9076 відвідувачів онлайн
1 668 75

Влада має припинити інформаційні атаки на опозицію, цього вимагала Єврокомісія, - Порошенко

Порошенко закликав припинити атаки на опозицію з боку влади

Лідер "Європейської Солідарності" та п'ятий президент Петро Порошенко закликав владу припинити інформаційні атаки на нардепів "ЄС", громадських активістів, волонтерів та військових.

Про це повідомила пресслужба політсили, передає Цензор.НЕТ.

"Нова хвиля фейків. Однією з цілей став Микола Княжицький - наш колега, активний учасник Помаранчевої революції та Революції гідності, як і Андрій Парубій, - співавтор Закону про українську мову. Старі фейки епохи Януковича розганяють російські помийниці і телеграм-канали на службі Банкової", - зазначив Порошенко.

За його словами, дезінформацією Кремлю лише допомагають атакувати українську демократію.

"Останнім часом під атакою багато членів нашої команди. Власне, ті, хто роками стоїть на захисті української ідентичності, демократії та армії. Так само атакують активістів, волонтерів, військових, антикорупціонерів. Роблять усе, що Європейська комісія вимагає припинити", - наголосив лідер "ЄС".

Також Порошенко зазначив, що проти інакодумців використовують "тітушок": фізичних та інформаційних.

Що передувало?

Раніше повідомлялось, що політичний та законодавчий тиск на антикорупційні інституції та громадянське суспільство в Україні викликають занепокоєння в Єврокомісії.

Єврокомісія відзначила прогрес України на шляху до ЄС, але нагадала про проблеми з корупцією.

Топ коментарі
+21
Що робить Зєля для об'єднання?
показати весь коментар
06.11.2025 13:39 Відповісти
+11
Петре не припинять. Забагато накрали. А хочуть вкрасти ще більше. Нацарювати 100 рублів і втекти після війни.
показати весь коментар
06.11.2025 13:19 Відповісти
+11
https://t.me/dmytro_chekalkyn/5921 Мирослав Логийко:
Зараз стало небезпечно бути професіоналом і патріотом України одночасно.
Якщо ти найкращий професійний військовий, який керував військами під час повномасштабного вторгнення путіна, відбився, та ще й пішов у контрнаступ, відвоювавши багато територій України, то Зеленський тебе обов'язково звільнить.
Якщо ти найкращий професійний розвідник, який влаштовував спецоперації на території росії світового рівня (та навіть найвищого в світі рівня), які робили дуже боляче росії та путіну, то Зеленський тебе обов'язково звільнить, звільнить твого начальника, звільнить усіх твоїх колег, дискредитує брехливою інформаційною компанією, а потім ще липовими брехливими звинуваченнями арештує, і буде два роки тягати по судах, не в змозі щось довести, бо навіть призначені Зеленським "потерпілі" не визнають себе потерпілими.
Якщо ти найкращий мер, який не ховався в бункері під час повномасштабного вторгнення путіна, а організовував ТРО, роздавав зброю для захисту, організовував допомогу, та ще й допомагає ЗСУ коштами містян на мільярди гривень з бюджету міста, то Зеленський обов'язково буде намагатись тебе прибрати, розпочне дискредитаційну медійну компанію, і призначить замість кадрового військового головою військової адміністрації людину без військової освіти, яка не служила, нічого не тямить і не робить для захисту міста, але постійно атакує мера, і намагається забрати бюджет міста і повноваження на себе.
Якщо ти один з найбільших приватних благодійників ЗСУ, який допоміг ЗСУ своїми особистими грошима на суму майже 8 млрд грн, закуповуючи для ЗСУ зброю, дрони, захист, РЕБи, прально-лазневі комплекси, мобільні ремонтні, і таке інше, який не ховався в бункері під час повномасштабного вторгнення путіна, а організовував ТРО, озброюючи наших військових захисників, організовував допомогу та евакуацію, а також парламентською дипломатією постійно адвокатує допомогу Україні зброєю, допомогу Україні грошима, та санкції на росію, то Зеленський обов'язково накладе на тебе "привентивні санкції", і буде тягати по судах липовими звинуваченнями, докази яких навіть представники президента у суді не можуть надати.
Якщо ти професійний менеджер найвищого рівня, який від'єднав енергосистему України від російської енергосистеми, приєднав енергосистему України до європейської енергосистеми, і цим врятував енергосистему України та українців від повної відсутності енергії, при цьому проводив чесні тендери, обираючи найнижчі ціни, а не завищені, цим отримав довіру міжнародників та інвестиції, та ще й стягнув з поганців, які хотіли вкрасти авансовий платіж, заставу грошей з банку поручителя назад у бюджет, то Зеленський тебе обов'язково звільнить, а потім арештує за брехливими звинуваченнями, типу: "а от нєфіг було заважати поганцям красти гроші, а тим паче повертати в бюджет гроші, які вони намагались вкрасти".
показати весь коментар
06.11.2025 13:38 Відповісти

Завантаження...