10072 відвідувача онлайн

Війна повинна закінчитись якнайшвидше, - Зеленський після зустрічі з Макроном

Зеленський та Макрон

Президент України Володимир Зеленський поділився деталями сьогоднішньої зустрічі з французьким колегою Емманюелем Макроном. Переважно вони обговорювали питання мирної угодин.

Про це Зеленський повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

Зустріч Зеленського та Макрона

За словами Зеленського, зустріч тривала кілька годин.

"Дуже багато деталей встигли оцінити. Найбільше уваги - перемовинам заради закінчення війни, гарантіям безпеки. Мир повинен стати дійсно надійним. Війна повинна закінчитись якнайшвидше. Від активності кожного лідера зараз багато залежить. Будемо сьогодні говорити з іншими лідерами також. Дякую!", - зауважив глава держави.

Що передувало?

У президента Франції заявили, що Макрон та Зеленський обговорять "ситуацію та умови для справедливого та міцного миру", а також "мирний план" США та переговори у Женеві.

1 грудня президент Володимир Зеленський разом із першою леді прибули до Парижу.

Топ коментарі
+9
"... Війна повинна закінчитись якнайшвидше..." - далі не читаю! А який сенс читати, якщо це набір слів?
показати весь коментар
01.12.2025 16:03 Відповісти
+8
Війна,стій,раз-два
показати весь коментар
01.12.2025 16:07 Відповісти
+3
Виходом на кордони 1991 року? То війну не закінчував Порошенко, бо він на ній наживався? А хто тоді наживається?
показати весь коментар
01.12.2025 16:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"... Війна повинна закінчитись якнайшвидше..." - далі не читаю! А який сенс читати, якщо це набір слів?
показати весь коментар
01.12.2025 16:03 Відповісти
Виходом на кордони 1991 року? То війну не закінчував Порошенко, бо він на ній наживався? А хто тоді наживається?
показати весь коментар
01.12.2025 16:03 Відповісти
Хоч кордони 1991 року,то фіглі ти тут робиш? Ти повинен десь там з двох стволів працювати в окопі.
показати весь коментар
01.12.2025 16:07 Відповісти
Хтось забанить москаля? Чи банять лише тих, хто звертає увагу на москаля?
показати весь коментар
01.12.2025 16:16 Відповісти
Беру приклад із Зеленського, який чотирижди відскочив від повісток. І за цей ''подвиг'' його виборці на руках занесли на трон.
показати весь коментар
01.12.2025 16:18 Відповісти
Смішний москалик
показати весь коментар
01.12.2025 16:56 Відповісти
Невже дойшло нарешті.
показати весь коментар
01.12.2025 16:05 Відповісти
Що дойшло?
показати весь коментар
01.12.2025 16:08 Відповісти
Хтось забанить москаля? Чи банять лише тих, хто звертає увагу на москаля?
показати весь коментар
01.12.2025 16:17 Відповісти
як найшвидше залишив би ти Україну і її народ .бо з тобою війна буде для України , дуже довго
показати весь коментар
01.12.2025 16:06 Відповісти
Війна,стій,раз-два
показати весь коментар
01.12.2025 16:07 Відповісти
Й додав,що москалі мають просування в трьох областях?(((
показати весь коментар
01.12.2025 16:08 Відповісти
Идиот,.
показати весь коментар
01.12.2025 16:09 Відповісти
Памєдлєннєє, пжлста, я запісиваю
показати весь коментар
01.12.2025 16:12 Відповісти
Ти придурку ти сам себе коли небудь чуєш , чи в тебе мозг об'явив суверенітет язику .
показати весь коментар
01.12.2025 16:54 Відповісти
Дебільний набір слів коксонутого, тобі вигідна довга війна , скільки двушок можна на москву переправити ще??
показати весь коментар
01.12.2025 16:59 Відповісти