8037 відвідувачів онлайн

Вибух у Москві: ліквідовано поліцейських, які катували українських військовополонених, - ЗМІ

У Москві ліквідовано двох правоохоронців, які воювали проти України та причетні до катувань українських військовополонених.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це РБК-Україна повідомили джерела в ГУР.

Подробиці

Близько першої години ночі місцевий житель ліквідував двох правоохоронців.

Наблизившись до поліцейського автомобіля, що стояв неподалік поліцейського відділку, чоловік кинув у вікно автівки вибуховий пакет, внаслідок чого пролунав вибух.

Внаслідок вибуху двох російських поліцейських ліквідовано, ще двох госпіталізовано з тяжкими травмами.

Співрозмовники у ГУР заявили, що ліквідовані російські поліцейські раніше брали участь у бойових діях проти України.

Також є докази їхньої причетності до катувань українських військовополонених.

За даними росЗМІ, було ліквідовано 24-річного Іллю Кліманова та 25-річного Максима Горбунова.

Ліквідовано поліцейських, які катували українських військовополонених

Що передувало?

  • У ніч на 24 грудня в Москві пролунав вибух на тій самій вулиці, де кілька днів тому внаслідок підриву був ліквідований генерал російської армії Фаніль Сарваров.
  • Відомо, що було вбито двох поліцейських. Також, ймовірно, загинув чоловік, який міг бути причетним до вибуху.
Топ коментарі
+32
Отвєтка прилетіла
показати весь коментар
24.12.2025 14:55 Відповісти
+30
Так буде з кожним військовим злочинцем.
показати весь коментар
24.12.2025 14:57 Відповісти
+20
Да на Сосії любого поліцая знищуй і не промахнешся. Тому що московський режим побудований на крові і всі хто в нього входить проганялись через бойові дії і звірства. Це робиться для того щоб вони були пов'язані кров'ю і злочинами з владою а значить були лояльними і стояли за нею горою.
показати весь коментар
24.12.2025 15:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Отвєтка прилетіла
показати весь коментар
24.12.2025 14:55 Відповісти
*********, мабуть думали, що БЕЗКАРО катувати будуть Українців у своїх катівнях!?!
А покарання їм прийшло, неочікувано, на Різдво!!
показати весь коментар
24.12.2025 16:35 Відповісти
Важко сказати, що це неправда і ще більш важко сказати, що це правда. Так виходить "український мосад" дбрався до Москви чтував саме за цими дома, бо вони катували українських полонених. Так ходить, що вони на усіх кацапсьх медіа називали свої прізвища і розповідали кого і коли вони катували. Бо як інаше, ці дані могли потрапити до "укрїнського мосаду"? Вірите в це?
показати весь коментар
24.12.2025 17:04 Відповісти
Не обов"язково хвалитися своїми подвигами - катували не значить вбили - когось обміняли от він і розказав
показати весь коментар
24.12.2025 17:10 Відповісти
Ну так. А Москва - це хутір Деканька, що у Гоголя. Та усьго 5-6 дворів. Знайти легко.
показати весь коментар
24.12.2025 17:21 Відповісти
У вік технологій - хотячи - можна знайти
показати весь коментар
24.12.2025 17:25 Відповісти
Ну то знайди мене
показати весь коментар
24.12.2025 17:28 Відповісти
Дитина? - в мене ж не такі можливості як в розвідки
показати весь коментар
24.12.2025 17:33 Відповісти
когось обміняли от він і розказав

Ну так, а перед обміном ці кацапи підійшли до нього і скзали йому свої імена і прізвища. Ну, ящо це так, то немаю іншх аргументів.
показати весь коментар
24.12.2025 17:25 Відповісти
Ви бачили їх фейси? - їх хер з ким спутаєш - фоторобот і діло техніки
показати весь коментар
24.12.2025 17:31 Відповісти
Дякую. Шкода мого часу. Хай щатить вам з вашими роботами та й з іншою хирнею,що ви пишете. Веселих свят.
показати весь коментар
24.12.2025 17:34 Відповісти
Хакерів знаходять - а вони шифруться і захист в них дай Боже - а тут два телепні на розслабоні
показати весь коментар
24.12.2025 17:42 Відповісти
а тобі друзяків жалко кацапчику, бульки надуваєш.
показати весь коментар
24.12.2025 17:49 Відповісти
не воняй, американська гнида
показати весь коментар
24.12.2025 18:05 Відповісти
Звичано, що ображати легше як аргументовано доводити свою правоту.
показати весь коментар
24.12.2025 18:22 Відповісти
ботам? ви мабуть тупувата
показати весь коментар
24.12.2025 18:32 Відповісти
Ніхто ж не просив вашого автографа.
показати весь коментар
24.12.2025 18:24 Відповісти
Звідки це кацапом засмерділо?
показати весь коментар
24.12.2025 18:26 Відповісти
Так буде з кожним військовим злочинцем.
показати весь коментар
24.12.2025 14:57 Відповісти
не факт. По "мирному плану ЗЕ" якщо ми його порушим - а це може трактуватись як таке то будем покарані
показати весь коментар
24.12.2025 15:00 Відповісти
показати весь коментар
24.12.2025 15:02 Відповісти
Справжні імбала кідарських маніачєл на фото.
показати весь коментар
24.12.2025 15:05 Відповісти
показати весь коментар
24.12.2025 15:05 Відповісти
РЕКЛАМ.

