8794 відвідувача онлайн

Трамп і Путін можуть зустрітись в Африці, - Стубб

Зустріч Трампа та Путіна на Алясці 15 серпня 2025 року

Президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що Дональд Трамп та Володимир Путін можуть провести нову зустріч наприкінці листопада під час саміту G20 в Африці.

Про це повідомляє Yle, передає Цензор.НЕТ.

Саміт "Великої двадцятки" цього року відбудеться 21-22 листопада у Йоганнесбурзі (Південна Африка). Стубб не уточнив деталей своєї пропозиції, однак зазначив, що така зустріч могла б мати політичне значення.

Водночас Трамп ще у серпні заявив, що не поїде до ПАР, звинувативши владу країни у проведенні "геноциду білого населення". Своєю чергою, речник Кремля Дмитро Пєсков також повідомляв, що Путін не планує брати участь у саміті.

Скасування зустрічі Трампа та Путіна

21 жовтня ЗМІ з посиланням на джерела в Білому домі повідомили, що планування зустрічі президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна в Будапешті наразі "призупинено".

22 жовтня президент США Дональд Трамп скасував заплановану зустріч із президентом Росії Володимиром Путіним, яка мала відбутися в Будапешті.

Топ коментарі
+6
Може їх там обої зʼїдять?
показати весь коментар
03.11.2025 11:34 Відповісти
+5
на Марсі краще , там вони зможуть нормально полизатися
показати весь коментар
03.11.2025 11:39 Відповісти
+5
старе м'ясо не смачне , а ботокс не їстівний . тож тільки на мило .
показати весь коментар
03.11.2025 11:40 Відповісти

Завантаження...