10188 відвідувачів онлайн

Нападник на Міндіча отримав зброю у посольстві України в Ізраїлі, - Коломойський. ВIДЕО

Ігор Коломойський стверджує, що нападник на співвласника "Квартал-95" Тімура Міндіча отримав зброю для замаху у посольстві України в Ізраїлі.

Про це він заявив під час судового засідання, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, замах скоїли громадяни України, які приїхали до Ізраїлю. У посольстві їх завербували та нібито дали пістолет Макарова.

"Там два фрілансери. Вони півтора року були в Ізраїлі з українськими паспортами. Не громадяни Ізраїлю, як біженці. Їх там "піднайняли". Один із них там міняв паспорт. І там у посольстві їх завербували. Точно не СБУ та не ГУР. 

При посольстві завжди є працівник Служби зовнішньої розвідки, додав Коломойський.

Що передувало?

Топ коментарі
+29
Офіційно кажуть , що ніякого нападу не було !
показати весь коментар
11.12.2025 15:45 Відповісти
+23
Офуєть! Коломон з СІЗО бачить шо відбувається в Ізраїлі? Такого радника припіздента просрали!
показати весь коментар
11.12.2025 15:46 Відповісти
+19
Це прямий творчий виклик до КралВрал-95
показати весь коментар
11.12.2025 15:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Щоб Моссад пропустило таку веселу подію ? Да бути такого не може !!!
показати весь коментар
11.12.2025 17:55 Відповісти
Ай, Беня, ай шалунішка, киллер фрилансер, це ж треба таке придумати... Хоча що тобі в сізо ще робити, як казочки вигадувати
показати весь коментар
11.12.2025 18:02 Відповісти
... беня, це генератор сценаріїв для аматорів кварталу...
показати весь коментар
11.12.2025 18:07 Відповісти
Таке враження що йому особисто доповідали
показати весь коментар
11.12.2025 18:12 Відповісти
Во-первых - этого мандыча зельц лишил украинского гражданства, поэтому это уже не гражданин Украины. Учитывая то что евреев Израиль не выдает никому, а в их еврейских умах этот зелёный соратник не вор не кидала и не коррупционер а просто умный еврей, а «хохлы тупые лохи», то нам должно быть глубоко пох.й что там в этом Израиле с этой ****** происходит! В принципе и что там об этом ребе каломойский думает.
Второе - пока Киеву не выдадут этих цукерманов для проведения следствия и возвращения нап.зженого бабла в казну Украины - хасидов в Умань не пускать. Если им (хасидам) Умань и цадик Нахман так дороги, то пусть сами этих кидал и воров в Израиле найдут и привезут в Украину.
показати весь коментар
11.12.2025 18:28 Відповісти
З приводу хасидів та Умані--підтримую на 100%! Вони там отих "цукерманів" самі тоді відловлять та замочать.
показати весь коментар
11.12.2025 18:56 Відповісти
От просто цікаво, як довго ше оця олігархічно-кацапська жид.ва буде робити погоду в Україні? Жарти вже скінчилися; на кону--незалежність та суверенітет Держави.
показати весь коментар
11.12.2025 18:51 Відповісти
коломойші вірити не можно ,цей старий лис , циничне брехло , жадібний малорос ,воно все життя наживалося на українцях , з маскою неосяжного розуму на морді лиця ,на справді таке чмо ,як і всі супер помазанникі ,які габують на ходу все , до чого їх допускають ,чи то історія, чи то гроши з банків ,вони не гребують нічим , і прикривають свій кримінал , круговою порукою ...
показати весь коментар
11.12.2025 19:09 Відповісти
тобто бєня робить дві речі:
1. захищає міндіча
2. демонструє повну обізнаність з роботою спецслужб України
показати весь коментар
11.12.2025 19:11 Відповісти
В Діда Панаса вирішив перекваліфікуватися?
показати весь коментар
11.12.2025 19:18 Відповісти
Z-еленський кіллерів наняв, до бабки-ворожки не ходити!
Карлсон полетів з його грошима, але вже точно не повернеться!
Ось Z-елі разм з Скумбіївною закортіло, прибрати Карлсона, та й повернути награбоване, бо вже самим треба буде звалювати з України!
показати весь коментар
11.12.2025 19:23 Відповісти
Навіщо палитися зі зброєю в посольстві, коли можна її купити, в першого ліпшого араба, на розі вулиці? Хоть ЗРК
показати весь коментар
11.12.2025 19:37 Відповісти
Бєня в СІЗО
знає більше ніж СБУ!!!
показати весь коментар
11.12.2025 19:48 Відповісти
То він їм носа втирає?.таки так ,це видно з мансів зебені.
показати весь коментар
11.12.2025 20:43 Відповісти
Словесный понос в пользу бедных...
Все .. мендича скоро ..буданов кончит и заживём...
Очередная моча в уши дебилов