9119 відвідувачів онлайн

Після зустрічей із партнерами не виключено можливості переговорів з Росією, - Зеленський

зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що після серії зустрічей з європейськими та американськими партнерами може дійти і до переговорів з російською стороною в одному з форматів.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

За словами Зеленського, найближчими днями планується зустріч на рівні радників. Президент уточнив, що міністр оборони Рустем Умєров уже контактує з американськими та європейськими радниками, а Україна зацікавлена в проведенні такої зустрічі на своїй території.

Після цього, як зазначив глава держави, відбудеться підготовка документів радниками та зустріч на рівні європейських лідерів разом з Україною у широкому форматі. Окремо Зеленський згадав про заплановану зустріч так званої "Коаліції охочих".

Обговорення формату зустрічі

Президент повідомив, що обговорює її проведення з партнерами після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, зокрема з президентом Франції Емманюелем Макроном та іншими лідерами. За його словами, такі консультації тривають.

Після узгодження документів на рівні всіх лідерів, за словами Зеленського, готуватиметься зустріч за участю президента США та європейських лідерів. Він також наголосив, що всі сторони налаштовані провести ці зустрічі у січні.

"І після цього думаю, що якщо все буде йти крок за кроком, то після цього вже буде зустріч в тому чи іншому форматі з рускімі", - сказав президент, додавши, що Україна готова до відповідних форматів, про які вже заявляла раніше.

Зустріч президентів України та США

Топ коментарі
+9
Народ, який йде на поступки москві, врешті неминуче стає її рабом та об"єктом для голодоморів, репресій і мільйонів смертей. Це ж вже було у 20-му столітті. Але у 21-му буде уже невиправно гірше. Нам відступати немає куди, позаду - неминуча смерть. Бороьбба дає надію на виживання.
показати весь коментар
29.12.2025 11:27 Відповісти
+8
Які ***** переговори???!😡😡😡😡
показати весь коментар
29.12.2025 11:24 Відповісти
+6
Мда... Це все більше перетворюється на театр абсурду.
показати весь коментар
29.12.2025 11:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Можем дійти до ручки - Зеля
показати весь коментар
29.12.2025 11:23 Відповісти
Мда... Це все більше перетворюється на театр абсурду.
показати весь коментар
29.12.2025 11:24 Відповісти
Які ***** переговори???!😡😡😡😡
показати весь коментар
29.12.2025 11:24 Відповісти
"...Президент уточнив, що міністр оборони Рустем Умєров уже контактує з американськими та європейськими радниками, а Україна зацікавлена в проведенні такої зустрічі на своїй території..." - я щось пропустив, "Чебурека" перепризначили?
показати весь коментар
29.12.2025 11:27 Відповісти
Та з минулого може просто скопіювали " заяву" , все одно нічого не міняється , постійно те ж саме.
показати весь коментар
29.12.2025 11:32 Відповісти
Народ, який йде на поступки москві, врешті неминуче стає її рабом та об"єктом для голодоморів, репресій і мільйонів смертей. Це ж вже було у 20-му столітті. Але у 21-му буде уже невиправно гірше. Нам відступати немає куди, позаду - неминуча смерть. Бороьбба дає надію на виживання.
показати весь коментар
29.12.2025 11:27 Відповісти
"Многа букофф". Не треба так збуджуватися. Просто іди у військо.
показати весь коментар
29.12.2025 12:11 Відповісти
А ти в цей час що будеш робити?
показати весь коментар
29.12.2025 12:20 Відповісти
І вам також час приєднатися
показати весь коментар
29.12.2025 12:22 Відповісти
Чому на питання не відповідаємо?
показати весь коментар
29.12.2025 13:20 Відповісти
ХУЖЕ НЕ БУДЕТ
показати весь коментар
29.12.2025 11:27 Відповісти
Лупайте ту мацкву - щоб хремль зник

До речі, коли цей боягуз Трамп вже приїде на Хрещатик їсти перепичку, як Байден зробив????
показати весь коментар
29.12.2025 11:29 Відповісти
ці заяви зельонкіна для лохів. локшина на вухах українців,то 73% жріть те що він накидає на вуха і радійте за свій вибір у 19 році.
показати весь коментар
29.12.2025 11:30 Відповісти
Звідки відчуття , що ваша лексика належить до тих горезвісних 73+%?
показати весь коментар
29.12.2025 14:51 Відповісти
Замість того щоб поцікавитись що відбуваєтся на фроннті ,що з енергетикою ,що з корупцією ? він несе цю маячню гидко слухати цього проросійського клоуна.
показати весь коментар
29.12.2025 11:30 Відповісти
НИКАКИХ прямых переговоров с Кацапским ********** быть не может, это государственная измена.
показати весь коментар
29.12.2025 11:30 Відповісти
Слухаю всі оці дурнуваті заяви які роблять останнім часом Трамп , ***** , і Зєля , і чесно сказати - ******* .!! Таке враження що диявол випустив з палати № 6 - кількох відморожених придурків , і призначив їх президентами в кількох країнах , щоб вони пудрили мізки нормальним людям , а сам з того тепер - сидить і потішається .
А заяви Трампа про те що ***** зацікавлений у відбудові України , і хоче продавати в Україну енергоносії за низькими цінами , це взагалі щось з розряду - психоделіки . Сію - брєдятіну взагалі ніяк і коментувати . Не вистачає ні слів ні навіть букв .
показати весь коментар
29.12.2025 11:31 Відповісти
Саме так і є.
показати весь коментар
29.12.2025 11:38 Відповісти
Вже не терпить подзвонити своєму куратору
показати весь коментар
29.12.2025 11:33 Відповісти
Зеленський:
Указ президента №679/2022 і рішення РНБО від 30.09.2022 року (про неможливість переговорів із Путіним).

Зеленський:
Мінська-3 не буде! - 15.11.2024 р.

28.12.2025 року.
Зеленський заявив, про можливий референдум, щодо території Донбасу.

29.12.2025 року
Зеленський: "Після зустрічей з партнерами, не виключено можливість переговорів з рашкою".

Послідовний гарант Конституції України.
показати весь коментар
29.12.2025 11:45 Відповісти
Такого херанта пора повісити за його бездарні дії щодо Украіни
і про бажання
здати інтереси Украіни двом хапугам і виродкам!!
показати весь коментар
29.12.2025 11:50 Відповісти
Зебоневтік мріє погутарити з кремлівським виродком та
заглянути йому в очі 😡
Гидко слухати всю цю маячню людей , які повинні сидіти
в дурці , а не керувати краінами !!
показати весь коментар
29.12.2025 11:46 Відповісти
а хто його обрав ?

Скільки разів попереджали ж ... що воно малорос
показати весь коментар
29.12.2025 11:58 Відповісти