10182 відвідувача онлайн

РФ перекидає агентів спецслужб до Придністров’я та розгортає виробництво дронів, - ЗМІ

РФ активізується у Придністров’ї: що відомо?

Росія терміново активізує роботу у невизнаному Придністров'ї, щоб відволікти ресурси України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Суспільне із посиланням на джерела в ГУР.

Посилення мобілізації

Так, на території "ПМР" посилили мобілізаційні заходи: до військових формувань невизнаної республіки викликають резервістів, на складах розконсервовують озброєння.

БпЛА та дрони

Також там вже розгорнули виробництво БПЛА та центри навчання операторів дронів.

"Активні заходи, які реалізовує Кремль, спрямовані на посилення російської присутності у Придністров’ї, яке Москва використовує для дестабілізації ситуації в Молдові та створенні точки напруги на кордоні з українськими південними областями - ризик проникнення диверсійних груп на територію України зростає", - каже співрозмовник видання.

Спецслужби РФ у Придністров'ї

Також джерело повідомило, що Росія перекидає у Придністров’я агентів спецслужб, які мають завдання посилити кризові явища, сіяти хаос шляхом інформаційних операцій, здійснювати провокації, проводити диверсійну роботу.

Вибори

Посилена увага РФ до Придністров'я зараз вказує на початок нової гібридної операції, пов’язаної з проведенням так званих виборів президента "ПМР" у 2026 році.

Газ

Влада Молдови врятувала Придністров'я від колапсу, коли "Газпром" припинив постачання газу.

"Операція Росії має за мету, зокрема, знову присадити Тирасполь на голку безкоштовного російську газу, підняти імідж проросійських ватажків, приховано наростити військовий контингент Росії у Придністров’ї, щоб у потрібний кремлю момент всі накопичені сили й ресурси були готові до військової ескалації", - додало джерело.

Топ коментарі
+6
Як раша взагалі потрапляє до ПМР, хто їх туди пропускає?
показати весь коментар
10.12.2025 16:39 Відповісти
+5
Дочекалися *********** недолугі....
показати весь коментар
10.12.2025 16:28 Відповісти
+5
Ну що ідіоти, не зачистили коли була можливість. Як завжди вірили в рожеві поні і в те що не чіпай гівно і воно не буде воняти. Ну тепер орки будуть кошмарити Україну майже зі спини.
показати весь коментар
10.12.2025 17:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Його треба знищити за 3 дні.
показати весь коментар
10.12.2025 16:13 Відповісти
а чому за 3 ?
показати весь коментар
10.12.2025 16:21 Відповісти
Якщо гарно "прикластися" до Ковбасної - там детонацією складу "переорає" половину Придністров"я... Погано, що ті склади дуже близько до нашого кордону - і Одещині може дістаться...
показати весь коментар
10.12.2025 16:21 Відповісти
Честно говоря, до сих пор не понимаю почему Молдова не использует момент чтобы раздавить этот клоповник. Если сил не хватает, вполне могли бы помочь вежливые румынские домнулы . Хотя-ещё один признак превращения Европы в кисель
показати весь коментар
10.12.2025 17:02 Відповісти
А воно румунам треба? Глянь на Україну, після отримання незалежності - "хто в ліс, хто - по дрова...". Точно те саме і в Молдові. Одні кричать про об"єднання з Румунією. Інші - за незалежність. Повно проросійської "вати"... Румуни не мають великого бажання отримать цей "клоповник"... Німеччина воз"єдналася - так німці до цих пір "за голову хапаються" - бо німці колишнього НДР, що "радянські" німці (з колишнього СРСР), до цих пір не асимілювалися в ФРН...
показати весь коментар
10.12.2025 17:11 Відповісти
Сложно поспорить. Вы правы
показати весь коментар
10.12.2025 17:13 Відповісти
там однієї годити вистачить. Було б Молдовське бажання
показати весь коментар
10.12.2025 16:34 Відповісти
Дочекалися *********** недолугі....
показати весь коментар
10.12.2025 16:28 Відповісти
Як раша взагалі потрапляє до ПМР, хто їх туди пропускає?
показати весь коментар
10.12.2025 16:39 Відповісти
Хто, хто? Дід пахто.
показати весь коментар
10.12.2025 16:47 Відповісти
Ну що ідіоти, не зачистили коли була можливість. Як завжди вірили в рожеві поні і в те що не чіпай гівно і воно не буде воняти. Ну тепер орки будуть кошмарити Україну майже зі спини.
показати весь коментар
10.12.2025 17:22 Відповісти
там агентури кацапської завжди вистачало, там половина прикордонників на кацапів працюют. і місцевих підорів вистачае що в Кучурганах що в Роздільні що в Лиманському. поліцаї місцеві не соромлячісь кажут що вони тільки форму передягнут і підут виловлювати ти що служат в ЗСУ і іх родини. зараз дуже всі змії там голови підняли, проїдь на маршрутці з Роздільної до Лиманського і все почуеш.
показати весь коментар
10.12.2025 17:23 Відповісти
Проте Маййййя Саннду майже одною ногою, ******, вже в ЄС поперед України !!!
показати весь коментар
10.12.2025 17:42 Відповісти
Наші вітання вам, мирні молдавани!
показати весь коментар
10.12.2025 19:40 Відповісти