5094 відвідувача онлайн

Стратегія нацбезпеки Трампа: Мелоні заявила про ризики для Європи

Джорожа Мелоні назвала ризики для Європи через стратегію нацбезпеки Трампа

Прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні заявила, що нова стратегія національної безпеки президента США Дональда Трампа має стати серйозним сигналом для європейських держав.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у матеріалі агентства Bloomberg.

За словами очільниці італійського уряду, підхід Вашингтона свідчить про зміну ролі США у питаннях безпеки на Європейському континенті та вимагає від ЄС більшої відповідальності за власну оборону.

Позиція Мелоні щодо Європи та України

Джорджа Мелоні наголосила, що стратегія Дональда Трампа фактично вказує на намір Сполучених Штатів поступово зменшувати свою присутність у Європі. Водночас вона підтвердила єдність правлячої коаліції в Італії, попри внутрішні дискусії, зокрема з питань підтримки України.

"Ми хочемо мати Італію, яка лояльна до своїх партнерів, але нікому не підпорядковується", – заявила прем’єр-міністерка.

Вона підкреслила, що Рим підтримує Україну з початку повномасштабної війни та не має наміру змінювати цю позицію.

"Саме тому ми стояли поруч з Україною з першого дня. І саме тому ми продовжуватимемо це робити – заради справедливості та для захисту наших національних інтересів і безпеки", – додала Мелоні.

Італія та ще три держави ЄС закликали шукати альтернативу кредиту Україні

Тим часом Італія, Болгарія та Мальта приєдналися до закликів Бельгії щодо пошуку альтернатив схемі надання Україні кредиту за рахунок заморожених російських активів.

Це ставить під загрозу плани ЄС щодо ухвалення так званого "репараційного кредиту" на вирішальному саміті наступного тижня.

  • Нагадаємо, Європейський Союз 12 грудня домовився про безстрокове заморожування активів російського центрального банку, що зберігаються в Європі. Це відкриває шлях для "репараційного кредиту" для України.

