарі
+36
Новини такі прекрасні, що аж читати страшно
А що ж казати учасникам цих подій...
показати весь коментар
28.10.2025 20:34 Відповісти
+33
Так зрадник шмаркля поставить іншого москаля !
показати весь коментар
28.10.2025 20:35 Відповісти
+30
Єрмак і зеленський як СРАТЬєхі, керують Силами Оборони тому і такі наслідки!!
Ставки «незламно» проводять чи не щодня, заслуховують «потужно», на якісь там «саміти», по Світу літають!! Тому і має Україна такі наслідки!
Оманскі домовленості, зеленським з єрмаком, виконуються крок за кроком!!
показати весь коментар
28.10.2025 20:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поки не буде звільнений моzкаль Сирський доти буде зрада.
показати весь коментар
28.10.2025 20:32 Відповісти
Так зрадник шмаркля поставить іншого москаля !
показати весь коментар
28.10.2025 20:35 Відповісти
Зеленський неспроможний керувати військами, Головнокомандувача має призначати Верховна Рада! Зеленський і Сирський довели ситуацію до катастрофи!
показати весь коментар
28.10.2025 22:25 Відповісти
Новини такі прекрасні, що аж читати страшно
А що ж казати учасникам цих подій...
показати весь коментар
28.10.2025 20:34 Відповісти
Вже й Миргород - якшо кацапи влізли в місто - то їх хер звідти викуриш
показати весь коментар
28.10.2025 20:36 Відповісти
Мирноград, а не Миргород.
показати весь коментар
28.10.2025 20:47 Відповісти
град
показати весь коментар
28.10.2025 20:50 Відповісти
сирський обісрався і тут
показати весь коментар
28.10.2025 20:37 Відповісти
показати весь коментар
28.10.2025 20:41 Відповісти
головне що українці задоволені ціми домовленостями!
показати весь коментар
28.10.2025 21:05 Відповісти
Що за домовленості?
показати весь коментар
29.10.2025 01:54 Відповісти
Завтра приїде в Покровськ,та сфоткається. Все пучком.👌
показати весь коментар
28.10.2025 21:06 Відповісти
жду опровержение президента
показати весь коментар
28.10.2025 20:38 Відповісти
Завтра напишуть "не вірте фейках" це мабуть такі ж фейки як відлов простого люду на вулицях, таким чином звісно нічого відвоювати вже не можна, обісралися з мобілізацією.
показати весь коментар
28.10.2025 20:40 Відповісти
Знову на когось з рядових чи сержантів покладуть провину за прорив ворога.
Керівництво тут (звичайно ж) ні при чому!
Завтра Сирський буде бравурно розповідати, про втрати противника в живій силі та техніці від початку повномасштабного вторгнення🤦‍♂️
показати весь коментар
28.10.2025 20:46 Відповісти
Чекаю на новину як було ліквідовано тисячі каzапів.
показати весь коментар
28.10.2025 20:49 Відповісти
Зеленський - Верховний Головнокомандувач. Він сам це підкреслював. На цій посаді він виявися нікчемним лайном. Куди хрипате мохнориле лайно сунуло свого потужного писка, там буде одне і те саме. Потужний просир.
показати весь коментар
28.10.2025 20:54 Відповісти
Якщо він головнокомандуючий то я пакистанський полярник.
показати весь коментар
28.10.2025 21:29 Відповісти
Ситуація складна але контрольована.💪
показати весь коментар
28.10.2025 21:01 Відповісти
За всі провали на фронті відповідальний Зеленський і Сирський на жаль висновки не зроблені , а це і провал мобілізації ,відсутність планування ,бездарне керівництво ,корупція на крові ітд.
показати весь коментар
28.10.2025 21:04 Відповісти
Подивіться кого вони на посади призначають. Якихось мутних суб'єктів та відвертих бандитів типу МанькА.
показати весь коментар
28.10.2025 21:08 Відповісти
знову капітан шаповал і знову на бидло марафоні.
цікаво, це записують одним блоком, потім видають порціями?
показати весь коментар
28.10.2025 21:06 Відповісти
Бійців, які в отій кишці на мапі, яка на південний схід, виводити не збираються?
