У Грабовському тривають бої, у Рясному окупантів немає, - Угруповання об’єднаних сил

Наразі у селищі Грабовське на Сумщині тривають бої.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Угруповання об'єднаних сил.
Що відомо?
Зокрема, Угруповання об'єднаних сил опублікувало уточнення щодо спроби прориву військ окупанта у Сумській області.
Зараз у селищі Грабовське тривають бої. Українські оборонці докладають зусиль до вибиття окупантів на російську територію. Попри окремі повідомлення в медіапросторі, в сусідньому селищі Рясне росіяни наразі відсутні", - йдеться у повідомленні.
Що передувало?
- Раніше ЗМІ повідомили, що росіяни зайшли в прикордонне село на Сумщині й вивезли звідти півсотню людей.
- Згодом у ЗСУ інформацію підтвердили.
- Своєю чергою, начальник відділу комунікацій угруповання об'єднаних сил Віктор Трегубов зазначив, що йдеться про локальну провокацію, а не масштабний прорив.
Топ коментарі
+2 Денис Белов #610926
показати весь коментар
21.12.2025 17:32 Відповісти Посилання