ГУР не Мосад, достане всіх.
показати весь коментар
24.12.2025 15:10 Відповісти
Шо, маскалі методичку не далі чи наказали морозитись?🤣
показати весь коментар
24.12.2025 15:16 Відповісти
Почему нельзя сказать. "Замочили кацапов. Каждый кацап должен умереть". А то это как-то глупо выглядит.
показати весь коментар
24.12.2025 15:19 Відповісти
Как будто Буданов оправдывается.
показати весь коментар
24.12.2025 15:22 Відповісти
Ти Буданова не чіпай і прізвище його всує не говори. А то незчуєшся, як і тобі в автівку взрив-пакет влетить.

Буданов дєрьмака пересидів і в підковерних чварах переміг, продовжуючи ефективно керувати спецслужбою і винищуючи кацапів та їхні аналоговнєти, заводи та катів українського народу. Це не якісь там мацковські ігри нанайських хлопчиків біля корита...
показати весь коментар
24.12.2025 15:48 Відповісти
ще відсмокчи йому, терпіла
він зелене лайно та покриває міндічів
показати весь коментар
24.12.2025 18:06 Відповісти
Я так розумію, ти вже відцмоктав і все про це знаєш, як і про покривання будановим міндіча. Тому і пропонуєш іншим. З міндічем все зрозуміло. А от з твоїм цмоктанням у буданова - не дуже. Давай подробиці.
показати весь коментар
24.12.2025 18:49 Відповісти
Бог разберется в степени их вины. Наша задача - ускорить процесс их встречи.
показати весь коментар
24.12.2025 15:31 Відповісти
Чтобы убить кацапа нужна причина?
показати весь коментар
24.12.2025 15:34 Відповісти
В більшості українців - вже немає. Це ти на кацапській мові згадав якісь "причини"...
показати весь коментар
24.12.2025 15:50 Відповісти
Совсем другое дело.
показати весь коментар
24.12.2025 15:51 Відповісти
Да на Сосії любого поліцая знищуй і не промахнешся. Тому що московський режим побудований на крові і всі хто в нього входить проганялись через бойові дії і звірства. Це робиться для того щоб вони були пов'язані кров'ю і злочинами з владою а значить були лояльними і стояли за нею горою.
показати весь коментар
24.12.2025 15:14 Відповісти
Зємля стєклаватой !
показати весь коментар
24.12.2025 15:18 Відповісти
До кобздона☝️
показати весь коментар
24.12.2025 15:18 Відповісти
Не факт! Ці можуть і до маслякова на "квн"...
показати весь коментар
24.12.2025 15:23 Відповісти
будете вбивати нас? -ми будемо вбивати вас...
показати весь коментар
24.12.2025 15:19 Відповісти
у такий технологічний час можна буде кожну свинособаку наказати, гнида яка ступила на нашу землю має до кінця свого свинособачого життя озиратися
показати весь коментар
24.12.2025 15:23 Відповісти
********* гарно віддячили.
показати весь коментар
24.12.2025 15:42 Відповісти
і не стонать...
показати весь коментар
24.12.2025 15:49 Відповісти
Я бы обратил внимание на хари этих дегенератов, ну это же панове, вырожденцы, дебилизм там жирным шрифтом в каждой черте.
показати весь коментар
24.12.2025 16:06 Відповісти
діти інцесту
показати весь коментар
24.12.2025 16:09 Відповісти
Вовче, не переймайтеся. Все одно тепер вони розірвані на шмаття. Теорія_Ломброзо тут уже зайва
показати весь коментар
24.12.2025 16:26 Відповісти
Покидьків, які катували полонених, "правоохоронцями" називати не варто. У кращому випадку - "силовиками".
показати весь коментар
24.12.2025 16:30 Відповісти
Вміють у нас жартувати! Назвати правоохоронцями живодерів, палачів, м'ясників це потрібно мати талант. КАЦАПИ !!!!
К А Ц А П - qaşşăb означає «живодер», або «м'ясник», «той, що забиває худобу». Дослідники відмічають також такі словосполучення в тюркських мовах: «адам кассаби» означає «люта людина», «деспот», вираз «кассап одлу» - «шельма»; «кассапчи» - караїмською означає «кат»; «хассап» мовою кримських татар означає «м'ясник», «гицель» і т. д. «Треба знати, що слово «канап» вже віддавна знане в мовах багатьох східних турецьких племен і значить «різник», «лютий чоловік», «кат», «деспот», «злодій».
Таке ж тлумачення слова «кацап» подає й «Українська мала енциклопедія» Є. Онацького: як похідне від татарського «різник», «різун».
показати весь коментар
24.12.2025 16:43 Відповісти
Такі чудові новини про клятих кацапів, які здохли ,
піднімають всім добрим людям настрій в Украіні
показати весь коментар
24.12.2025 17:06 Відповісти
лисий товстий в телесах недогавий Україною?
слухайте аккордичя - там все є....
показати весь коментар
24.12.2025 17:25 Відповісти
Плюс два хароших русскіх !.
показати весь коментар
24.12.2025 17:56 Відповісти
обоим выродкам - земля стекловатой, но в то, что их угандошили именно за преступления в Украине поверить трудно. Два ублюдка, именно те которых разыскивал ГУР, нашли друг друга на маскве, сели в одну и ту же машину, и это было заранее известно Буданову... Скорее всего кого-то на срасие сильно достал один из четверых мусаров, чел его выследил и попытался грохнуть, а трое остальных - случайный биток. В любом случае - дело богоугодное.
показати весь коментар
24.12.2025 18:09 Відповісти