12092 відвідувача онлайн

Постачальниця "яєць по 17 грн" для ЗСУ Глиняна продовжує жити в Хорватії: її зять уникнув арешту коштів

Глиняна

Підприємиця Тетяна Глиняна, яку підозрюють у справі про схему закупівлі продуктів харчування для ЗСУ за завищеними цінами, продовжує мешкати у Хорватії.

Про це йдеться у матеріалі журналістки Тетяни Ніколаєнко "Від яєць по 17 до Fire point: чому тільки гучні відставки не вирішують проблему корупції", повідомляє Цензор.НЕТ.

Покарання для Глиняної не настало 

"Станом на зараз жодного покарання для Глиняної не настало. Попри те, що майже одночасно з публікаціями Юрія Ніколова ДБР та НАБУ відкрили фактові провадження, лише навесні 2025 року Національне антикорупційне бюро оголосило підозри фігурантам справи. При чому сама Глиняна отримала її заочно, і продовжує спокійно жити в Хорватії, дістаючи вже місцевих мешканців, які періодично скаржаться в Україну на те, що вона незаконно веде будівництво. Її зять, наскільки відомо авторці, так само щасливо уникнув арешту коштів у справі БЕБ", - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що сама каталожна система харчування продовжує існувати й так і не була реформована.

Зміни у закупівлях все ж відбулися 

Та все ж, як зауважує Ніколаєнко, скандал з "яйцями по 17" призвів до певних змін.

"Завдяки об’єднанню депутатів, громадського суспільства та Мінекономіки нелетальні закупівлі були повернуті до системи Prozorro, в результаті чого було зекономлено за рік майже 8 мільярдів. Було встановлено верхню межу для цін у каталозі, щоб яйця більше не коштували 17, а також було встановлено обмеження на зниження цін, щоб компанії не вигравали тендери з аномально низькими цінами. Наприклад, з ціною на малину в 1 копійку, бо її ніхто не збирається постачати у військові частини", - йдеться у статті.

Що передувало?

