9578 відвідувачів онлайн

"Торгівля голосами" у Раді: для 5 "слуг народу" ВАКС призначив застави від 16 до 40 млн грн

Хабарі за голосування в Раді: ВАКС обрав заставу 5 нардепам

Вищий антикорупційний суд призначив запобіжні заходи у вигляді застави п’ятьом народним депутатам від "Слуги народу", яких підозрюють у справі про отримання хабарів за "потрібні" голосування у Верховній Раді.

Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура, інформує Цензор.НЕТ.

Підозри у справі про платні голоси отримали депутати від фракції "Слуга народу": Юрій Кісєль, Євген Пивоваров, Ігор Негулевський, Ольга Савченко та Михайло Лаба.

Які застави "слугам народу"

  • Юрію Кісєлю та Ігорю Негулевському суд призначив запобіжний захід у вигляді застави 40 та 30 мільйонів гривень.
  • Євгену Пивоварову та Михайлу Лабі суд призначив заставу у вигляді 20 мільйонів гривень.
  • Ользі Савченко призначили заставу у вигляді 16,6 млн гривень.

Також на усіх підозрюваних поклали процесуальні обовʼязки, серед яких носіння електронного засобу контролю.

Що відомо про справу

  • 29 грудня НАБУ та САП повідомили про підозру п'ятьом нардепам "Слуги народу", як брали хабарі за "потрібне" голосування.
  • За даними ЦПК, підозри отримали: Юрій Кісєль, Євген Пивоваров, Ігор Негулевський, Ольга Савченко та Михайло Лаба.
  • Раніше ЗМІ повідомляли, що "слугам народу" видавали конверти з грошима в офісі, де НАБУ встановило прослушку.
  • 30 грудня 2025 року обрали запобіжний захід "слузі народу" Кісєлю.
  • 31 грудня Євгену Пивоварову також обрали запобіжний, проте, що саме суд вирішив застосувати до "слуги народу" — невідомо.
Топ коментарі
+7
показати весь коментар
01.01.2026 17:21 Відповісти
+7
В цьому корупційному скандалі з хабарями за "потрібне" голосування не вистачає імен організаторів та замовників. Чому НАБУ їх не повідомляє, чому не веде їх до суду? ​Знайти виконавців злочину - це навіть менше пів-справи. В кожному злочині мають бути виявлені організатори та замовники!
показати весь коментар
01.01.2026 17:32 Відповісти
+6
показати весь коментар
01.01.2026 17:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та ви що? Де їм бідолахам взяти такі гроші? Будуть сидіти, як крупа
показати весь коментар
01.01.2026 17:15 Відповісти
Юзік з КабМіндічами та шифери з шурмою, нервово збирають гроші, щоб зеленський продовжив свою дискредитацію СУДІВ в Україні, разом з «портновськими вертухаями»?????
Купують і продаються служки НЕнародні з моноШобли, як повії у Епштейна чи у співучого ректора з кулька!!
показати весь коментар
01.01.2026 18:29 Відповісти
А чому такі скромні застави? Якщо трусонути майже всіх слуг з заставами, які признали патріотам, то нашкребеться на державний бюджет і, може, не на один!
показати весь коментар
01.01.2026 17:16 Відповісти
І на підвищені зарплати військовим, а якщо ще й тцк потрусити, то можна навіть кредитувати інші країни
показати весь коментар
01.01.2026 18:54 Відповісти
Застави - а тюрма за ними не плаче?
показати весь коментар
01.01.2026 17:17 Відповісти
рішення останнього зеліного референдуму (в 2020-му році) стосовно безальтернативної відсидки хабарникам в СІЗО - досі не імплементоване. Тут доречно запитати: а чому?
показати весь коментар
01.01.2026 17:27 Відповісти
Серьезно, то було до, а зараз вже після
показати весь коментар
01.01.2026 18:50 Відповісти
Придумали здирнецьку заставу. Така сума давалась любим дітям на щомісячні кишенькові витрати і шо? Тепер рідні діти , як піпли-ніщеброди мають економити до наступного приступу батьківської любові ?
показати весь коментар
01.01.2026 19:12 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2026 17:18 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2026 17:21 Відповісти
Мабуть зйомки велись в дитячому садочку, а на столі откати яки малюки принесли для депутатів, котрі з такими серйозними пиками оприбутковують їх
показати весь коментар
01.01.2026 18:48 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2026 19:09 Відповісти
бідним по 16 ,багатим по 40
показати весь коментар
01.01.2026 17:19 Відповісти
ну, хоч по браслету на душу... Хоча - не гарантія втечі, Павелко довів.
показати весь коментар
01.01.2026 17:25 Відповісти
А що по Юзіку? Заляже на дно в Брюгге, в потім повернеться?💩
показати весь коментар
01.01.2026 17:28 Відповісти
В цьому корупційному скандалі з хабарями за "потрібне" голосування не вистачає імен організаторів та замовників. Чому НАБУ їх не повідомляє, чому не веде їх до суду? ​Знайти виконавців злочину - це навіть менше пів-справи. В кожному злочині мають бути виявлені організатори та замовники!
показати весь коментар
01.01.2026 17:32 Відповісти
Я вже кілька разів про це писав, но думаю що хто вб'є курку яка несе золоті яйця.
показати весь коментар
01.01.2026 18:32 Відповісти
а по 300 млн як військовим з зберіганням в прес хаті?
це багато кого дісціплінує....
показати весь коментар
01.01.2026 17:35 Відповісти
вони вийдуть за заставу і повернуться працювати у верховну зраду ?
показати весь коментар
01.01.2026 17:36 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2026 17:46 Відповісти
А чому дивуватися гроші яки пішли на заставу відробляти треба
показати весь коментар
01.01.2026 18:29 Відповісти
Тим часом кадирівці у Рівне.

