11244 відвідувача онлайн

Українські бійці знищили взвод російських штурмовиків на легковиках на Олександрівському напрямку. ВIДЕО

Українські військові знищили взвод російських штурмовиків, які пересувалися на легкових автомобілях на Олександрівському напрямку. Операцію вдалося виконати завдяки чіткій і злагодженій взаємодії кількох підрозділів Сил оборони.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опублікований відеозапис, на якому український безпілотник фільмує результат успішної атакаи. У знищенні колони ворога брали участь бійці 214-го окремого штурмового батальйону, 5-го штурмового батальйону 92-ї окремої штурмової бригади, а також артилерійські підрозділи 5-ї ошбр і 67-ї омбр.

"Знищений взвод російських штурмовиків на легкових автомобілях на Олександрівському напрямку завдяки злагодженим діям підрозділів 214-го ошб, 5 шб 92 ошбр, а також артилерії 5 ошбр та 67 омбр. Олексіївка, Дніпропетровська область", - зазначає у коментарі автор публікації.

Топ коментарі
+5
Дохлих рашистьких вбивць які прийшли вбивати в Україну забагато не буває...
показати весь коментар
21.11.2025 10:09 Відповісти
+5
Взвод - це 30-40 орків, а тут максимум половина відділення, тобто 5-6 тіл. Але все одно приємно.
показати весь коментар
21.11.2025 10:16 Відповісти
+2
Один ще "250"-й !!!
Витікає, скоро буде "200"-й!!!
показати весь коментар
21.11.2025 10:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дохлих рашистьких вбивць які прийшли вбивати в Україну забагато не буває...
показати весь коментар
21.11.2025 10:09 Відповісти
Взвод - це 30-40 орків, а тут максимум половина відділення, тобто 5-6 тіл. Але все одно приємно.
показати весь коментар
21.11.2025 10:16 Відповісти
40 це рота
показати весь коментар
21.11.2025 10:42 Відповісти
Почитай щось
показати весь коментар
21.11.2025 10:49 Відповісти
Взвод у російській армії - це тактичний підрозділ, що складається з 2-4 відділень. Чисельність взводу варіюється в залежності від його призначення (наприклад, мотострілковий, танковий, інженерно-саперний) і зазвичай складає від 20 до 30 осіб, іноді до 30-40 в піхотному взводі.
показати весь коментар
21.11.2025 11:04 Відповісти
Один ще "250"-й !!!
Витікає, скоро буде "200"-й!!!
показати весь коментар
21.11.2025 10:20 Відповісти
Пользуясь случаем, друзья и жена (жена особенно) передают ему песню его любимой группы.
показати весь коментар
21.11.2025 12:05 Відповісти
І ніякої жалості не має. Але не дивно, Українська православна церква і їхня матірна РПЦ вважають, що вбивство , то не гріх, тому у них не 10 Заповідей Божих, а 9.
показати весь коментар
21.11.2025 10:22 Відповісти
Da bekommt einer aber warme Ohren