Топ коментарі
+30
а де пдорас рєзнікав?
показати весь коментар
04.12.2025 00:15 Відповісти
+29
Ну норм. А шо, вкрав мільйони, дали легко змитись, або призначать на іншу посаду. Вкрав шоколадку в магазині, штраф, вʼязниця. Відмовився служити чи пішов в сзч - зрадник, ухилянт, вʼязниця.
показати весь коментар
04.12.2025 00:18 Відповісти
+15
Тут головне - правильно ділитися з потрібними людьми.
показати весь коментар
04.12.2025 00:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а де пдорас рєзнікав?
показати весь коментар
04.12.2025 00:15 Відповісти
Так зеленський ж знову, з 2019 року НІЧОГО не знає, як при його зелупнях, такі злочини в Україні проводяться його подєльніками, міндічів-шиферів-шурми-дубілєтів-деркачів???
показати весь коментар
04.12.2025 01:06 Відповісти
Невже він лох?
показати весь коментар
04.12.2025 09:57 Відповісти
блаЗЄнські проводжали його з посади аплодисментами...
показати весь коментар
04.12.2025 09:03 Відповісти
Чекаємо від зеленського, оперативного повернення казнокрадів в Україну, як і судді Чаусова !!! Бо в іншому випадку, зеленський в долі розкрадання грошей Українців, ось такими руками служок ВРУ з КабМіндічами!?!?!?
показати весь коментар
04.12.2025 09:13 Відповісти
В Маямі , на зустріч до зятя трампона іде.
показати весь коментар
04.12.2025 10:14 Відповісти
Ну норм. А шо, вкрав мільйони, дали легко змитись, або призначать на іншу посаду. Вкрав шоколадку в магазині, штраф, вʼязниця. Відмовився служити чи пішов в сзч - зрадник, ухилянт, вʼязниця.
показати весь коментар
04.12.2025 00:18 Відповісти
Це як у серіалі "бандитський Петербург" антибіотик казав: "будеш красти вагонами тебе ніхто і не посадить"
показати весь коментар
04.12.2025 01:13 Відповісти
Тут головне - правильно ділитися з потрібними людьми.
показати весь коментар
04.12.2025 00:18 Відповісти
то вони беруть приклад з американської армії - там за якийсь нікчемний долларовий датчик платять 50 баксів - ото є де розгулятися
показати весь коментар
04.12.2025 01:05 Відповісти
СБУ надто заклопотане. Полює на зрадників Украхни на окупованиї територіях. На такі доібниці часу немає.
показати весь коментар
04.12.2025 00:19 Відповісти
той підрозділ зараз Шабуніним зайнятий.
показати весь коментар
04.12.2025 00:46 Відповісти
Це ж соросята. Це святе.
показати весь коментар
04.12.2025 00:48 Відповісти
а, ну да. І Магомедрасулов теж.
показати весь коментар
04.12.2025 00:52 Відповісти
Там ще з Червінським до кінця не розібралися. Ну і до купи можна ще Касьянова згадати. Роботи просто валом. Які там яйця??? Які там глиняні???
показати весь коментар
04.12.2025 00:54 Відповісти
це і є результат роботи всіх отих набу,сап,дбр,беб,вакс,сбу...роблять тільки що дозволяють або замовляють....
показати весь коментар
04.12.2025 00:22 Відповісти
Ничего личного, всего лишь бизнес. Если у кого-то чего-то много есть, то у него находят много чего не надо, и заводят дело - платишь нашедшим чего не надо и открывшим уголовное дело того, чего им много надо - и дело закрывают любым доступным образом.
показати весь коментар
04.12.2025 00:45 Відповісти
Так и есть, эти структуры созданы не для народа и государства.
показати весь коментар
04.12.2025 00:45 Відповісти
А "золотояйцевий" резніков командує батальйоном "Монако" чи разом з Єрмаком воює??? Яке ж тваринне кодло привів Зеленський до влади! І не скажеш, що хтось інший...
показати весь коментар
04.12.2025 00:57 Відповісти
Превели до влади мразотне,брехливе,зрадницьке кодло Українці, а саме цікаве що Українцям це все подобається,влаштовує, бо якби не влаштовувало то весіло це ригозелене кодло на стовпах ще під час ковіду.
показати весь коментар
04.12.2025 10:13 Відповісти
Якась країна суцільних крис
показати весь коментар
04.12.2025 01:04 Відповісти
це доказ того, що Україна надзвичайно багата країна, такі щури заводяться там де є легко доступне бабло і кришування найвеличнішого лідера всесвіту!
показати весь коментар
04.12.2025 03:03 Відповісти
Взагалі не розумію чого чіпляються до цих людей - ну вони дорого продали - добра фінансова операція - за товар дали більше грошей. Може всеж таки почати з'ясовувати чому покупець так багато грошей відвалив. Бо зеленский ще нічого не знає.
показати весь коментар
04.12.2025 02:29 Відповісти
Зе видав індульгенцію як і багатьом іншим...
показати весь коментар
04.12.2025 02:58 Відповісти
"...підозріють у справі ЗАКУПІВЕЛЬ ..." , а не
ПРОДАЖУ .
показати весь коментар
04.12.2025 07:21 Відповісти
Закупав міністр, а продавала вона. Міністра всі знали. Але усім була цікава та особа що продавала яйця міністру оборони по 17 гривен за штуку.
показати весь коментар
04.12.2025 09:13 Відповісти
Це типу прислів'я " на базарі два дурня,один дешево продає інший дорого купляє".
показати весь коментар
04.12.2025 10:16 Відповісти
Кореспондентка явно працює на хайп. До чого тут людина, яка постачала, якщо винен той, хто погоджував ціну? Для будь-якого бізнесмена чим вище ціна, тим краще. Винен той, хто підписує погодження купляти за високою ціною.
показати весь коментар
04.12.2025 06:31 Відповісти
Це когось дивує? Те ж саме буде і з Міндічем та іншими «зашквареними» особами… справедливість то тільки для холопів простого народу, а для «іліти» максимум звільнення і виїзд закордон
показати весь коментар
04.12.2025 06:35 Відповісти
показати весь коментар
04.12.2025 06:50 Відповісти
🙈
показати весь коментар
04.12.2025 07:11 Відповісти
Звучні аплодисменти ВР др цього часу стоять в вухах колишнього міністра оборони
показати весь коментар
04.12.2025 08:14 Відповісти
І що набу з сап? В розшук цю підлоту об'явили?
А ні, забули.
А в суд пішли аби виправити цю ситуацію?
Знов, ні?
І як це називається?
показати весь коментар
04.12.2025 07:10 Відповісти
Розслідування по цим персонажам вело БЕП.
показати весь коментар
04.12.2025 07:31 Відповісти
Гражданє товаріщі, у мене питання. Всі знають Глиняну яка продавала. А хто знає хоч одне призвище тих хто КУПУВАВ? Адже Глиняна не примушувала купувати, купували точно якісь полковники, чи за вказівками полковників. Чому ніхто не знає їхніх призвищ?
У нас взагалі то демократія, ніхто не забороняє бізнесмену ставити будь яку ціну на свій товар. Тому мене питан до Глиняної набагато менше ніж до держви.

Плюс ви колись пробували щось купити за державні гроші? Це не просто так сходив в супермаркет і купив. Купа дибільних правил і бумажок, затримки з оплатою і т.п., через які ніхто тупо не хоче мати справу з військовими. І я їх розумію, я би теж не хотів. А якщо і заморачуватися, то стразу треба накидувати десятку кілогривень або ціну х1,5/х2/х3 . За витрачений час та нервові клітини. Саме тому з бюджетом працюють лише гондоги і корупуіонера. Ну, з військовими ще є якась частина патріотів, які можна сказати волонтерять. Але таких дуже мало.
показати весь коментар
04.12.2025 07:50 Відповісти
Вона там як біженка, чи вона біженкою буде в Московії ?
показати весь коментар
04.12.2025 08:11 Відповісти
Не всі яйця треба класти в одну корзину