https://www.youtube.com/shorts/C1ive-qWVhU
показати весь коментар
01.01.2026 17:38 Відповісти
з новою зелено-красною кобилою вас - де були там і остались,,,
показати весь коментар
01.01.2026 17:43 Відповісти
і до суддів прийдемо...
показати весь коментар
01.01.2026 17:45 Відповісти
Скажіть, які закони автоматично стають незаконними?
показати весь коментар
01.01.2026 17:55 Відповісти
це коли голови нема і напоржать...
показати весь коментар
01.01.2026 17:56 Відповісти
закиньте бубу в прес хату на тиждень- вийде як новенька!
показати весь коментар
01.01.2026 17:55 Відповісти
В сталинские времена их бы завели во двор и расстреляли всех без суда и следствия...
показати весь коментар
01.01.2026 18:26 Відповісти
А поруч лежали б ви, ваша родина та родичі. Бо не треба ідіалізувати сталинську систему репресій.
показати весь коментар
01.01.2026 19:41 Відповісти
Якщо призначають такі великі застави, значить упевнені, що за термін депутатської діяльності встигли накрасти на таку заставу
показати весь коментар
01.01.2026 18:26 Відповісти
Аж цілих п'ять слуг урода брали "конверти", а решта голосували "за покликом душі"?
Не смішіть мої тапки, вони й так смішні. І куди дивилися САП та НАБУ майже сім років, на протязі яких ці виродки одноголосно підтримували всі бзики голобородька? Про те, що "слуги" тиснуть кнопки за винагороду, вже давно було відомо, і лише зараз відповідні служби "прокинулися"?
показати весь коментар
01.01.2026 18:29 Відповісти
Може ці працюють за конверти, а інші ради і зарплаті, а щоб не втратити місце у годівниці голосують так, як накажуть. Хоча в це я теж не вірю. Швидше беруть усі, просто не усім дають
показати весь коментар
01.01.2026 18:39 Відповісти
А вони ще в Україні?
показати весь коментар
01.01.2026 19:39 Відповісти