6782 відвідувача онлайн

Третина Києва без теплопостачання, запроваджено екстрені відключення світла по всій столиці (оновлено)

Опалення в Києві

Зранку 27 грудня застосовані екстрені відключення світла на лівому березі Києва.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДТЕК.

"Лівий берег Києва: застосовані екстрені відключення", - йдеться у повідомленні.

Частина Києва без тепла

Як своєю чергою інформує мер Києва Віталій Кличко, внаслідок атаки ворога без теплопостачання наразі майже третина столиці.

"Електрики немає в частині районів лівого берега. Енергетики працюють над відновленням електропостачання", - уточнив він.

Оновлена інформація

Пізніше Кличко повідомив, що без централізованого теплопостачання в столиці наразі понад 2 600 житлових будинків, 187 дитячих садків, 138 шкіл, 22 установи соціальної сфери.

"Енергетики та комунальники працюють над відновленням енерго- та теплопостачання", - додав він.

Згодом у ДТЕК повідомили, що за командою "Укренерго", екстрені відключення запроваджені по всій столиці.

"В разі змін будемо оперативно вас інформувати у нашому телеграм-каналі", - йдеться у повідомленні.

Що передувало?

Раніше повідомлялося про нічну ракетну атаку на Київ. Зафіксовано пожежі та падіння уламків, восьмеро постраждалих. Також зазначалося, що є влучання у багатоповерхівку в Шевченківському районі та депо у Дніпровському, палає СТО.

Топ коментарі
+19
ЛІДОР, повідомляли, в вихідні збирається до Рудого Діда у Флориду.
У Флориді тепло і гарно ... порадіємо за ЛІДОРА, кияни.
показати весь коментар
27.12.2025 09:34 Відповісти
+16
будіть Оманську Гниду - зебіли з нетерпінням чекають потужного гундосика
показати весь коментар
27.12.2025 09:24 Відповісти
+13
Адекватної відповіді мабуть не буде, не на часі, невдовзі вибори, треба подбати за свою зелену дупу.
показати весь коментар
27.12.2025 09:26 Відповісти

Завантаження...