показати весь коментар
28.10.2025 21:06 Відповісти
Ну раніше ж не збиралися в таких випадках. Пригадайте Дебальцеве. Там творожніков починав свій "славетний шлях".
показати весь коментар
28.10.2025 21:09 Відповісти
Всіх кацапських чурок - знищити!!!
показати весь коментар
28.10.2025 21:07 Відповісти
В Україні хочуть арештовувати майно та рахунки тих, хто пішов у СЗЧ, - за словами нардепа Горбенко, над цим питанням працюють у Раді
Обговорюються ідеї покарання тих, хто зневажає армію та тікає з лав ЗСУ: це арешт рахунків та майна. У комітеті також пропонували збільшити строки покарання - ідей дуже багато, додав він.

Знову батіг! Якщо вже, кажуть, тікають ті, хто сам пішов добровольцем, то тут винна тільки система, тільки влада, що вбиває мотивацію навіть у найбільш вмотивованих. Замість того, щоб вмотивувати людей справедливістю, боротись із свавіллям, корупцією, люструвати суддів і прокурорів і мобілізовувати тих, хто давав присягу - силовиків, молодих відставників, охоронців і т.д., які заброньовані на 90-100% чи пенсіонери в 43 роки. Тільки з хворих людей знущатись! Яка ганьба, можна було таке собі уявити ще 3 роки тому?
показати весь коментар
28.10.2025 21:27 Відповісти
https://www.pravda.com.ua/articles/2025/06/16/7517270/
показати весь коментар
28.10.2025 21:28 Відповісти
нуууу.....
дврз знаходиться там з часів сов'єтського союзу.
коли служити було пачьотний обов'язок.
і він дійсно знаходиться в сраці світу.
показати весь коментар
28.10.2025 21:35 Відповісти
Знаходяться там зараз переважно люди, які цього всього не знали, бо їм ще в школі сказали, що армія - то не для них. Тепер обмежено придатних у військовий час і непридатних у мирний визнають повністю придатними і відправляють туди, де ще й знущаються, мабуть, це додасть здоровʼя і мотивації. Перетворили на концтабір.
показати весь коментар
28.10.2025 21:54 Відповісти
І до чого тут, взагалі, майно? Майно конфіскують за майнові злочини.
показати весь коментар
28.10.2025 21:34 Відповісти
Може, його треба конфіскувати у міндича, чернишова, шурми, умєрова...? Чомусь ніяк.
показати весь коментар
28.10.2025 21:45 Відповісти
В 2022р,коли зрадника врятували і залишили при владі нинішні події були пердбачені!!!Тільки дебіли не могли уявити це 3 роки назад,так само,як і 6.Мудрий наріт зробив ставку на зрадника,залишається спостерігати і аплодувати.Вперше в історії країну знищить своїми руками мудрий наріт.
показати весь коментар
28.10.2025 21:37 Відповісти
Покровськ та мирногоад всё
показати весь коментар
28.10.2025 21:32 Відповісти
Так, я можу помилятись, але здається, це майже мішок і треба виводити людей, якщо для цієї влади життя солдата ще хоч щось означає.
показати весь коментар
28.10.2025 21:55 Відповісти
Да ну ви гоните. Зеленський вже в Будапешт готується на перагавори з )(уйлом, готовий стати в любу позу аби перагавори відбулися
показати весь коментар
28.10.2025 21:34 Відповісти
Ну так а що ви хотіли? Дідами 50+ і хворими не відібьеш покровськ і мирноград коли купа ооків пре зі всіх видів озброєння, це наслідки насильницької мобілізації.
показати весь коментар
28.10.2025 21:37 Відповісти
це наслідок 2019р
показати весь коментар
28.10.2025 21:40 Відповісти
Вже не просочилися а зайшли.
показати весь коментар
28.10.2025 22:13 Відповісти
Очевидно, буде "вирівнювання" фронту по лінії Родинське-Котлине.

Але кацапи продовжуватимуть перти вперед.
показати весь коментар
28.10.2025 22:33 Відповісти
В окопах напівпусто, зате стільки експертів та контролерів! Здалеку. І дуже здалеку...