13267 відвідувачів онлайн

У Грабовському тривають бої, у Рясному окупантів немає, - Угруповання об’єднаних сил

Прорив у Грабовське

Наразі у селищі Грабовське на Сумщині тривають бої.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Угруповання об'єднаних сил. 

Що відомо?

Зокрема, Угруповання об'єднаних сил опублікувало уточнення щодо спроби прориву військ окупанта у Сумській області.

Зараз у селищі Грабовське тривають бої. Українські оборонці докладають зусиль до вибиття окупантів на російську територію. Попри окремі повідомлення в медіапросторі, в сусідньому селищі Рясне росіяни наразі відсутні", - йдеться у повідомленні.

Що передувало?

  • Раніше ЗМІ повідомили, що росіяни зайшли в прикордонне село на Сумщині й вивезли звідти півсотню людей.
  • Згодом у ЗСУ інформацію підтвердили.
  • Своєю чергою, начальник відділу комунікацій угруповання об'єднаних сил Віктор Трегубов зазначив, що йдеться про локальну провокацію, а не масштабний прорив.
Топ коментарі
+2
Ти б приїхав і спробував.
показати весь коментар
21.12.2025 17:32 Відповісти

Завантаження...