3853 відвідувача онлайн

У рамковому плані є пункт про припинення вогню, - Зеленський

зеленський в куп’янську

Київ і Вашингтон опрацьовують рамковий варіант мирного врегулювання, що складається з 20 пунктів і передбачає на фінальному етапі запровадження режиму припинення вогню.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час спілкування з медіа, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Питання припинення вогню

Зеленського запитали, чи розглядає Україна на саміті з США в Берліні можливість досягнення проміжного, але практично дієвого рішення, яке може негайно змінити безпекову ситуацію на землі.

"Безумовно, тому що ми розглядаємо 20-пунктний план рамковий, в кінці якого йдеться про припинення вогню. Припинення вогню змінить безумовно безпекову ситуацію на землі", - відповів президент.

Він зазначив, що в цей час вимагає поваги виключно до сили, а не до цінностей. Тому що, якщо говорити про чесність, цінності та повагу до міжнародного права, росіяни повинні були бути засуджені.

Що передувало?

  • Раніше ЗМІ повідомили, що Віткофф і Кушнер проведуть переговори із Зеленським та лідерами ЄС у Берліні.
  • Раніше повідомлялося, що у суботу, 6 грудня, президент Володимир Зеленський провів двогодинну телефонну розмову з радниками Дональда Трампа Стівом Віткоффом і Джаредом Кушнером.
  • Розмова була зосереджена на питаннях територій та безпекових гарантіях для України.
Топ коментарі
+8
Припинити вогонь під час війни - це як зупинити літак в повітрі. Хто перший припинить, тому гаплик. І ×уйло це знає.
показати весь коментар
14.12.2025 16:11 Відповісти
+6
показати весь коментар
14.12.2025 16:09 Відповісти
+6
Коли вже цей цирк припинется з цитуваням "найвеличнішого" нічого розумного він не може сказати ,ти хоч який план пиши ворог продовжує наступати і знищувати Україну.
показати весь коментар
14.12.2025 16:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
14.12.2025 16:09 Відповісти
''я увідєл мір в ґлазах путіна'' - Зеленський.
''путін хочєт міра, єму нє виґадна вайна'' - Шефір.
''нам нужна пайті на паклон к путіну'' - Єрмак.
''я ґатов стать на калєні пєрєд путіним раді міра'' - Зеленський.
''забєрітє мєня за далґі за ґаз'' - Зеленський *****.
''забірайтє сваю Україну назад'' - Зеленський.
''я вам нічєво нє должен'' - Зеленський.
показати весь коментар
14.12.2025 16:29 Відповісти
Припинити вогонь під час війни - це як зупинити літак в повітрі. Хто перший припинить, тому гаплик. І ×уйло це знає.
показати весь коментар
14.12.2025 16:11 Відповісти
Є фігури пілотажу ("Колокол", "Кобра пугачова") де літак не просто "зависає" в повітрі, а навіть короткочасно летить назад (падає на хвіст)...
показати весь коментар
14.12.2025 16:17 Відповісти
А ще є "віслюк за штурвалом".
показати весь коментар
14.12.2025 16:51 Відповісти
в такому випадку навіть фігури виконувати не потрібно - ШТОПОР гарантований....
показати весь коментар
14.12.2025 16:55 Відповісти
довбень, без ядерки будь-яке замороження війни є тимчасовим, і буде діяти до того моменту, коли русня захоче захопити ще шмат України.

як люди могли обрати це біосміття, я в шоці.
показати весь коментар
14.12.2025 16:15 Відповісти
Коли вже цей цирк припинется з цитуваням "найвеличнішого" нічого розумного він не може сказати ,ти хоч який план пиши ворог продовжує наступати і знищувати Україну.
показати весь коментар
14.12.2025 16:17 Відповісти
Яке відношення це фото має до новини?
А є фотки Зеленського з Суджі?
Він і в Сумах не показується!
показати весь коментар
14.12.2025 16:18 Відповісти
В кінці тебе чекає потужний кінець тіпа собачого пеніса.
показати весь коментар
14.12.2025 16:30 Відповісти
"Тому що, якщо говорити про чесність, цінності та повагу до міжнародного права,"...
Хто б говорив, про честь і цінності.
показати весь коментар
14.12.2025 16:38 Відповісти
А пуйло сказало,що б ви,всі там,засунули свій мирний план в свої задниці
показати весь коментар
14.12.2025 18:32 Відповісти
Балабол...
Там ще драфт повинен бути!!
показати весь коментар
14.12.2025 22:11 Відповісти
Ти паскуда вже один раз припинив і навіть розвів війська.
показати весь коментар
15.12.2025 00:04 Відповісти