Топ коментарі
+13
Так, пані Мелоні, так, ваш кумир - не герой, а звичайний пройдисвіт без честі, совісті і словп і він здасть вас з Італією так само, як і Мерца з Німеччиною, чи Зєлєнского з Україною. Будильник вже розривається - пора просинатись.
показати весь коментар
14.12.2025 20:07 Відповісти
+10
Пане Ростислав! Гарний і справедливий Ваш допис. Тільки не поєднуйте призвище зеленського з Україною! ...він теж звичайний пройдисвіт без честі, совісті ( та ще й паталогічний брехун) і він ЗДАВАВ НАС .. з першого дня.. .коли став президентом.
показати весь коментар
14.12.2025 20:29 Відповісти
+5
Забудьте про сша як про першу державу світу. Зараз там торгаші, які продадуть все, що зможуть продати.
показати весь коментар
14.12.2025 20:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Розпочали просинатися - але ще сонні мухи...
показати весь коментар
14.12.2025 20:06 Відповісти
Так, пані Мелоні, так, ваш кумир - не герой, а звичайний пройдисвіт без честі, совісті і словп і він здасть вас з Італією так само, як і Мерца з Німеччиною, чи Зєлєнского з Україною. Будильник вже розривається - пора просинатись.
показати весь коментар
14.12.2025 20:07 Відповісти
Пане Ростислав! Гарний і справедливий Ваш допис. Тільки не поєднуйте призвище зеленського з Україною! ...він теж звичайний пройдисвіт без честі, совісті ( та ще й паталогічний брехун) і він ЗДАВАВ НАС .. з першого дня.. .коли став президентом.
показати весь коментар
14.12.2025 20:29 Відповісти
Я про це писав ще у 2019-му році, до виборів. Зєлєнского я згадую поруч з Україною лише тому, що Трамп здасть як Україну, так і Зєлєнского, чи умовного Порошенка. Це ми розуміємо різницю, а для трампа це все навіть не товар, а порожня тара. І це власне погано, що саме наші виборці поєднали Зєлєнского і Україну, хоча для мене цей сиибіоз (Симбіо́з - взаємодія й співіснування різних біологічних видів в екосистемі.) є дивним з огляду на те, що вигоду тут отримує лише один вид - людина в кріслі президента за рахунок іншого - держави і громадян.
показати весь коментар
14.12.2025 20:53 Відповісти
..згоден з Вами в основних тезисах... Крім умовного Порошенка... Не думаю..що до Пороха у Трампа було б подібне відношення..як до піськограя... Ви ж прекрасно розумієте... що аналітичні відділки при Президентах всіх країн достатньо добре вивчили Пороха і зеленого. І яким би дурнем не був Трамп... матеріали стосовно кожного він вивчив. Сподіваюся..що розумові... політичні..економічні здібності Пороха і зеленого порівнювати не має сенсу. Ото ..єдине... про що я і написав зараз.
показати весь коментар
14.12.2025 20:59 Відповісти
😊 Для Трампа що Зєлєнскій, що Порошенко, що Мерц, чи Орбан - одне і те ж. Але підходи у нього до всіх різні. Із Зєлєнскім йому, як видно з історії в Овальному кабінеті - найлегше. З Порошенком було б набагато важче, але це не означає, що до Порошенка у Трампа якісь особливі почуття. От кому з Порошенком було б комфортно - так це Україні. У такій кризі, як зараз країна точно не була б.
показати весь коментар
14.12.2025 21:10 Відповісти
.. а як Ви будете відноситися і розмовляти з тим... чиє досьє буде нафаршироване словами.. неадекватний, не вміє зв*язати два слова... меле не знає про що, ...відверто бреше... (навіть клоун) .. має корупційне оточення... залежить від сильних у його колі... ( про наркоманію теж явно не з неба взяли). І яким би дурнем Трамп не був... то і дурень зробить висновки. Правильно Ви написали... З зеленим йому легше...))) Тому відношення буде різне... і результати можуть бути різними.
показати весь коментар
14.12.2025 21:23 Відповісти
Ну я ж написпв, що із Зєлєнскім Трампу найлегше - він тримає того на гачку, тому той виконає всі забаганки Трампа. Повірте, Трамп не поважає жодну людину, навіть ту, чий портрет висить у нього в кабінеті. Він - нарцис. А людей ділить по ціні, за яку їх можна купити. Йому не відомо, що є люди, які не продаються. Так от, ціна Зєлєнского для Трампа найнижча. Не шукайте моралі у того, у кого її нема. 😊 Тепер про наркоманію Зєлєнского і алкоголізм Порошенка. Стосовно Порошенка я впеанений, що він не алкоголік і навіть не пияк, стосовно його опонента на стадіоні у мене такої впевненості у мене нема.
показати весь коментар
14.12.2025 21:50 Відповісти
...от з останньою тезою я згоден на всі 100500...)))
показати весь коментар
14.12.2025 21:53 Відповісти
Навіщо ви виправдовуєтесь?? Ви все вірно сказали. Просто деякі, саме тут, живуть у якомусь віртуальному світі.
показати весь коментар
14.12.2025 21:50 Відповісти
😊 Я не виправдовуюсь - нема в чому. Просто іноді людям потрібно пояснювати деякі речі більш детально. Я завжди маю сподівання, що воно того варте.
показати весь коментар
14.12.2025 21:53 Відповісти
Так може вже перестанете Тромбу вилизувати сраку і не боятися сказати йому правду? А то весь світ зараз нагадує велику Сосію, де коню який везе віз у прірву продовжують лизати сраку
показати весь коментар
14.12.2025 20:13 Відповісти
Та чого ще чекати від замореного і сонного фігуранта "файлів Епштейна".



показати весь коментар
14.12.2025 20:39 Відповісти
Забудьте про сша як про першу державу світу. Зараз там торгаші, які продадуть все, що зможуть продати.
показати весь коментар
14.12.2025 20:46 Відповісти
Сіньора на Трампа працює. Саме вона і почне ламати ЄС зсередини. Ультраправа фашиздка, така сама як її бос.
показати весь коментар
14.12.2025 21:04 Відповісти
Пані Мелоні одна з перших залетіла до Трампа на диванчик. Про що бесідували? Бог її знає, але до недавна тисне на Зеленського підписати трампівський плян. Все решто про що вона меле- відмовки і самовиправдання.
показати весь коментар
14.12.2025 21:36 Відповісти
Треба спочатку вийняти язик з дупи трампа, перестати блокувати репараційний кредит Україні і лити крокодилові сльози про війну в Україні бо це дратує людей, та не відповідає високій посаді прем'єра - міністра Італії.
показати весь коментар
14.12.2025 21:39 Відповісти