9993 відвідувача онлайн

Зеленський зустрівся з Папою Римським Левом XIV у Кастель Гандольфо. ФОТО

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Папою Римським Левом XIV у резиденції понтифіка в Кастель-Гандольфо поблизу Риму.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Sky News.

За повідомленнями, зустріч тривала близько 30 хвилин. 

Після розмови сторони зробили кілька спільних фото. За даними ЗМІ, Зеленський залишив віллу Барберіні невдовзі після завершення аудієнції.

Зеленський зустрівся з Папою Левом XIV

Папа Лев XIV наголосив на важливості продовження діалогу щодо припинення бойових дій в Україні. Він висловив сподівання, що нинішні дипломатичні ініціативи зможуть привести до справедливого та тривалого миру.

Під час розмови окрему увагу приділили питанням звільнення полонених і необхідності повернення українських дітей, яких Росія незаконно вивезла із окупованих територій.

Що передувало?

Раніше зазначалося, що Зеленський полетить у Рим 9 грудня. 7 грудня Зеленський провів розмову з Мелоні, під час якої лідери домовились, що Італія надасть Україні енергетичне обладнання.

Зранку 9 грудня 2025 року президент України Володимир Зеленський прибув до Рима.

Топ коментарі
+15
Просте питання на ...я, щоб сфоткатись?
показати весь коментар
09.12.2025 12:21 Відповісти
+12
показати весь коментар
09.12.2025 12:33 Відповісти
+9
Разговор «Блазня» с Папой Римским:

- На пианино? Без рук?!...

- Совершенно верно, Ваше святейшество!...

- А нет-ли здесь какой-нибудь сатанинской, колдовской чёрной магии?!...

- Да боже Вас упаси, святой отец! Один ***!!! И умение…
показати весь коментар
09.12.2025 12:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Просте питання на ...я, щоб сфоткатись?
показати весь коментар
09.12.2025 12:21 Відповісти
шоб рудому було завидно
показати весь коментар
09.12.2025 12:22 Відповісти
Пропонував посаду керівника ОП
показати весь коментар
09.12.2025 12:34 Відповісти
Вован-термос! Термос то хоть привёз?
показати весь коментар
09.12.2025 13:03 Відповісти
А з Папою Бєнєю Бородачом Вова ********* вже не зустрічається?
показати весь коментар
09.12.2025 13:31 Відповісти
Ні, приїхав награбоване в банку Ватикану ховати. Як пу робить. Бо інші банки ще здадуть інфу, та й на Швейцарський банк теж мало сподівань..
показати весь коментар
09.12.2025 13:43 Відповісти
Вова ІІ
показати весь коментар
09.12.2025 12:21 Відповісти
А Вова перший де подівся ?
показати весь коментар
09.12.2025 12:35 Відповісти
Зараз з димаря піде білий дим 🐱
показати весь коментар
09.12.2025 12:22 Відповісти
ще трохи,
і від кремлеботів
довідаємось,
хто більше піариться..
показати весь коментар
09.12.2025 12:28 Відповісти
Папа римський молись краще за упокій цього зеленого дурачка, ти не уявляєш як він заїпав український народ
показати весь коментар
09.12.2025 12:28 Відповісти
Ви за себе говоріть
показати весь коментар
09.12.2025 13:15 Відповісти
Вова ********* своєю присутністю осквернив святі місця. Доведеться після нього все переосвячувати.
показати весь коментар
09.12.2025 13:33 Відповісти
Разговор «Блазня» с Папой Римским:

- На пианино? Без рук?!...

- Совершенно верно, Ваше святейшество!...

- А нет-ли здесь какой-нибудь сатанинской, колдовской чёрной магии?!...

- Да боже Вас упаси, святой отец! Один ***!!! И умение…
показати весь коментар
09.12.2025 12:29 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2025 12:33 Відповісти
Турыст
показати весь коментар
09.12.2025 12:30 Відповісти
Без сарказму " За повідомленнями, зустріч тривала близько 30 хвилин. Джерело: https://censor.net/ua/n3589436". Навіщо? 30 хвилин нащо?
показати весь коментар
09.12.2025 12:30 Відповісти
Скромніший за Папу Римського!😇
показати весь коментар
09.12.2025 12:32 Відповісти
Путешественник хрЯнов!
показати весь коментар
09.12.2025 12:32 Відповісти
Папа Римский в каком качестве с Вовой встретился? Как с подтверждением теории Дарвина? Или в надежде Суда Божьего?
показати весь коментар
09.12.2025 12:34 Відповісти
От було б класно, якби Вова ********* по завершенню політичної кар'єри став католицьким св'ященником і прийняв целібат.
показати весь коментар
09.12.2025 13:37 Відповісти
Папа Римський... Тобто дєдушка голобородька
А взагалі, краще б цей Папа поостерігся тиснути руку нашому бідоносцю.
Попередній Папа після такого помер...
показати весь коментар
09.12.2025 13:43 Відповісти
Такий щасливий на закордонних світлинах
показати весь коментар
09.12.2025 12:36 Відповісти
А нахуа?
один отримує медаль від фіфа, другий зустрічається із попами… що завгодно окрім виконання обов'язків
гебешне грьобане шапіто
показати весь коментар
09.12.2025 12:45 Відповісти
Краще б воно зустрілось із ....
показати весь коментар
09.12.2025 12:52 Відповісти
...із попереднім Папою.
показати весь коментар
09.12.2025 13:44 Відповісти
Ну тепер намісник Бога на землі як помолиться, зразу зелений переможе всіх і всюди.
показати весь коментар
09.12.2025 13:08 Відповісти
Тупорилий ішак продовжує займатись дешевим піаром. Безтолковий клоун думає категоріями кварталу та сподівається на оплески.
показати весь коментар
09.12.2025 13:12 Відповісти
Краще б він уже з Богом зустрівся.
показати весь коментар
09.12.2025 13:22 Відповісти
На окуповану донечину виділив 3.5 міліарди щоб с злити, тепер катається де б сховати намародерене
показати весь коментар
09.12.2025 13:33 Відповісти
Та нє, він зараз у туалеті борту №1 катає д'Єрмака по всій Європі, шукає хто б його прийняв.
Але, як бачимо, турне затягнулося, ніде не беруть колишнього завхоза
показати весь коментар
09.12.2025 13:47 Відповісти
А як його за кордон випускають? Відсрочка,бронювання тощо? Чи це СЗЧ рахується?
показати весь коментар
09.12.2025 13:33 Відповісти
Попрощавсь з Папою? Ну а тепер на довічне з конфіскацією.

Вибори
показати весь коментар
09.12.2025 13:39 Відповісти
То шо , признався Папа ,скільки російських грошей в Банку Ватикана ?
показати весь коментар
09.12.2025 14:28 Відповісти