11505 відвідувачів онлайн

Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа, - Решетилова

Решетилова каже про необхідність реформи мобілізації

Військовослужбовці не мають безпосередньо займатися мобілізацією. 

Про це у Фейсбуці повідомила військова омбудсменка Ольга Решетилова, передає Цензор.НЕТ.

Проблеми мобілізації

Решетилова, коментуючи вбивство військового ТЦК та ветерана АТО Юрія Бондаренка у Львові, зазначила, що військовослужбовці не повинні займатися безпосередньою мобілізацією.

"Завдання військових - формування мобілізаційного плану, постановка на облік, розподіл особового складу.

Оповіщенням, доставленням, затриманням, притягненням до відповідальності, пропагандою і формуванням відповідної інформаційної політики має займатися виконавча влада, органи місцевого самоврядування, правоохоронні органи.

Коли всі ці інституції самоусунулись і переклали відповідальність на плечі тих, хто не має відповідної спроможності, наслідки були очевидні і прогнозовані. Наслідки уже настали", - пояснила вона.

Потрібні зміни

За словами військової омбудсменки, потрібна як реформа мобілізації від держави, так і боротьба громадянського суспільства, медіа, свідомих громадян з навалою невігластва, безвідповідальності і російського ІПСО.

"Щирі співчуття рідним і близьким Юрія Бондаренка. Світла пам’ять Воїну. Я дуже розраховую на справедливий суд для його вбивці, а також для нападників на інших військовослужбовців ТЦК по всій країні", - додала Решетилова.

Що передувало?

  • Увечері 3 грудня у Львові під час перевірки документів смертельно поранили військовослужбовця Галицько-Франківського РТЦК та СП.
  • Громадянин, який відмовився представитися та поводився агресивно, завдав ножового удару військовослужбовцю Юрію Бондаренку, пошкодивши аорту. Потерпілий був доставлений до лікарні, де, попри зусилля медиків, від критичної крововтрати помер. Ще один солдат отримав удар у голову.
  • Згодом підозрюваного Кедрука відправили під варту на 60 діб.

Решетилова каже про необхідність реформи мобілізації
Решетилова каже про необхідність реформи мобілізації

Топ коментарі
+6
Дякую за захист тобі, захисник!!!
показати весь коментар
05.12.2025 15:29 Відповісти
+6
Прийміть своїм монобидлом в ВР закон щоб всі функції ТЦК виконувала поліція, таким чином народ не буде лякатися людей в пікселі (що дискредитує ставлення до армії) та одразу звільнить десятки тисяч ТЦКашників, яких можна використовувати в армії більш раціонально, ніж ганятися за людьми на бусах.
показати весь коментар
05.12.2025 15:29 Відповісти
+6
Схаменулися на 4 рік війни зараз пакують всіх без розбору, і інвалідів 2 групи , навіть з такими небезпечними хворобами як відкрита форма тубіка
показати весь коментар
05.12.2025 15:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Довелося, бо президент не дієздатний!
показати весь коментар
05.12.2025 15:23 Відповісти
Чому не можуть військові мобілізовувати? Дайти можливість застосовувати зброю, прирівняйте військових до правоохоронців і військові пройдуть рейдами по квартирах в яких сидять ухилянти, винесуть двері і поповнять бойові бригади! Військові успішно виконають будь яке завдання яке перед ними поставить держава! Це менти нікчемні і бездіяльні не можуть виловити з квартир та будинків ухилянтів, а армія це зробить моментально!
показати весь коментар
05.12.2025 16:31 Відповісти
Дякую за захист тобі, захисник!!!
показати весь коментар
05.12.2025 15:29 Відповісти
НКВС порівняно з тобою - божі одуванчіки. Всім по кулі в лоба
показати весь коментар
05.12.2025 15:33 Відповісти
ну не буде кого мобілізувати прийдуть "божі одуванчіки" (с) і знайдуть ... звісно для своєї армії 🤔
показати весь коментар
05.12.2025 15:42 Відповісти
Нехай займається спецура...аби тобі не довелося воювати.
показати весь коментар
05.12.2025 15:48 Відповісти
Розстрілювати зразу не треба, а ось запровадити штрафні підрозділи було б доречно. Дуже простий підхід: замість того, щоб опинитися в нормальному підрозділі, у випадку ухилянством (або тим більше спробі втечі за кордон) опинишся в ненормальному (до речі, з вірогідністю загинути в кілька разів більшою).
показати весь коментар
05.12.2025 15:48 Відповісти
підказка: "нормальний, це там де не пиз...ять, та не відправляють тебе сфоткати міст на нулі, бо ти заперечив долбо...м свого палкаша йому в лице"? ок
показати весь коментар
05.12.2025 16:27 Відповісти
Вже 100 разів про це говорили, але процес перейшов в бізнес, який ніхто ламати не хоче.
показати весь коментар
05.12.2025 15:24 Відповісти
Поліція може відловлювати
показати весь коментар
05.12.2025 15:24 Відповісти
не слабо в неї кукуха потекла.....
показати весь коментар
05.12.2025 15:26 Відповісти
Прийміть своїм монобидлом в ВР закон щоб всі функції ТЦК виконувала поліція, таким чином народ не буде лякатися людей в пікселі (що дискредитує ставлення до армії) та одразу звільнить десятки тисяч ТЦКашників, яких можна використовувати в армії більш раціонально, ніж ганятися за людьми на бусах.
показати весь коментар
05.12.2025 15:29 Відповісти
Ти сам до армії яке маєш відношення?
показати весь коментар
05.12.2025 16:15 Відповісти
а чого поліція? чого не двірники, чи фермери, чи водії трамваїв?
показати весь коментар
05.12.2025 16:29 Відповісти
Схаменулися на 4 рік війни зараз пакують всіх без розбору, і інвалідів 2 групи , навіть з такими небезпечними хворобами як відкрита форма тубіка
показати весь коментар
05.12.2025 15:29 Відповісти
ти не поняв, всі, навіть Стерненко, розказали, шо це "поодинокі випадки"
показати весь коментар
05.12.2025 16:25 Відповісти
ЗЕленському скажи.Бо від нього його законопроекта про мобілізацію так і не дочекались.
показати весь коментар
05.12.2025 15:39 Відповісти
Ага, мобілізацією мають займатися ті, хто нічого в ній не розуміє. Звичайно, треба поширити підхід, який панує в інших сферах, на армію також.
показати весь коментар
05.12.2025 15:43 Відповісти
Як можна реформувати те, чого офіційно не існує? Адже загальновідомо, що бусифікація - це російське іпсо, працівники тцк і мутні персонажі в балаклавах та мілітарному одязі не викрадають людей з вулиць, вони лише проводять заходи з оповіщення громадян, і, на прохання самих громадян, підвозять їх до тцк в якості надання соцпідтримки.
показати весь коментар
05.12.2025 15:46 Відповісти
Так військові й не займаються мобілізацією - військові воюють на фронті.
показати весь коментар
05.12.2025 15:46 Відповісти
а давайте я займусь мобилизацией ???(((
показати весь коментар
05.12.2025 16:07 Відповісти
а может для начала ОБЬЯВИТЬ состояние войны ???
показати весь коментар
05.12.2025 16:08 Відповісти
))) ти шось дядь не туда. Вже 4й рік як пояснили, шо це твердження - наслідок малого ума, якшо ти не в стані почитати закони і посилання, які зазвичай розказують ДЕ ти не правий
показати весь коментар
05.12.2025 16:24 Відповісти
це ви на 4-й рік повномаштабки, коли провалено мобілізацію , зрозуміли?
показати весь коментар
05.12.2025 16:23 Відповісти